IV liga podkarpacka sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Wiązownica 17 40 13 1 3 42 19 23
2 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 17 38 11 5 1 24 11 13
3 Stal II Mielec 17 31 9 4 4 36 18 18
4 JKS 1909 Jarosław 17 31 9 4 4 27 15 12
5 Piast Tuczempy 17 28 7 7 3 23 13 10
6 Głogovia Głogów Małopolski 17 27 7 6 4 29 14 15
7 Błękitni Ropczyce 17 27 8 3 6 24 19 5
8 Ekoball Sanok 17 26 7 5 5 26 19 7
9 Igloopol Dębica 17 23 5 8 4 23 20 3
10 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 17 23 6 5 6 19 21 -2
11 Polonia Przemyśl 17 22 6 4 7 26 24 2
12 Izolator Boguchwała 17 22 5 7 5 23 29 -6
13 Wisłok Wiśniowa 17 21 5 6 6 28 25 3
14 Karpaty Krosno 16 16 3 7 6 14 19 -5
15 Sokół Kolbuszowa Dolna 17 15 3 6 8 26 32 -6
16 Legion Pilzno 17 14 4 2 11 22 41 -19
17 Stal II Stalowa Wola 17 8 1 5 11 19 50 -31
18 Start Pruchnik 16 1 0 1 15 9 51 -42
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Wiązownica 8 24 8 0 0 17 7 10
2 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 9 23 7 2 0 18 7 11
3 JKS 1909 Jarosław 9 17 5 2 2 14 7 7
4 Piast Tuczempy 8 17 5 2 1 16 8 8
5 Błękitni Ropczyce 8 17 5 2 1 14 6 8
6 Stal II Mielec 8 15 4 3 1 16 7 9
7 Ekoball Sanok 10 15 4 3 3 15 8 7
8 Igloopol Dębica 8 15 4 3 1 14 7 7
9 Polonia Przemyśl 10 15 4 3 3 14 10 4
10 Głogovia Głogów Małopolski 9 12 3 3 3 13 11 2
11 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 9 12 3 3 3 12 13 -1
12 Izolator Boguchwała 8 11 2 5 1 10 12 -2
13 Wisłok Wiśniowa 8 10 3 1 4 13 11 2
14 Legion Pilzno 8 10 3 1 4 12 16 -4
15 Karpaty Krosno 7 9 2 3 2 5 6 -1
16 Sokół Kolbuszowa Dolna 7 8 2 2 3 15 15 0
17 Stal II Stalowa Wola 9 7 1 4 4 13 21 -8
18 Start Pruchnik 9 1 0 1 8 6 31 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Wiązownica 9 16 5 1 3 25 12 13
2 Stal II Mielec 9 16 5 1 3 20 11 9
3 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 8 15 4 3 1 6 4 2
4 Głogovia Głogów Małopolski 8 15 4 3 1 16 3 13
5 JKS 1909 Jarosław 8 14 4 2 2 13 8 5
6 Piast Tuczempy 9 11 2 5 2 7 5 2
7 Ekoball Sanok 7 11 3 2 2 11 11 0
8 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 8 11 3 2 3 7 8 -1
9 Izolator Boguchwała 9 11 3 2 4 13 17 -4
10 Wisłok Wiśniowa 9 11 2 5 2 15 14 1
11 Błękitni Ropczyce 9 10 3 1 5 10 13 -3
12 Igloopol Dębica 9 8 1 5 3 9 13 -4
13 Polonia Przemyśl 7 7 2 1 4 12 14 -2
14 Karpaty Krosno 9 7 1 4 4 9 13 -4
15 Sokół Kolbuszowa Dolna 10 7 1 4 5 11 17 -6
16 Legion Pilzno 9 4 1 1 7 10 25 -15
17 Stal II Stalowa Wola 8 1 0 1 7 6 29 -23
18 Start Pruchnik 7 0 0 0 7 3 20 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Ekoball Sanok

Gospodarze Wynik Goście Data
Igloopol Dębica 1 - 2 Ekoball Sanok 16 listopada 2019
Ekoball Sanok 4 - 1 Izolator Boguchwała 9 listopada 2019
Wisłok Wiśniowa 0 - 2 Ekoball Sanok 3 listopada 2019
Ekoball Sanok 2 - 0 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 26 października 2019
Ekoball Sanok 1 - 1 JKS 1909 Jarosław 18 października 2019
Ekoball Sanok 1 - 2 Polonia Przemyśl 12 października 2019
Ekoball Sanok 1 - 3 Stal II Mielec 4 października 2019
KS Wiązownica 2 - 1 Ekoball Sanok 27 września 2019
Ekoball Sanok 0 - 0 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 20 września 2019
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 0 Ekoball Sanok 14 września 2019
Ekoball Sanok 4 - 0 Start Pruchnik 7 września 2019
Stal II Stalowa Wola 2 - 2 Ekoball Sanok 1 września 2019
Ekoball Sanok 0 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 28 sierpnia 2019
Karpaty Krosno 1 - 3 Ekoball Sanok 24 sierpnia 2019
Ekoball Sanok 0 - 1 Piast Tuczempy 18 sierpnia 2019
Błękitni Ropczyce 5 - 1 Ekoball Sanok 15 sierpnia 2019
Ekoball Sanok 2 - 0 Legion Pilzno 9 sierpnia 2019
Ekoball Sanok 1 - 3 Igloopol Dębica 15 czerwca 2019
Sokół Nisko 1 - 0 Ekoball Sanok 5 czerwca 2019
Ekoball Sanok 1 - 1 JKS 1909 Jarosław 1 czerwca 2019
Stal Gorzyce 1 - 1 Ekoball Sanok 29 maja 2019
Ekoball Sanok 2 - 1 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 25 maja 2019
Izolator Boguchwała 2 - 0 Ekoball Sanok 18 maja 2019
Ekoball Sanok 3 - 1 Legion Pilzno 11 maja 2019
KS Wiązownica 1 - 1 Ekoball Sanok 5 maja 2019
Ekoball Sanok 2 - 0 Orzeł Przeworsk 1 maja 2019
Przełom Besko 0 - 0 Ekoball Sanok 27 kwietnia 2019
Ekoball Sanok 3 - 0 Piast Tuczempy 20 kwietnia 2019
Sokół Kolbuszowa Dolna 0 - 3 Ekoball Sanok 13 kwietnia 2019
Ekoball Sanok 1 - 2 Karpaty Krosno 6 kwietnia 2019
Wisłoka Dębica 1 - 1 Ekoball Sanok 30 marca 2019
Ekoball Sanok 0 - 1 Polonia Przemyśl 23 marca 2019
Wisłok Wiśniowa 1 - 1 Ekoball Sanok 17 marca 2019
Błękitni Ropczyce 2 - 0 Ekoball Sanok 9 marca 2019
Igloopol Dębica 2 - 0 Ekoball Sanok 17 listopada 2018
Ekoball Sanok 1 - 0 Sokół Nisko 10 listopada 2018
JKS 1909 Jarosław 0 - 0 Ekoball Sanok 3 listopada 2018
Ekoball Sanok 3 - 1 Stal Gorzyce 27 października 2018
Watkem Korona Bendiks Rzeszów 0 - 1 Ekoball Sanok 20 października 2018
Ekoball Sanok 2 - 2 Izolator Boguchwała 13 października 2018
Legion Pilzno 0 - 2 Ekoball Sanok 6 października 2018
Ekoball Sanok 1 - 1 KS Wiązownica 29 września 2018
Orzeł Przeworsk 1 - 7 Ekoball Sanok 22 września 2018
Ekoball Sanok 2 - 0 Przełom Besko 15 września 2018
Piast Tuczempy 2 - 2 Ekoball Sanok 8 września 2018
Ekoball Sanok 3 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 1 września 2018
Karpaty Krosno 0 - 1 Ekoball Sanok 29 sierpnia 2018
Ekoball Sanok 0 - 0 Wisłoka Dębica 25 sierpnia 2018
Polonia Przemyśl 1 - 1 Ekoball Sanok 20 sierpnia 2018
Ekoball Sanok 1 - 2 Wisłok Wiśniowa 15 sierpnia 2018
Ekoball Sanok 2 - 0 Błękitni Ropczyce 11 sierpnia 2018
LKS Pisarowce 2 - 2 Ekoball Sanok 15 czerwca 2018
Ekoball Sanok 2 - 0 Piast Tuczempy 10 czerwca 2018
Sokół Sieniawa 5 - 0 Ekoball Sanok 3 czerwca 2018
Ekoball Sanok 3 - 0 Unia Nowa Sarzyna 30 maja 2018
KS Wiązownica 1 - 1 Ekoball Sanok 27 maja 2018
Ekoball Sanok 1 - 0 Legion Pilzno 19 maja 2018
Sokół Nisko 2 - 0 Ekoball Sanok 16 maja 2018
Błękitni Ropczyce 1 - 0 Ekoball Sanok 12 maja 2018
Ekoball Sanok 2 - 0 Granica Stubno 5 maja 2018
Igloopol Dębica 0 - 0 Ekoball Sanok 28 kwietnia 2018
Ekoball Sanok 0 - 0 Wisłok Wiśniowa 25 kwietnia 2018
Wisłok Strzyżów 0 - 1 Ekoball Sanok 21 kwietnia 2018
Głogovia Głogów Małopolski 1 - 3 Ekoball Sanok 18 kwietnia 2018
Polonia Przemyśl 1 - 1 Ekoball Sanok 7 kwietnia 2018
Ekoball Sanok 2 - 4 Izolator Boguchwała 31 marca 2018
Wisłoka Dębica 0 - 0 Ekoball Sanok 25 marca 2018
Ekoball Sanok 0 - 1 LKS Pisarowce 18 listopada 2017
Piast Tuczempy 1 - 1 Ekoball Sanok 11 listopada 2017
Ekoball Sanok 1 - 1 Sokół Sieniawa 5 listopada 2017
Unia Nowa Sarzyna 1 - 0 Ekoball Sanok 28 października 2017
Ekoball Sanok 2 - 1 KS Wiązownica 21 października 2017
Legion Pilzno 4 - 2 Ekoball Sanok 14 października 2017
Ekoball Sanok 1 - 3 Błękitni Ropczyce 8 października 2017
Granica Stubno 0 - 1 Ekoball Sanok 1 października 2017
Ekoball Sanok 0 - 1 Igloopol Dębica 23 września 2017
Wisłok Wiśniowa 1 - 0 Ekoball Sanok 17 września 2017
Ekoball Sanok 3 - 0 Wisłok Strzyżów 10 września 2017
Ekoball Sanok 0 - 0 Polonia Przemyśl 30 sierpnia 2017
Izolator Boguchwała 1 - 1 Ekoball Sanok 27 sierpnia 2017
Ekoball Sanok 3 - 1 Sokół Nisko 23 sierpnia 2017
Ekoball Sanok 1 - 0 Wisłoka Dębica 19 sierpnia 2017
Ekoball Sanok 5 - 0 Głogovia Głogów Małopolski 11 sierpnia 2017
Ekoball Sanok 2 - 1 Izolator Boguchwała 7 czerwca 2014
Avia Świdnik 1 - 1 Ekoball Sanok 4 czerwca 2014
Ekoball Sanok 2 - 0 Polonia Przemyśl 31 maja 2014
Chełmianka Chełm 2 - 1 Ekoball Sanok 25 maja 2014
Ekoball Sanok 1 - 0 Stal Kraśnik 17 maja 2014
Resovia 1 - 0 Ekoball Sanok 14 maja 2014
Ekoball Sanok 2 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 4 maja 2014
Omega Stary Zamość 0 - 0 Ekoball Sanok 1 maja 2014
Ekoball Sanok 1 - 1 Sokół Sieniawa 26 kwietnia 2014
JKS 1909 Jarosław 2 - 0 Ekoball Sanok 19 kwietnia 2014
Ekoball Sanok 1 - 0 Hetman Zamość 16 kwietnia 2014
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 0 Ekoball Sanok 13 kwietnia 2014
Ekoball Sanok 0 - 2 Karpaty Krosno 5 kwietnia 2014
Podlasie Biała Podlaska 0 - 0 Ekoball Sanok 29 marca 2014
Ekoball Sanok 4 - 0 Orzeł Przeworsk 22 marca 2014
Lublinianka Lublin 1 - 2 Ekoball Sanok 17 listopada 2013
Izolator Boguchwała 3 - 0 Ekoball Sanok 10 listopada 2013
Ekoball Sanok 1 - 2 Avia Świdnik 2 listopada 2013
Polonia Przemyśl 0 - 2 Ekoball Sanok 26 października 2013
Ekoball Sanok 0 - 5 Chełmianka Chełm 19 października 2013
Stal Kraśnik 6 - 0 Ekoball Sanok 13 października 2013
Ekoball Sanok 0 - 1 Resovia 6 października 2013
Orlęta Radzyń Podlaski 3 - 2 Ekoball Sanok 22 września 2013
Ekoball Sanok 2 - 0 Omega Stary Zamość 18 września 2013
Sokół Sieniawa 2 - 0 Ekoball Sanok 15 września 2013
Ekoball Sanok 0 - 2 JKS 1909 Jarosław 7 września 2013
Hetman Zamość 1 - 1 Ekoball Sanok 4 września 2013
Ekoball Sanok 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 31 sierpnia 2013
Karpaty Krosno 0 - 0 Ekoball Sanok 24 sierpnia 2013
Ekoball Sanok 1 - 1 Podlasie Biała Podlaska 18 sierpnia 2013
Orzeł Przeworsk 0 - 2 Ekoball Sanok 15 sierpnia 2013
Ekoball Sanok 0 - 2 Lublinianka Lublin 10 sierpnia 2013
Ekoball Sanok 1 - 1 Puszcza Niepołomice 13 lipca 2013
Karpaty Krosno 1 - 1 Ekoball Sanok 29 czerwca 2013
Polonia Przemyśl 0 - 1 Ekoball Sanok 26 czerwca 2013
Ekoball Sanok 4 - 1 Polonia Przemyśl 22 czerwca 2013
Czarni Jasło 4 - 0 Ekoball Sanok 19 czerwca 2013
Ekoball Sanok 2 - 2 Orzeł Przeworsk 16 czerwca 2013
Ekoball Sanok 3 - 1 Polonia Przemyśl 13 czerwca 2013
Orlęta Łuków 2 - 1 Ekoball Sanok 9 czerwca 2013
Igloopol Dębica 0 - 1 Ekoball Sanok 5 czerwca 2013
Ekoball Sanok 2 - 2 Chełmianka Chełm 1 czerwca 2013
Ekoball Sanok 2 - 2 Lublinianka Lublin 29 maja 2013
Stal Kraśnik 5 - 0 Ekoball Sanok 26 maja 2013
Ekoball Sanok 1 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 18 maja 2013
Ekoball Sanok 1 - 0 Czarni II Jasło 14 maja 2013
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 2 Ekoball Sanok 12 maja 2013
Ekoball Sanok 1 - 1 Avia Świdnik 4 maja 2013
Stal Mielec 2 - 0 Ekoball Sanok 1 maja 2013
Ekoball Sanok 3 - 0 Unia Nowa Sarzyna 27 kwietnia 2013
Ekoball Sanok 2 - 0 Karpaty Krosno 24 kwietnia 2013
Podlasie Biała Podlaska 1 - 2 Ekoball Sanok 20 kwietnia 2013
Cosmos Nowotaniec 0 - 2 Ekoball Sanok 17 kwietnia 2013
Ekoball Sanok 2 - 1 Izolator Boguchwała 13 kwietnia 2013
Ekoball Sanok 1 - 1 Karpaty Krosno 3 listopada 2012
Polonia Przemyśl 4 - 1 Ekoball Sanok 27 października 2012
Chełmianka Chełm 0 - 1 Ekoball Sanok 21 października 2012
Ekoball Sanok 6 - 0 Stal Kraśnik 13 października 2012
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Ekoball Sanok 7 października 2012
Ekoball Sanok 1 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 29 września 2012
Avia Świdnik 2 - 0 Ekoball Sanok 22 września 2012
Ekoball Sanok 0 - 2 Stal Mielec 15 września 2012
Unia Nowa Sarzyna 1 - 1 Ekoball Sanok 8 września 2012
Ekoball Sanok 6 - 1 Podlasie Biała Podlaska 1 września 2012
Izolator Boguchwała 1 - 2 Ekoball Sanok 29 sierpnia 2012
Ekoball Sanok 2 - 1 Czarni Jasło 25 sierpnia 2012
Orzeł Przeworsk 1 - 2 Ekoball Sanok 18 sierpnia 2012
Ekoball Sanok 2 - 0 Orlęta Łuków 15 sierpnia 2012
Lublinianka Lublin 0 - 1 Ekoball Sanok 11 sierpnia 2012
Ekoball Sanok 1 - 2 Piast Tuczempy 23 czerwca 2012
Piast Tuczempy 1 - 0 Ekoball Sanok 20 czerwca 2012
Ekoball Sanok 2 - 1 Stal Mielec 6 czerwca 2012
Chełmianka Chełm 2 - 4 Ekoball Sanok 2 czerwca 2012
Ekoball Sanok 0 - 0 KS Zaczernie 30 maja 2012
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 3 - 0 Ekoball Sanok 26 maja 2012
Unia Nowa Sarzyna 0 - 0 Ekoball Sanok 20 maja 2012
Ekoball Sanok 3 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 12 maja 2012
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 0 - 1 Ekoball Sanok 8 maja 2012
Izolator Boguchwała 1 - 1 Ekoball Sanok 5 maja 2012
Ekoball Sanok 0 - 1 Siarka Tarnobrzeg 2 maja 2012
Strumyk Malawa 1 - 1 Ekoball Sanok 29 kwietnia 2012
Ekoball Sanok 1 - 1 Karpaty Krosno 22 kwietnia 2012
Karpaty Krosno 0 - 1 Ekoball Sanok 18 kwietnia 2012
Podlasie Biała Podlaska 2 - 0 Ekoball Sanok 14 kwietnia 2012
Ekoball Sanok 1 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 7 kwietnia 2012
Stal Kraśnik 2 - 2 Ekoball Sanok 1 kwietnia 2012
Ekoball Sanok 0 - 0 Polonia Przemyśl 24 marca 2012
Avia Świdnik 2 - 1 Ekoball Sanok 17 marca 2012
Stal Mielec 1 - 0 Ekoball Sanok 13 listopada 2011
Ekoball Sanok 2 - 1 Chełmianka Chełm 5 listopada 2011
KS Zaczernie 1 - 0 Ekoball Sanok 29 października 2011
Ekoball Sanok 0 - 2 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 22 października 2011
Ekoball Sanok 1 - 3 Unia Nowa Sarzyna 15 października 2011
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 0 Ekoball Sanok 8 października 2011
Ekoball Sanok 1 - 0 Izolator Boguchwała 1 października 2011
Siarka Tarnobrzeg 1 - 1 Ekoball Sanok 24 września 2011
Ekoball Sanok 0 - 2 Strumyk Malawa 17 września 2011
Karpaty Krosno 1 - 1 Ekoball Sanok 11 września 2011
Ekoball Sanok 1 - 1 Podlasie Biała Podlaska 3 września 2011
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Ekoball Sanok 31 sierpnia 2011
Ekoball Sanok 3 - 0 Stal Kraśnik 27 sierpnia 2011
Polonia Przemyśl 3 - 3 Ekoball Sanok 20 sierpnia 2011
Ekoball Sanok 2 - 0 Avia Świdnik 13 sierpnia 2011
Avia Świdnik 0 - 0 Ekoball Sanok 25 czerwca 2011
Ekoball Sanok 0 - 2 Górnik II Łęczna 18 czerwca 2011
Chełmianka Chełm 1 - 1 Ekoball Sanok 12 czerwca 2011
Ekoball Sanok 4 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 czerwca 2011
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 0 - 1 Ekoball Sanok 28 maja 2011
Ekoball Sanok 0 - 1 Unia Nowa Sarzyna 21 maja 2011
Ekoball Sanok 0 - 2 Stal Mielec 14 maja 2011
Siarka Tarnobrzeg 5 - 0 Ekoball Sanok 7 maja 2011
Ekoball Sanok 3 - 0 Polonia Przemyśl 30 kwietnia 2011
Stal Poniatowa 2 - 2 Ekoball Sanok 23 kwietnia 2011
Ekoball Sanok 5 - 1 Podlasie Biała Podlaska 16 kwietnia 2011
Olender Sól 0 - 3 Ekoball Sanok 9 kwietnia 2011
Karpaty Krosno 1 - 3 Ekoball Sanok 6 kwietnia 2011
Wisła Puławy 3 - 0 Ekoball Sanok 2 kwietnia 2011
Karpaty Krosno 1 - 2 Ekoball Sanok 27 marca 2011
Ekoball Sanok 0 - 3 Izolator Boguchwała 19 marca 2011
Ekoball Sanok 1 - 1 Avia Świdnik 6 listopada 2010
Górnik II Łęczna 0 - 2 Ekoball Sanok 31 października 2010
Ekoball Sanok 1 - 0 Chełmianka Chełm 23 października 2010
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Ekoball Sanok 17 października 2010
Ekoball Sanok 2 - 0 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 9 października 2010
Unia Nowa Sarzyna 0 - 3 Ekoball Sanok 3 października 2010
Stal Mielec 0 - 2 Ekoball Sanok 25 września 2010
Ekoball Sanok 0 - 1 Siarka Tarnobrzeg 18 września 2010
Polonia Przemyśl 0 - 3 Ekoball Sanok 15 września 2010
Ekoball Sanok 2 - 0 Stal Poniatowa 11 września 2010
Podlasie Biała Podlaska 1 - 0 Ekoball Sanok 4 września 2010
Ekoball Sanok 3 - 1 Olender Sól 1 września 2010
Ekoball Sanok 0 - 0 Wisła Puławy 28 sierpnia 2010
Ekoball Sanok 3 - 1 Karpaty Krosno 21 sierpnia 2010
Izolator Boguchwała 3 - 0 Ekoball Sanok 14 sierpnia 2010
Ekoball Sanok 0 - 1 Górnik II Łęczna 19 czerwca 2010
Stal Poniatowa 1 - 0 Ekoball Sanok 12 czerwca 2010
Ekoball Sanok 0 - 1 Avia Świdnik 5 czerwca 2010
Izolator Boguchwała 3 - 0 Ekoball Sanok 2 czerwca 2010
Ekoball Sanok 0 - 2 Unia Nowa Sarzyna 29 maja 2010
Stal Mielec 1 - 2 Ekoball Sanok 22 maja 2010
Ekoball Sanok 4 - 1 Stal Kraśnik 15 maja 2010
Ekoball Sanok 2 - 0 Karpaty Krosno 12 maja 2010
Podlasie Biała Podlaska 0 - 1 Ekoball Sanok 8 maja 2010
Ekoball Sanok 1 - 0 Wisłoka Dębica 1 maja 2010
Siarka Tarnobrzeg 0 - 4 Ekoball Sanok 28 kwietnia 2010
Wisła Puławy 1 - 2 Ekoball Sanok 24 kwietnia 2010
Ekoball Sanok 0 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski 31 marca 2010
Spartakus Szarowola 5 - 0 Ekoball Sanok 28 marca 2010
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Ekoball Sanok 21 marca 2010
Górnik II Łęczna 1 - 1 Ekoball Sanok 14 listopada 2009
Ekoball Sanok 1 - 0 Stal Poniatowa 7 listopada 2009
Avia Świdnik 0 - 1 Ekoball Sanok 28 października 2009
Ekoball Sanok 3 - 3 Izolator Boguchwała 24 października 2009
Unia Nowa Sarzyna 2 - 3 Ekoball Sanok 21 października 2009
Ekoball Sanok 1 - 1 Stal Mielec 10 października 2009
Stal Kraśnik 1 - 1 Ekoball Sanok 4 października 2009
Ekoball Sanok 1 - 0 Podlasie Biała Podlaska 26 września 2009
Wisłoka Dębica 2 - 2 Ekoball Sanok 19 września 2009
Ekoball Sanok 2 - 3 Wisła Puławy 12 września 2009
Karpaty Krosno 2 - 1 Ekoball Sanok 5 września 2009
Ekoball Sanok 2 - 0 Siarka Tarnobrzeg 29 sierpnia 2009
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 1 Ekoball Sanok 23 sierpnia 2009
Ekoball Sanok 1 - 3 Spartakus Szarowola 12 sierpnia 2009
Ekoball Sanok 0 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 sierpnia 2009

IV liga podkarpacka sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kacper Rop KS Wiązownica 18
2 Sebastian Pawlak JKS 1909 Jarosław 11
3 Paweł Piątek Polonia Przemyśl 10
4 Przemysław Nalepka Igloopol Dębica 9
5 Kamil Aab Sokół Kolbuszowa Dolna 7
6 Karol Karólak KS Wiązownica 7
7 Mateusz Prokop Sokół Kolbuszowa Dolna 6
8 Damian Niemczyk Ekoball Sanok 6
9 Josip Barišić Stal II Mielec 6
10 Damian Wolański Legion Pilzno 6
11 Michał Szymański Wisłok Wiśniowa 6
12 Robert Kozubal Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 6
13 Mariusz Wiktor Błękitni Ropczyce 6
14 Sebastian Sobolak Ekoball Sanok 5
15 Aleksander Gajdek Izolator Boguchwała 5
16 Mateusz Jędryas Watkem Korona Bendiks Rzeszów 5
17 Rafał Noga Piast Tuczempy 5
18 Dawid Pałys-Rydzik Głogovia Głogów Małopolski 5
19 Krzysztof Szymański Głogovia Głogów Małopolski 5
20 Kamil Żuchowicz Legion Pilzno 5
21 Michał Daniel Izolator Boguchwała 5
22 Adrian Nowak Wisłok Wiśniowa 5
23 Łukasz Kosiba Błękitni Ropczyce 4
24 Tomasz Barycza Legion Pilzno 4
25 Patryk Róg KS Wiązownica 4
26 Łukasz Seweryn Stal II Mielec 4
27 Jakub Kloc Piast Tuczempy 4
28 Tomasz Walat Watkem Korona Bendiks Rzeszów 4
29 Maciej Maślany Watkem Korona Bendiks Rzeszów 4
30 Mateusz Wanat Polonia Przemyśl 4
31 Kamil Bała JKS 1909 Jarosław 4
32 Karol Knap Karpaty Krosno 4
33 Łukasz Szczoczarz Głogovia Głogów Małopolski 4
34 Mateusz Kuzio Ekoball Sanok 4
35 Mateusz Załucki Stal II Mielec 4
36 Maksymilian Maik Wisłok Wiśniowa 4
37 Waldemar Złotek Wisłok Wiśniowa 4
38 Jaromir Skiba Watkem Korona Bendiks Rzeszów 4
39 Waldemar Jaroch Piast Tuczempy 3
40 Dawid Bochniak Start Pruchnik 3
41 Michał Ogrodnik Błękitni Ropczyce 3
42 Karol Dziopak Stal II Stalowa Wola 3
43 Oliwier Pilch JKS 1909 Jarosław 3
44 Kamil Chmielowski Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 3
45 Arkadiusz Gil KS Wiązownica 3
46 Dominik Kowalski Karpaty Krosno 3
47 Mateusz Buczkowski Piast Tuczempy 3
48 Jakub Ząbkiewicz Ekoball Sanok 3
49 Mikołaj Płudowski Sokół Kolbuszowa Dolna 3
50 Kacper Rączka Izolator Boguchwała 3
51 Maciej Stańczyk Igloopol Dębica 3
52 Damian Demski Piast Tuczempy 3
53 Jakub Głuszko Polonia Przemyśl 3
54 Davi Wanderley da Silva Stal II Mielec 3
55 Adam Kramarz Stal II Mielec 3
56 Michał Bogacz Izolator Boguchwała 3
57 Radosław Macnar Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 3
58 Szymon Majcher Błękitni Ropczyce 3
59 Jakub Zięba Wisłok Wiśniowa 3
60 Patryk Marut Stal II Stalowa Wola 3
61 Marcin Dec Izolator Boguchwała 3
62 Jakub Krok Wisłok Wiśniowa 3
63 Maksymilian Szakiel JKS 1909 Jarosław 2
64 Jacek Broda Polonia Przemyśl 2
65 Dawid Król Karpaty Krosno 2
66 Przemysław Stelmach Stal II Stalowa Wola 2
67 Krzysztof Orzech Błękitni Ropczyce 2
68 Karol Adamiak Ekoball Sanok 2
69 Piotr Codello Głogovia Głogów Małopolski 2
70 Bartłomiej Gliniak KS Wiązownica 2
71 Kornel Kołacz Sokół Kolbuszowa Dolna 2
72 Hubert Siepierski Błękitni Ropczyce 2
73 Karol Wilk Sokół Kolbuszowa Dolna 2
74 Piotr Syguła Igloopol Dębica 2
75 Aleksy Skoczylas Głogovia Głogów Małopolski 2
76 Tomasz Tragarz Legion Pilzno 2
77 Łukasz Stefanik Igloopol Dębica 2
78 Kamil Miśko Sokół Kolbuszowa Dolna 2
79 Damian Socha Igloopol Dębica 2
80 Kacper Piotrowski Stal II Stalowa Wola 2
81 Paweł Olszewski Stal II Mielec 2
82 Konrad Buć KS Wiązownica 2
83 Bartłomiej Wilk Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 2
84 Martin Adamski Polonia Przemyśl 2
85 Piotr Szkolnik Głogovia Głogów Małopolski 2
86 Bartosz Sieradzki Ekoball Sanok 2
87 Jakub Szafar KS Wiązownica 2
88 Damian Skiba Stal II Mielec 2
89 Jakub Pluta Piast Tuczempy 2
90 Paweł Sedlaczek Polonia Przemyśl 2
91 Wojciech Lisowski Stal II Mielec 2
92 Kamil Rokita Igloopol Dębica 2
93 Kristijan Šoljić Stal II Mielec 2
94 Jakub Delekta Głogovia Głogów Małopolski 2
95 Dawid Obłoza Igloopol Dębica 1
96 Valeriy Sokolenko KS Wiązownica 1
97 Bartosz Bajorek Stal II Mielec 1
98 Adrian Skrzyniak Stal II Mielec 1
99 Piotr Kron Stal II Mielec 1
100 Dominik Pikiel Izolator Boguchwała 1
101 Paweł Koczela Wisłok Wiśniowa 1
102 Kacper Penar Izolator Boguchwała 1
103 Krystian Majka Błękitni Ropczyce 1
104 Kacper Benc Piast Tuczempy 1
105 Mateusz Lorenc KS Wiązownica 1
106 Marek Fundakowski Karpaty Krosno 1
107 Kacper Szymański Wisłok Wiśniowa 1
108 Dawid Florian Legion Pilzno 1
109 Seweryn Zajdel Ekoball Sanok 1
110 Kacper Słysz Ekoball Sanok 1
111 Dawid Przybyło Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
112 Karol Wota Piast Tuczempy 1
113 Przemysław Kuca Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
114 Damian Pęcak Legion Pilzno 1
115 Cyprian Ziaja Legion Pilzno 1
116 Bartosz Tłuczek Stal II Stalowa Wola 1
117 Kacper Stanik Start Pruchnik 1
118 Michał Fidziukiewicz Stal II Stalowa Wola 1
119 Łukasz Pietras Stal II Stalowa Wola 1
120 Bartosz Sobczyk Stal II Mielec 1
121 Nazar Partuta Karpaty Krosno 1
122 Rafał Dusiło Karpaty Krosno 1
123 Patryk Broda Polonia Przemyśl 1
124 Gabriel Lusiusz Ekoball Sanok 1
125 Kamil Adranowicz Sokół Kolbuszowa Dolna 1
126 Tomasz Kot Błękitni Ropczyce 1
127 Paweł Bartnik JKS 1909 Jarosław 1
128 Albert Krzyczkowski JKS 1909 Jarosław 1
129 Dawid Bieniasz Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
130 Miłosz Buras Legion Pilzno 1
131 Tomasz Pasaj Piast Tuczempy 1
132 Jakub Bałanda KS Wiązownica 1
133 Konrad Kozubal Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
134 Przemysław Lasek Start Pruchnik 1
135 Piotr Kuźniar Polonia Przemyśl 1
136 Rafał Michalik Stal II Stalowa Wola 1
137 Kacper Śpiewak Stal II Stalowa Wola 1
138 Eryk Ciemierkiewicz Izolator Boguchwała 1
139 Damian Karwacki Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
140 Bartłomiej Karkut Sokół Kolbuszowa Dolna 1
141 Mateusz Bodzioch Stal II Mielec 1
142 Maciej Kozicki Błękitni Ropczyce 1
143 Mateusz Padiasek Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
144 Krzysztof Kasperkowicz Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
145 Paweł Pawlus Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
146 Dawid Gemra Start Pruchnik 1
147 Josip Šoljić Stal II Mielec 1
148 Łukasz Tabisz Ekoball Sanok 1
149 Łukasz Gorzelany Sokół Kolbuszowa Dolna 1
150 Roman Ilnytskyi Sokół Kolbuszowa Dolna 1
151 Mikołaj Wania Izolator Boguchwała 1
152 Patryk Parawa Start Pruchnik 1
153 Szymon Jarosz Stal II Stalowa Wola 1
154 Tomasz Nalepka Igloopol Dębica 1
155 Marcin Borowczyk Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
156 Krystian Szubrycht Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
157 Sebastian Sobolewski JKS 1909 Jarosław 1
158 Mateusz Kowalski Polonia Przemyśl 1
159 Bartłomiej Wojtasik Karpaty Krosno 1
160 Kamil Dziewit Igloopol Dębica 1
161 Waldemar Znamieńczyków Start Pruchnik 1
162 Sebastian Korbecki Głogovia Głogów Małopolski 1
163 Krzysztof Sieniawski Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
164 Wiesław Kozubek Głogovia Głogów Małopolski 1
165 Dawid Stypa Legion Pilzno 1
166 Marek Soczek JKS 1909 Jarosław 1
167 Sergiej Syvyi Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
168 Bartłomiej Darłak Błękitni Ropczyce 1
169 Adrian Chamera Głogovia Głogów Małopolski 1
170 Jan Kozłowski Stal II Mielec 1
171 Bartłomiej Ciepiela Stal II Stalowa Wola 1
172 Michał Mistrzyk Stal II Stalowa Wola 1
173 Adrian Szyszka Głogovia Głogów Małopolski 1
174 Maciej Hajkowicz Głogovia Głogów Małopolski 1
175 Jarosław Kochanowicz Start Pruchnik 1