II liga sezon 2023/2024
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pogoń Siedlce | 29 | 52 | 14 | 10 | 5 | 47 | 35 | 12 | |
2 | KKS 1925 Kalisz | 29 | 48 | 13 | 9 | 7 | 42 | 27 | 15 | |
3 | Kotwica Kołobrzeg | 29 | 46 | 13 | 7 | 9 | 53 | 41 | 12 | |
4 | ŁKS II Łódź | 29 | 43 | 12 | 7 | 10 | 43 | 39 | 4 | |
5 | Radunia Stężyca | 29 | 43 | 11 | 10 | 8 | 39 | 36 | 3 | |
6 | Zagłębie II Lubin | 29 | 42 | 12 | 6 | 11 | 44 | 40 | 4 | |
7 | Chojniczanka Chojnice | 29 | 42 | 11 | 9 | 9 | 37 | 35 | 2 | |
8 | Hutnik Kraków | 29 | 42 | 11 | 9 | 9 | 39 | 38 | 1 | |
9 | Polonia Bytom | 29 | 41 | 10 | 11 | 8 | 42 | 40 | 2 | |
10 | Stal Stalowa Wola | 29 | 41 | 11 | 8 | 10 | 33 | 34 | -1 | |
11 | Lech II Poznań | 29 | 38 | 10 | 8 | 11 | 33 | 41 | -8 | |
12 | Skra Częstochowa | 29 | 36 | 9 | 9 | 11 | 33 | 33 | 0 | |
13 | Olimpia Elbląg | 29 | 35 | 9 | 8 | 12 | 32 | 40 | -8 | |
14 | Wisła Puławy | 29 | 33 | 7 | 12 | 10 | 42 | 44 | -2 | |
15 | Olimpia Grudziądz | 29 | 33 | 8 | 9 | 12 | 30 | 36 | -6 | |
16 | GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | 29 | 33 | 8 | 9 | 12 | 33 | 41 | -8 | |
17 | Stomil Olsztyn | 29 | 30 | 8 | 6 | 15 | 25 | 34 | -9 | |
18 | Sandecja Nowy Sącz | 29 | 28 | 7 | 7 | 15 | 29 | 42 | -13 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
II liga sezon 2023/2024
Mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stal Stalowa Wola | 14 | 29 | 9 | 2 | 3 | 24 | 13 | 11 | |
2 | Polonia Bytom | 15 | 28 | 7 | 7 | 1 | 29 | 22 | 7 | |
3 | Pogoń Siedlce | 14 | 27 | 7 | 6 | 1 | 23 | 14 | 9 | |
4 | Zagłębie II Lubin | 14 | 27 | 8 | 3 | 3 | 24 | 13 | 11 | |
5 | KKS 1925 Kalisz | 14 | 25 | 7 | 4 | 3 | 23 | 12 | 11 | |
6 | Olimpia Elbląg | 15 | 25 | 7 | 4 | 4 | 22 | 18 | 4 | |
7 | GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | 14 | 25 | 7 | 4 | 3 | 22 | 16 | 6 | |
8 | ŁKS II Łódź | 14 | 24 | 7 | 3 | 4 | 23 | 18 | 5 | |
9 | Radunia Stężyca | 15 | 24 | 6 | 6 | 3 | 24 | 16 | 8 | |
10 | Chojniczanka Chojnice | 14 | 24 | 6 | 6 | 2 | 20 | 13 | 7 | |
11 | Kotwica Kołobrzeg | 15 | 23 | 7 | 2 | 6 | 21 | 16 | 5 | |
12 | Hutnik Kraków | 14 | 23 | 6 | 5 | 3 | 24 | 18 | 6 | |
13 | Skra Częstochowa | 15 | 22 | 6 | 4 | 5 | 17 | 13 | 4 | |
14 | Olimpia Grudziądz | 15 | 22 | 6 | 4 | 5 | 18 | 14 | 4 | |
15 | Lech II Poznań | 15 | 21 | 6 | 3 | 6 | 16 | 23 | -7 | |
16 | Wisła Puławy | 15 | 21 | 5 | 6 | 4 | 24 | 20 | 4 | |
17 | Stomil Olsztyn | 14 | 21 | 6 | 3 | 5 | 15 | 13 | 2 | |
18 | Sandecja Nowy Sącz | 15 | 17 | 4 | 5 | 6 | 16 | 19 | -3 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
II liga sezon 2023/2024
Mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pogoń Siedlce | 15 | 25 | 7 | 4 | 4 | 24 | 21 | 3 | |
2 | KKS 1925 Kalisz | 15 | 23 | 6 | 5 | 4 | 19 | 15 | 4 | |
3 | Kotwica Kołobrzeg | 14 | 23 | 6 | 5 | 3 | 32 | 25 | 7 | |
4 | ŁKS II Łódź | 15 | 19 | 5 | 4 | 6 | 20 | 21 | -1 | |
5 | Radunia Stężyca | 14 | 19 | 5 | 4 | 5 | 15 | 20 | -5 | |
6 | Hutnik Kraków | 15 | 19 | 5 | 4 | 6 | 15 | 20 | -5 | |
7 | Chojniczanka Chojnice | 15 | 18 | 5 | 3 | 7 | 17 | 22 | -5 | |
8 | Lech II Poznań | 14 | 17 | 4 | 5 | 5 | 17 | 18 | -1 | |
9 | Zagłębie II Lubin | 15 | 15 | 4 | 3 | 8 | 20 | 27 | -7 | |
10 | Skra Częstochowa | 14 | 14 | 3 | 5 | 6 | 16 | 20 | -4 | |
11 | Polonia Bytom | 14 | 13 | 3 | 4 | 7 | 13 | 18 | -5 | |
12 | Stal Stalowa Wola | 15 | 12 | 2 | 6 | 7 | 9 | 21 | -12 | |
13 | Wisła Puławy | 14 | 12 | 2 | 6 | 6 | 18 | 24 | -6 | |
14 | Olimpia Grudziądz | 14 | 11 | 2 | 5 | 7 | 12 | 22 | -10 | |
15 | Sandecja Nowy Sącz | 14 | 11 | 3 | 2 | 9 | 13 | 23 | -10 | |
16 | Olimpia Elbląg | 14 | 10 | 2 | 4 | 8 | 10 | 22 | -12 | |
17 | Stomil Olsztyn | 15 | 9 | 2 | 3 | 10 | 10 | 21 | -11 | |
18 | GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | 15 | 8 | 1 | 5 | 9 | 11 | 25 | -14 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
Kotwica Kołobrzeg
Gospodarze | Wynik | Goście | Data |
---|---|---|---|
Sandecja Nowy Sącz | 0 - 0 | Kotwica Kołobrzeg | 25 maja 2024 |
Kotwica Kołobrzeg | 0 - 0 | Hutnik Kraków | 18 maja 2024 |
KKS 1925 Kalisz | 0 - 0 | Kotwica Kołobrzeg | 11 maja 2024 |
Kotwica Kołobrzeg | 0 - 0 | Stomil Olsztyn | 3 maja 2024 |
Stal Stalowa Wola | 0 - 0 | Kotwica Kołobrzeg | 27 kwietnia 2024 |
Kotwica Kołobrzeg | 0 - 1 | ŁKS II Łódź | 21 kwietnia 2024 |
Wisła Puławy | 1 - 3 | Kotwica Kołobrzeg | 14 kwietnia 2024 |
Kotwica Kołobrzeg | 1 - 2 | Zagłębie II Lubin | 9 kwietnia 2024 |
Kotwica Kołobrzeg | 2 - 2 | Pogoń Siedlce | 5 kwietnia 2024 |
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | 3 - 1 | Kotwica Kołobrzeg | 28 marca 2024 |
Radunia Stężyca | 1 - 1 | Kotwica Kołobrzeg | 17 marca 2024 |
Kotwica Kołobrzeg | 0 - 1 | Skra Częstochowa | 10 marca 2024 |
Olimpia Grudziądz | 0 - 0 | Kotwica Kołobrzeg | 2 marca 2024 |
Kotwica Kołobrzeg | 3 - 0 | Chojniczanka Chojnice | 24 lutego 2024 |
Kotwica Kołobrzeg | 1 - 2 | Lech II Poznań | 3 grudnia 2023 |
Olimpia Elbląg | 2 - 3 | Kotwica Kołobrzeg | 24 listopada 2023 |
Polonia Bytom | 3 - 3 | Kotwica Kołobrzeg | 18 listopada 2023 |
Kotwica Kołobrzeg | 2 - 1 | Sandecja Nowy Sącz | 10 listopada 2023 |
Hutnik Kraków | 3 - 5 | Kotwica Kołobrzeg | 5 listopada 2023 |
Kotwica Kołobrzeg | 2 - 1 | KKS 1925 Kalisz | 28 października 2023 |
Stomil Olsztyn | 2 - 1 | Kotwica Kołobrzeg | 21 października 2023 |
Kotwica Kołobrzeg | 1 - 0 | Stal Stalowa Wola | 18 października 2023 |
ŁKS II Łódź | 2 - 3 | Kotwica Kołobrzeg | 6 października 2023 |
Kotwica Kołobrzeg | 3 - 2 | Wisła Puławy | 1 października 2023 |
Pogoń Siedlce | 3 - 3 | Kotwica Kołobrzeg | 23 września 2023 |
Zagłębie II Lubin | 2 - 3 | Kotwica Kołobrzeg | 20 września 2023 |
Kotwica Kołobrzeg | 2 - 0 | GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | 16 września 2023 |
Kotwica Kołobrzeg | 1 - 1 | Radunia Stężyca | 4 września 2023 |
Skra Częstochowa | 1 - 0 | Kotwica Kołobrzeg | 25 sierpnia 2023 |
Kotwica Kołobrzeg | 1 - 2 | Olimpia Grudziądz | 19 sierpnia 2023 |
Chojniczanka Chojnice | 1 - 1 | Kotwica Kołobrzeg | 12 sierpnia 2023 |
Lech II Poznań | 1 - 5 | Kotwica Kołobrzeg | 5 sierpnia 2023 |
Kotwica Kołobrzeg | 2 - 0 | Olimpia Elbląg | 29 lipca 2023 |
Kotwica Kołobrzeg | 0 - 1 | Polonia Bytom | 22 lipca 2023 |
II liga sezon 2023/2024
Strzelcy
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Hubert Sobol | KKS 1925 Kalisz | 13 |
2 | Jonathan Júnior | Kotwica Kołobrzeg | 10 |
3 | Tomasz Mikołajczak | Chojniczanka Chojnice | 9 |
4 | Cezary Demianiuk | Pogoń Siedlce | 9 |
5 | Mateusz Kuzimski | Radunia Stężyca | 9 |
6 | Oskar Koprowski | ŁKS II Łódź | 8 |
7 | Dawid Wolny | Polonia Bytom | 8 |
8 | Dawid Retlewski | Wisła Puławy | 8 |
9 | Adam Imiela | Stal Stalowa Wola | 6 |
10 | Jan Ciućka | Skra Częstochowa | 6 |
11 | Michał Bednarski | GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | 6 |
12 | Michał Cywiński | Kotwica Kołobrzeg | 6 |
13 | Rafał Adamski | Zagłębie II Lubin | 5 |
14 | Marcin Wróbel | Hutnik Kraków | 5 |
15 | Néstor Gordillo | KKS 1925 Kalisz | 5 |
16 | Michał Biskup | Radunia Stężyca | 5 |
17 | Patryk Kusztal | Zagłębie II Lubin | 5 |
18 | Mateusz Klichowicz | Wisła Puławy | 5 |
19 | Oskar Sikorski | Olimpia Grudziądz | 5 |
20 | Kostiantyn Chernii | Olimpia Grudziądz | 5 |
21 | Antoni Prałat | Chojniczanka Chojnice | 4 |
22 | Wojciech Szumilas | Chojniczanka Chojnice | 4 |
23 | Piotr Nocoń | Skra Częstochowa | 4 |
24 | Jakub Sinior | Pogoń Siedlce | 4 |
25 | Mikołaj Kwietniewski | Sandecja Nowy Sącz | 4 |
26 | Olivier Wypart | Skra Częstochowa | 4 |
27 | Michał Karlikowski | Stomil Olsztyn | 4 |
28 | Deniss Rakels | Hutnik Kraków | 4 |
29 | Jędrzej Zając | ŁKS II Łódź | 4 |
30 | Olaf Nowak | Kotwica Kołobrzeg | 4 |
31 | Filip Kozłowski | Kotwica Kołobrzeg | 4 |
32 | Dominik Kozera | Olimpia Elbląg | 4 |
33 | Grzegorz Szymusik | Chojniczanka Chojnice | 4 |
34 | Filip Wójcik | Stomil Olsztyn | 4 |
35 | Michał Kuczałek | Olimpia Elbląg | 4 |
36 | Szymon Pawłowski | Lech II Poznań | 4 |
37 | João Guilherme | GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | 4 |
38 | Maciej Famulak | Olimpia Elbląg | 4 |
39 | Damian Nowak | Pogoń Siedlce | 4 |
40 | Aron Stasiak | Kotwica Kołobrzeg | 4 |
41 | Kornel Lisman | Lech II Poznań | 3 |
42 | Paweł Kruszelnicki | Zagłębie II Lubin | 3 |
43 | Jakub Sangowski | Olimpia Elbląg | 3 |
44 | Lucjan Zieliński | Polonia Bytom | 3 |
45 | Szymon Karasiński | Zagłębie II Lubin | 3 |
46 | Przemysław Sajdak | Skra Częstochowa | 3 |
47 | Piotr Pyrdoł | Pogoń Siedlce | 3 |
48 | Norbert Pacławski | Lech II Poznań | 3 |
49 | Jan Kuźma | ŁKS II Łódź | 3 |
50 | Dominik Zawadzki | Hutnik Kraków | 3 |
51 | Krystian Lelek | Hutnik Kraków | 3 |
52 | Cezary Polak | Kotwica Kołobrzeg | 3 |
53 | Filipe Oliveira | Kotwica Kołobrzeg | 3 |
54 | Piotr Kurbiel | Stomil Olsztyn | 3 |
55 | Adam Żak | Olimpia Elbląg | 3 |
56 | Piotr Rogala | Stal Stalowa Wola | 3 |
57 | Patryk Kieliś | Hutnik Kraków | 3 |
58 | Tomasz Gajda | Polonia Bytom | 3 |
59 | Lucjan Klisiewicz | Stal Stalowa Wola | 3 |
60 | Radosław Gołębiowski | Sandecja Nowy Sącz | 3 |
61 | Przemysław Skałecki | Wisła Puławy | 3 |
62 | Szymon Gołuch | GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | 3 |
63 | Maksymilian Dziuba | Lech II Poznań | 2 |
64 | Maciej Wichtowski | Lech II Poznań | 2 |
65 | Oliwier Sławiński | ŁKS II Łódź | 2 |
66 | Bartosz Pioterczak | Stal Stalowa Wola | 2 |
67 | Kamil Kargulewicz | Wisła Puławy | 2 |
68 | Damian Kostkowski | Olimpia Grudziądz | 2 |
69 | Cyprian Popielec | Zagłębie II Lubin | 2 |
70 | Mateusz Żebrowski | KKS 1925 Kalisz | 2 |
71 | Daniel Pietraszkiewicz | Stomil Olsztyn | 2 |
72 | Krzysztof Świątek | Hutnik Kraków | 2 |
73 | Sebastian Golak | Chojniczanka Chojnice | 2 |
74 | Mateusz Wysokiński | KKS 1925 Kalisz | 2 |
75 | Arkadiusz Ziarko | Stal Stalowa Wola | 2 |
76 | Denis Potoma | Sandecja Nowy Sącz | 2 |
77 | Mateusz Majewski | Pogoń Siedlce | 2 |
78 | Sebastian Rogala | GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | 2 |
79 | Aleksander Ślęzak | ŁKS II Łódź | 2 |
80 | Konrad Gutowski | Olimpia Grudziądz | 2 |
81 | Karol Noiszewski | Wisła Puławy | 2 |
82 | Marcin Budziński | Hutnik Kraków | 2 |
83 | Kacper Terlecki | Zagłębie II Lubin | 2 |
84 | Dawid Wojtyra | Skra Częstochowa | 2 |
85 | Karol Żwir | Stomil Olsztyn | 2 |
86 | Krzysztof Ropski | Polonia Bytom | 2 |
87 | Przemysław Misiak | Pogoń Siedlce | 2 |
88 | Bartłomiej Putno | KKS 1925 Kalisz | 2 |
89 | Grzegorz Glapka | ŁKS II Łódź | 2 |
90 | Mikołaj Lipień | ŁKS II Łódź | 2 |
91 | Jan Łabędzki | ŁKS II Łódź | 2 |
92 | Miłosz Drąg | Hutnik Kraków | 2 |
93 | Lukáš Hrnčiar | Pogoń Siedlce | 2 |
94 | Kamil Bartoś | Olimpia Elbląg | 2 |
95 | Szymon Kiebzak | GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | 2 |
96 | Krystian Miś | Pogoń Siedlce | 2 |
97 | Jakub Kowalski | Stal Stalowa Wola | 2 |
98 | Tornike Gaprindashvili | Zagłębie II Lubin | 2 |
99 | Juan Muñoz | Zagłębie II Lubin | 2 |
100 | Oskar Przywara | Wisła Puławy | 2 |
101 | Jarosław Jach | Zagłębie II Lubin | 2 |
102 | Jakub Wilczyński | Sandecja Nowy Sącz | 1 |
103 | Michał Bednarski | KKS 1925 Kalisz | 1 |
104 | Yadegar Rostami | ŁKS II Łódź | 1 |
105 | Jakub Żubrowski | Kotwica Kołobrzeg | 1 |
106 | Jakub Marcinkowski | Hutnik Kraków | 1 |
107 | Adrian Piekarski | Polonia Bytom | 1 |
108 | Patryk Olejnik | Lech II Poznań | 1 |
109 | Maciej Wojtak | Stal Stalowa Wola | 1 |
110 | Daniel Ściślak | Polonia Bytom | 1 |
111 | Janusz Nojszewski | Wisła Puławy | 1 |
112 | Bartłomiej Juszczyk | Lech II Poznań | 1 |
113 | Wojciech Słomka | Radunia Stężyca | 1 |
114 | Marcel Wszołek | ŁKS II Łódź | 1 |
115 | Kacper Zych | GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | 1 |
116 | Patryk Mularczyk | Radunia Stężyca | 1 |
117 | Aghvan Papikyan | Olimpia Grudziądz | 1 |
118 | Robert Janicki | Wisła Puławy | 1 |
119 | Daniel Dudziński | Zagłębie II Lubin | 1 |
120 | Igor Kornobis | Lech II Poznań | 1 |
121 | Kamil Jadach | GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | 1 |
122 | Michał Bedronka | Polonia Bytom | 1 |
123 | Tomasz Kołbon | Sandecja Nowy Sącz | 1 |
124 | Kacper Chełmecki | Stal Stalowa Wola | 1 |
125 | Tomasz Lewandowski | Pogoń Siedlce | 1 |
126 | Jakub Górski | Stal Stalowa Wola | 1 |
127 | Jakub Wróbel | Sandecja Nowy Sącz | 1 |
128 | Rastislav Václavik | Sandecja Nowy Sącz | 1 |
129 | Kamil Sobczak | Sandecja Nowy Sącz | 1 |
130 | Łukasz Bogusławski | Radunia Stężyca | 1 |
131 | Kamil Słaby | Sandecja Nowy Sącz | 1 |
132 | Dominik Frelek | Olimpia Grudziądz | 1 |
133 | Jonatan Straus | Radunia Stężyca | 1 |
134 | Maksymilian Tkocz | Wisła Puławy | 1 |
135 | Filip Jania | Hutnik Kraków | 1 |
136 | Piotr Witasik | Kotwica Kołobrzeg | 1 |
137 | Szymon Maza | Lech II Poznań | 1 |
138 | Filip Laskowski | Stomil Olsztyn | 1 |
139 | Konrad Andrzejczak | Polonia Bytom | 1 |
140 | Rafał Kobryń | Olimpia Grudziądz | 1 |
141 | Błażej Szczepanek | Chojniczanka Chojnice | 1 |
142 | Stipe Jurić | ŁKS II Łódź | 1 |
143 | Kamil Kurowski | Olimpia Grudziądz | 1 |
144 | Ricardo Vaz | GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | 1 |
145 | Marcel Stefaniak | Olimpia Elbląg | 1 |
146 | Jowin Radziński | ŁKS II Łódź | 1 |
147 | Robert Majewski | Pogoń Siedlce | 1 |
148 | Oskar Paprzycki | Chojniczanka Chojnice | 1 |
149 | Peter Kolesár | Chojniczanka Chojnice | 1 |
150 | Marek Mróz | Zagłębie II Lubin | 1 |
151 | Dominik Budzik | Polonia Bytom | 1 |
152 | Damian Szuprytowski | Pogoń Siedlce | 1 |
153 | Łukasz Kosakiewicz | Kotwica Kołobrzeg | 1 |
154 | Dawid Szufryn | Sandecja Nowy Sącz | 1 |
155 | Dawid Gruszecki | Zagłębie II Lubin | 1 |
156 | Yan Senkevich | Olimpia Elbląg | 1 |
157 | Kamil Kumoch | Wisła Puławy | 1 |
158 | Kentaro Arai | KKS 1925 Kalisz | 1 |
159 | Adam Płotka | Radunia Stężyca | 1 |
160 | Wojciech Łuczak | Radunia Stężyca | 1 |
161 | Michal Bezpalec | Stomil Olsztyn | 1 |
162 | Michał Głogowski | Hutnik Kraków | 1 |
163 | Maciej Orłowski | Lech II Poznań | 1 |
164 | Artur Sobiech | Lech II Poznań | 1 |
165 | Oleksandr Yatsenko | Olimpia Elbląg | 1 |
166 | Kelechukwu Ibe-Torti | ŁKS II Łódź | 1 |
167 | Wojciech Szafranek | Zagłębie II Lubin | 1 |
168 | Damian Vu thanh | Olimpia Grudziądz | 1 |
169 | Maciej Pałaszewski | Olimpia Grudziądz | 1 |
170 | Danny Babor | Pogoń Siedlce | 1 |
171 | Kamil Koczy | KKS 1925 Kalisz | 1 |
172 | Aleksander Nadolski | Lech II Poznań | 1 |
173 | Damian Pavlas | Wisła Puławy | 1 |
174 | Hubert Sadowski | Stomil Olsztyn | 1 |
175 | Vladyslav Okhronchuk | ŁKS II Łódź | 1 |
176 | Wiktor Kościuk | ŁKS II Łódź | 1 |
177 | Damian Nowacki | Chojniczanka Chojnice | 1 |
178 | Tomasz Nawotka | Sandecja Nowy Sącz | 1 |
179 | Dan Spătaru | Radunia Stężyca | 1 |
180 | Maciej Mas | Sandecja Nowy Sącz | 1 |
181 | Dominik Banach | Chojniczanka Chojnice | 1 |
182 | Sebastian Murawski | Kotwica Kołobrzeg | 1 |
183 | Tafara Madembo | Kotwica Kołobrzeg | 1 |
184 | Tobiasz Kubik | Skra Częstochowa | 1 |
185 | Adrian Cierpka | KKS 1925 Kalisz | 1 |
186 | Farid Ali | GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | 1 |
187 | Bartosz Florek | Stomil Olsztyn | 1 |
188 | Bartłomiej Kasprzak | Radunia Stężyca | 1 |
189 | Piotr Giel | Chojniczanka Chojnice | 1 |
190 | Paweł Kucharczyk | Skra Częstochowa | 1 |
191 | Mateusz Bąkowicz | ŁKS II Łódź | 1 |
192 | Szymon Nowicki | Radunia Stężyca | 1 |
193 | Krystian Puton | Wisła Puławy | 1 |
194 | Dawid Kubowicz | Hutnik Kraków | 1 |
195 | Filip Wolski | Lech II Poznań | 1 |