IV liga śląska (gr. II) sezon 2023/2024
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 21 | 45 | 13 | 6 | 2 | 61 | 22 | 39 | |
2 | Polonia Łaziska Górne | 22 | 44 | 13 | 5 | 4 | 51 | 18 | 33 | |
3 | Spójnia Landek | 22 | 38 | 11 | 5 | 6 | 36 | 23 | 13 | |
4 | Gwarek Ornontowice | 22 | 37 | 10 | 7 | 5 | 42 | 18 | 24 | |
5 | Odra Wodzisław Śląski | 22 | 37 | 11 | 4 | 7 | 40 | 30 | 10 | |
6 | ROW 1964 Rybnik | 21 | 36 | 11 | 3 | 7 | 45 | 41 | 4 | |
7 | Rekord II Bielsko-Biała | 22 | 34 | 11 | 1 | 10 | 38 | 39 | -1 | |
8 | Orzeł Łękawica | 22 | 33 | 10 | 3 | 9 | 37 | 25 | 12 | |
9 | LKS Bełk | 22 | 33 | 9 | 6 | 7 | 38 | 28 | 10 | |
10 | Kuźnia Ustroń | 21 | 31 | 8 | 7 | 6 | 44 | 36 | 8 | |
11 | GKS II Tychy | 22 | 31 | 9 | 4 | 9 | 38 | 35 | 3 | |
12 | Tempo Puńców | 22 | 30 | 8 | 6 | 8 | 38 | 47 | -9 | |
13 | MRKS Czechowice-Dziedzice | 22 | 23 | 6 | 5 | 11 | 29 | 35 | -6 | |
14 | LKS Tworków | 22 | 18 | 5 | 3 | 14 | 34 | 59 | -25 | |
15 | LKS Czaniec | 21 | 16 | 3 | 7 | 11 | 26 | 44 | -18 | |
16 | MKS Lędziny | 22 | 0 | 0 | 0 | 22 | 9 | 106 | -97 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga śląska (gr. II) sezon 2023/2024
Mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polonia Łaziska Górne | 11 | 29 | 9 | 2 | 0 | 30 | 4 | 26 | |
2 | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 12 | 25 | 7 | 4 | 1 | 38 | 16 | 22 | |
3 | GKS II Tychy | 12 | 24 | 8 | 0 | 4 | 24 | 18 | 6 | |
4 | Tempo Puńców | 11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 22 | 18 | 4 | |
5 | Gwarek Ornontowice | 11 | 21 | 6 | 3 | 2 | 23 | 8 | 15 | |
6 | Spójnia Landek | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 20 | 10 | 10 | |
7 | ROW 1964 Rybnik | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 21 | 15 | 6 | |
8 | Orzeł Łękawica | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 22 | 9 | 13 | |
9 | Rekord II Bielsko-Biała | 11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 23 | 18 | 5 | |
10 | Odra Wodzisław Śląski | 12 | 18 | 5 | 3 | 4 | 22 | 18 | 4 | |
11 | LKS Bełk | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 20 | 14 | 6 | |
12 | Kuźnia Ustroń | 10 | 15 | 4 | 3 | 3 | 21 | 15 | 6 | |
13 | LKS Tworków | 11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 21 | 22 | -1 | |
14 | MRKS Czechowice-Dziedzice | 11 | 9 | 2 | 3 | 6 | 15 | 21 | -6 | |
15 | LKS Czaniec | 10 | 9 | 1 | 6 | 3 | 14 | 16 | -2 | |
16 | MKS Lędziny | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 4 | 44 | -40 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga śląska (gr. II) sezon 2023/2024
Mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 9 | 20 | 6 | 2 | 1 | 23 | 6 | 17 | |
2 | Odra Wodzisław Śląski | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 18 | 12 | 6 | |
3 | Spójnia Landek | 11 | 18 | 5 | 3 | 3 | 16 | 13 | 3 | |
4 | Gwarek Ornontowice | 11 | 16 | 4 | 4 | 3 | 19 | 10 | 9 | |
5 | ROW 1964 Rybnik | 11 | 16 | 5 | 1 | 5 | 24 | 26 | -2 | |
6 | LKS Bełk | 12 | 16 | 4 | 4 | 4 | 18 | 14 | 4 | |
7 | Kuźnia Ustroń | 11 | 16 | 4 | 4 | 3 | 23 | 21 | 2 | |
8 | Polonia Łaziska Górne | 11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 21 | 14 | 7 | |
9 | Rekord II Bielsko-Biała | 11 | 15 | 5 | 0 | 6 | 15 | 21 | -6 | |
10 | MRKS Czechowice-Dziedzice | 11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 14 | 14 | 0 | |
11 | Orzeł Łękawica | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 15 | 16 | -1 | |
12 | Tempo Puńców | 11 | 8 | 1 | 5 | 5 | 16 | 29 | -13 | |
13 | GKS II Tychy | 10 | 7 | 1 | 4 | 5 | 14 | 17 | -3 | |
14 | LKS Czaniec | 11 | 7 | 2 | 1 | 8 | 12 | 28 | -16 | |
15 | LKS Tworków | 11 | 4 | 1 | 1 | 9 | 13 | 37 | -24 | |
16 | MKS Lędziny | 12 | 0 | 0 | 0 | 12 | 5 | 62 | -57 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Gospodarze | Wynik | Goście | Data |
---|---|---|---|
Spójnia Landek | 0 - 0 | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 8 czerwca 2024 |
LKS Czaniec | 0 - 0 | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 1 czerwca 2024 |
Polonia Łaziska Górne | 0 - 0 | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 25 maja 2024 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 0 - 0 | Gwarek Ornontowice | 18 maja 2024 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 0 - 0 | ROW 1964 Rybnik | 11 maja 2024 |
Odra Wodzisław Śląski | 0 - 0 | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 4 maja 2024 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 0 - 0 | Orzeł Łękawica | 1 maja 2024 |
MRKS Czechowice-Dziedzice | 0 - 0 | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 27 kwietnia 2024 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 6 - 0 | MKS Lędziny | 20 kwietnia 2024 |
Tempo Puńców | 2 - 5 | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 14 kwietnia 2024 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 1 - 0 | Rekord II Bielsko-Biała | 6 kwietnia 2024 |
LKS Tworków | 0 - 4 | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 30 marca 2024 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 1 - 1 | GKS II Tychy | 23 marca 2024 |
Kuźnia Ustroń | 0 - 0 | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 16 marca 2024 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 2 - 1 | LKS Bełk | 10 marca 2024 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 2 - 2 | Spójnia Landek | 11 listopada 2023 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 6 - 0 | LKS Czaniec | 3 listopada 2023 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 2 - 2 | Polonia Łaziska Górne | 28 października 2023 |
Gwarek Ornontowice | 0 - 0 | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 21 października 2023 |
ROW 1964 Rybnik | 1 - 5 | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 17 października 2023 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 4 - 0 | Odra Wodzisław Śląski | 7 października 2023 |
Orzeł Łękawica | 2 - 0 | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 30 września 2023 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 4 - 2 | MRKS Czechowice-Dziedzice | 23 września 2023 |
MKS Lędziny | 1 - 5 | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 16 września 2023 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 1 - 1 | Tempo Puńców | 9 września 2023 |
Rekord II Bielsko-Biała | 0 - 3 | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 3 września 2023 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 8 - 4 | LKS Tworków | 26 sierpnia 2023 |
GKS II Tychy | 0 - 3 | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 19 sierpnia 2023 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 1 - 3 | Kuźnia Ustroń | 15 sierpnia 2023 |
LKS Bełk | 1 - 3 | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 12 sierpnia 2023 |
IV liga śląska (gr. II) sezon 2023/2024
Strzelcy
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Giorgi Merebashvili | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 14 |
2 | Robert Mrózek | Orzeł Łękawica | 12 |
3 | Jakub Sewerin | Gwarek Ornontowice | 11 |
4 | David Ubong James | ROW 1964 Rybnik | 10 |
5 | Michał Rycka | Kuźnia Ustroń | 9 |
6 | Łukasz Gajda | Odra Wodzisław Śląski | 9 |
7 | Jakub Legierski | Tempo Puńców | 9 |
8 | Arys Pachucy | ROW 1964 Rybnik | 8 |
9 | Rafał Adamek | Tempo Puńców | 8 |
10 | Mykola Bui | Kuźnia Ustroń | 8 |
11 | Mateusz Wojtek | Polonia Łaziska Górne | 8 |
12 | Kamil Sikora | ROW 1964 Rybnik | 7 |
13 | Damian Chmiel | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 7 |
14 | Oliwier Buchczik | Polonia Łaziska Górne | 7 |
15 | Dawid Gajewski | Gwarek Ornontowice | 7 |
16 | Michał Pietraczyk | Kuźnia Ustroń | 6 |
17 | Miłosz Misala | Spójnia Landek | 6 |
18 | Aleksander Biegański | Polonia Łaziska Górne | 6 |
19 | Seweryn Caputa | Orzeł Łękawica | 6 |
20 | Jakub Kuczera | ROW 1964 Rybnik | 6 |
21 | Jan Janik | ROW 1964 Rybnik | 5 |
22 | Kamil Szlufarski | Kuźnia Ustroń | 5 |
23 | Konrad Bukowczan | MRKS Czechowice-Dziedzice | 5 |
24 | Łukasz Krakowczyk | LKS Bełk | 5 |
25 | Marek Profic | Rekord II Bielsko-Biała | 5 |
26 | Maciej Rucki | Tempo Puńców | 5 |
27 | Marcin Ośliźlok | Odra Wodzisław Śląski | 5 |
28 | Michał Stempniewicz | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 5 |
29 | Piotr Cerkowniak | LKS Tworków | 5 |
30 | Sidy Camara | Rekord II Bielsko-Biała | 5 |
31 | Szymon Kubica | MRKS Czechowice-Dziedzice | 5 |
32 | Krzysztof Szewczyk | LKS Tworków | 5 |
33 | Kamil Jonkisz | Spójnia Landek | 5 |
34 | Michał Willmann | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 5 |
35 | Damian Szczęsny | Tempo Puńców | 4 |
36 | Maciej Kowalik | Gwarek Ornontowice | 4 |
37 | Michał Staniucha | Polonia Łaziska Górne | 4 |
38 | Kamil Kuczok | LKS Tworków | 4 |
39 | Bartłomiej Ślosarczyk | MRKS Czechowice-Dziedzice | 4 |
40 | Wojciech Pisarek | Spójnia Landek | 4 |
41 | Bartłomiej Sikorski | LKS Tworków | 4 |
42 | Dawid Piwczyk | LKS Bełk | 4 |
43 | Bartosz Semeniuk | LKS Bełk | 4 |
44 | Patryk Fabian | LKS Bełk | 4 |
45 | Andryii Apanchuk | LKS Czaniec | 4 |
46 | Patryk Czader | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 3 |
47 | Oleksandr Apanchuk | LKS Czaniec | 3 |
48 | Patryk Wójtowicz | MRKS Czechowice-Dziedzice | 3 |
49 | Kacper Kaspera | LKS Czaniec | 3 |
50 | Kamil Adamek | Tempo Puńców | 3 |
51 | Paweł Mandrysz | ROW 1964 Rybnik | 3 |
52 | Jakub Jabłoński | Gwarek Ornontowice | 3 |
53 | Kamil Hutyra | Spójnia Landek | 3 |
54 | Jakub Kempny | Rekord II Bielsko-Biała | 3 |
55 | Wojciech Dragon | MRKS Czechowice-Dziedzice | 3 |
56 | Szymon Młocek | Rekord II Bielsko-Biała | 3 |
57 | Mateusz Kasprzyk | Gwarek Ornontowice | 3 |
58 | Wojciech Rasek | LKS Bełk | 3 |
59 | Damian Ścibior | Tempo Puńców | 3 |
60 | Mirek Żebrowski | MKS Lędziny | 3 |
61 | Piotr Pacholski | LKS Bełk | 3 |
62 | Piotr Grober | Odra Wodzisław Śląski | 3 |
63 | Mateusz Stryjewski | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 3 |
64 | Ilya Nazdryn-Platnitski | LKS Czaniec | 3 |
65 | Wiktor Piejak | ROW 1964 Rybnik | 3 |
66 | Piotr Myszor | GKS II Tychy | 3 |
67 | Haris Kadrić | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 3 |
68 | Daniel Fabisiak | Polonia Łaziska Górne | 3 |
69 | Natan Dzięgielewski | GKS II Tychy | 3 |
70 | Sebastian Pępek | Orzeł Łękawica | 3 |
71 | Bartosz Waśkiewicz | Polonia Łaziska Górne | 3 |
72 | Bartłomiej Borak | LKS Czaniec | 3 |
73 | Kamil Małolepszy | Orzeł Łękawica | 3 |
74 | Dawid Boczar | Gwarek Ornontowice | 3 |
75 | Szymon Byrtek | Orzeł Łękawica | 3 |
76 | Mateusz Widuch | Orzeł Łękawica | 2 |
77 | Daniel Bujok | Kuźnia Ustroń | 2 |
78 | Michał Batelt | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 2 |
79 | Michał Studnicki | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 2 |
80 | Patryk Joachim | LKS Bełk | 2 |
81 | Dawid Kaszok | Polonia Łaziska Górne | 2 |
82 | Artur Terbalyan | Polonia Łaziska Górne | 2 |
83 | Mikołaj Mojeszczyk | Rekord II Bielsko-Biała | 2 |
84 | Mateusz Wiśniowski | MRKS Czechowice-Dziedzice | 2 |
85 | Jose David Mezu Carabali | Kuźnia Ustroń | 2 |
86 | Michał Ploch | GKS II Tychy | 2 |
87 | Przemysław Mystkowski | GKS II Tychy | 2 |
88 | Jacek Wesecki | MKS Lędziny | 2 |
89 | Jakub Zdrzałek | Gwarek Ornontowice | 2 |
90 | Hubert Żyrek | Rekord II Bielsko-Biała | 2 |
91 | Kamil Pałasz | GKS II Tychy | 2 |
92 | Patryk Świniański | LKS Czaniec | 2 |
93 | Dawid Pułtorak | MKS Lędziny | 2 |
94 | Konrad Kochan | LKS Tworków | 2 |
95 | Krystian Kawka | MRKS Czechowice-Dziedzice | 2 |
96 | Radosław Zając | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 2 |
97 | Bartłomiej Twarkowski | Rekord II Bielsko-Biała | 2 |
98 | Dawid Colik | LKS Czaniec | 2 |
99 | Jakub Wilczek | Odra Wodzisław Śląski | 2 |
100 | Maksymilian Roguła | Odra Wodzisław Śląski | 2 |
101 | Filip Matuszczyk | Polonia Łaziska Górne | 2 |
102 | Kamil Turoń | Kuźnia Ustroń | 2 |
103 | Dawid Migus | LKS Bełk | 2 |
104 | Bartosz Rutkowski | Spójnia Landek | 2 |
105 | Łukasz Tarasz | Kuźnia Ustroń | 2 |
106 | Denis Matyśkiewicz | GKS II Tychy | 2 |
107 | Robert Paryła | LKS Bełk | 2 |
108 | Bartosz Krzyżok | Odra Wodzisław Śląski | 2 |
109 | Szymon Kalisz | Odra Wodzisław Śląski | 2 |
110 | Filip Handy | LKS Czaniec | 2 |
111 | Kacper Żelazowski | GKS II Tychy | 2 |
112 | Adrian Sikora | Kuźnia Ustroń | 2 |
113 | Tomasz Górkiewicz | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 2 |
114 | Mateusz Słodowy | Odra Wodzisław Śląski | 2 |
115 | Nikodem Powroźnik | Odra Wodzisław Śląski | 2 |
116 | Mateusz Skrobol | Spójnia Landek | 2 |
117 | Daniel Rumin | GKS II Tychy | 2 |
118 | Arkadiusz Krysik | Rekord II Bielsko-Biała | 2 |
119 | Piotr Szumiński | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 1 |
120 | Kacper Pawlus | Rekord II Bielsko-Biała | 1 |
121 | Filip Moiczek | Orzeł Łękawica | 1 |
122 | Arkadiusz Szlajss | Tempo Puńców | 1 |
123 | Igor Mencnarowski | MRKS Czechowice-Dziedzice | 1 |
124 | Mateusz Tekieli | Rekord II Bielsko-Biała | 1 |
125 | Jakub Przygoda | LKS Tworków | 1 |
126 | Kamil Spratek | ROW 1964 Rybnik | 1 |
127 | Jakub Dankowski | ROW 1964 Rybnik | 1 |
128 | Teo Kurtaran | GKS II Tychy | 1 |
129 | Patryk Mikita | GKS II Tychy | 1 |
130 | Dorian Orliński | GKS II Tychy | 1 |
131 | Paweł Polak | Odra Wodzisław Śląski | 1 |
132 | Jakub Michalec | Orzeł Łękawica | 1 |
133 | Łukasz Kopczyk | Spójnia Landek | 1 |
134 | Kamil Koczor | LKS Tworków | 1 |
135 | Maciej Leśniewicz | Tempo Puńców | 1 |
136 | Kacper Słanek | GKS II Tychy | 1 |
137 | Konrad Rabiej | GKS II Tychy | 1 |
138 | Marcin Studencki | Orzeł Łękawica | 1 |
139 | Marcin Mizia | Spójnia Landek | 1 |
140 | Kajetan Rutkowski | Polonia Łaziska Górne | 1 |
141 | Franciszek Liszka | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 1 |
142 | Grzegorz Jakosz | LKS Tworków | 1 |
143 | Mariusz Wanglorz | LKS Tworków | 1 |
144 | Imad El Kabbou Elazz | GKS II Tychy | 1 |
145 | Oliwier Oczkowski | GKS II Tychy | 1 |
146 | Cezary Sudoł | Kuźnia Ustroń | 1 |
147 | Jakub Fiedor | Kuźnia Ustroń | 1 |
148 | Adam Gibiec | Rekord II Bielsko-Biała | 1 |
149 | Szymon Bogunia | Rekord II Bielsko-Biała | 1 |
150 | Adrian Pindera | Spójnia Landek | 1 |
151 | Daniel Sobas | Spójnia Landek | 1 |
152 | Damian Jaworski | Kuźnia Ustroń | 1 |
153 | Patryk Bochyński | LKS Czaniec | 1 |
154 | Konrad Pipia | Polonia Łaziska Górne | 1 |
155 | Bartek Krakowiak | LKS Bełk | 1 |
156 | Bartosz Zarębski | GKS II Tychy | 1 |
157 | Mateusz Wypych | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 1 |
158 | Maciej Marek | Spójnia Landek | 1 |
159 | Marek Krotofil | ROW 1964 Rybnik | 1 |
160 | Piotr Makowski | LKS Bełk | 1 |
161 | Paweł Chłodek | ROW 1964 Rybnik | 1 |
162 | Błażej Ligocki | Kuźnia Ustroń | 1 |
163 | Mateusz Biegun | Orzeł Łękawica | 1 |
164 | Robert Majeranowski | Gwarek Ornontowice | 1 |
165 | Filip Erynkwajt | LKS Tworków | 1 |
166 | Mateusz Grober | Odra Wodzisław Śląski | 1 |
167 | Kamil Gazurek | Orzeł Łękawica | 1 |
168 | Miłosz Krzak | GKS II Tychy | 1 |
169 | Szymon Matyjas | GKS II Tychy | 1 |
170 | Paweł Lisiński | Polonia Łaziska Górne | 1 |
171 | Maciej Felsch | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 1 |
172 | Szymon Grud | LKS Tworków | 1 |
173 | Wiktor Pituch | LKS Czaniec | 1 |
174 | Mykhailo Lavruk | Orzeł Łękawica | 1 |
175 | Marek Jonda | MRKS Czechowice-Dziedzice | 1 |
176 | Konrad Warmiński | LKS Bełk | 1 |
177 | Marcin Szpakowski | GKS II Tychy | 1 |
178 | Kacper Skibicki | GKS II Tychy | 1 |
179 | Seweryn Pielichowski | Gwarek Ornontowice | 1 |
180 | Filip Gajda | MRKS Czechowice-Dziedzice | 1 |
181 | Jakub Waliczek | Kuźnia Ustroń | 1 |
182 | Michał Tobiasz | Tempo Puńców | 1 |
183 | Mikołaj Tobiasz | Tempo Puńców | 1 |
184 | Dawid Okraska | Tempo Puńców | 1 |