III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 22 | 47 | 14 | 5 | 3 | 58 | 21 | 37 | |
2 | Legia II Warszawa | 22 | 45 | 13 | 6 | 3 | 50 | 22 | 28 | |
3 | Pelikan Łowicz | 22 | 41 | 12 | 5 | 5 | 32 | 16 | 16 | |
4 | GKS Bełchatów | 22 | 41 | 12 | 5 | 5 | 42 | 27 | 15 | |
5 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | 22 | 36 | 10 | 6 | 6 | 36 | 34 | 2 | |
6 | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 22 | 35 | 9 | 8 | 5 | 41 | 30 | 11 | |
7 | Unia Skierniewice | 22 | 34 | 9 | 7 | 6 | 40 | 29 | 11 | |
8 | Broń Radom | 22 | 33 | 9 | 6 | 7 | 26 | 25 | 1 | |
9 | Victoria Sulejówek | 22 | 30 | 8 | 6 | 8 | 27 | 29 | -2 | |
10 | Jagiellonia II Białystok | 22 | 27 | 7 | 6 | 9 | 32 | 33 | -1 | |
11 | GKS Wikielec | 22 | 27 | 6 | 9 | 7 | 25 | 32 | -7 | |
12 | Olimpia Zambrów | 22 | 26 | 6 | 8 | 8 | 29 | 30 | -1 | |
13 | Mławianka Mława | 22 | 24 | 6 | 6 | 10 | 28 | 34 | -6 | |
14 | Warta Sieradz | 22 | 21 | 6 | 3 | 13 | 25 | 37 | -12 | |
15 | ŁKS 1926 Łomża | 22 | 20 | 5 | 5 | 12 | 24 | 40 | -16 | |
16 | Concordia Elbląg | 21 | 20 | 5 | 5 | 11 | 27 | 47 | -20 | |
17 | Pilica Białobrzegi | 22 | 18 | 4 | 6 | 12 | 23 | 53 | -30 | |
18 | Legionovia Legionowo | 21 | 14 | 4 | 2 | 15 | 19 | 45 | -26 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
Mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Legia II Warszawa | 11 | 30 | 10 | 0 | 1 | 31 | 6 | 25 | |
2 | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 11 | 28 | 9 | 1 | 1 | 32 | 7 | 25 | |
3 | Pelikan Łowicz | 12 | 27 | 8 | 3 | 1 | 22 | 7 | 15 | |
4 | GKS Bełchatów | 11 | 24 | 7 | 3 | 1 | 24 | 8 | 16 | |
5 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 23 | 18 | 5 | |
6 | Broń Radom | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 14 | 6 | 8 | |
7 | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 12 | 17 | 4 | 5 | 3 | 23 | 15 | 8 | |
8 | Jagiellonia II Białystok | 11 | 16 | 4 | 4 | 3 | 20 | 15 | 5 | |
9 | GKS Wikielec | 11 | 16 | 4 | 4 | 3 | 14 | 11 | 3 | |
10 | Olimpia Zambrów | 11 | 16 | 4 | 4 | 3 | 23 | 17 | 6 | |
11 | ŁKS 1926 Łomża | 11 | 16 | 5 | 1 | 5 | 18 | 17 | 1 | |
12 | Victoria Sulejówek | 11 | 14 | 3 | 5 | 3 | 11 | 10 | 1 | |
13 | Mławianka Mława | 11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 20 | 15 | 5 | |
14 | Concordia Elbląg | 10 | 14 | 3 | 5 | 2 | 14 | 13 | 1 | |
15 | Unia Skierniewice | 9 | 13 | 3 | 4 | 2 | 17 | 15 | 2 | |
16 | Warta Sieradz | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 14 | 18 | -4 | |
17 | Legionovia Legionowo | 11 | 10 | 3 | 1 | 7 | 13 | 20 | -7 | |
18 | Pilica Białobrzegi | 11 | 7 | 1 | 4 | 6 | 10 | 23 | -13 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
Mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unia Skierniewice | 13 | 21 | 6 | 3 | 4 | 23 | 14 | 9 | |
2 | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 11 | 19 | 5 | 4 | 2 | 26 | 14 | 12 | |
3 | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 10 | 18 | 5 | 3 | 2 | 18 | 15 | 3 | |
4 | GKS Bełchatów | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 18 | 19 | -1 | |
5 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | 11 | 16 | 4 | 4 | 3 | 13 | 16 | -3 | |
6 | Victoria Sulejówek | 11 | 16 | 5 | 1 | 5 | 16 | 19 | -3 | |
7 | Legia II Warszawa | 11 | 15 | 3 | 6 | 2 | 19 | 16 | 3 | |
8 | Pelikan Łowicz | 10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 10 | 9 | 1 | |
9 | Broń Radom | 11 | 13 | 3 | 4 | 4 | 12 | 19 | -7 | |
10 | Jagiellonia II Białystok | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 12 | 18 | -6 | |
11 | GKS Wikielec | 11 | 11 | 2 | 5 | 4 | 11 | 21 | -10 | |
12 | Pilica Białobrzegi | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 13 | 30 | -17 | |
13 | Olimpia Zambrów | 11 | 10 | 2 | 4 | 5 | 6 | 13 | -7 | |
14 | Mławianka Mława | 11 | 10 | 2 | 4 | 5 | 8 | 19 | -11 | |
15 | Warta Sieradz | 11 | 10 | 3 | 1 | 7 | 11 | 19 | -8 | |
16 | Concordia Elbląg | 11 | 6 | 2 | 0 | 9 | 13 | 34 | -21 | |
17 | ŁKS 1926 Łomża | 11 | 4 | 0 | 4 | 7 | 6 | 23 | -17 | |
18 | Legionovia Legionowo | 10 | 4 | 1 | 1 | 8 | 6 | 25 | -19 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
Czas bramek
Drużyna | 1-15 | 16-30 | 31-45+ | 46-60 | 61-75 | 76-90+ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 7 | 3 | 5 | 4 | 6 | 7 | 3 | 3 | 11 | 4 | 6 | 5 |
ŁKS 1926 Łomża | 2 | 3 | 2 | 7 | 1 | 6 | 3 | 9 | 1 | 3 | 13 | 11 |
Warta Sieradz | 2 | 6 | 3 | 1 | 6 | 5 | 3 | 10 | 2 | 3 | 7 | 9 |
Victoria Sulejówek | 3 | 5 | 1 | 1 | 6 | 8 | 2 | 2 | 3 | 3 | 8 | 9 |
Unia Skierniewice | 6 | 5 | 3 | 5 | 11 | 4 | 4 | 6 | 8 | 3 | 7 | 5 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 5 | 2 | 11 | 0 | 10 | 10 | 9 | 2 | 8 | 3 | 11 | 3 |
Pilica Białobrzegi | 0 | 7 | 4 | 3 | 3 | 12 | 3 | 4 | 4 | 10 | 6 | 12 |
Pelikan Łowicz | 6 | 4 | 3 | 3 | 9 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1 | 6 | 4 |
Olimpia Zambrów | 5 | 4 | 2 | 2 | 7 | 8 | 5 | 1 | 4 | 6 | 4 | 7 |
Mławianka Mława | 0 | 1 | 4 | 5 | 2 | 8 | 7 | 4 | 4 | 4 | 4 | 10 |
Legionovia Legionowo | 2 | 7 | 1 | 3 | 2 | 3 | 3 | 10 | 2 | 8 | 7 | 11 |
Legia II Warszawa | 11 | 3 | 3 | 1 | 8 | 6 | 8 | 3 | 8 | 2 | 10 | 5 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki | 5 | 1 | 3 | 4 | 9 | 5 | 8 | 3 | 4 | 7 | 7 | 11 |
Jagiellonia II Białystok | 1 | 2 | 3 | 9 | 7 | 6 | 4 | 0 | 6 | 7 | 9 | 6 |
GKS Wikielec | 2 | 1 | 3 | 8 | 4 | 4 | 4 | 7 | 0 | 5 | 6 | 4 |
GKS Bełchatów | 7 | 4 | 6 | 1 | 9 | 5 | 3 | 5 | 8 | 3 | 9 | 6 |
Concordia Elbląg | 2 | 9 | 4 | 2 | 6 | 7 | 7 | 9 | 2 | 6 | 6 | 10 |
Broń Radom | 2 | 1 | 2 | 4 | 3 | 4 | 6 | 6 | 3 | 2 | 8 | 6 |
- bramki zdobyte, - bramki stracone |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
Średnia ilość bramek
Lp. | Drużyna | M | Śr. Br | Śr. Bz | Śr. Bs | >2.5 | <2.5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 22 | 3.59 | 2.64 | 0.95 | 63.64% | 36.36% |
2 | Concordia Elbląg | 21 | 3.52 | 1.29 | 2.24 | 66.67% | 33.33% |
3 | Pilica Białobrzegi | 22 | 3.45 | 1.05 | 2.41 | 63.64% | 36.36% |
4 | Legia II Warszawa | 22 | 3.27 | 2.27 | 1 | 63.64% | 36.36% |
5 | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 22 | 3.23 | 1.86 | 1.36 | 54.55% | 45.45% |
6 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | 22 | 3.18 | 1.64 | 1.55 | 63.64% | 36.36% |
7 | Unia Skierniewice | 22 | 3.14 | 1.82 | 1.32 | 59.09% | 40.91% |
8 | GKS Bełchatów | 22 | 3.14 | 1.91 | 1.23 | 45.45% | 54.55% |
9 | Legionovia Legionowo | 21 | 3.05 | 0.9 | 2.14 | 71.43% | 28.57% |
10 | Jagiellonia II Białystok | 22 | 2.95 | 1.45 | 1.5 | 63.64% | 36.36% |
11 | ŁKS 1926 Łomża | 22 | 2.91 | 1.09 | 1.82 | 59.09% | 40.91% |
12 | Warta Sieradz | 22 | 2.82 | 1.14 | 1.68 | 50% | 50% |
13 | Mławianka Mława | 22 | 2.82 | 1.27 | 1.55 | 59.09% | 40.91% |
14 | Olimpia Zambrów | 22 | 2.68 | 1.32 | 1.36 | 45.45% | 54.55% |
15 | GKS Wikielec | 22 | 2.59 | 1.14 | 1.45 | 45.45% | 54.55% |
16 | Victoria Sulejówek | 22 | 2.55 | 1.23 | 1.32 | 40.91% | 59.09% |
17 | Broń Radom | 22 | 2.32 | 1.18 | 1.14 | 45.45% | 54.55% |
18 | Pelikan Łowicz | 22 | 2.18 | 1.45 | 0.73 | 36.36% | 63.64% |
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5 |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
Strzelcy
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Szymon Sołtysiński | Pelikan Łowicz | 17 |
2 | Bartosz Snopczyński | Lechia Tomaszów Mazowiecki | 14 |
3 | Kamil Odolak | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 11 |
4 | Kamil Sabillo | Unia Skierniewice | 10 |
5 | Arkadiusz Ciach | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 10 |
6 | Oleksii Zinkevych | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 9 |
7 | Adam Ryczkowski | Legia II Warszawa | 9 |
8 | Joao Odilon | Mławianka Mława | 8 |
9 | Szymon Kuźma | ŁKS 1926 Łomża | 7 |
10 | Joao Augusto | Concordia Elbląg | 7 |
11 | Przemysław Zdybowicz | GKS Bełchatów | 7 |
12 | Oskar Kordykiewicz | GKS Wikielec | 7 |
13 | Bartłomiej Bartosiak | GKS Bełchatów | 7 |
14 | Yaroslav Yampol | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 7 |
15 | Vinicius Matheus | Jagiellonia II Białystok | 6 |
16 | Damian Jaroń | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 6 |
17 | Stanislav Hreben | Mławianka Mława | 6 |
18 | Bartłomiej Kręcichwost | Warta Sieradz | 6 |
19 | Aleksander Gajgier | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 6 |
20 | Seweryn Michalski | Warta Sieradz | 6 |
21 | Aleksander Stawiarz | Pilica Białobrzegi | 6 |
22 | Dominik Gedek | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 6 |
23 | Mateusz Szymorek | GKS Bełchatów | 6 |
24 | Mateusz Szmydt | Concordia Elbląg | 6 |
25 | Julian Świątek | Victoria Sulejówek | 5 |
26 | Adrian Kazimierczak | Pilica Białobrzegi | 5 |
27 | Patryk Skórecki | GKS Bełchatów | 5 |
28 | Jakub Apolinarski | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 5 |
29 | Oskar Wojtysiak | Pilica Białobrzegi | 5 |
30 | Kyryło Knysh | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 5 |
31 | Róbert Pich | Legia II Warszawa | 5 |
32 | Konrad Rudnicki | Victoria Sulejówek | 5 |
33 | Nikita Vasin | Unia Skierniewice | 5 |
34 | Krystian Kolasa | Lechia Tomaszów Mazowiecki | 5 |
35 | Patryk Malinowski | Olimpia Zambrów | 5 |
36 | Mateusz Stępień | Unia Skierniewice | 5 |
37 | Hubert Michalik | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 5 |
38 | Dawid Dzięgielewski | Unia Skierniewice | 5 |
39 | Jakub Garnysz | Pelikan Łowicz | 5 |
40 | Kordian Górka | Lechia Tomaszów Mazowiecki | 4 |
41 | Hubert Karpiński | GKS Bełchatów | 4 |
42 | Kacper Sionkowski | Concordia Elbląg | 4 |
43 | Jan Dźwigała | Victoria Sulejówek | 4 |
44 | Łukasz Wroński | GKS Bełchatów | 4 |
45 | Adrian Olpiński | Broń Radom | 4 |
46 | Jakub Jakimiuk | Olimpia Zambrów | 4 |
47 | Jakub Romanowicz | Olimpia Zambrów | 4 |
48 | Rafał Maćkowski | ŁKS 1926 Łomża | 4 |
49 | Damian Winiarski | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 3 |
50 | Wojciech Urbański | Legia II Warszawa | 3 |
51 | Krzysztof Toporkiewicz | Jagiellonia II Białystok | 3 |
52 | Sebastian Dąbrowski | Olimpia Zambrów | 3 |
53 | Julien Tadrowski | Legia II Warszawa | 3 |
54 | Marcin Szymczak | Broń Radom | 3 |
55 | Szymon Łapiński | Unia Skierniewice | 3 |
56 | Marcin Pieńkowski | Lechia Tomaszów Mazowiecki | 3 |
57 | Damian Wojdakowski | Jagiellonia II Białystok | 3 |
58 | Patryk Sokołowski | Legia II Warszawa | 3 |
59 | Paweł Koncewicz-Żyłka | Warta Sieradz | 3 |
60 | Adrian Dudziński | Unia Skierniewice | 3 |
61 | Kacper Sommerfeld | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 3 |
62 | Kacper Noworyta | Concordia Elbląg | 3 |
63 | Michał Samborski | Jagiellonia II Białystok | 3 |
64 | Konrad Śliwka | Victoria Sulejówek | 3 |
65 | Denis Gojko | Olimpia Zambrów | 3 |
66 | Bartosz Mroczek | Legionovia Legionowo | 3 |
67 | Jakub Jędrasik | Legia II Warszawa | 3 |
68 | Maksim Kwiencer | Broń Radom | 3 |
69 | Mikołaj Wasilewski | Jagiellonia II Białystok | 3 |
70 | Kamil Szymczak | Lechia Tomaszów Mazowiecki | 3 |
71 | Szymon Grączewski | Legia II Warszawa | 3 |
72 | Maciej Rosołek | Legia II Warszawa | 2 |
73 | Jakub Tworek | Mławianka Mława | 2 |
74 | Marcel Górski | Legionovia Legionowo | 2 |
75 | Piotr Owczarek | Broń Radom | 2 |
76 | Kamil Wiśniewski | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 2 |
77 | Krystian Adamiak | Warta Sieradz | 2 |
78 | Jakub Kowalski | Broń Radom | 2 |
79 | Jakub Pawlicki | Pelikan Łowicz | 2 |
80 | Mateusz Jajkowski | GKS Wikielec | 2 |
81 | Nikodem Niski | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 2 |
82 | Bartosz Kapustka | Legia II Warszawa | 2 |
83 | Jakub Bartosiński | Unia Skierniewice | 2 |
84 | Łukasz Świderski | ŁKS 1926 Łomża | 2 |
85 | Marek Grądzki | Pelikan Łowicz | 2 |
86 | Mateusz Możdżeń | Legia II Warszawa | 2 |
87 | Mariusz Holik | GKS Bełchatów | 2 |
88 | Cyprian Pchełka | Legia II Warszawa | 2 |
89 | Łukasz Kopka | Concordia Elbląg | 2 |
90 | Sebastian Kobiera | Broń Radom | 2 |
91 | Eryk Jarzębski | Lechia Tomaszów Mazowiecki | 2 |
92 | Mateusz Szwed | Legionovia Legionowo | 2 |
93 | Konrad Zaklika | Legionovia Legionowo | 2 |
94 | Rafał Parobczyk | Olimpia Zambrów | 2 |
95 | Marcel Niesłuchowski | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 2 |
96 | Michał Barć | Legionovia Legionowo | 2 |
97 | Michał Jankowski | GKS Wikielec | 2 |
98 | Dorian Buczek | Broń Radom | 2 |
99 | Adrian Dziubiński | Broń Radom | 2 |
100 | Kacper Dudek | Legionovia Legionowo | 2 |
101 | Artur Golański | GKS Bełchatów | 2 |
102 | Maddox Sobociński | GKS Wikielec | 2 |
103 | Oleksandr Masalov | Mławianka Mława | 2 |
104 | Kacper Falkowski | Pelikan Łowicz | 2 |
105 | Dawid Papazjan | Legionovia Legionowo | 2 |
106 | Jacek Tkaczyk | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 2 |
107 | Artur Amroziński | Lechia Tomaszów Mazowiecki | 2 |
108 | Igor Strzałek | Legia II Warszawa | 2 |
109 | Adrian Skrzyniak | Lechia Tomaszów Mazowiecki | 1 |
110 | Bartłomiej Olszewski | ŁKS 1926 Łomża | 1 |
111 | Eryk Matus | Jagiellonia II Białystok | 1 |
112 | Maksymilian Korczak | Olimpia Zambrów | 1 |
113 | Łukasz Makarski | Concordia Elbląg | 1 |
114 | Hubert Mich | ŁKS 1926 Łomża | 1 |
115 | Mateusz Cichocki | Pilica Białobrzegi | 1 |
116 | Bartosz Bayer | Olimpia Zambrów | 1 |
117 | Bartosz Ciborowski | Olimpia Zambrów | 1 |
118 | Kacper Kondracki | GKS Wikielec | 1 |
119 | Jakub Żewłakow | Legia II Warszawa | 1 |
120 | Minas Vasiliadis | Legia II Warszawa | 1 |
121 | Patryk Konik | Legia II Warszawa | 1 |
122 | Mikołaj Staniak | Concordia Elbląg | 1 |
123 | Hubert Antkowiak | ŁKS 1926 Łomża | 1 |
124 | Raivis Kirss | GKS Wikielec | 1 |
125 | Maciej Wilanowski | Victoria Sulejówek | 1 |
126 | Bartosz Zawadzki | Pilica Białobrzegi | 1 |
127 | Wiktor Puciłowski | Legia II Warszawa | 1 |
128 | Maksymilian Stangret | Legia II Warszawa | 1 |
129 | Jakub Lis | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 1 |
130 | Patryk Kamiński | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 1 |
131 | Piotr Jakubowski | Concordia Elbląg | 1 |
132 | Michał Wrześniewski | Broń Radom | 1 |
133 | Kamil Huczko | Jagiellonia II Białystok | 1 |
134 | Mateusz Jackowski | GKS Wikielec | 1 |
135 | Aleksander Sulikowski | Unia Skierniewice | 1 |
136 | Filip Becht | Unia Skierniewice | 1 |
137 | Paweł Olszewski | Jagiellonia II Białystok | 1 |
138 | Nicolas Dohojda | Pilica Białobrzegi | 1 |
139 | Kamil Cyran | Lechia Tomaszów Mazowiecki | 1 |
140 | Bartłomiej Nowak | Broń Radom | 1 |
141 | Patryk Rosoliński | GKS Wikielec | 1 |
142 | Mateusz Broda | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 1 |
143 | Jakub Piela | Warta Sieradz | 1 |
144 | Reinaldo Melao | ŁKS 1926 Łomża | 1 |
145 | Szymon Mroczko | Concordia Elbląg | 1 |
146 | Mikołaj Grzelak | GKS Bełchatów | 1 |
147 | Kamil Mizera | GKS Bełchatów | 1 |
148 | Bartosz Dziemidowicz | Pelikan Łowicz | 1 |
149 | Adam Radecki | Olimpia Zambrów | 1 |
150 | Kacper Głowicki | Olimpia Zambrów | 1 |
151 | Kacper Imiołek | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 1 |
152 | Kacper Gzieło | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 1 |
153 | Maciej Komorowski | Mławianka Mława | 1 |
154 | Jakub Lewicki | Jagiellonia II Białystok | 1 |
155 | Jan Ziółkowski | Legia II Warszawa | 1 |
156 | Antoni Bednarek | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 1 |
157 | Michał Ozga | Jagiellonia II Białystok | 1 |
158 | Krystian Ziętek | Jagiellonia II Białystok | 1 |
159 | Bartosz Danowski | Concordia Elbląg | 1 |
160 | Tomasz Wacławski | GKS Wikielec | 1 |
161 | Lipe . | ŁKS 1926 Łomża | 1 |
162 | Konrad Kowalczyk | Unia Skierniewice | 1 |
163 | Junior Timite | Broń Radom | 1 |
164 | Aleksander Waniek | Legia II Warszawa | 1 |
165 | Michał Mikołajczyk | Lechia Tomaszów Mazowiecki | 1 |
166 | Jakub Orpik | Jagiellonia II Białystok | 1 |
167 | Michał Pragacz | Mławianka Mława | 1 |
168 | Mateusz Mazur | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 1 |
169 | Jarosław Trzeboński | GKS Bełchatów | 1 |
170 | Orest Tkachuk | Olimpia Zambrów | 1 |
171 | Maksymilian Czeczko | Pelikan Łowicz | 1 |
172 | Shingo Koreeda | Warta Sieradz | 1 |
173 | Piotr Mielczarek | Warta Sieradz | 1 |
174 | Kacper Koterwas | Legionovia Legionowo | 1 |
175 | Kacper Gościniarek | Olimpia Zambrów | 1 |
176 | Rafał Dębski | Victoria Sulejówek | 1 |
177 | Eryk Woliński | Pelikan Łowicz | 1 |
178 | Mikołaj Misiak | Victoria Sulejówek | 1 |
179 | Artur Dunajski | Lechia Tomaszów Mazowiecki | 1 |
180 | Adrian Filipiak | Warta Sieradz | 1 |
181 | Przemysław Żebrowski | ŁKS 1926 Łomża | 1 |
182 | Radosław Zyśk | Jagiellonia II Białystok | 1 |
183 | Łukasz Szczerbowski | Mławianka Mława | 1 |
184 | Serhii Napolov | GKS Bełchatów | 1 |
185 | Mateusz Karol | Mławianka Mława | 1 |
186 | Dariusz Zjawiński | Legionovia Legionowo | 1 |
187 | Andrii Yampol | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 1 |
188 | Maciej Twarowski | Jagiellonia II Białystok | 1 |
189 | Dominik Kobus | Jagiellonia II Białystok | 1 |
190 | Marcin Kozłowski | Victoria Sulejówek | 1 |
191 | Joachim Majchrzak | Victoria Sulejówek | 1 |
192 | Damian Makuch | Unia Skierniewice | 1 |
193 | Sebastian Weremko | ŁKS 1926 Łomża | 1 |
194 | Jan Głowacki | Pilica Białobrzegi | 1 |
195 | Patryk Czerech | Jagiellonia II Białystok | 1 |
196 | Alan Rybak | Jagiellonia II Białystok | 1 |
197 | Bartosz Michalik | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 1 |
198 | Eryk Filipczyk | GKS Wikielec | 1 |
199 | Przemysław Kita | Warta Sieradz | 1 |
200 | Stanisław Ławcewicz-Musialik | Victoria Sulejówek | 1 |
201 | Grzegorz Skowroński | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 1 |
202 | Szymon Czyżewski | Warta Sieradz | 1 |
203 | Marcin Świderski | ŁKS 1926 Łomża | 1 |
204 | Krystian Pawczyński | ŁKS 1926 Łomża | 1 |
205 | Adam Gambka | Lechia Tomaszów Mazowiecki | 1 |
206 | Hubert Otręba | GKS Wikielec | 1 |
207 | Sebastian Cuch | Broń Radom | 1 |
208 | Kacper Wnorowski | Legia II Warszawa | 1 |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
Bramki samobójcze
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Jarosław Trzeboński | GKS Bełchatów | 1 |
2 | Dominik Hładun | Legia II Warszawa | 1 |