III liga, gr. IV sezon 2023/2024
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wieczysta Kraków | 22 | 53 | 17 | 2 | 3 | 63 | 21 | 42 | |
2 | Siarka Tarnobrzeg | 22 | 43 | 13 | 4 | 5 | 40 | 17 | 23 | |
3 | Avia Świdnik | 22 | 41 | 13 | 2 | 7 | 44 | 26 | 18 | |
4 | Podlasie Biała Podlaska | 22 | 40 | 11 | 7 | 4 | 36 | 18 | 18 | |
5 | Star Starachowice | 22 | 40 | 12 | 4 | 6 | 35 | 18 | 17 | |
6 | Chełmianka Chełm | 22 | 38 | 12 | 2 | 8 | 41 | 37 | 4 | |
7 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 22 | 37 | 11 | 4 | 7 | 36 | 26 | 10 | |
8 | Wiślanie Jaśkowice | 22 | 32 | 9 | 5 | 8 | 36 | 27 | 9 | |
9 | Unia Tarnów | 22 | 29 | 8 | 5 | 9 | 36 | 39 | -3 | |
10 | Garbarnia Kraków | 22 | 27 | 7 | 6 | 9 | 31 | 39 | -8 | |
11 | KS Wiązownica | 22 | 27 | 7 | 6 | 9 | 34 | 52 | -18 | |
12 | Świdniczanka Świdnik | 22 | 26 | 7 | 5 | 10 | 28 | 37 | -9 | |
13 | Czarni Połaniec | 22 | 25 | 6 | 7 | 9 | 35 | 39 | -4 | |
14 | Wisłoka Dębica | 22 | 22 | 5 | 7 | 10 | 24 | 39 | -15 | |
15 | Orlęta Radzyń Podlaski | 22 | 19 | 4 | 7 | 11 | 24 | 38 | -14 | |
16 | Podhale Nowy Targ | 22 | 17 | 3 | 8 | 11 | 22 | 33 | -11 | |
17 | Sokół Sieniawa | 22 | 17 | 5 | 2 | 15 | 24 | 55 | -31 | |
18 | Karpaty Krosno | 22 | 16 | 3 | 7 | 12 | 15 | 43 | -28 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
III liga, gr. IV sezon 2023/2024
Mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wieczysta Kraków | 11 | 33 | 11 | 0 | 0 | 45 | 7 | 38 | |
2 | Siarka Tarnobrzeg | 11 | 28 | 9 | 1 | 1 | 24 | 6 | 18 | |
3 | Star Starachowice | 11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 22 | 5 | 17 | |
4 | Avia Świdnik | 11 | 21 | 7 | 0 | 4 | 22 | 11 | 11 | |
5 | Podlasie Biała Podlaska | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 20 | 11 | 9 | |
6 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 11 | 18 | 5 | 3 | 3 | 24 | 16 | 8 | |
7 | Czarni Połaniec | 11 | 18 | 5 | 3 | 3 | 26 | 16 | 10 | |
8 | Unia Tarnów | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 21 | 16 | 5 | |
9 | Garbarnia Kraków | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 20 | 19 | 1 | |
10 | Chełmianka Chełm | 11 | 16 | 5 | 1 | 5 | 16 | 19 | -3 | |
11 | Wiślanie Jaśkowice | 11 | 13 | 3 | 4 | 4 | 13 | 11 | 2 | |
12 | Świdniczanka Świdnik | 11 | 13 | 3 | 4 | 4 | 17 | 21 | -4 | |
13 | KS Wiązownica | 11 | 12 | 3 | 3 | 5 | 17 | 24 | -7 | |
14 | Wisłoka Dębica | 11 | 10 | 2 | 4 | 5 | 10 | 16 | -6 | |
15 | Sokół Sieniawa | 11 | 8 | 2 | 2 | 7 | 10 | 24 | -14 | |
16 | Orlęta Radzyń Podlaski | 11 | 7 | 1 | 4 | 6 | 6 | 16 | -10 | |
17 | Karpaty Krosno | 11 | 7 | 1 | 4 | 6 | 8 | 15 | -7 | |
18 | Podhale Nowy Targ | 11 | 4 | 0 | 4 | 7 | 8 | 22 | -14 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
III liga, gr. IV sezon 2023/2024
Mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chełmianka Chełm | 11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 25 | 18 | 7 | |
2 | Wieczysta Kraków | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 18 | 14 | 4 | |
3 | Avia Świdnik | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 22 | 15 | 7 | |
4 | Podlasie Biała Podlaska | 11 | 20 | 5 | 5 | 1 | 16 | 7 | 9 | |
5 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 12 | 10 | 2 | |
6 | Wiślanie Jaśkowice | 11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 23 | 16 | 7 | |
7 | Star Starachowice | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 13 | 13 | 0 | |
8 | Siarka Tarnobrzeg | 11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 16 | 11 | 5 | |
9 | KS Wiązownica | 11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 17 | 28 | -11 | |
10 | Świdniczanka Świdnik | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 11 | 16 | -5 | |
11 | Podhale Nowy Targ | 11 | 13 | 3 | 4 | 4 | 14 | 11 | 3 | |
12 | Unia Tarnów | 11 | 12 | 3 | 3 | 5 | 15 | 23 | -8 | |
13 | Wisłoka Dębica | 11 | 12 | 3 | 3 | 5 | 14 | 23 | -9 | |
14 | Orlęta Radzyń Podlaski | 11 | 12 | 3 | 3 | 5 | 18 | 22 | -4 | |
15 | Garbarnia Kraków | 11 | 10 | 2 | 4 | 5 | 11 | 20 | -9 | |
16 | Sokół Sieniawa | 11 | 9 | 3 | 0 | 8 | 14 | 31 | -17 | |
17 | Karpaty Krosno | 11 | 9 | 2 | 3 | 6 | 7 | 28 | -21 | |
18 | Czarni Połaniec | 11 | 7 | 1 | 4 | 6 | 9 | 23 | -14 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Gospodarze | Wynik | Goście | Data |
---|---|---|---|
Garbarnia Kraków | 0 - 0 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 8 czerwca 2024 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 0 - 0 | Wiślanie Jaśkowice | 1 czerwca 2024 |
Karpaty Krosno | 0 - 0 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 25 maja 2024 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 0 - 0 | Star Starachowice | 18 maja 2024 |
Czarni Połaniec | 0 - 0 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 15 maja 2024 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 0 - 0 | Siarka Tarnobrzeg | 11 maja 2024 |
Świdniczanka Świdnik | 0 - 0 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 4 maja 2024 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 0 - 0 | Podhale Nowy Targ | 27 kwietnia 2024 |
Wieczysta Kraków | 0 - 0 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 20 kwietnia 2024 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 0 - 0 | Wisłoka Dębica | 13 kwietnia 2024 |
Unia Tarnów | 0 - 0 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 6 kwietnia 2024 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 0 - 0 | Sokół Sieniawa | 29 marca 2024 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 2 - 2 | Orlęta Radzyń Podlaski | 23 marca 2024 |
Podlasie Biała Podlaska | 1 - 0 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 16 marca 2024 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 3 - 3 | KS Wiązownica | 9 marca 2024 |
Avia Świdnik | 0 - 1 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 2 marca 2024 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 0 - 3 | Chełmianka Chełm | 24 listopada 2023 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 2 - 2 | Garbarnia Kraków | 18 listopada 2023 |
Wiślanie Jaśkowice | 0 - 1 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 11 listopada 2023 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 5 - 1 | Karpaty Krosno | 5 listopada 2023 |
Star Starachowice | 0 - 1 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 28 października 2023 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 2 - 1 | Czarni Połaniec | 21 października 2023 |
Siarka Tarnobrzeg | 2 - 0 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 14 października 2023 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 4 - 0 | Świdniczanka Świdnik | 7 października 2023 |
Podhale Nowy Targ | 2 - 2 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 30 września 2023 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 0 - 1 | Wieczysta Kraków | 22 września 2023 |
Wisłoka Dębica | 0 - 1 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 16 września 2023 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 3 - 0 | Unia Tarnów | 9 września 2023 |
Sokół Sieniawa | 1 - 3 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 2 września 2023 |
Orlęta Radzyń Podlaski | 0 - 2 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 27 sierpnia 2023 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 2 - 1 | Podlasie Biała Podlaska | 23 sierpnia 2023 |
KS Wiązownica | 2 - 0 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 18 sierpnia 2023 |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 1 - 2 | Avia Świdnik | 12 sierpnia 2023 |
Chełmianka Chełm | 2 - 1 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 5 sierpnia 2023 |
III liga, gr. IV sezon 2023/2024
Strzelcy
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Bartłomiej Korbecki | Chełmianka Chełm | 15 |
2 | Manuel Torres | Wieczysta Kraków | 13 |
3 | Sebastian Kwaczreliszwili | Sokół Sieniawa | 12 |
4 | Kamil Orlik | Siarka Tarnobrzeg | 11 |
5 | Adrian Paluchowski | Avia Świdnik | 11 |
6 | Michał Fidziukiewicz | Wieczysta Kraków | 9 |
7 | Maciej Jankowski | Wieczysta Kraków | 9 |
8 | Michał Zuber | Świdniczanka Świdnik | 9 |
9 | Piotr Łazarz | Unia Tarnów | 9 |
10 | Kacper Prusiński | Siarka Tarnobrzeg | 8 |
11 | Denys Favorov | Wieczysta Kraków | 8 |
12 | Arkadiusz Kasia | KS Wiązownica | 7 |
13 | Paweł Łysiak | Wieczysta Kraków | 7 |
14 | Arleison Martinez | Czarni Połaniec | 7 |
15 | Michał Paluch | Świdniczanka Świdnik | 7 |
16 | Krystian Mroczek | Chełmianka Chełm | 7 |
17 | Michal Klec | Garbarnia Kraków | 7 |
18 | Przemysław Śliwiński | Star Starachowice | 6 |
19 | Michał Wcisło | Star Starachowice | 6 |
20 | Łukasz Mazurek | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 6 |
21 | Marcin Pigiel | Podlasie Biała Podlaska | 6 |
22 | Wojciech Białek | Avia Świdnik | 6 |
23 | Tomasz Mucha | Czarni Połaniec | 6 |
24 | Dominik Pisarek | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 5 |
25 | Sebastian Rak | KS Wiązownica | 5 |
26 | Jakub Karbownik | Chełmianka Chełm | 5 |
27 | Dawid Dynarek | Wiślanie Jaśkowice | 5 |
28 | Mateusz Wyjadłowski | Podlasie Biała Podlaska | 5 |
29 | Kacper Durda | Garbarnia Kraków | 5 |
30 | Adrian Gębalski | Czarni Połaniec | 5 |
31 | Kamil Radulj | Karpaty Krosno | 5 |
32 | Patryk Małecki | Avia Świdnik | 5 |
33 | Mateusz Krasuski | Wiślanie Jaśkowice | 5 |
34 | Michał Nawrot | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 4 |
35 | Bartłomiej Kiełbasa | Sokół Sieniawa | 4 |
36 | Christoph Knasmüllner | Wieczysta Kraków | 4 |
37 | Monsuru Adisa | Wiślanie Jaśkowice | 4 |
38 | Grzegorz Janiczak | KS Wiązownica | 4 |
39 | Michał Banik | Czarni Połaniec | 4 |
40 | Rafał Michalik | KS Wiązownica | 4 |
41 | Szymon Kot | Star Starachowice | 4 |
42 | Krzysztof Zawiślak | Wisłoka Dębica | 4 |
43 | Oliwier Soprych | Unia Tarnów | 4 |
44 | Jakub Seweryn | Wiślanie Jaśkowice | 4 |
45 | Paweł Mróz | Siarka Tarnobrzeg | 3 |
46 | Jakub Kobyliński | Podlasie Biała Podlaska | 3 |
47 | Jakub Bator | Unia Tarnów | 3 |
48 | Benedykt Piotrowski | Unia Tarnów | 3 |
49 | Mateusz Jarzynka | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 3 |
50 | Dawid Lisowski | Siarka Tarnobrzeg | 3 |
51 | Grzegorz Marszalik | Wiślanie Jaśkowice | 3 |
52 | Dominik Cholewa | Wiślanie Jaśkowice | 3 |
53 | Dominik Wardzała | Unia Tarnów | 3 |
54 | Arkadiusz Maj | Avia Świdnik | 3 |
55 | Szymon Rak | Avia Świdnik | 3 |
56 | Wojciech Kalinowski | Avia Świdnik | 3 |
57 | Artur Balicki | Orlęta Radzyń Podlaski | 3 |
58 | Jakub Zagórski | Avia Świdnik | 3 |
59 | Piotr Cichocki | Siarka Tarnobrzeg | 3 |
60 | Michał Wiśniewski | Wiślanie Jaśkowice | 3 |
61 | Piotr Piekarski | Chełmianka Chełm | 3 |
62 | Oskar Mazgoła | Sokół Sieniawa | 3 |
63 | Daniel Morys | Garbarnia Kraków | 3 |
64 | Saša Živec | Wieczysta Kraków | 3 |
65 | Konrad Handzlik | Star Starachowice | 3 |
66 | Kacper Jakóbczyk | Podlasie Biała Podlaska | 3 |
67 | Szymon Kamiński | Podlasie Biała Podlaska | 3 |
68 | Błażej Radwanek | Wiślanie Jaśkowice | 3 |
69 | Tomasz Palonek | Star Starachowice | 3 |
70 | Jakub Knap | Chełmianka Chełm | 3 |
71 | Patryk Szymala | Orlęta Radzyń Podlaski | 3 |
72 | Przemysław Nalepka | Wisłoka Dębica | 3 |
73 | Krystian Bociek | Wiślanie Jaśkowice | 3 |
74 | Konrad Guca | Czarni Połaniec | 3 |
75 | Damian Łanucha | Wisłoka Dębica | 3 |
76 | Hubert Antkowiak | Podhale Nowy Targ | 3 |
77 | Piotr Kron | Unia Tarnów | 3 |
78 | Denys Ostrowśkyj | Orlęta Radzyń Podlaski | 3 |
79 | Mateusz Duda | Garbarnia Kraków | 2 |
80 | Adrian Szynka | Star Starachowice | 2 |
81 | Jarosław Kosieradzki | Podlasie Biała Podlaska | 2 |
82 | Adam Nowak | Chełmianka Chełm | 2 |
83 | Bartosz Grasza | Wisłoka Dębica | 2 |
84 | Michał Pazdan | Wieczysta Kraków | 2 |
85 | Patryk Serafin | KS Wiązownica | 2 |
86 | Tomasz Zając | Avia Świdnik | 2 |
87 | Kacper Rojkowicz | Unia Tarnów | 2 |
88 | Adrian Rakowski | Wiślanie Jaśkowice | 2 |
89 | Dawid Kiedrowicz | Wieczysta Kraków | 2 |
90 | Jan Mróz | Sokół Sieniawa | 2 |
91 | Bartosz Żurek | Garbarnia Kraków | 2 |
92 | Wesley Omuru | KS Wiązownica | 2 |
93 | Michał Stasz | Karpaty Krosno | 2 |
94 | Łukasz Siedlik | Wisłoka Dębica | 2 |
95 | Mateusz Niedziałkowski | Podhale Nowy Targ | 2 |
96 | Bartosz Zimnicki | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 2 |
97 | Dariusz Brągiel | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 2 |
98 | Maciej Kołoczek | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 2 |
99 | Mateusz Kompanicki | Świdniczanka Świdnik | 2 |
100 | Szymon Stanisławski | Star Starachowice | 2 |
101 | Bartosz Bajorek | Unia Tarnów | 2 |
102 | Jaba Pkhakadze | Karpaty Krosno | 2 |
103 | Igor Szczygieł | Orlęta Radzyń Podlaski | 2 |
104 | Dmytro Sula | KS Wiązownica | 2 |
105 | Mateusz Podstolak | Podlasie Biała Podlaska | 2 |
106 | Kacper Maik | Wisłoka Dębica | 2 |
107 | Franciszek Lipka | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 2 |
108 | Marcin Kumorek | Siarka Tarnobrzeg | 2 |
109 | Szymon Mida | Unia Tarnów | 2 |
110 | Kornel Rębisz | KS Wiązownica | 2 |
111 | Marcin Michota | Podhale Nowy Targ | 2 |
112 | Mikołaj Nawrocki | Świdniczanka Świdnik | 2 |
113 | Miłosz Pacek | Podlasie Biała Podlaska | 2 |
114 | Piotr Mikos | Star Starachowice | 2 |
115 | Mateusz Hudzik | Karpaty Krosno | 2 |
116 | Bartłomiej Wiktor | Czarni Połaniec | 2 |
117 | Oskar Łąk | Czarni Połaniec | 2 |
118 | Krzysztof Salak | Podlasie Biała Podlaska | 2 |
119 | Damian Mężyk | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 2 |
120 | Jarosław Lis | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 2 |
121 | Maciej Hajdara | Podhale Nowy Targ | 2 |
122 | Bartosz Sulkowski | Siarka Tarnobrzeg | 2 |
123 | Feliks Grzybowski | Garbarnia Kraków | 2 |
124 | Krystian Szymocha | Siarka Tarnobrzeg | 1 |
125 | Jakub Szczypek | Orlęta Radzyń Podlaski | 1 |
126 | Mateusz Boczuliński | Chełmianka Chełm | 1 |
127 | Mateusz Chyła | Orlęta Radzyń Podlaski | 1 |
128 | Mateusz Stryjewski | Avia Świdnik | 1 |
129 | Mateusz Geniec | Wisłoka Dębica | 1 |
130 | Sergey Rusyan | Podhale Nowy Targ | 1 |
131 | Karol Smajdor | Podhale Nowy Targ | 1 |
132 | Tomasz Tymosiak | Podhale Nowy Targ | 1 |
133 | Piotr Stefański | Star Starachowice | 1 |
134 | Yevgeniy Mogil | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 1 |
135 | Kōsei Iwao | Siarka Tarnobrzeg | 1 |
136 | Szymon Kaliniec | Siarka Tarnobrzeg | 1 |
137 | Arkadiusz Lewiński | Wiślanie Jaśkowice | 1 |
138 | Szymon Bednarz | Wisłoka Dębica | 1 |
139 | Vitaliy Tkachuk | Unia Tarnów | 1 |
140 | Dawid Sojda | Unia Tarnów | 1 |
141 | Volodymyr Bobrov | Chełmianka Chełm | 1 |
142 | Jakub Tabor | KS Wiązownica | 1 |
143 | Jakub Bartoszek | Świdniczanka Świdnik | 1 |
144 | Przemysław Koszel | Orlęta Radzyń Podlaski | 1 |
145 | Ilya Tymoshenko | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 1 |
146 | Jacek Góralski | Wieczysta Kraków | 1 |
147 | Karol Dziedzic | Garbarnia Kraków | 1 |
148 | Grzegorz Płatek | Podhale Nowy Targ | 1 |
149 | Adrian Kozarzewski | Podhale Nowy Targ | 1 |
150 | Filip Jakubowski | Podhale Nowy Targ | 1 |
151 | Krzysztof Wicki | Siarka Tarnobrzeg | 1 |
152 | Karol Rycaj | Orlęta Radzyń Podlaski | 1 |
153 | Grzegorz Gawle | Karpaty Krosno | 1 |
154 | Michał Czekaj | Garbarnia Kraków | 1 |
155 | Kacper Wiatrak | Chełmianka Chełm | 1 |
156 | Rafał Kursa | Avia Świdnik | 1 |
157 | Marcel Myszka | Avia Świdnik | 1 |
158 | Maciej Orzechowski | Podlasie Biała Podlaska | 1 |
159 | Franck Djoulou | Karpaty Krosno | 1 |
160 | Roman Mykytyn | Avia Świdnik | 1 |
161 | Marcin Kaczor | Sokół Sieniawa | 1 |
162 | Mateusz Pielach | Świdniczanka Świdnik | 1 |
163 | Mateusz Sowiński | Garbarnia Kraków | 1 |
164 | Michał Opalski | Garbarnia Kraków | 1 |
165 | Filip Karmański | Podhale Nowy Targ | 1 |
166 | Dominik Cabała | Wisłoka Dębica | 1 |
167 | Jurij Batiuszyn | Sokół Sieniawa | 1 |
168 | Klim Morenkov | Świdniczanka Świdnik | 1 |
169 | Arkadiusz Korolczuk | Orlęta Radzyń Podlaski | 1 |
170 | Jan Bożym | Orlęta Radzyń Podlaski | 1 |
171 | Dawid Król | Karpaty Krosno | 1 |
172 | Konrad Misztal | Czarni Połaniec | 1 |
173 | Dominik Stępień | Chełmianka Chełm | 1 |
174 | Adrian Bielka | Avia Świdnik | 1 |
175 | Jakub Sutor | Garbarnia Kraków | 1 |
176 | Maciej Żądło | Czarni Połaniec | 1 |
177 | Adrian Popiołek | Avia Świdnik | 1 |
178 | Hubert Kotowicz | Świdniczanka Świdnik | 1 |
179 | Kamil Rozmus | Avia Świdnik | 1 |
180 | Adrian Duchnowski | Orlęta Radzyń Podlaski | 1 |
181 | Michał Musik | KS Wiązownica | 1 |
182 | Bartłomiej Purcha | Podhale Nowy Targ | 1 |
183 | Kacper Żebrowski | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 1 |
184 | Jakub Kałaska | Czarni Połaniec | 1 |
185 | Paweł Ofiara | Chełmianka Chełm | 1 |
186 | Paweł Zdyb | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 1 |
187 | Adrian Dziedzic | Garbarnia Kraków | 1 |
188 | Kornel Kordas | KS Wiązownica | 1 |
189 | Marcin Bacza | KS Wiązownica | 1 |
190 | Włodzimierz Puton | Star Starachowice | 1 |
191 | Jakub Wojcik | Czarni Połaniec | 1 |
192 | Szymon Feret | Siarka Tarnobrzeg | 1 |
193 | Maciej Tonia | KS Wiązownica | 1 |
194 | Jakub Bąk | Wieczysta Kraków | 1 |
195 | Dimitros Kalamvokis | Siarka Tarnobrzeg | 1 |
196 | Kacper Ambrozik | Star Starachowice | 1 |
197 | Damian Bawor | Czarni Połaniec | 1 |
198 | Jakub Siedlecki | Wisłoka Dębica | 1 |
199 | Bartosz Krzysztofek | Siarka Tarnobrzeg | 1 |
200 | Mateusz Grzybowski | Garbarnia Kraków | 1 |
201 | Bartłomiej Kafel | Avia Świdnik | 1 |
202 | Maciej Kurowski | Podlasie Biała Podlaska | 1 |
203 | Damian Lepiarz | Podlasie Biała Podlaska | 1 |
204 | Przemysław Bargiel | Wieczysta Kraków | 1 |
205 | Tomasz Andrzejuk | Podlasie Biała Podlaska | 1 |
206 | Patryk Czułowski | Świdniczanka Świdnik | 1 |
207 | Michał Koźlik | Świdniczanka Świdnik | 1 |