Podopieczni Grzegorza Opalińskiego nie dali rady pokonać ekipy Wólczanki, która ostatnio spisuje się doskonale na trzecioligowym froncie. Czarno-czerwoni przechylili szalę na swoją korzyść w ostatnich minutach meczu.

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg w meczu z Wólczanką Wólka Pełkińska chcieli się w końcu przełamać, a ponadto gospodarze bardzo mocno liczyli na wygraną, bowiem w zeszłym tygodniu dostali lanie w Nowym Targu. Podopieczni Marcina Wołowca zaś wygrali w Puławach.

Przyjezdni jednak lepiej rozpoczęli spotkanie i już w 19. minucie wyszli na prowadzenie po bramce Michała Burego. To widocznie podrażniło tarnobrzeżan, którzy ruszyli do odrabiania strat. Wólczanka jednak mądrze się broniła i to ona w lepszych humorach schodziła na przerwę.

Po przerwie jednak Siarka w końcu dopięła swego i w 49. minucie do wyrównania doprowadził Krzysztof Ropski. Niestety radość tarnobrzeżan trwała niecałe 60 sekund, a golem odpowiedział Krystian Wrona. Gospodarze nie zamierzali być dłużni i po chwili było już 2-2.

Mecz był na styku, a obie drużyny szły cios za cios. Końcówka spotkania nie potoczyła się najlepiej dla Siarki, bowiem w 89. minucie boisko musiał opuścić Bartłomiej Wiktor. Na tym nie zakończył się koszmar gospodarzy, bowiem po chwili Volodymyr Khorolskij ustalił wynik spotkania,

Siarka Tarnobrzeg - Wólczanka Wólka Pełkińska 2-3 (0-1)

0-1 Michał Bury (19)

1-1 Krzysztof Ropski (49)

1-2 Krystian Wrona (50)

2-2 Krzysztof Ropski (52)

2-3 Volodymyr Khorolskij (90)

Siarka Tarnobrzeg: Zoch – Głaz, Duda, Sulkowski, Kapuściński, Kasperkiewicz (77. Lenartowski), Wiktor, Kargulewicz (71. Mróz), Fornek (51. Gębalski), Janeczko, Ropski

Wólczanka Wólka Pełkińska: Kubik – Bury, Wrona, Gul, Łazarz, Kądziołka (65. Kocur), Podstolak, Tabor, Kłos (85. Szczypek), Olejarka (72. Khorolskij), Pietluch

Żółte kartki: Głaz, Duda, Wiktor, Kargulewicz - Bury, Łazarz, Kądziołka, Podstolak

Czerwona kartka: Bartłomiej Wiktor (89-druga żółta)