IV liga warmińsko-mazurska sezon 2020/2021
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mamry Giżycko | 34 | 85 | 27 | 4 | 3 | 125 | 41 | 84 | |
2 | Mrągowia Mrągowo | 34 | 78 | 25 | 3 | 6 | 84 | 37 | 47 | |
3 | Polonia Lidzbark Warmiński | 34 | 68 | 21 | 5 | 8 | 98 | 45 | 53 | |
4 | Motor Lubawa | 34 | 67 | 20 | 7 | 7 | 69 | 38 | 31 | |
5 | Jeziorak Iława | 34 | 56 | 16 | 8 | 10 | 89 | 61 | 28 | |
6 | Granica Kętrzyn | 34 | 54 | 16 | 6 | 12 | 65 | 50 | 15 | |
7 | Olimpia II Elbląg | 34 | 53 | 16 | 5 | 13 | 65 | 51 | 14 | |
8 | MKS Korsze | 34 | 52 | 15 | 7 | 12 | 66 | 60 | 6 | |
9 | Mazur Ełk | 34 | 49 | 14 | 7 | 13 | 58 | 45 | 13 | |
10 | Zatoka Braniewo | 34 | 49 | 15 | 4 | 15 | 66 | 65 | 1 | |
11 | Pisa Barczewo | 34 | 48 | 14 | 6 | 14 | 75 | 77 | -2 | |
12 | Błękitni Pasym | 34 | 44 | 13 | 5 | 16 | 64 | 80 | -16 | |
13 | Błękitni Orneta | 34 | 32 | 7 | 11 | 16 | 43 | 56 | -13 | |
14 | Tęcza Biskupiec | 34 | 30 | 9 | 3 | 22 | 48 | 104 | -56 | |
15 | GSZS Rybno | 34 | 29 | 8 | 5 | 21 | 53 | 101 | -48 | |
16 | Warmia Olsztyn | 34 | 29 | 8 | 5 | 21 | 44 | 99 | -55 | |
17 | Olimpia Olsztynek | 34 | 23 | 6 | 5 | 23 | 47 | 102 | -55 | |
18 | Stomil II Olsztyn | 34 | 21 | 5 | 6 | 23 | 47 | 94 | -47 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga warmińsko-mazurska sezon 2020/2021
Mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mamry Giżycko | 17 | 45 | 14 | 3 | 0 | 68 | 16 | 52 | |
2 | Mrągowia Mrągowo | 17 | 42 | 13 | 3 | 1 | 48 | 17 | 31 | |
3 | Polonia Lidzbark Warmiński | 17 | 42 | 14 | 0 | 3 | 57 | 15 | 42 | |
4 | Jeziorak Iława | 17 | 36 | 11 | 3 | 3 | 58 | 23 | 35 | |
5 | Motor Lubawa | 17 | 35 | 11 | 2 | 4 | 33 | 15 | 18 | |
6 | Olimpia II Elbląg | 17 | 33 | 10 | 3 | 4 | 40 | 17 | 23 | |
7 | MKS Korsze | 17 | 32 | 10 | 2 | 5 | 39 | 26 | 13 | |
8 | Błękitni Pasym | 17 | 32 | 10 | 2 | 5 | 47 | 32 | 15 | |
9 | Granica Kętrzyn | 17 | 30 | 9 | 3 | 5 | 37 | 24 | 13 | |
10 | Mazur Ełk | 17 | 29 | 9 | 2 | 6 | 36 | 22 | 14 | |
11 | Zatoka Braniewo | 17 | 29 | 9 | 2 | 6 | 39 | 26 | 13 | |
12 | Pisa Barczewo | 17 | 25 | 7 | 4 | 6 | 40 | 34 | 6 | |
13 | Tęcza Biskupiec | 17 | 21 | 6 | 3 | 8 | 31 | 36 | -5 | |
14 | Błękitni Orneta | 17 | 18 | 4 | 6 | 7 | 23 | 26 | -3 | |
15 | GSZS Rybno | 17 | 16 | 4 | 4 | 9 | 23 | 39 | -16 | |
16 | Olimpia Olsztynek | 17 | 15 | 4 | 3 | 10 | 25 | 42 | -17 | |
17 | Warmia Olsztyn | 17 | 13 | 4 | 1 | 12 | 26 | 57 | -31 | |
18 | Stomil II Olsztyn | 17 | 8 | 1 | 5 | 11 | 20 | 49 | -29 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga warmińsko-mazurska sezon 2020/2021
Mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mamry Giżycko | 17 | 40 | 13 | 1 | 3 | 57 | 25 | 32 | |
2 | Mrągowia Mrągowo | 17 | 36 | 12 | 0 | 5 | 36 | 20 | 16 | |
3 | Motor Lubawa | 17 | 32 | 9 | 5 | 3 | 36 | 23 | 13 | |
4 | Polonia Lidzbark Warmiński | 17 | 26 | 7 | 5 | 5 | 41 | 30 | 11 | |
5 | Granica Kętrzyn | 17 | 24 | 7 | 3 | 7 | 28 | 26 | 2 | |
6 | Pisa Barczewo | 17 | 23 | 7 | 2 | 8 | 35 | 43 | -8 | |
7 | Jeziorak Iława | 17 | 20 | 5 | 5 | 7 | 31 | 38 | -7 | |
8 | Olimpia II Elbląg | 17 | 20 | 6 | 2 | 9 | 25 | 34 | -9 | |
9 | MKS Korsze | 17 | 20 | 5 | 5 | 7 | 27 | 34 | -7 | |
10 | Mazur Ełk | 17 | 20 | 5 | 5 | 7 | 22 | 23 | -1 | |
11 | Zatoka Braniewo | 17 | 20 | 6 | 2 | 9 | 27 | 39 | -12 | |
12 | Warmia Olsztyn | 17 | 16 | 4 | 4 | 9 | 18 | 42 | -24 | |
13 | Błękitni Orneta | 17 | 14 | 3 | 5 | 9 | 20 | 30 | -10 | |
14 | GSZS Rybno | 17 | 13 | 4 | 1 | 12 | 30 | 62 | -32 | |
15 | Stomil II Olsztyn | 17 | 13 | 4 | 1 | 12 | 27 | 45 | -18 | |
16 | Błękitni Pasym | 17 | 12 | 3 | 3 | 11 | 17 | 48 | -31 | |
17 | Tęcza Biskupiec | 17 | 9 | 3 | 0 | 14 | 17 | 68 | -51 | |
18 | Olimpia Olsztynek | 17 | 8 | 2 | 2 | 13 | 22 | 60 | -38 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga warmińsko-mazurska sezon 2020/2021
Czas bramek
Drużyna | 1-15 | 16-30 | 31-45+ | 46-60 | 61-75 | 76-90+ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zatoka Braniewo | 6 | 8 | 8 | 12 | 13 | 6 | 9 | 12 | 12 | 8 | 18 | 15 |
Warmia Olsztyn | 3 | 8 | 7 | 12 | 10 | 21 | 10 | 18 | 6 | 10 | 11 | 25 |
Tęcza Biskupiec | 6 | 14 | 8 | 17 | 6 | 22 | 7 | 14 | 8 | 12 | 17 | 21 |
Stomil II Olsztyn | 5 | 14 | 6 | 6 | 9 | 8 | 7 | 17 | 11 | 20 | 12 | 24 |
Polonia Lidzbark Warmiński | 8 | 4 | 17 | 7 | 12 | 10 | 20 | 4 | 13 | 11 | 25 | 10 |
Pisa Barczewo | 14 | 8 | 10 | 12 | 13 | 16 | 11 | 10 | 11 | 16 | 18 | 12 |
Olimpia Olsztynek | 4 | 15 | 7 | 16 | 10 | 20 | 8 | 13 | 7 | 19 | 11 | 17 |
Olimpia II Elbląg | 6 | 6 | 15 | 4 | 14 | 9 | 12 | 10 | 10 | 8 | 10 | 15 |
Mrągowia Mrągowo | 6 | 3 | 10 | 14 | 9 | 7 | 14 | 8 | 22 | 7 | 14 | 9 |
Motor Lubawa | 2 | 6 | 8 | 8 | 14 | 3 | 11 | 5 | 14 | 7 | 16 | 8 |
Mazur Ełk | 6 | 3 | 6 | 6 | 7 | 5 | 14 | 6 | 9 | 12 | 14 | 14 |
Mamry Giżycko | 19 | 8 | 13 | 6 | 22 | 9 | 13 | 5 | 24 | 8 | 30 | 9 |
MKS Korsze | 4 | 4 | 14 | 8 | 10 | 7 | 10 | 10 | 11 | 11 | 16 | 20 |
Jeziorak Iława | 10 | 9 | 11 | 8 | 13 | 7 | 18 | 9 | 15 | 8 | 23 | 19 |
Granica Kętrzyn | 9 | 5 | 10 | 9 | 12 | 7 | 7 | 10 | 8 | 9 | 17 | 11 |
GSZS Rybno | 12 | 9 | 7 | 10 | 12 | 17 | 3 | 21 | 9 | 16 | 12 | 26 |
Błękitni Pasym | 8 | 8 | 10 | 12 | 14 | 13 | 8 | 12 | 8 | 10 | 17 | 24 |
Błękitni Orneta | 9 | 5 | 7 | 7 | 2 | 15 | 8 | 6 | 5 | 11 | 10 | 12 |
- bramki zdobyte, - bramki stracone |
IV liga warmińsko-mazurska sezon 2020/2021
Średnia ilość bramek
Lp. | Drużyna | M | Śr. Br | Śr. Bz | Śr. Bs | >2.5 | <2.5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mamry Giżycko | 34 | 4.88 | 3.68 | 1.21 | 76.47% | 23.53% |
2 | GSZS Rybno | 34 | 4.53 | 1.56 | 2.97 | 76.47% | 23.53% |
3 | Tęcza Biskupiec | 34 | 4.47 | 1.41 | 3.06 | 85.29% | 14.71% |
4 | Pisa Barczewo | 34 | 4.47 | 2.21 | 2.26 | 88.24% | 11.76% |
5 | Jeziorak Iława | 34 | 4.41 | 2.62 | 1.79 | 82.35% | 17.65% |
6 | Olimpia Olsztynek | 34 | 4.38 | 1.38 | 3 | 70.59% | 29.41% |
7 | Błękitni Pasym | 34 | 4.24 | 1.88 | 2.35 | 82.35% | 17.65% |
8 | Warmia Olsztyn | 34 | 4.21 | 1.29 | 2.91 | 73.53% | 26.47% |
9 | Polonia Lidzbark Warmiński | 34 | 4.21 | 2.88 | 1.32 | 85.29% | 14.71% |
10 | Stomil II Olsztyn | 34 | 4.15 | 1.38 | 2.76 | 76.47% | 23.53% |
11 | Zatoka Braniewo | 34 | 3.85 | 1.94 | 1.91 | 73.53% | 26.47% |
12 | MKS Korsze | 34 | 3.71 | 1.94 | 1.76 | 67.65% | 32.35% |
13 | Mrągowia Mrągowo | 34 | 3.56 | 2.47 | 1.09 | 73.53% | 26.47% |
14 | Olimpia II Elbląg | 34 | 3.41 | 1.91 | 1.5 | 64.71% | 35.29% |
15 | Granica Kętrzyn | 34 | 3.38 | 1.91 | 1.47 | 67.65% | 32.35% |
16 | Motor Lubawa | 34 | 3.15 | 2.03 | 1.12 | 64.71% | 35.29% |
17 | Mazur Ełk | 34 | 3.03 | 1.71 | 1.32 | 58.82% | 41.18% |
18 | Błękitni Orneta | 34 | 2.91 | 1.26 | 1.65 | 55.88% | 44.12% |
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5 |
IV liga warmińsko-mazurska sezon 2020/2021
Strzelcy
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Sergey Gurov | Polonia Lidzbark Warmiński | 25 |
2 | Wojciech Figurski | Jeziorak Iława | 22 |
3 | Mahamadou Bah | Mrągowia Mrągowo | 22 |
4 | Cezary Sobolewski | Motor Lubawa | 21 |
5 | Patrycjusz Malanowski | Błękitni Pasym | 18 |
6 | Paweł Wiśniewski | Warmia Olsztyn | 18 |
7 | Adrian Podgórski | Pisa Barczewo | 17 |
8 | Mateusz Skonieczka | Mamry Giżycko | 17 |
9 | Marcin Dwulat | Granica Kętrzyn | 16 |
10 | Jakub Branecki | Olimpia II Elbląg | 14 |
11 | Krystian Oleszko | Polonia Lidzbark Warmiński | 14 |
12 | Paweł Drażba | Mamry Giżycko | 14 |
13 | Piotr Błędowski | Mrągowia Mrągowo | 14 |
14 | Łukasz Duch | Olimpia Olsztynek | 13 |
15 | Kacper Nawrocki | Pisa Barczewo | 13 |
16 | Łukasz Swacha-Sock | Granica Kętrzyn | 13 |
17 | Oskar Rynkowski | Zatoka Braniewo | 13 |
18 | Łukasz Wolak | Zatoka Braniewo | 13 |
19 | Filip Rusiak | Mamry Giżycko | 12 |
20 | Mateusz Barszczewski | Mrągowia Mrągowo | 12 |
21 | Dawid Bogdański | Polonia Lidzbark Warmiński | 12 |
22 | Radosław Gulbierz | Mamry Giżycko | 12 |
23 | Patryk Rozentalski | GSZS Rybno | 12 |
24 | Przemysław Rybkiewicz | Tęcza Biskupiec | 12 |
25 | Kamil Graczyk | Zatoka Braniewo | 11 |
26 | Jakub Lewandowski | Mazur Ełk | 11 |
27 | Radosław Gajewski | Motor Lubawa | 11 |
28 | Michał Kwiatkowski | Jeziorak Iława | 11 |
29 | Piotr Trafarski | MKS Korsze | 11 |
30 | Dawid Skalski | Mazur Ełk | 11 |
31 | Tomasz Bobrowski | Granica Kętrzyn | 11 |
32 | Damian Lubak | Polonia Lidzbark Warmiński | 11 |
33 | Daniel Madej | Jeziorak Iława | 11 |
34 | Wojciech Dziemidowicz | Polonia Lidzbark Warmiński | 10 |
35 | Krystian Sadocha | Mamry Giżycko | 10 |
36 | Michał Świderski | Mamry Giżycko | 10 |
37 | Arkadiusz Kuciński | Jeziorak Iława | 10 |
38 | Piotr Sawicki | MKS Korsze | 9 |
39 | Marcin Sawicki | Zatoka Braniewo | 9 |
40 | Oskar Kordykiewicz | Olimpia II Elbląg | 8 |
41 | Daniel Orzechowski | GSZS Rybno | 8 |
42 | Nikita Torgashov | Granica Kętrzyn | 8 |
43 | Roman Śnieżawski | Motor Lubawa | 8 |
44 | Paweł Flis | MKS Korsze | 8 |
45 | Mariusz Szatkiewicz | GSZS Rybno | 8 |
46 | Paweł Dymiński | Mamry Giżycko | 8 |
47 | Michał Kurywczak | Błękitni Orneta | 8 |
48 | Bartosz Dobroński | Olimpia Olsztynek | 8 |
49 | Michał Romańczuk | Tęcza Biskupiec | 7 |
50 | Krzysztof Filipek | Warmia Olsztyn | 7 |
51 | Kamil Stawiecki | Mazur Ełk | 7 |
52 | Oleksander Berezovskyi | Mazur Ełk | 7 |
53 | Łukasz Malanowski | Pisa Barczewo | 7 |
54 | Łukasz Goździejewski | Motor Lubawa | 7 |
55 | Damian Tokarski | Jeziorak Iława | 7 |
56 | Mariusz Rutkowski | Mamry Giżycko | 7 |
57 | Szymon Chrzanowski | Błękitni Pasym | 6 |
58 | Filip Sobiecki | Olimpia II Elbląg | 6 |
59 | Piotr Kosobucki | Błękitni Orneta | 6 |
60 | Piotr Żórański | Olimpia Olsztynek | 6 |
61 | Łukasz Borkowski | Stomil II Olsztyn | 6 |
62 | Piotr Karłowicz | Tęcza Biskupiec | 6 |
63 | Daniel Wierzbowski | Polonia Lidzbark Warmiński | 6 |
64 | Patryk Kowalewski | Błękitni Pasym | 6 |
65 | Mateusz Jońca | Stomil II Olsztyn | 6 |
66 | Krystian Wiszniewski | Mamry Giżycko | 6 |
67 | Paweł Łukasik | Polonia Lidzbark Warmiński | 6 |
68 | Bartosz Florek | Stomil II Olsztyn | 6 |
69 | Hubert Szramka | Stomil II Olsztyn | 6 |
70 | Krzysztof Piwiszkis | MKS Korsze | 5 |
71 | Aleksander Dobrzyński | Błękitni Pasym | 5 |
72 | Radosław Kruczkowski | Warmia Olsztyn | 5 |
73 | Wiktor Abramczyk | Mrągowia Mrągowo | 5 |
74 | Damian Mazurowski | Mamry Giżycko | 5 |
75 | Marek Paprocki | Pisa Barczewo | 5 |
76 | Kamil Zawalich | Pisa Barczewo | 5 |
77 | Piotr Wiktorzak | Mazur Ełk | 5 |
78 | Bartosz Nosowicz | Błękitni Pasym | 5 |
79 | Radosław Galas | Jeziorak Iława | 5 |
80 | Jakub Kulesik | Błękitni Pasym | 5 |
81 | Michał Szymborski | Warmia Olsztyn | 5 |
82 | Sebastian Dzierzkiewicz | Błękitni Orneta | 5 |
83 | Artur Kostrubski | Pisa Barczewo | 5 |
84 | Paweł Kapusta | Pisa Barczewo | 5 |
85 | Daniel Gołaszewski | Błękitni Pasym | 5 |
86 | Daniel Jastrzębski | Zatoka Braniewo | 4 |
87 | Sylwester Pechta | Olimpia Olsztynek | 4 |
88 | Kamil Skrzęta | Mrągowia Mrągowo | 4 |
89 | Jakub Jurczak | Stomil II Olsztyn | 4 |
90 | Arkadiusz Konicz | GSZS Rybno | 4 |
91 | Piotr Wypniewski | Mrągowia Mrągowo | 4 |
92 | Paweł Miłoszewski | Granica Kętrzyn | 4 |
93 | Przemysław Ziemianowicz | Błękitni Orneta | 4 |
94 | Paweł Adamiec | Mamry Giżycko | 4 |
95 | Rafał Ocias | Tęcza Biskupiec | 4 |
96 | Mateusz Szymański | Motor Lubawa | 4 |
97 | Dariusz Wieliczko | Zatoka Braniewo | 4 |
98 | Mateusz Zieliński | GSZS Rybno | 4 |
99 | Jakub Stanikowski | Jeziorak Iława | 4 |
100 | Patryk Czarnota | Jeziorak Iława | 4 |
101 | Kamil Dajnowski | Stomil II Olsztyn | 4 |
102 | Patryk Harasim | MKS Korsze | 4 |
103 | Rafał Dzierbicki | Tęcza Biskupiec | 4 |
104 | Patryk Rosiński | Mazur Ełk | 4 |
105 | Oskar Bohm | Olimpia II Elbląg | 4 |
106 | Sebastian Milanowski | Olimpia II Elbląg | 4 |
107 | Wiktor Bojarowski | Mrągowia Mrągowo | 4 |
108 | Paweł Sawicki | MKS Korsze | 4 |
109 | Kamil Synowczyk | MKS Korsze | 4 |
110 | Adam Krajewski | MKS Korsze | 4 |
111 | Tomasz Jagielski | Olimpia Olsztynek | 4 |
112 | Tomasz Strzelec | Tęcza Biskupiec | 3 |
113 | Sebastian Krzywicki | Pisa Barczewo | 3 |
114 | Dariusz Gołębiowski | Mrągowia Mrągowo | 3 |
115 | Michał Gosiewski | Mazur Ełk | 3 |
116 | Hubert Leszczenko | Pisa Barczewo | 3 |
117 | Daniel Kogut | Błękitni Orneta | 3 |
118 | Dominik Kozera | Olimpia II Elbląg | 3 |
119 | Damian Poliński | Olimpia II Elbląg | 3 |
120 | Krzysztof Kressin | Jeziorak Iława | 3 |
121 | Maciej Kotarba | Granica Kętrzyn | 3 |
122 | Adam Gąsiorowski | MKS Korsze | 3 |
123 | Marceli Kowalski | Tęcza Biskupiec | 3 |
124 | Arkadiusz Mroczkowski | Mamry Giżycko | 3 |
125 | Patryk Jędrzejewski | MKS Korsze | 3 |
126 | Paweł Szymański | Polonia Lidzbark Warmiński | 3 |
127 | Rafał Raiński | Mamry Giżycko | 3 |
128 | Denis Diemishev | Motor Lubawa | 3 |
129 | Rafał Darda | Mamry Giżycko | 3 |
130 | Paweł Sagan | Jeziorak Iława | 3 |
131 | Adrian Chabera | Tęcza Biskupiec | 3 |
132 | Paweł Kazimierowski | Olimpia II Elbląg | 3 |
133 | Maciej Balcerzak | Błękitni Pasym | 3 |
134 | Łukasz Wietecha | GSZS Rybno | 3 |
135 | Piotr Dominik | Granica Kętrzyn | 3 |
136 | Marcin Śniegocki | Zatoka Braniewo | 3 |
137 | Kacper Golks | Olimpia Olsztynek | 3 |
138 | Maksymilian Kukałowicz | Błękitni Orneta | 3 |
139 | Mateusz Gruz | Zatoka Braniewo | 3 |
140 | Bartłomiej Koczara | Zatoka Braniewo | 2 |
141 | Paweł Szantar | Olimpia Olsztynek | 2 |
142 | Adrian Kucharski | Mamry Giżycko | 2 |
143 | Michał Żukowski | Stomil II Olsztyn | 2 |
144 | Bartosz Kulik | Mamry Giżycko | 2 |
145 | Maciej Krajewski | Błękitni Orneta | 2 |
146 | Jakub Słomski | Jeziorak Iława | 2 |
147 | Maciej Banaszek | Jeziorak Iława | 2 |
148 | Kacper olaf Walendykiewicz | Stomil II Olsztyn | 2 |
149 | Łukasz Sarnowski | Olimpia II Elbląg | 2 |
150 | Szymon Dowgiałło | Stomil II Olsztyn | 2 |
151 | Oskar Kottlenga | Olimpia II Elbląg | 2 |
152 | Jan Wojciechowski | Olimpia Olsztynek | 2 |
153 | Radosław Pisarkiewicz | Olimpia Olsztynek | 2 |
154 | Rafał Wytrykowski | Pisa Barczewo | 2 |
155 | Dawid Ejza | Mazur Ełk | 2 |
156 | Piotr Pluciński | Błękitni Orneta | 2 |
157 | Miłosz Olejniczak | Motor Lubawa | 2 |
158 | Kamil Kępka | Błękitni Pasym | 2 |
159 | Bartosz Kuczyński | Motor Lubawa | 2 |
160 | Bazyli Jabłonowski | GSZS Rybno | 2 |
161 | Maciej Izdebski | Warmia Olsztyn | 2 |
162 | Adrian Szantyr | Olimpia II Elbląg | 2 |
163 | Sebastian Puszkar | Stomil II Olsztyn | 2 |
164 | Orest Tkachuk | Olimpia II Elbląg | 2 |
165 | Szymon Dębek | Mazur Ełk | 2 |
166 | Aleksander Lipowski | MKS Korsze | 2 |
167 | Klaudiusz Krasa | Olimpia II Elbląg | 2 |
168 | Wiktor Perlejewski | Olimpia II Elbląg | 2 |
169 | Kacper Szczerba | Pisa Barczewo | 2 |
170 | Adrian Płoski | GSZS Rybno | 2 |
171 | Patryk Romejko | Błękitni Orneta | 2 |
172 | Konrad Kierstan | Pisa Barczewo | 2 |
173 | Paweł Siwek | MKS Korsze | 2 |
174 | Michał Gorgiel | Warmia Olsztyn | 2 |
175 | Radosław Wolski | GSZS Rybno | 2 |
176 | Eryk Kosek | Mrągowia Mrągowo | 2 |
177 | Maciej Serbintowicz | Stomil II Olsztyn | 2 |
178 | Karol Styś | Olimpia II Elbląg | 2 |
179 | Dawid Mikulak | Błękitni Pasym | 2 |
180 | Jakub Brdak | Stomil II Olsztyn | 2 |
181 | Mariusz Gąsiorowski | MKS Korsze | 2 |
182 | Bartosz Ciechacki | Tęcza Biskupiec | 2 |
183 | Miłosz Drzewiński | GSZS Rybno | 2 |
184 | Mariusz Bucio | Olimpia II Elbląg | 2 |
185 | Jarosław Rogoziński | Tęcza Biskupiec | 2 |
186 | Cezary Nowiński | Jeziorak Iława | 1 |
187 | Adrian Zasadzki | GSZS Rybno | 1 |
188 | Wojciech Zęgota | Mrągowia Mrągowo | 1 |
189 | Szymon Nakielski | Mrągowia Mrągowo | 1 |
190 | Konrad Baran | Granica Kętrzyn | 1 |
191 | Błażej Drężek | Mamry Giżycko | 1 |
192 | Daniel Michałowski | Tęcza Biskupiec | 1 |
193 | Michał Skarbek | Polonia Lidzbark Warmiński | 1 |
194 | Maciej Duplicki | Błękitni Pasym | 1 |
195 | Zbigniew Marchlewski | Warmia Olsztyn | 1 |
196 | Michał Dmochowski | Warmia Olsztyn | 1 |
197 | Arkadiusz Sokołowski | Błękitni Pasym | 1 |
198 | Hubert Obuchowicz | Warmia Olsztyn | 1 |
199 | Ignacy Bukowski | MKS Korsze | 1 |
200 | Cezary Januszkiewicz | Błękitni Orneta | 1 |
201 | Jakub Mosakowski | Stomil II Olsztyn | 1 |
202 | Patryk Biesadziński | Błękitni Orneta | 1 |
203 | Mark Usovich | Olimpia Olsztynek | 1 |
204 | Paweł Choma | GSZS Rybno | 1 |
205 | Konrad Laszuk | Warmia Olsztyn | 1 |
206 | Grzegorz Ewertowski | Motor Lubawa | 1 |
207 | Dawid Cwalina | Mazur Ełk | 1 |
208 | Łukasz Margalski | GSZS Rybno | 1 |
209 | Szymon Świniarski | Jeziorak Iława | 1 |
210 | Szymon Łątkowski | GSZS Rybno | 1 |
211 | Mateusz Sobotka | Stomil II Olsztyn | 1 |
212 | Radosław Krzewski | Błękitni Pasym | 1 |
213 | Michał Wołowik | MKS Korsze | 1 |
214 | Bartłomiej Czerniakowski | Granica Kętrzyn | 1 |
215 | Adam Łoszkowski | Tęcza Biskupiec | 1 |
216 | Dariusz Boczko | Polonia Lidzbark Warmiński | 1 |
217 | Piotr Rykaczewski | Motor Lubawa | 1 |
218 | Kacper Zalewski | GSZS Rybno | 1 |
219 | Dominik Lejman | Warmia Olsztyn | 1 |
220 | Paweł Cichy | Mazur Ełk | 1 |
221 | Krzysztof Łokietek | Mrągowia Mrągowo | 1 |
222 | Kacper Korkliniewski | Zatoka Braniewo | 1 |
223 | Filip Szymański | Stomil II Olsztyn | 1 |
224 | Oskar Żuk | Polonia Lidzbark Warmiński | 1 |
225 | Damian Gerka | Motor Lubawa | 1 |
226 | Mateusz Złotowski | Motor Lubawa | 1 |
227 | Grzegorz Stańczak | Błękitni Pasym | 1 |
228 | Fabian Budzyński | Błękitni Orneta | 1 |
229 | Cezary Trzebiński | Mrągowia Mrągowo | 1 |
230 | Wojciech Kimso | Zatoka Braniewo | 1 |
231 | Rafał Kowszun | Pisa Barczewo | 1 |
232 | Marcin Bawolik | Olimpia II Elbląg | 1 |
233 | Kacper Filipczyk | Olimpia II Elbląg | 1 |
234 | Kacper Grzeszczyk | Stomil II Olsztyn | 1 |
235 | Jacek Rutkowski | Mamry Giżycko | 1 |
236 | Jakub Kowalczuk | Błękitni Orneta | 1 |
237 | Marcin Filipowicz | MKS Korsze | 1 |
238 | Aleksy Fabisiak | Błękitni Orneta | 1 |
239 | Damian Prusinowski | Mazur Ełk | 1 |
240 | Łukasz Michałowski | Mrągowia Mrągowo | 1 |
241 | Sebastian Zajączkowski | Polonia Lidzbark Warmiński | 1 |
242 | Piotr Chmielewski | Motor Lubawa | 1 |
243 | Mateusz Szmukała | Olimpia II Elbląg | 1 |
244 | Piotr Wanda | Polonia Lidzbark Warmiński | 1 |
245 | Jakub Szczepański | Jeziorak Iława | 1 |
246 | Norbert Buchholz | Pisa Barczewo | 1 |
247 | Sebastian Tomczuk | Zatoka Braniewo | 1 |
248 | Mykhalio Kolesnyk | Granica Kętrzyn | 1 |
249 | Michał Sajnach | Pisa Barczewo | 1 |
250 | Mateusz Gójski | Olimpia II Elbląg | 1 |
251 | Tomasz Zahorski | Pisa Barczewo | 1 |
252 | Eryk Filipczyk | Olimpia II Elbląg | 1 |
253 | Mateusz Cyliński | MKS Korsze | 1 |
254 | Piotr Sobótka | Motor Lubawa | 1 |
255 | Rafał Kudlak | Mrągowia Mrągowo | 1 |
256 | Szymon Rak | Stomil II Olsztyn | 1 |
257 | Dawid Kowalczyk | Olimpia Olsztynek | 1 |
258 | Kamil Schlass | Granica Kętrzyn | 1 |
259 | Paweł Bociej | MKS Korsze | 1 |
260 | Michał Nosowicz | Błękitni Pasym | 1 |
261 | Jan Miązek | Jeziorak Iława | 1 |
262 | Dominik Niestępski | Pisa Barczewo | 1 |
263 | Piotr Młotkowski | Błękitni Pasym | 1 |
264 | Sebastian Tomczyk | Zatoka Braniewo | 1 |
265 | Kacper Koniecko | Mazur Ełk | 1 |
266 | Adrian Zasuwa | Motor Lubawa | 1 |
267 | Michał Ressel | Olimpia II Elbląg | 1 |
IV liga warmińsko-mazurska sezon 2020/2021
Bramki samobójcze
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Hubert Leszczenko | Pisa Barczewo | 2 |
2 | Krzysztof Kressin | Jeziorak Iława | 2 |
3 | Szymon Dowgiałło | Stomil II Olsztyn | 2 |
4 | Łukasz Bogdanowicz | Warmia Olsztyn | 2 |
5 | Krystian Oleszko | Polonia Lidzbark Warmiński | 1 |
6 | Michał Kwiatkowski | Jeziorak Iława | 1 |
7 | Szymon Chrzanowski | Błękitni Pasym | 1 |
8 | Bartosz Nosowicz | Błękitni Pasym | 1 |
9 | Jakub Jurczak | Stomil II Olsztyn | 1 |
10 | Rafał Ocias | Tęcza Biskupiec | 1 |
11 | Rafał Darda | Mamry Giżycko | 1 |
12 | Łukasz Wietecha | GSZS Rybno | 1 |
13 | Rafał Wytrykowski | Pisa Barczewo | 1 |
14 | Sebastian Puszkar | Stomil II Olsztyn | 1 |
15 | Patryk Romejko | Błękitni Orneta | 1 |
16 | Zbigniew Marchlewski | Warmia Olsztyn | 1 |
17 | Sebastian Tomczuk | Zatoka Braniewo | 1 |
18 | Cezary Sirojć | Tęcza Biskupiec | 1 |
19 | Przemysław Leśniewski | GSZS Rybno | 1 |
20 | Tomasz Segin | Olimpia Olsztynek | 1 |
21 | Maciej Sulikowski | Warmia Olsztyn | 1 |
22 | Dawid Bałdyga | Tęcza Biskupiec | 1 |
23 | Jan Dziemidowicz | Stomil II Olsztyn | 1 |
24 | Jakub Skurski | Olimpia Olsztynek | 1 |
25 | Kacper Brunkal | Tęcza Biskupiec | 1 |