III liga, gr. II - gr.spadkowa sezon 2023/2024
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Świt Skolwin (Szczecin) | 22 | 55 | 17 | 4 | 1 | 44 | 10 | 34 | |
2 | Elana Toruń | 22 | 41 | 12 | 5 | 5 | 34 | 17 | 17 | |
3 | Vineta Wolin | 23 | 39 | 12 | 3 | 8 | 32 | 37 | -5 | |
4 | Zawisza Bydgoszcz | 22 | 38 | 11 | 5 | 6 | 46 | 23 | 23 | |
5 | Pogoń II Szczecin | 22 | 38 | 12 | 2 | 8 | 54 | 37 | 17 | |
6 | Unia Swarzędz | 23 | 38 | 11 | 5 | 7 | 43 | 34 | 9 | |
7 | Polonia Środa Wielkopolska | 22 | 37 | 11 | 4 | 7 | 39 | 35 | 4 | |
8 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 22 | 35 | 10 | 5 | 7 | 37 | 31 | 6 | |
9 | Cartusia Kartuzy | 22 | 33 | 9 | 6 | 7 | 46 | 30 | 16 | |
10 | Noteć Czarnków | 22 | 33 | 10 | 3 | 9 | 49 | 42 | 7 | |
11 | Błękitni Stargard | 22 | 33 | 10 | 3 | 9 | 42 | 41 | 1 | |
12 | Sokół Kleczew | 22 | 32 | 9 | 5 | 8 | 40 | 39 | 1 | |
13 | Gedania Gdańsk | 22 | 32 | 10 | 2 | 10 | 39 | 39 | 0 | |
14 | Flota Świnoujście | 22 | 23 | 7 | 2 | 13 | 25 | 40 | -15 | |
15 | Stolem Gniewino | 22 | 20 | 5 | 5 | 12 | 20 | 42 | -22 | |
16 | KTS-K Luzino | 22 | 14 | 4 | 2 | 16 | 29 | 57 | -28 | |
17 | Unia Solec Kujawski | 22 | 11 | 3 | 2 | 17 | 28 | 59 | -31 | |
18 | KP Starogard Gdański | 22 | 11 | 2 | 5 | 15 | 28 | 62 | -34 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
III liga, gr. II - gr.spadkowa sezon 2023/2024
Mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Świt Skolwin (Szczecin) | 11 | 31 | 10 | 1 | 0 | 29 | 5 | 24 | |
2 | Unia Swarzędz | 13 | 27 | 8 | 3 | 2 | 26 | 14 | 12 | |
3 | Elana Toruń | 11 | 25 | 8 | 1 | 2 | 18 | 5 | 13 | |
4 | Pogoń II Szczecin | 11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 28 | 17 | 11 | |
5 | Zawisza Bydgoszcz | 11 | 21 | 6 | 3 | 2 | 26 | 10 | 16 | |
6 | Vineta Wolin | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 14 | 11 | 3 | |
7 | Sokół Kleczew | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 23 | 21 | 2 | |
8 | Noteć Czarnków | 11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 31 | 23 | 8 | |
9 | Polonia Środa Wielkopolska | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 14 | 15 | -1 | |
10 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 21 | 22 | -1 | |
11 | Cartusia Kartuzy | 11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 22 | 16 | 6 | |
12 | Błękitni Stargard | 11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 21 | 22 | -1 | |
13 | Gedania Gdańsk | 11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 15 | 16 | -1 | |
14 | KTS-K Luzino | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 18 | 22 | -4 | |
15 | Unia Solec Kujawski | 11 | 10 | 3 | 1 | 7 | 18 | 27 | -9 | |
16 | Stolem Gniewino | 10 | 8 | 1 | 5 | 4 | 7 | 17 | -10 | |
17 | Flota Świnoujście | 11 | 6 | 2 | 0 | 9 | 11 | 25 | -14 | |
18 | KP Starogard Gdański | 11 | 1 | 0 | 1 | 10 | 11 | 34 | -23 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
III liga, gr. II - gr.spadkowa sezon 2023/2024
Mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Świt Skolwin (Szczecin) | 11 | 24 | 7 | 3 | 1 | 15 | 5 | 10 | |
2 | Polonia Środa Wielkopolska | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 25 | 20 | 5 | |
3 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 16 | 9 | 7 | |
4 | Vineta Wolin | 12 | 19 | 6 | 1 | 5 | 18 | 26 | -8 | |
5 | Błękitni Stargard | 11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 21 | 19 | 2 | |
6 | Cartusia Kartuzy | 11 | 18 | 5 | 3 | 3 | 24 | 14 | 10 | |
7 | Gedania Gdańsk | 11 | 18 | 6 | 0 | 5 | 24 | 23 | 1 | |
8 | Zawisza Bydgoszcz | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 20 | 13 | 7 | |
9 | Flota Świnoujście | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 14 | 15 | -1 | |
10 | Elana Toruń | 11 | 16 | 4 | 4 | 3 | 16 | 12 | 4 | |
11 | Pogoń II Szczecin | 11 | 16 | 5 | 1 | 5 | 26 | 20 | 6 | |
12 | Noteć Czarnków | 11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 18 | 19 | -1 | |
13 | Sokół Kleczew | 11 | 12 | 3 | 3 | 5 | 17 | 18 | -1 | |
14 | Stolem Gniewino | 12 | 12 | 4 | 0 | 8 | 13 | 25 | -12 | |
15 | Unia Swarzędz | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 17 | 20 | -3 | |
16 | KP Starogard Gdański | 11 | 10 | 2 | 4 | 5 | 17 | 28 | -11 | |
17 | KTS-K Luzino | 11 | 1 | 0 | 1 | 10 | 11 | 35 | -24 | |
18 | Unia Solec Kujawski | 11 | 1 | 0 | 1 | 10 | 10 | 32 | -22 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
III liga, gr. II - gr.spadkowa sezon 2023/2024
Czas bramek
Drużyna | 1-15 | 16-30 | 31-45+ | 46-60 | 61-75 | 76-90+ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Świt Skolwin (Szczecin) | 8 | 2 | 6 | 2 | 7 | 2 | 5 | 1 | 5 | 2 | 11 | 2 |
Zawisza Bydgoszcz | 3 | 2 | 10 | 4 | 8 | 1 | 8 | 3 | 8 | 3 | 9 | 9 |
Vineta Wolin | 3 | 7 | 3 | 6 | 9 | 3 | 3 | 6 | 3 | 5 | 11 | 7 |
Unia Swarzędz | 4 | 2 | 7 | 5 | 5 | 3 | 2 | 6 | 9 | 6 | 14 | 11 |
Unia Solec Kujawski | 4 | 5 | 3 | 8 | 5 | 7 | 9 | 10 | 3 | 6 | 1 | 18 |
Stolem Gniewino | 1 | 4 | 2 | 2 | 1 | 13 | 2 | 5 | 4 | 8 | 6 | 9 |
Sokół Kleczew | 2 | 9 | 7 | 5 | 2 | 4 | 5 | 6 | 6 | 7 | 14 | 6 |
Polonia Środa Wielkopolska | 3 | 6 | 6 | 4 | 6 | 5 | 3 | 7 | 8 | 4 | 10 | 7 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce | 1 | 1 | 7 | 6 | 7 | 2 | 9 | 6 | 5 | 3 | 6 | 13 |
Pogoń II Szczecin | 7 | 5 | 4 | 1 | 7 | 7 | 8 | 6 | 14 | 8 | 10 | 6 |
Noteć Czarnków | 11 | 7 | 9 | 5 | 3 | 8 | 8 | 2 | 5 | 4 | 8 | 14 |
KTS-K Luzino | 3 | 3 | 2 | 9 | 5 | 5 | 5 | 5 | 8 | 12 | 5 | 18 |
KP Starogard Gdański | 5 | 3 | 3 | 10 | 2 | 7 | 6 | 10 | 5 | 15 | 7 | 12 |
Gedania Gdańsk | 5 | 3 | 6 | 5 | 5 | 8 | 4 | 5 | 9 | 8 | 9 | 10 |
Flota Świnoujście | 2 | 5 | 3 | 8 | 5 | 8 | 3 | 1 | 4 | 7 | 8 | 9 |
Elana Toruń | 3 | 0 | 6 | 3 | 9 | 4 | 4 | 2 | 3 | 3 | 9 | 4 |
Cartusia Kartuzy | 3 | 1 | 7 | 6 | 3 | 3 | 9 | 8 | 7 | 7 | 15 | 4 |
Błękitni Stargard | 3 | 6 | 5 | 7 | 7 | 6 | 2 | 6 | 7 | 5 | 15 | 9 |
- bramki zdobyte, - bramki stracone |
III liga, gr. II - gr.spadkowa sezon 2023/2024
Średnia ilość bramek
Lp. | Drużyna | M | Śr. Br | Śr. Bz | Śr. Bs | >2.5 | <2.5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pogoń II Szczecin | 22 | 4.14 | 2.45 | 1.68 | 77.27% | 22.73% |
2 | Noteć Czarnków | 22 | 4.14 | 2.23 | 1.91 | 86.36% | 13.64% |
3 | KP Starogard Gdański | 22 | 4.09 | 1.27 | 2.82 | 81.82% | 18.18% |
4 | Unia Solec Kujawski | 22 | 3.95 | 1.27 | 2.68 | 72.73% | 27.27% |
5 | KTS-K Luzino | 22 | 3.91 | 1.32 | 2.59 | 86.36% | 13.64% |
6 | Błękitni Stargard | 22 | 3.77 | 1.91 | 1.86 | 81.82% | 18.18% |
7 | Sokół Kleczew | 22 | 3.59 | 1.82 | 1.77 | 72.73% | 27.27% |
8 | Gedania Gdańsk | 22 | 3.55 | 1.77 | 1.77 | 63.64% | 36.36% |
9 | Cartusia Kartuzy | 22 | 3.45 | 2.09 | 1.36 | 63.64% | 36.36% |
10 | Polonia Środa Wielkopolska | 22 | 3.36 | 1.77 | 1.59 | 63.64% | 36.36% |
11 | Unia Swarzędz | 23 | 3.35 | 1.87 | 1.48 | 65.22% | 34.78% |
12 | Zawisza Bydgoszcz | 22 | 3.14 | 2.09 | 1.05 | 50% | 50% |
13 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 22 | 3.09 | 1.68 | 1.41 | 50% | 50% |
14 | Vineta Wolin | 23 | 3 | 1.39 | 1.61 | 69.57% | 30.43% |
15 | Flota Świnoujście | 22 | 2.95 | 1.14 | 1.82 | 68.18% | 31.82% |
16 | Stolem Gniewino | 22 | 2.82 | 0.91 | 1.91 | 50% | 50% |
17 | Świt Skolwin (Szczecin) | 22 | 2.45 | 2 | 0.45 | 50% | 50% |
18 | Elana Toruń | 22 | 2.32 | 1.55 | 0.77 | 50% | 50% |
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5 |
III liga, gr. II - gr.spadkowa sezon 2023/2024
Strzelcy
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Wiktor Kacprzak | Noteć Czarnków | 19 |
2 | Mateusz Wzięch | Sokół Kleczew | 13 |
3 | Daniel Kaczmarek | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 12 |
4 | Grzegorz Aftyka | Błękitni Stargard | 11 |
5 | Maciej Rożnowski | Elana Toruń | 11 |
6 | Piotr Gryszkiewicz | Cartusia Kartuzy | 10 |
7 | Filip Sosnowski | Gedania Gdańsk | 10 |
8 | Damian Niedojad | Błękitni Stargard | 10 |
9 | Szymon Piekarski | Noteć Czarnków | 10 |
10 | Dawid Szalecki | Cartusia Kartuzy | 10 |
11 | Dominik Chromiński | Unia Swarzędz | 9 |
12 | Jakub Bojas | Zawisza Bydgoszcz | 9 |
13 | Patryk Palat | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 9 |
14 | Maciej Koziara | Zawisza Bydgoszcz | 9 |
15 | Krzysztof Biegański | Unia Swarzędz | 7 |
16 | Jędrzej Drame | Polonia Środa Wielkopolska | 7 |
17 | Adam Frączczak | Pogoń II Szczecin | 7 |
18 | Przemysław Żukowski | Gedania Gdańsk | 7 |
19 | Jakub Krefft | KTS-K Luzino | 7 |
20 | Szymon Kurczak | Vineta Wolin | 6 |
21 | Jakub Giełda | Polonia Środa Wielkopolska | 6 |
22 | Piotr Łysiak | Cartusia Kartuzy | 6 |
23 | Eryk Sobków | KTS-K Luzino | 6 |
24 | Adam Ładziak | Świt Skolwin (Szczecin) | 6 |
25 | Szymon Kapelusz | Świt Skolwin (Szczecin) | 6 |
26 | Sergii Kravchenko | Unia Solec Kujawski | 6 |
27 | Dawid Bałdyga | Polonia Środa Wielkopolska | 6 |
28 | Łukasz Święty | Świt Skolwin (Szczecin) | 6 |
29 | Kacper Żmudź | Vineta Wolin | 6 |
30 | Olaf Korczakowski | Pogoń II Szczecin | 5 |
31 | Patryk Urbański | Zawisza Bydgoszcz | 5 |
32 | Miłosz Manuszewski | Gedania Gdańsk | 5 |
33 | Krystian Sanocki | Zawisza Bydgoszcz | 5 |
34 | Hubert Turski | Pogoń II Szczecin | 5 |
35 | Miłosz Matuszewski | Sokół Kleczew | 5 |
36 | Szymon Cybulski | Flota Świnoujście | 5 |
37 | Bartosz Zalewski | Gedania Gdańsk | 5 |
38 | Jędrzej Kujawa | Świt Skolwin (Szczecin) | 5 |
39 | Sebastian Pacek | Unia Solec Kujawski | 5 |
40 | Paweł Sobczyński | Stolem Gniewino | 5 |
41 | Michał Grobelny | Sokół Kleczew | 4 |
42 | Michał Marczak | Błękitni Stargard | 4 |
43 | Błażej Starzycki | Pogoń II Szczecin | 4 |
44 | Łukasz Grabowski | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 4 |
45 | Jay Jaskólski | Elana Toruń | 4 |
46 | Bruno Siedlecki | Polonia Środa Wielkopolska | 4 |
47 | Mikołaj Chaciński | KP Starogard Gdański | 4 |
48 | Nikodem Parulski | KP Starogard Gdański | 4 |
49 | Klaudiusz Milachowski | Polonia Środa Wielkopolska | 4 |
50 | Patryk Harkot | Flota Świnoujście | 4 |
51 | Szymon Emche | Vineta Wolin | 4 |
52 | Dominik Siwiński | Świt Skolwin (Szczecin) | 4 |
53 | Kacper Kowalski | Elana Toruń | 4 |
54 | Damian Garbacik | KP Starogard Gdański | 4 |
55 | Dawid Kroczek | Pogoń II Szczecin | 4 |
56 | Szymon Sarbinowski | Flota Świnoujście | 4 |
57 | Patryk Soboczyński | Stolem Gniewino | 4 |
58 | Tomasz Kowalczuk | Sokół Kleczew | 4 |
59 | Bartłomiej Zdunek | Błękitni Stargard | 3 |
60 | Gracjan Hyl | Pogoń II Szczecin | 3 |
61 | Marcin Lis | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 3 |
62 | Karol Zieliński | KP Starogard Gdański | 3 |
63 | Kamil Jakubczyk | Pogoń II Szczecin | 3 |
64 | Adam Borucki | Unia Swarzędz | 3 |
65 | Adrian Laskowski | Unia Swarzędz | 3 |
66 | Marek Niewiadomski | Gedania Gdańsk | 3 |
67 | Antoni Klukowski | Pogoń II Szczecin | 3 |
68 | Przemysław Kostuch | KTS-K Luzino | 3 |
69 | Marcin Szeibe | Pogoń II Szczecin | 3 |
70 | Marcin Kościelecki | Elana Toruń | 3 |
71 | Damian Formela | KTS-K Luzino | 3 |
72 | Piotr Okuniewicz | Zawisza Bydgoszcz | 3 |
73 | Kornel Przyborowski | Cartusia Kartuzy | 3 |
74 | Patryk Paczuk | Świt Skolwin (Szczecin) | 3 |
75 | Mohammad Doustali | Pogoń II Szczecin | 3 |
76 | Kamil Poźniak | Flota Świnoujście | 3 |
77 | Mateusz Bąk | Pogoń II Szczecin | 3 |
78 | Jakub Poręba | Cartusia Kartuzy | 3 |
79 | Konrad Waliszewski | Gedania Gdańsk | 3 |
80 | Daniel Kozak | Noteć Czarnków | 3 |
81 | Mikołaj Mikuła | KP Starogard Gdański | 3 |
82 | Mateusz Maluśki | Unia Swarzędz | 2 |
83 | Eryk Marcinkowski | Unia Swarzędz | 2 |
84 | Kacper Wojdak | Świt Skolwin (Szczecin) | 2 |
85 | Konrad Prawucki | Błękitni Stargard | 2 |
86 | Andres Vidal | Cartusia Kartuzy | 2 |
87 | Tymoteusz Klupś | Unia Swarzędz | 2 |
88 | Kuba Maszka | Vineta Wolin | 2 |
89 | Mateusz Walczak | Noteć Czarnków | 2 |
90 | Michał Walczak | Polonia Środa Wielkopolska | 2 |
91 | Bartosz Łuczak | Unia Swarzędz | 2 |
92 | Adam Paliwoda | Zawisza Bydgoszcz | 2 |
93 | Oscar Andres Vidal Mera | Cartusia Kartuzy | 2 |
94 | Sebastian Deja | Cartusia Kartuzy | 2 |
95 | Filip Łukasik | KP Starogard Gdański | 2 |
96 | Kacper Borowiak | Unia Swarzędz | 2 |
97 | Sebastian Rugowski | Zawisza Bydgoszcz | 2 |
98 | Damian Knera | Elana Toruń | 2 |
99 | Łukasz Spławski | Unia Swarzędz | 2 |
100 | Adrian Przyborek | Pogoń II Szczecin | 2 |
101 | Mateusz Ogrodowski | Błękitni Stargard | 2 |
102 | Bartosz Kalupa | Noteć Czarnków | 2 |
103 | Krystian Pawlak | Sokół Kleczew | 2 |
104 | Kacper Majerz | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 2 |
105 | Rafał Remisz | Świt Skolwin (Szczecin) | 2 |
106 | Adrian Kwiatkowski | Błękitni Stargard | 2 |
107 | Szymon Babiarz | Unia Solec Kujawski | 2 |
108 | Nikodem Fiedosewicz | KTS-K Luzino | 2 |
109 | Grzegorz Tarasewicz | Flota Świnoujście | 2 |
110 | Mateusz Góra | Elana Toruń | 2 |
111 | Jakub Ostrowski | Vineta Wolin | 2 |
112 | Paweł Wojowski | Cartusia Kartuzy | 2 |
113 | Yadegar Rostami | Pogoń II Szczecin | 2 |
114 | Michał Zachciał | Noteć Czarnków | 2 |
115 | Maciej Kona | Zawisza Bydgoszcz | 2 |
116 | Cyprian Poniedziałek | Vineta Wolin | 2 |
117 | Jan Mierzwa | Noteć Czarnków | 2 |
118 | Kacper Kasperowicz | Vineta Wolin | 2 |
119 | Damian Lenkiewicz | Elana Toruń | 2 |
120 | Mateusz Gułajski | Stolem Gniewino | 2 |
121 | Kamil Banaczek | Cartusia Kartuzy | 2 |
122 | Dawid Gruchała-Węsierski | Vineta Wolin | 2 |
123 | Adam Nagórski | Vineta Wolin | 2 |
124 | Jakub Pek | KP Starogard Gdański | 2 |
125 | Fabian Leonowicz | Zawisza Bydgoszcz | 2 |
126 | Jan Chachuła | Zawisza Bydgoszcz | 2 |
127 | Michał Zimmer | Sokół Kleczew | 2 |
128 | Krzysztof Dymarski | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 2 |
129 | Oleksandr Horvat | Unia Solec Kujawski | 2 |
130 | Daniel Sławiński | KP Starogard Gdański | 2 |
131 | Mateusz Dąbrowski | KTS-K Luzino | 2 |
132 | Filip Soboń | Unia Swarzędz | 2 |
133 | Jan Paczyński | Unia Swarzędz | 2 |
134 | Kacper Nowak | Świt Skolwin (Szczecin) | 2 |
135 | Konrad Kleinschmidt | KP Starogard Gdański | 2 |
136 | Paweł Woźny | Unia Solec Kujawski | 1 |
137 | Damian Wojda | KTS-K Luzino | 1 |
138 | Kacper Janiak | Sokół Kleczew | 1 |
139 | Kamil Chiliński | Sokół Kleczew | 1 |
140 | Radosław Śledzicki | Vineta Wolin | 1 |
141 | Robert Obst | Świt Skolwin (Szczecin) | 1 |
142 | Wiktor Kapela | Świt Skolwin (Szczecin) | 1 |
143 | Krzysztof Ropski | Świt Skolwin (Szczecin) | 1 |
144 | Mateusz Sopoćko | Sokół Kleczew | 1 |
145 | Kamil Patelczyk | Stolem Gniewino | 1 |
146 | Kamil Włodyka | Zawisza Bydgoszcz | 1 |
147 | Wahe Mnacakanjan | Unia Solec Kujawski | 1 |
148 | Gabriel Szygenda | Flota Świnoujście | 1 |
149 | Olivier Kliś | Błękitni Stargard | 1 |
150 | Maciej Liśkiewicz | Błękitni Stargard | 1 |
151 | Arkadiusz Korpalski | Elana Toruń | 1 |
152 | Michał Sacharuk | Zawisza Bydgoszcz | 1 |
153 | Kiewin Durueke | Polonia Środa Wielkopolska | 1 |
154 | Dawid Szałecki | Cartusia Kartuzy | 1 |
155 | Kacper Witkowski | Unia Solec Kujawski | 1 |
156 | Maciej Ignasiak | Błękitni Stargard | 1 |
157 | Bartosz Nowicki | Błękitni Stargard | 1 |
158 | Jakub Ryczkowski | Unia Solec Kujawski | 1 |
159 | Bartosz Kuźniarski | KP Starogard Gdański | 1 |
160 | Aleksander Łazarski | Gedania Gdańsk | 1 |
161 | Wiktor Patrzykąt | Stolem Gniewino | 1 |
162 | Euzebiusz Belka | Stolem Gniewino | 1 |
163 | Kamil Dałek | Unia Swarzędz | 1 |
164 | Kacper Knera | Elana Toruń | 1 |
165 | Grzegorz Wachowiak | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 1 |
166 | Dawid Szalas | Vineta Wolin | 1 |
167 | Damian Staniszewski | Flota Świnoujście | 1 |
168 | Gracjan Goździk | Świt Skolwin (Szczecin) | 1 |
169 | Oskar Kujawka | Unia Solec Kujawski | 1 |
170 | Gracjan Konieczny | Sokół Kleczew | 1 |
171 | Aleksander Kultys | Sokół Kleczew | 1 |
172 | Artur Stawikowski | Gedania Gdańsk | 1 |
173 | Piotr Wujec | Polonia Środa Wielkopolska | 1 |
174 | Mikołaj Stangel | Polonia Środa Wielkopolska | 1 |
175 | Aleksander Kluczyński | Polonia Środa Wielkopolska | 1 |
176 | Jędrzej Osowski | Noteć Czarnków | 1 |
177 | Dariusz Mienik | KTS-K Luzino | 1 |
178 | Błażej Jezierski | Flota Świnoujście | 1 |
179 | Filip Adamski | Flota Świnoujście | 1 |
180 | Michał Balewski | Stolem Gniewino | 1 |
181 | Bartosz Sitkowski | Vineta Wolin | 1 |
182 | Rafał Kruczkowski | Stolem Gniewino | 1 |
183 | Adam Zadka | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 1 |
184 | Fabian Burzyński | Unia Swarzędz | 1 |
185 | Modou Camara | Unia Solec Kujawski | 1 |
186 | Borys Freilich | Pogoń II Szczecin | 1 |
187 | Cyprian Maciejewski | Zawisza Bydgoszcz | 1 |
188 | Davis Boateng | Flota Świnoujście | 1 |
189 | Adam Tandecki | Cartusia Kartuzy | 1 |
190 | Julian Kamiński | Błękitni Stargard | 1 |
191 | Korneliusz Sochań | Zawisza Bydgoszcz | 1 |
192 | Michał Kwiecień | Flota Świnoujście | 1 |
193 | Paweł Karbowiński | Elana Toruń | 1 |
194 | Paweł Brzuzy | KTS-K Luzino | 1 |
195 | Dawid Kisły | Świt Skolwin (Szczecin) | 1 |
196 | Jakub Stawski | Elana Toruń | 1 |
197 | Szymon Łukasiewcz | Gedania Gdańsk | 1 |
198 | Albert Żerkowski | Polonia Środa Wielkopolska | 1 |
199 | Łukasz Zenger | Noteć Czarnków | 1 |
200 | Roman Zalow | KTS-K Luzino | 1 |
201 | Piotr Przygocki | Noteć Czarnków | 1 |
202 | Kacper Pinkowski | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 1 |
203 | Kryspin Leśniak | Vineta Wolin | 1 |
204 | Alan Krauze | Flota Świnoujście | 1 |
205 | Marcin Kaczmarek | Polonia Środa Wielkopolska | 1 |
206 | Jędrzej Góral | Pogoń II Szczecin | 1 |
207 | Jakub Nawrocki | Unia Solec Kujawski | 1 |
208 | Jakub Kuzko | Świt Skolwin (Szczecin) | 1 |
209 | Kamil Piskorski | Elana Toruń | 1 |
210 | Paweł Flis | Gedania Gdańsk | 1 |
211 | Miłosz Wódecki | Polonia Środa Wielkopolska | 1 |
212 | Michał Graczyk | Zawisza Bydgoszcz | 1 |
213 | Wojciech Zyska | Gedania Gdańsk | 1 |
214 | Jan Andrzejewski | Sokół Kleczew | 1 |
215 | Hubert Choluj | Unia Solec Kujawski | 1 |
216 | Claudio Zenger | Noteć Czarnków | 1 |
217 | Mateusz Dampc | Stolem Gniewino | 1 |
218 | Aleksander Theus | Unia Swarzędz | 1 |
III liga, gr. II - gr.spadkowa sezon 2023/2024
Bramki samobójcze
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Przemysław Kostuch | KTS-K Luzino | 1 |
2 | Mateusz Bąk | Pogoń II Szczecin | 1 |
3 | Jakub Pek | KP Starogard Gdański | 1 |
4 | Arkadiusz Korpalski | Elana Toruń | 1 |
5 | Kacper Witkowski | Unia Solec Kujawski | 1 |
6 | Oskar Kujawka | Unia Solec Kujawski | 1 |