I liga sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 ŁKS Łódź 8 22 7 1 0 20 4 16
2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 8 21 7 0 1 14 3 11
3 Odra Opole 9 20 6 2 1 9 6 3
4 Arka Gdynia 8 15 4 3 1 13 5 8
5 Górnik Łęczna 6 14 4 2 0 10 2 8
6 GKS Tychy 8 14 4 2 2 11 6 5
7 Miedź Legnica 9 13 3 4 2 14 11 3
8 Puszcza Niepołomice 7 11 3 2 2 8 8 0
9 Widzew Łódź 9 11 3 2 4 7 12 -5
10 Radomiak Radom 7 10 3 1 3 11 10 1
11 Stomil Olsztyn 9 10 2 4 3 7 9 -2
12 Chrobry Głogów 8 9 2 3 3 9 12 -3
13 Korona Kielce 8 9 2 3 3 6 11 -5
14 GKS Bełchatów 9 9 2 3 4 4 10 -6
15 Zagłębie Sosnowiec 8 7 2 1 5 8 7 1
16 Resovia 8 4 1 1 6 6 14 -8
17 GKS 1962 Jastrzębie 8 1 0 1 7 4 15 -11
18 Sandecja Nowy Sącz 9 1 0 1 8 5 21 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

I liga sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 6 15 5 0 1 10 3 7
2 Odra Opole 6 11 3 2 1 4 5 -1
3 Górnik Łęczna 4 10 3 1 0 7 1 6
4 GKS Tychy 5 10 3 1 1 8 2 6
5 Miedź Legnica 6 10 2 4 0 12 6 6
6 Puszcza Niepołomice 5 10 3 1 1 5 4 1
7 ŁKS Łódź 3 9 3 0 0 9 2 7
8 Chrobry Głogów 5 8 2 2 1 7 4 3
9 Arka Gdynia 4 7 2 1 1 7 4 3
10 Widzew Łódź 4 7 2 1 1 5 4 1
11 GKS Bełchatów 4 7 2 1 1 4 4 0
12 Stomil Olsztyn 5 6 1 3 1 3 3 0
13 Zagłębie Sosnowiec 3 6 2 0 1 7 2 5
14 Radomiak Radom 2 3 1 0 1 4 3 1
15 Korona Kielce 4 3 1 0 3 3 9 -6
16 Sandecja Nowy Sącz 4 1 0 1 3 2 7 -5
17 Resovia 0 0 0 0 0 0 0 0
18 GKS 1962 Jastrzębie 3 0 0 0 3 0 6 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

I liga sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 ŁKS Łódź 5 13 4 1 0 11 2 9
2 Odra Opole 3 9 3 0 0 5 1 4
3 Arka Gdynia 4 8 2 2 0 6 1 5
4 Radomiak Radom 5 7 2 1 2 7 7 0
5 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 6 2 0 0 4 0 4
6 Korona Kielce 4 6 1 3 0 3 2 1
7 Górnik Łęczna 2 4 1 1 0 3 1 2
8 GKS Tychy 3 4 1 1 1 3 4 -1
9 Widzew Łódź 5 4 1 1 3 2 8 -6
10 Stomil Olsztyn 4 4 1 1 2 4 6 -2
11 Resovia 8 4 1 1 6 6 14 -8
12 Miedź Legnica 3 3 1 0 2 2 5 -3
13 GKS Bełchatów 5 2 0 2 3 0 6 -6
14 Puszcza Niepołomice 2 1 0 1 1 3 4 -1
15 Chrobry Głogów 3 1 0 1 2 2 8 -6
16 Zagłębie Sosnowiec 5 1 0 1 4 1 5 -4
17 GKS 1962 Jastrzębie 5 1 0 1 4 4 9 -5
18 Sandecja Nowy Sącz 5 0 0 0 5 3 14 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

GKS 1962 Jastrzębie

Gospodarze Wynik Goście Data
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 0 Resovia 12 czerwca 2021
GKS Bełchatów 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 5 czerwca 2021
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 0 Sandecja Nowy Sącz 29 maja 2021
Zagłębie Sosnowiec 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 22 maja 2021
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 0 Stomil Olsztyn 15 maja 2021
ŁKS Łódź 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 8 maja 2021
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 0 Odra Opole 1 maja 2021
GKS Tychy 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 28 kwietnia 2021
Miedź Legnica 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 17 kwietnia 2021
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 0 Górnik Łęczna 10 kwietnia 2021
Puszcza Niepołomice 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 3 kwietnia 2021
Widzew Łódź 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 27 marca 2021
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 24 marca 2021
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 0 Chrobry Głogów 20 marca 2021
Radomiak Radom 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 13 marca 2021
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 0 Korona Kielce 6 marca 2021
Arka Gdynia 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 27 lutego 2021
Resovia 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 12 grudnia 2020
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 0 GKS Bełchatów 5 grudnia 2020
Sandecja Nowy Sącz 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 2 grudnia 2020
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec 28 listopada 2020
Stomil Olsztyn 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 21 listopada 2020
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 0 ŁKS Łódź 14 listopada 2020
Odra Opole 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 6 listopada 2020
GKS Tychy 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 24 października 2020
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 16 października 2020
Miedź Legnica 1 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 9 października 2020
Górnik Łęczna 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 4 października 2020
Puszcza Niepołomice 2 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 30 września 2020
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 1 Widzew Łódź 25 września 2020
Chrobry Głogów 1 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 19 września 2020
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 1 Radomiak Radom 11 września 2020
Korona Kielce 3 - 2 GKS 1962 Jastrzębie 5 września 2020
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 4 Arka Gdynia 28 sierpnia 2020
Miedź Legnica 1 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 25 lipca 2020
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 19 lipca 2020
Olimpia Grudziądz 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 16 lipca 2020
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 11 lipca 2020
Wigry Suwałki 2 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 5 lipca 2020
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 2 Stal Mielec 30 czerwca 2020
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 26 czerwca 2020
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 3 Zagłębie Sosnowiec 20 czerwca 2020
Chrobry Głogów 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 16 czerwca 2020
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 2 Sandecja Nowy Sącz 12 czerwca 2020
Odra Opole 1 - 2 GKS 1962 Jastrzębie 7 czerwca 2020
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 2 Warta Poznań 3 czerwca 2020
GKS 1962 Jastrzębie 3 - 2 Radomiak Radom 7 marca 2020
GKS Bełchatów 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 29 lutego 2020
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 2 Stomil Olsztyn 30 listopada 2019
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 1 Puszcza Niepołomice 26 listopada 2019
GKS Tychy 2 - 2 GKS 1962 Jastrzębie 23 listopada 2019
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 2 Miedź Legnica 9 listopada 2019
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 2 GKS 1962 Jastrzębie 2 listopada 2019
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 0 Olimpia Grudziądz 26 października 2019
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 0 Wigry Suwałki 22 października 2019
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 2 GKS 1962 Jastrzębie 19 października 2019
Stal Mielec 3 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 4 października 2019
Chojniczanka Chojnice 3 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 29 września 2019
Zagłębie Sosnowiec 2 - 4 GKS 1962 Jastrzębie 21 września 2019
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 0 Chrobry Głogów 14 września 2019
Sandecja Nowy Sącz 1 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 7 września 2019
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 0 Odra Opole 31 sierpnia 2019
Warta Poznań 1 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 25 sierpnia 2019
Radomiak Radom 2 - 2 GKS 1962 Jastrzębie 21 sierpnia 2019
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 1 GKS Bełchatów 17 sierpnia 2019
Stomil Olsztyn 2 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 9 sierpnia 2019
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 1 GKS Tychy 3 sierpnia 2019
Puszcza Niepołomice 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 27 lipca 2019
GKS 1962 Jastrzębie 5 - 0 Sandecja Nowy Sącz 18 maja 2019
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 2 ŁKS Łódź 4 maja 2019
GKS Tychy 2 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 1 maja 2019
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 2 GKS 1962 Jastrzębie 28 kwietnia 2019
GKS 1962 Jastrzębie 4 - 0 Bytovia Bytów 24 kwietnia 2019
Warta Poznań 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 20 kwietnia 2019
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 0 Stal Mielec 12 kwietnia 2019
Garbarnia Kraków 0 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 7 kwietnia 2019
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 3 kwietnia 2019
Stomil Olsztyn 1 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 30 marca 2019
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 2 GKS Katowice 16 marca 2019
Chrobry Głogów 1 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 9 marca 2019
GKS 1962 Jastrzębie 3 - 1 Odra Opole 2 marca 2019
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 3 grudnia 2018
Puszcza Niepołomice 2 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 24 listopada 2018
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 5 Raków Częstochowa 17 listopada 2018
Wigry Suwałki 1 - 3 GKS 1962 Jastrzębie 10 listopada 2018
Sandecja Nowy Sącz 1 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 3 listopada 2018
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 1 GKS Tychy 28 października 2018
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 24 października 2018
ŁKS Łódź 2 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 20 października 2018
Bytovia Bytów 1 - 2 GKS 1962 Jastrzębie 6 października 2018
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 0 Warta Poznań 29 września 2018
Stal Mielec 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 22 września 2018
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 1 Stomil Olsztyn 19 września 2018
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 2 Garbarnia Kraków 15 września 2018
GKS 1962 Jastrzębie 4 - 2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 września 2018
GKS Katowice 0 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 25 sierpnia 2018
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 0 Chrobry Głogów 22 sierpnia 2018
Odra Opole 1 - 2 GKS 1962 Jastrzębie 17 sierpnia 2018
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 11 sierpnia 2018
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 2 Puszcza Niepołomice 4 sierpnia 2018
Raków Częstochowa 2 - 2 GKS 1962 Jastrzębie 28 lipca 2018
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 2 Wigry Suwałki 21 lipca 2018
GKS 1962 Jastrzębie 4 - 2 Gwardia Koszalin 2 czerwca 2018
ROW 1964 Rybnik 2 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 26 maja 2018
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg 23 maja 2018
GKS 1962 Jastrzębie 3 - 1 Legionovia Legionowo 19 maja 2018
GKS Bełchatów 2 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 16 maja 2018
Rozwój Katowice 3 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 12 maja 2018
Garbarnia Kraków 3 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 5 maja 2018
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 2 Radomiak Radom 28 kwietnia 2018
Wisła Puławy 0 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 21 kwietnia 2018
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 2 Warta Poznań 14 kwietnia 2018
Olimpia Elbląg 0 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 7 kwietnia 2018
Błękitni Stargard 1 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 4 kwietnia 2018
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 0 ŁKS Łódź 30 marca 2018
Znicz Pruszków 0 - 3 GKS 1962 Jastrzębie 25 marca 2018
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 1 Stal Stalowa Wola 10 marca 2018
GKS 1962 Jastrzębie 3 - 0 Gryf Wejherowo 25 listopada 2017
MKS Kluczbork 0 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 18 listopada 2017
Gwardia Koszalin 0 - 2 GKS 1962 Jastrzębie 11 listopada 2017
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 1 ROW 1964 Rybnik 4 listopada 2017
Legionovia Legionowo 0 - 2 GKS 1962 Jastrzębie 28 października 2017
GKS 1962 Jastrzębie 3 - 1 Rozwój Katowice 21 października 2017
Siarka Tarnobrzeg 0 - 2 GKS 1962 Jastrzębie 14 października 2017
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 2 Garbarnia Kraków 7 października 2017
Radomiak Radom 1 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 1 października 2017
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 1 Wisła Puławy 23 września 2017
Warta Poznań 1 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 16 września 2017
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 1 Olimpia Elbląg 9 września 2017
ŁKS Łódź 1 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 2 września 2017
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 1 Znicz Pruszków 26 sierpnia 2017
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 0 GKS Bełchatów 23 sierpnia 2017
Stal Stalowa Wola 0 - 2 GKS 1962 Jastrzębie 19 sierpnia 2017
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 0 Błękitni Stargard 12 sierpnia 2017
Gryf Wejherowo 0 - 2 GKS 1962 Jastrzębie 5 sierpnia 2017
GKS 1962 Jastrzębie 5 - 1 MKS Kluczbork 29 lipca 2017
Miedź II Legnica 0 - 4 GKS 1962 Jastrzębie 17 czerwca 2017
GKS 1962 Jastrzębie 4 - 0 BKS Stal Bielsko-Biała 14 czerwca 2017
GKS 1962 Jastrzębie 4 - 0 Ślęza Wrocław 7 czerwca 2017
Stal Brzeg 4 - 3 GKS 1962 Jastrzębie 3 czerwca 2017
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 1 Górnik II Zabrze 31 maja 2017
Pniówek Pawłowice Śląskie 0 - 2 GKS 1962 Jastrzębie 27 maja 2017
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 0 Skra Częstochowa 20 maja 2017
Rekord Bielsko-Biała 3 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 13 maja 2017
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 0 Górnik Wałbrzych 6 maja 2017
Lechia Zielona Góra 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 3 maja 2017
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 2 Ruch Zdzieszowice 29 kwietnia 2017
Śląsk II Wrocław 0 - 2 GKS 1962 Jastrzębie 23 kwietnia 2017
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 1 Piast Żmigród 15 kwietnia 2017
Lechia Dzierżoniów 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 8 kwietnia 2017
GKS 1962 Jastrzębie 9 - 0 Olimpia Kowary 1 kwietnia 2017
Unia Turza Śląska 1 - 3 GKS 1962 Jastrzębie 26 marca 2017
GKS 1962 Jastrzębie 3 - 3 Górnik Polkowice 18 marca 2017
Wigry Suwałki 1 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 30 listopada 2016
GKS 1962 Jastrzębie 4 - 2 Miedź II Legnica 19 listopada 2016
BKS Stal Bielsko-Biała 0 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 13 listopada 2016
Ślęza Wrocław 1 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 6 listopada 2016
GKS 1962 Jastrzębie 3 - 0 Stal Brzeg 29 października 2016
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 2 Wigry Suwałki 25 października 2016
Górnik II Zabrze 1 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 22 października 2016
GKS 1962 Jastrzębie 4 - 1 Pniówek Pawłowice Śląskie 15 października 2016
Skra Częstochowa 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 8 października 2016
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 0 Rekord Bielsko-Biała 1 października 2016
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 1 Górnik Łęczna 20 września 2016
Górnik Wałbrzych 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 17 września 2016
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 1 Lechia Zielona Góra 10 września 2016
Ruch Zdzieszowice 1 - 4 GKS 1962 Jastrzębie 3 września 2016
GKS 1962 Jastrzębie 4 - 2 Śląsk II Wrocław 27 sierpnia 2016
Piast Żmigród 1 - 2 GKS 1962 Jastrzębie 20 sierpnia 2016
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 2 Lechia Dzierżoniów 17 sierpnia 2016
Olimpia Kowary 1 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 13 sierpnia 2016
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 1 Radomiak Radom 10 sierpnia 2016
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 0 Unia Turza Śląska 6 sierpnia 2016
Górnik Polkowice 1 - 2 GKS 1962 Jastrzębie 30 lipca 2016
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 0 Olimpia Grudziądz 16 lipca 2016
GKS 1962 Jastrzębie 3 - 1 Ruch Zdzieszowice 4 czerwca 2016
Pniówek Pawłowice Śląskie 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 28 maja 2016
GKS 1962 Jastrzębie 3 - 1 Grunwald Ruda Śląska 25 maja 2016
Ruch II Chorzów 0 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 21 maja 2016
GKS 1962 Jastrzębie 3 - 2 Szombierki Bytom 15 maja 2016
Skra Częstochowa 1 - 2 GKS 1962 Jastrzębie 7 maja 2016
BKS Stal Bielsko-Biała 1 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 3 maja 2016
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 1 Górnik II Zabrze 30 kwietnia 2016
Piast II Gliwice 0 - 3 GKS 1962 Jastrzębie 27 kwietnia 2016
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 1 LZS Piotrówka 23 kwietnia 2016
Odra Opole 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 15 kwietnia 2016
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 1 LKS Bełk 9 kwietnia 2016
Rekord Bielsko-Biała 1 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 2 kwietnia 2016
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 1 LKS Czaniec 26 marca 2016
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0 - 3 GKS 1962 Jastrzębie 20 marca 2016
Ruch Zdzieszowice 1 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 14 listopada 2015
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 1 Pniówek Pawłowice Śląskie 7 listopada 2015
Grunwald Ruda Śląska 1 - 3 GKS 1962 Jastrzębie 31 października 2015
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 0 Ruch II Chorzów 24 października 2015
Szombierki Bytom 2 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 17 października 2015
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 1 Skra Częstochowa 10 października 2015
Górnik II Zabrze 0 - 4 GKS 1962 Jastrzębie 3 października 2015
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 1 Piast II Gliwice 26 września 2015
LZS Piotrówka 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 19 września 2015
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 2 Odra Opole 12 września 2015
LKS Bełk 2 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 5 września 2015
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 0 Rekord Bielsko-Biała 29 sierpnia 2015
LKS Czaniec 0 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 22 sierpnia 2015
GKS 1962 Jastrzębie 3 - 2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 15 sierpnia 2015
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 3 BKS Stal Bielsko-Biała 8 sierpnia 2015
Swornica Czarnowąsy 2 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 6 czerwca 2015
GKS 1962 Jastrzębie 3 - 0 Piast II Gliwice 3 czerwca 2015
Rekord Bielsko-Biała 1 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 30 maja 2015
GKS 1962 Jastrzębie 5 - 1 Ruch II Chorzów 27 maja 2015
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 23 maja 2015
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 2 Ruch Zdzieszowice 16 maja 2015
Polonia Łaziska Górne 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 13 maja 2015
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie 9 maja 2015
Skra Częstochowa 0 - 3 GKS 1962 Jastrzębie 2 maja 2015
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 3 Szombierki Bytom 29 kwietnia 2015
Odra Opole 0 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 25 kwietnia 2015
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 2 Polonia Bytom 18 kwietnia 2015
LKS Czaniec 1 - 2 GKS 1962 Jastrzębie 14 kwietnia 2015
Górnik II Zabrze 3 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 11 kwietnia 2015
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 0 Skalnik Gracze 4 kwietnia 2015
Małapanew Ozimek 1 - 3 GKS 1962 Jastrzębie 28 marca 2015
GKS 1962 Jastrzębie 4 - 0 Grunwald Ruda Śląska 21 marca 2015
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 1 BKS Stal Bielsko-Biała 22 listopada 2014
Górnik Wesoła Mysłowice 0 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 15 listopada 2014
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 1 Swornica Czarnowąsy 11 listopada 2014
Piast II Gliwice 1 - 2 GKS 1962 Jastrzębie 8 listopada 2014
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 2 Rekord Bielsko-Biała 2 listopada 2014
Ruch II Chorzów 2 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 25 października 2014
GKS 1962 Jastrzębie 3 - 1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 18 października 2014
Ruch Zdzieszowice 2 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 11 października 2014
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 0 Polonia Łaziska Górne 4 października 2014
Pniówek Pawłowice Śląskie 1 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 27 września 2014
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 0 Skra Częstochowa 20 września 2014
Szombierki Bytom 1 - 3 GKS 1962 Jastrzębie 13 września 2014
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 0 Odra Opole 6 września 2014
Polonia Bytom 4 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 30 sierpnia 2014
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 0 Górnik II Zabrze 23 sierpnia 2014
Skalnik Gracze 2 - 4 GKS 1962 Jastrzębie 20 sierpnia 2014
GKS 1962 Jastrzębie 3 - 0 Małapanew Ozimek 16 sierpnia 2014
Grunwald Ruda Śląska 4 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 9 sierpnia 2014
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 1 LKS Czaniec 6 sierpnia 2014
BKS Stal Bielsko-Biała 1 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 30 lipca 2014
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 0 Górnik Wesoła Mysłowice 26 lipca 2014
Gwarek Ornontowice 1 - 2 GKS 1962 Jastrzębie 14 czerwca 2014
GKS 1962 Jastrzębie 4 - 2 Spójnia Landek 7 czerwca 2014
GKS II Katowice 3 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 1 czerwca 2014
GKS 1962 Jastrzębie 4 - 1 Iskra Pszczyna 24 maja 2014
Jedność 32 Przyszowice 2 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 18 maja 2014
GKS 1962 Jastrzębie 4 - 0 Drzewiarz Jasienica 10 maja 2014
Krupiński Suszec 0 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 3 maja 2014
GKS 1962 Jastrzębie 8 - 0 Unia Racibórz 29 kwietnia 2014
AKS Mikołów 0 - 8 GKS 1962 Jastrzębie 26 kwietnia 2014
GKS 1962 Jastrzębie 4 - 0 Czarni-Góral Żywiec 19 kwietnia 2014
Podlesianka Katowice 1 - 3 GKS 1962 Jastrzębie 13 kwietnia 2014
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 0 GTS Bojszowy 5 kwietnia 2014
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 0 Forteca Świerklany 29 marca 2014
GKS 1962 Jastrzębie 9 - 1 KS Wisła 22 marca 2014
Czarni-Góral Żywiec 0 - 3 GKS 1962 Jastrzębie 23 listopada 2013
GKS 1962 Jastrzębie 5 - 0 Górnik Pszów 16 listopada 2013
GKS 1962 Jastrzębie 3 - 1 Gwarek Ornontowice 9 listopada 2013
Spójnia Landek 1 - 4 GKS 1962 Jastrzębie 3 listopada 2013
GKS 1962 Jastrzębie 5 - 1 GKS II Katowice 26 października 2013
Iskra Pszczyna 1 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 19 października 2013
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 1 Jedność 32 Przyszowice 12 października 2013
Drzewiarz Jasienica 0 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 5 października 2013
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 0 Krupiński Suszec 28 września 2013
Unia Racibórz 0 - 3 GKS 1962 Jastrzębie 21 września 2013
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 0 AKS Mikołów 14 września 2013
GKS 1962 Jastrzębie 6 - 0 Podlesianka Katowice 31 sierpnia 2013
GTS Bojszowy 0 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 28 sierpnia 2013
Forteca Świerklany 0 - 3 GKS 1962 Jastrzębie 17 sierpnia 2013
KS Wisła 0 - 5 GKS 1962 Jastrzębie 14 sierpnia 2013
Górnik Pszów 2 - 6 GKS 1962 Jastrzębie 10 sierpnia 2013

I liga sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Roman Gergel Bruk-Bet Termalica Nieciecza 6
2 Juliusz Letniowski Arka Gdynia 5
3 Kamil Zapolnik Miedź Legnica 5
4 Łukasz Sekulski ŁKS Łódź 5
5 Pirulo . ŁKS Łódź 5
6 Bartosz Śpiączka Górnik Łęczna 5
7 Joan Roman Miedź Legnica 4
8 Artem Putivtsev Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4
9 Marcin Robak Widzew Łódź 4
10 Leândro Rossi Radomiak Radom 3
11 Karol Podliński Radomiak Radom 3
12 Gonçalo Gregório Zagłębie Sosnowiec 3
13 Dawid Kort Odra Opole 3
14 Karol Angielski Radomiak Radom 3
15 Szymon Lewicki GKS Tychy 2
16 Łukasz Grzeszczyk GKS Tychy 2
17 Daniel Szczepan GKS 1962 Jastrzębie 2
18 Krzysztof Drzazga Miedź Legnica 2
19 Kamil Ogorzały Sandecja Nowy Sącz 2
20 Miłosz Kozak Radomiak Radom 2
21 Antonio Domínguez ŁKS Łódź 2
22 Maksymilian Banaszewski Chrobry Głogów 2
23 Mikołaj Lebedyński Chrobry Głogów 2
24 Emile Thiakane Korona Kielce 2
25 Patryk Makuch GKS Bełchatów 2
26 Hubert Tomalski Puszcza Niepołomice 2
27 Arkadiusz Piech Odra Opole 2
28 Jonatan Straus Stomil Olsztyn 2
29 Bartosz Biel GKS Tychy 2
30 Yevhen Radionov Puszcza Niepołomice 2
31 Maksymilian Rozwandowicz ŁKS Łódź 2
32 Paweł Wojciechowski Górnik Łęczna 2
33 Michał Trąbka ŁKS Łódź 2
34 Maciej Jankowski Arka Gdynia 2
35 Mateusz Żebrowski Arka Gdynia 2
36 Michał Ilków-Gołąb Chrobry Głogów 2
37 Samu Corral ŁKS Łódź 2
38 Filip Karbowy Zagłębie Sosnowiec 2
39 Wiktor Biedrzycki Stomil Olsztyn 1
40 Damian Nowak GKS Tychy 1
41 Sebastian Bonecki Odra Opole 1
42 Michał Czarny Puszcza Niepołomice 1
43 Konrad Nowak Odra Opole 1
44 Bartosz Eizenchart GKS Bełchatów 1
45 Bartłomiej Wasiluk Resovia 1
46 Grzegorz Kuświk Stomil Olsztyn 1
47 Piotr Wlazło Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1
48 Erik Čikoš Puszcza Niepołomice 1
49 Radosław Adamski Resovia 1
50 Mateusz Hewelt Miedź Legnica 1
51 Mateusz Grudziński Zagłębie Sosnowiec 1
52 Mateusz Szwed Zagłębie Sosnowiec 1
53 Jakub Łukowski Miedź Legnica 1
54 Łukasz Spławski Puszcza Niepołomice 1
55 Kacper Śpiewak Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1
56 Serafin Szota Stomil Olsztyn 1
57 Koki Hinokio Stomil Olsztyn 1
58 Wojciech Łuczak Stomil Olsztyn 1
59 Michal Piter-Bucko Sandecja Nowy Sącz 1
60 Krzysztof Wołkowicz GKS Tychy 1
61 João Oliveira Zagłębie Sosnowiec 1
62 Patryk Mucha Widzew Łódź 1
63 Bartosz Żurek Puszcza Niepołomice 1
64 Bartłomiej Kasprzak Sandecja Nowy Sącz 1
65 Marcel Gąsior Korona Kielce 1
66 Krzysztof Janus Odra Opole 1
67 Sebastian Steblecki GKS Tychy 1
68 Kamil Radulj Resovia 1
69 Rafał Wolsztyński Arka Gdynia 1
70 Mateusz Możdżeń Widzew Łódź 1
71 Samuel Štefánik Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1
72 Mateusz Machaj Chrobry Głogów 1
73 Maciej Małkowski Sandecja Nowy Sącz 1
74 Merveille Fundambu Widzew Łódź 1
75 Adrian Klimczak ŁKS Łódź 1
76 Martin Zeman Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1
77 Bartosz Szeliga GKS Tychy 1
78 Maciej Wolski ŁKS Łódź 1
79 Jaka Kolenc Chrobry Głogów 1
80 Adrian Cierpka Górnik Łęczna 1
81 Łukasz Wroński GKS Bełchatów 1
82 Jacek Kiełb Korona Kielce 1
83 Paweł Łysiak Korona Kielce 1
84 Daniel Rumin GKS 1962 Jastrzębie 1
85 Mateusz Młyński Arka Gdynia 1
86 Dawid Kubowicz Resovia 1
87 Sebastian Zalepa Resovia 1
88 Karol Twardowski Resovia 1
89 Paweł Sasin Górnik Łęczna 1
90 Michał Goliński Górnik Łęczna 1
91 Nemanja Mijušković Miedź Legnica 1
92 Kamil Mazek Arka Gdynia 1
93 Szymon Drewniak Arka Gdynia 1