Po bezbramkowych remisie Widzewa z bezpośrednim rywalem do awansu - Lechią Tomaszów Mazowiecki zapadła decyzja o zwolnieniu dotychczasowego trenera łódzkiej drużyny Franicszka Smudy. Jego następcą zostanie Radosław Mroczkowski.

Widzew Łódź nadal ma wszystko w swoich rękach, a raczej nogach. Jeśli drużyna z Łodzi wygra swój ostatni pojedynek ligowy z Sokołem Ostróda to już nic, ani nikt nie odbierze jej awansu do 2 ligi.

Zarząd klubu jednak nie wytrzymał, duże pieniądze włożone w klib, nowi zawodnicy i doświadczony trener mieli zapewnić awans już znacznie wcześniej. Miarka przebrała się po skandalicznym zachowaniu Franciszka Smudy po meczu z Lechią Tomaszów Mazowiecki. "Franz" obraził trenera gości oraz nie pojawił się na pomeczowej konferencji prasowej.

Nowym szkoleniowcem Widzewa zostanie Radosław Mroczkowski, który w przeszłości prowadził już łódzki zespół. Mroczkowski po tym jak odszedł z Widzewa był trenerem Rakowa Częstochowa oraz Sandecji Nowy Sącz, którą wprowadził do Ekstraklasy.

kairo

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.