Cracovia pokonała Lech Poznań 1-0 (1-0) w 35. Kolejce LOTTO Ekstraklasy. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Michal Sipľak w 6. minucie.

W 6. minucie gospodarze otworzyli wynik spotkania. Z prawej strony boiska do dośrodkowanej piłki doszedł Michal Sipľak, który stanął oko w oko z bramkarze. Nie dając najmniejszych szans do skutecznej interwencji.

Przez 60 minut spotkania podopieczni trenera Dariusza Żurawia nie oddali celnego strzału na bramkę.

Lepiej w drugą część spotkania weszli krakowianie. W 48. minucie Sergiu Hanca ładną piłkę posłał w kierunku Airama Cabrery,  Hiszpan nie zdołał tej okazji zamknąć strzałem.

W 74. minucie zrobiło się gorąco i intensywnie pod bramką Kolejorza. Skończyło się tylko na strachu.

W 83. minucie bardzo niecelny strzał z dystansu oddał Łukasz Trałka.

CRACOVIA - LECH POZNAŃ 1-0 (1-0)

1-0 Michal Sipľak (6.)

Cracovia:  Peškovič - Râpă, Helik, Datković, Sipľak - Hanca, Gol, Dąbrowski (86. Diego Ferraresso), Dimun, Wdowiak (85. Javi Hernández) - Piszczek (46. Airam Cabrera).

Lech Poznań: Burić - Gumny, Goútas, Vujadinović, Kostevych - Klupś (60. Maciej Makuszewski), Trałka, Gajos, Marchwiński, Jóźwiak (78. Piotr Tomasik) - Jevtić (70. Christian Gytkjær).

żółte kartki: Piszczek, Hanca  sędzia: Szymon Marciniak (Płock) widzów: 10 631