IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS CK Troszyn 1 3 1 0 0 5 1 4
2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 1 3 1 0 0 5 2 3
3 Wisła II Płock 1 3 1 0 0 3 0 3
4 Victoria Sulejówek 1 3 1 0 0 3 0 3
5 Orzeł Baniocha 1 3 1 0 0 2 0 2
6 MKS Piaseczno 1 3 1 0 0 4 3 1
7 Hutnik Warszawa 1 3 1 0 0 3 2 1
8 Wilga Garwolin 1 1 0 1 0 2 2 0
9 MKS Przasnysz 1 1 0 1 0 2 2 0
10 KS Raszyn 1 1 0 1 0 0 0 0
11 Ząbkovia Ząbki 1 1 0 1 0 0 0 0
12 Świt Staroźreby 1 0 0 0 1 3 4 -1
13 AP Marcovia Marki 1 0 0 0 1 2 3 -1
14 Escola Varsovia Warszawa 1 0 0 0 1 0 2 -2
15 Narew 1962 Ostrołęka 1 0 0 0 1 2 5 -3
16 Mszczonowianka Mszczonów 1 0 0 0 1 0 3 -3
17 Mazur Karczew 1 0 0 0 1 0 3 -3
18 Oskar Przysucha 1 0 0 0 1 1 5 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 1 3 1 0 0 5 2 3
2 Victoria Sulejówek 1 3 1 0 0 3 0 3
3 MKS Piaseczno 1 3 1 0 0 4 3 1
4 MKS Przasnysz 1 1 0 1 0 2 2 0
5 Ząbkovia Ząbki 1 1 0 1 0 0 0 0
6 KS CK Troszyn 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Wisła II Płock 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Orzeł Baniocha 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Hutnik Warszawa 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wilga Garwolin 0 0 0 0 0 0 0 0
11 KS Raszyn 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Świt Staroźreby 0 0 0 0 0 0 0 0
13 AP Marcovia Marki 1 0 0 0 1 2 3 -1
14 Escola Varsovia Warszawa 1 0 0 0 1 0 2 -2
15 Narew 1962 Ostrołęka 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Mszczonowianka Mszczonów 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Mazur Karczew 1 0 0 0 1 0 3 -3
18 Oskar Przysucha 1 0 0 0 1 1 5 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS CK Troszyn 1 3 1 0 0 5 1 4
2 Wisła II Płock 1 3 1 0 0 3 0 3
3 Orzeł Baniocha 1 3 1 0 0 2 0 2
4 Hutnik Warszawa 1 3 1 0 0 3 2 1
5 Wilga Garwolin 1 1 0 1 0 2 2 0
6 KS Raszyn 1 1 0 1 0 0 0 0
7 Mazovia Mińsk Mazowiecki 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Victoria Sulejówek 0 0 0 0 0 0 0 0
9 MKS Piaseczno 0 0 0 0 0 0 0 0
10 MKS Przasnysz 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Ząbkovia Ząbki 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Świt Staroźreby 1 0 0 0 1 3 4 -1
13 AP Marcovia Marki 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Escola Varsovia Warszawa 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Narew 1962 Ostrołęka 1 0 0 0 1 2 5 -3
16 Mszczonowianka Mszczonów 1 0 0 0 1 0 3 -3
17 Mazur Karczew 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Oskar Przysucha 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

AP Marcovia Marki

Gospodarze Wynik Goście Data
AP Marcovia Marki 0 - 0 Ząbkovia Ząbki 3 września 2022
MKS Przasnysz 0 - 0 AP Marcovia Marki 31 sierpnia 2022
AP Marcovia Marki 0 - 0 Mazur Karczew 27 sierpnia 2022
Mazovia Mińsk Mazowiecki 0 - 0 AP Marcovia Marki 20 sierpnia 2022
AP Marcovia Marki 0 - 0 Escola Varsovia Warszawa 13 sierpnia 2022
AP Marcovia Marki 2 - 3 Hutnik Warszawa 6 sierpnia 2022

IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Wojciech Trochim Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
2 Michał Bondara Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
3 Michał Pragacz KS CK Troszyn 2
4 Tomasz Paszkowski Wilga Garwolin 1
5 Grzegorz Piesio Wilga Garwolin 1
6 Julian Świątek Victoria Sulejówek 1
7 Maciej Wilanowski Victoria Sulejówek 1
8 Stanisław Ławcewicz-Musialik Victoria Sulejówek 1
9 Krzysztof Janus Wisła II Płock 1
10 Kamil Dąbrowski Wisła II Płock 1
11 Bartosz Malesa Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
12 Kamil Jastrzębski Narew 1962 Ostrołęka 1
13 Maciej Staszczuk Narew 1962 Ostrołęka 1
14 Jan Szulkowski AP Marcovia Marki 1
15 Paweł Giel Hutnik Warszawa 1
16 Patryk Piasecki Hutnik Warszawa 1
17 Erwin Nowik Hutnik Warszawa 1
18 Artur Rawa AP Marcovia Marki 1
19 Dominik Bartnik Orzeł Baniocha 1
20 Eryk Agnyziak Orzeł Baniocha 1
21 Mariusz Wierzbowski KS CK Troszyn 1
22 Karol Karwowski Oskar Przysucha 1
23 Edgardo Ruiz KS CK Troszyn 1
24 Jakub Tyska KS CK Troszyn 1
25 Maciej Nalej MKS Piaseczno 1
26 Jakub Sierpiński Świt Staroźreby 1
27 Tymoteusz Barwiński MKS Piaseczno 1
28 Kamil Matulka MKS Piaseczno 1
29 Łukasz Krupnik MKS Piaseczno 1
30 Przemysław Kowalczyk Świt Staroźreby 1
31 Błażej Sworski Świt Staroźreby 1