IV liga lubuska sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Falubaz Zielona Góra 26 69 22 3 1 94 22 72
2 Dąb Przybyszów 26 55 17 4 5 61 32 29
3 Tęcza Krosno Odrzańskie 26 52 16 4 6 70 45 25
4 Carina Gubin 26 51 16 3 7 43 23 20
5 TS Przylep 26 39 12 3 11 50 51 -1
6 Polonia Słubice 26 38 11 5 10 39 38 1
7 Ilanka Rzepin 26 34 9 7 10 38 37 1
8 Syrena Zbąszynek 26 32 8 8 10 44 41 3
9 Pogoń Świebodzin 26 32 9 5 12 45 45 0
10 Korona Kożuchów 26 31 8 7 11 23 34 -11
11 Spójnia Ośno Lubuskie 26 31 8 7 11 32 51 -19
12 Czarni Witnica 26 29 8 5 13 35 57 -22
13 Lubuszanin Drezdenko 26 25 5 10 11 34 49 -15
14 Arka Nowa Sól 26 24 7 3 16 40 53 -13
15 Sprotavia Szprotawa 26 21 6 3 17 23 58 -35
16 Odra Bytom Odrzański 26 19 4 7 15 33 68 -35
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubuska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Falubaz Zielona Góra 13 37 12 1 0 56 9 47
2 Dąb Przybyszów 13 31 10 1 2 37 20 17
3 Tęcza Krosno Odrzańskie 13 31 10 1 2 45 21 24
4 Carina Gubin 13 26 8 2 3 24 11 13
5 TS Przylep 13 23 7 2 4 25 18 7
6 Polonia Słubice 13 22 6 4 3 23 12 11
7 Syrena Zbąszynek 13 22 6 4 3 28 16 12
8 Spójnia Ośno Lubuskie 13 22 6 4 3 23 19 4
9 Korona Kożuchów 13 21 6 3 4 13 12 1
10 Czarni Witnica 13 19 6 1 6 20 23 -3
11 Pogoń Świebodzin 13 18 5 3 5 29 22 7
12 Sprotavia Szprotawa 13 18 6 0 7 13 24 -11
13 Ilanka Rzepin 13 16 4 4 5 18 16 2
14 Odra Bytom Odrzański 13 16 4 4 5 22 26 -4
15 Lubuszanin Drezdenko 13 15 3 6 4 16 21 -5
16 Arka Nowa Sól 13 11 3 2 8 19 23 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubuska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Falubaz Zielona Góra 13 32 10 2 1 38 13 25
2 Carina Gubin 13 25 8 1 4 19 12 7
3 Dąb Przybyszów 13 24 7 3 3 24 12 12
4 Tęcza Krosno Odrzańskie 13 21 6 3 4 25 24 1
5 Ilanka Rzepin 13 18 5 3 5 20 21 -1
6 TS Przylep 13 16 5 1 7 25 33 -8
7 Polonia Słubice 13 16 5 1 7 16 26 -10
8 Pogoń Świebodzin 13 14 4 2 7 16 23 -7
9 Arka Nowa Sól 13 13 4 1 8 21 30 -9
10 Syrena Zbąszynek 13 10 2 4 7 16 25 -9
11 Korona Kożuchów 13 10 2 4 7 10 22 -12
12 Czarni Witnica 13 10 2 4 7 15 34 -19
13 Lubuszanin Drezdenko 13 10 2 4 7 18 28 -10
14 Spójnia Ośno Lubuskie 13 9 2 3 8 9 32 -23
15 Sprotavia Szprotawa 13 3 0 3 10 10 34 -24
16 Odra Bytom Odrzański 13 3 0 3 10 11 42 -31
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Falubaz Zielona Góra

Gospodarze Wynik Goście Data
Falubaz Zielona Góra 5 - 0 Odra Bytom Odrzański 22 maja 2019
Falubaz Zielona Góra 2 - 2 Syrena Zbąszynek 11 maja 2019
Syrena Zbąszynek 2 - 2 Falubaz Zielona Góra 6 października 2018
Odra Bytom Odrzański 0 - 4 Falubaz Zielona Góra 22 września 2018
Falubaz Zielona Góra 2 - 1 Odra Bytom Odrzański 28 maja 2016
Falubaz Zielona Góra 1 - 1 Syrena Zbąszynek 21 maja 2016
Odra Bytom Odrzański 0 - 4 Falubaz Zielona Góra 7 listopada 2015
Syrena Zbąszynek 1 - 1 Falubaz Zielona Góra 24 października 2015

IV liga lubuska sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Przemysław Mycan Falubaz Zielona Góra 28
2 Wojciech Okińczyc Falubaz Zielona Góra 21
3 Gracjan Lewicki Arka Nowa Sól 19
4 Paweł Dulat Syrena Zbąszynek 18
5 Marcin Piec Tęcza Krosno Odrzańskie 18
6 Bartosz Skiba Dąb Przybyszów 18
7 Krzysztof Marczak TS Przylep 15
8 Artur Małecki Falubaz Zielona Góra 13
9 Radosław Rakociński Tęcza Krosno Odrzańskie 13
10 Mateusz Hałambiec Carina Gubin 12
11 Kamil Kruszyński Dąb Przybyszów 10
12 Ireneusz Butowicz Carina Gubin 10
13 Paweł Hojka Czarni Witnica 10
14 Bartosz Konieczny Falubaz Zielona Góra 9
15 Nikodem Rafalik Pogoń Świebodzin 9
16 Mateusz Krasiński Spójnia Ośno Lubuskie 9
17 Łukasz Tabaka Polonia Słubice 8
18 Przemysław Haraszkiewicz Carina Gubin 8
19 Damian Koppenhagen Dąb Przybyszów 8
20 Karol Łyczko TS Przylep 7
21 Jacek Glowaczewski Lubuszanin Drezdenko 7
22 Dawid Cieśla Korona Kożuchów 7
23 Piotr Bimek Syrena Zbąszynek 6
24 Hubert Babicz Tęcza Krosno Odrzańskie 6
25 Janusz Obuchanicz Pogoń Świebodzin 6
26 Michał Świercz Lubuszanin Drezdenko 6
27 Paweł Cierech Tęcza Krosno Odrzańskie 6
28 Mateusz Stefanowicz Polonia Słubice 6
29 Artem Yakovenko Czarni Witnica 6
30 Andrzej Pawłowski Ilanka Rzepin 6
31 Albert Cipior Falubaz Zielona Góra 5
32 Mateusz Świtała Pogoń Świebodzin 5
33 Łukasz Cygan Korona Kożuchów 5
34 Michał Konsewicz Odra Bytom Odrzański 5
35 Irima Broh Tebli Polonia Słubice 5
36 Paweł Dzikowicz TS Przylep 5
37 Bartosz Prychod Czarni Witnica 5
38 Przemysław Begier Polonia Słubice 5
39 Eligiusz Krzeptowski Polonia Słubice 5
40 Dominik Grabowski Ilanka Rzepin 5
41 Patryk Zawojek Arka Nowa Sól 5
42 Patryk Minge Lubuszanin Drezdenko 5
43 Kacper Konsewicz Odra Bytom Odrzański 4
44 Bartosz Tkacz Sprotavia Szprotawa 4
45 Damian Kopenhagen Dąb Przybyszów 4
46 Robert Kobrzycki Pogoń Świebodzin 4
47 Marcin Szymański Pogoń Świebodzin 4
48 Dariusz Nazar Arka Nowa Sól 4
49 Patryk Jasiak TS Przylep 4
50 Kamil Chałupka Dąb Przybyszów 4
51 Radosław Szafer Dąb Przybyszów 4
52 Bartosz Kasik Ilanka Rzepin 4
53 Mariusz Piętka Carina Gubin 4
54 Piotr Piwowarski TS Przylep 4
55 Maciej Łodyga Spójnia Ośno Lubuskie 4
56 Eryk Tyszenko Lubuszanin Drezdenko 4
57 Damian Jodłowiec Dąb Przybyszów 4
58 Tobiasz Samek TS Przylep 4
59 Kamil Pawlak Pogoń Świebodzin 4
60 Łukasz Chodyga Carina Gubin 4
61 Kamil Ganczarek Carina Gubin 4
62 Marcin Iwan Syrena Zbąszynek 3
63 Patryk Podwyszyński Pogoń Świebodzin 3
64 Bartosz Woźniak Tęcza Krosno Odrzańskie 3
65 Henryk Kurdykowski Spójnia Ośno Lubuskie 3
66 Fabian Tomaszewski Carina Gubin 3
67 Paweł Gurgul Spójnia Ośno Lubuskie 3
68 Maciej Konsewicz Odra Bytom Odrzański 3
69 Michał Sawiak Ilanka Rzepin 3
70 Marek Szymczak Tęcza Krosno Odrzańskie 3
71 Mateusz Sadłowski Czarni Witnica 3
72 Michał Masztelarz Spójnia Ośno Lubuskie 3
73 Daniel Moroz Lubuszanin Drezdenko 3
74 Mateusz Tkacz Korona Kożuchów 3
75 Mateusz Klimczak Ilanka Rzepin 3
76 Tomasz Rozynek Arka Nowa Sól 3
77 Sebastian Górski Falubaz Zielona Góra 3
78 Patryk Druchliński Tęcza Krosno Odrzańskie 3
79 Michał Piśko Czarni Witnica 3
80 Dawid Stachowiak Syrena Zbąszynek 3
81 Bartosz Żurawski Arka Nowa Sól 3
82 Bartosz Dziubański Odra Bytom Odrzański 3
83 Mykyta Loboda Odra Bytom Odrzański 3
84 Tomasz Gawlik Odra Bytom Odrzański 3
85 Marcin Adamczewski Ilanka Rzepin 3
86 Dawid Szczeciński Spójnia Ośno Lubuskie 3
87 Kalu Uche Sprotavia Szprotawa 3
88 Paweł Dudek Lubuszanin Drezdenko 3
89 Hayato Kuromato Polonia Słubice 3
90 Wojciech Popielecki TS Przylep 2
91 Mikołaj Ulanicki Dąb Przybyszów 2
92 Ihor Nahornyi Carina Gubin 2
93 Mikołaj Kawecki Ilanka Rzepin 2
94 Maciej Górecki Falubaz Zielona Góra 2
95 Paweł Jóźwiak Dąb Przybyszów 2
96 Marek Leśniak Lubuszanin Drezdenko 2
97 Bartosz Olejniczak Sprotavia Szprotawa 2
98 Gaby Franchini Polonia Słubice 2
99 Paweł Janik Spójnia Ośno Lubuskie 2
100 Gracjan Walter Arka Nowa Sól 2
101 Damian Stachurski Falubaz Zielona Góra 2
102 Maciej Grochowski Korona Kożuchów 2
103 Adrian Kręc Dąb Przybyszów 2
104 Bartosz Dziubański Odra Bytom Odrzański 2
105 Jakub Czerniawski Korona Kożuchów 2
106 Przemysław Bitner TS Przylep 2
107 Sebastian Żukowski Falubaz Zielona Góra 2
108 Radosław Pietrzak Pogoń Świebodzin 2
109 Michał Sucharek Sprotavia Szprotawa 2
110 Patryk Łuś Czarni Witnica 2
111 Michał Konsewicz Odra Bytom Odrzański 2
112 Oskar Kozakiewicz Tęcza Krosno Odrzańskie 2
113 Sebastian Stankiewicz Sprotavia Szprotawa 2
114 Dawid Śliwiński Pogoń Świebodzin 2
115 Sebastian Krawczyk Odra Bytom Odrzański 2
116 Mateusz Dura Spójnia Ośno Lubuskie 2
117 Kamil Kotyla Korona Kożuchów 2
118 Łukasz Antkowiak Czarni Witnica 2
119 Rafał Jarosz Sprotavia Szprotawa 2
120 Rafał Ostrowski Falubaz Zielona Góra 2
121 Kamil Kowalczyk Syrena Zbąszynek 2
122 Jan Izdebski Falubaz Zielona Góra 2
123 Oskar Mencel Syrena Zbąszynek 1
124 Wojciech Czwojdrak Syrena Zbąszynek 1
125 Daniel Stadie Polonia Słubice 1
126 Marek Buszczak Spójnia Ośno Lubuskie 1
127 Patryk Walicht Sprotavia Szprotawa 1
128 Lucas De Lima soares Ilanka Rzepin 1
129 Simon Rytwiński Arka Nowa Sól 1
130 Michał Kramski Pogoń Świebodzin 1
131 Mamoru Tsuchiya Lubuszanin Drezdenko 1
132 Kacper Lechowicz Falubaz Zielona Góra 1
133 Dawid Czarnecki Falubaz Zielona Góra 1
134 Paweł Wieczorek Dąb Przybyszów 1
135 Piotr Czarnecki Sprotavia Szprotawa 1
136 Artem Kovtunenko Czarni Witnica 1
137 Shunto Sawabe Lubuszanin Drezdenko 1
138 Sebastian Skierecki Syrena Zbąszynek 1
139 Piotr Dykta Sprotavia Szprotawa 1
140 Michał Dyc Spójnia Ośno Lubuskie 1
141 Patryk Puszka Lubuszanin Drezdenko 1
142 Przemysław Maciąg Tęcza Krosno Odrzańskie 1
143 Wojciech Zawistowski TS Przylep 1
144 Kacper Oberc Dąb Przybyszów 1
145 Maciej Żukowski Tęcza Krosno Odrzańskie 1
146 Bartosz Jóźwiak Syrena Zbąszynek 1
147 Damian Kostrzewa Odra Bytom Odrzański 1
148 Jędrzej Kononowicz Sprotavia Szprotawa 1
149 Marcin Adamczewski Ilanka Rzepin 1
150 Jakub Nowak Ilanka Rzepin 1
151 Kacper Koppenhagen Dąb Przybyszów 1
152 Jacek Kierzek Carina Gubin 1
153 Wiktor Skrzypczak Czarni Witnica 1
154 Mateusz Bartczak TS Przylep 1
155 Bartosz Siebert TS Przylep 1
156 Krzysztof Wierzbicki Falubaz Zielona Góra 1
157 Dorian Nowicki Polonia Słubice 1
158 Przemysław Fiedorowicz Carina Gubin 1
159 Dawid Grodzki Czarni Witnica 1
160 Amadeusz Żak Korona Kożuchów 1
161 Kamil Maciejewski Syrena Zbąszynek 1
162 Tomasz Franczak Czarni Witnica 1
163 Marek Czarnowski Tęcza Krosno Odrzańskie 1
164 Maksymilian Pastusiak Carina Gubin 1
165 Jan Romaszko Arka Nowa Sól 1
166 Patryk Szcześniak Tęcza Krosno Odrzańskie 1
167 Norbert Pawłowicz Polonia Słubice 1
168 Mateusz Pietruszyński Ilanka Rzepin 1
169 Alan Nguyen Tęcza Krosno Odrzańskie 1
170 Mateusz Torbiczuk Carina Gubin 1
171 Rafał Marciniak Lubuszanin Drezdenko 1
172 Dawid Maciejewski Syrena Zbąszynek 1
173 Iven Malulu Polonia Słubice 1
174 Krzysztof Palgan Syrena Zbąszynek 1
175 Krystian Romek Odra Bytom Odrzański 1
176 Dominik Skrzyński TS Przylep 1
177 Maciej Brzeźniak Sprotavia Szprotawa 1
178 Paweł Kamyszek Syrena Zbąszynek 1
179 Piotr Nitka Arka Nowa Sól 1
180 Tomasz Wróbel Odra Bytom Odrzański 1
181 Paweł Wojtysiak Falubaz Zielona Góra 1
182 Filip Matysiak Ilanka Rzepin 1
183 Norbert Chełmiński Syrena Zbąszynek 1
184 Aksel Augustyniak Sprotavia Szprotawa 1
185 Filip Broszczak Sprotavia Szprotawa 1
186 Marcin Janik Korona Kożuchów 1
187 Karol Kondrat Sprotavia Szprotawa 1
188 Rafał Gronostaj Polonia Słubice 1
189 Krystian Olczyk Odra Bytom Odrzański 1
190 Hehem Aivazian Spójnia Ośno Lubuskie 1