Stal Stalowa Wola w 2.kolejce 2.Ligi podejmowała w Boguchwale Resovię Rzeszów, spotkanie to nosiło miano derbów Podkarpacia. Po zaciętym meczu to Stal Stalowa Wola wygrała 2-1.

Kibice na bramkę musieli czekać aż do 44. minuty spotkania ale wtedy piłkę w pole karne wrzucił Piotr Mroźiński w polu karnym na dosrodkowanie czekał już Sebastian Łętocha, który strzałem głową umiescił piłkę w bramce Wojciecha Daniela.

Dzięki tak zwanej bramce do szatni to piłkarze ze Stalowej Woli mogli schodzić do szatni z jednobramkowym prowadzeniem.

Resovia od początku drugiej połowy atakowała bramkę Doriana Frątczaka.

Ataki Resovii zaowocowały bramką w 74. minucie spotkania kiedy to piłkę do bramki wpakował wprowadzony chwilę wczesniej na boisko Wadym Stashkevych, piłka jeszcze odbiła się od słupka ale ostatecznie znalazła drogę do bramki Doriana Frątczaka.

Jednakże ostatnie słowo w tym spotkaniu należało do zawodników Stali Stalowa Wola.

W 80. minucie bramkę dającą zwycięstwo zdobył Robert Dadok.

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów 2-1 (1-0)

1-0 Łętocha (44)

1-1 Stashkevych (74)

2-1 Robert Dadok (80)

Stal Stalowa Wola: Frątczak- Mistrzyk, Czajkowski, Janiszewski, Sobotka - Żyliński ( Stasiak 77.), Mroziński
( Dadok 58), Stelmach, Trąbka, Dziubiński, (75. Waszkiewicz) - Łętocha ( Kitliński)

Resovia: Daniel- Kantor, Domoń, Makowski, Mikulec - Antonik ( Feret 74.), Kaliniec,