III liga, gr. II sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lech II Poznań 34 75 23 6 5 86 33 53
2 Radunia Stężyca 34 69 21 6 7 75 37 38
3 KKS 1925 Kalisz 34 69 21 6 7 70 37 33
4 Kotwica Kołobrzeg 34 68 20 8 6 70 41 29
5 Mieszko Gniezno 34 61 19 4 11 74 53 21
6 Polonia Środa Wielkopolska 34 60 19 3 12 59 44 15
7 Świt Skolwin (Szczecin) 34 58 16 10 8 50 33 17
8 Bałtyk Gdynia 34 57 18 3 13 59 50 9
9 Sokół Kleczew 34 53 16 5 13 48 50 -2
10 KP Starogard Gdański 34 51 14 9 11 56 37 19
11 Pogoń II Szczecin 34 45 14 3 17 52 59 -7
12 Górnik Konin 34 41 12 5 17 46 56 -10
13 Bałtyk Koszalin 34 40 12 4 18 57 75 -18
14 Jarota Jarocin 34 38 10 8 16 37 50 -13
15 Gwardia Koszalin 34 33 10 3 21 35 71 -36
16 Chemik Bydgoszcz 34 30 9 3 22 38 64 -26
17 Wierzyca Pelplin 34 14 3 5 26 32 81 -49
18 Wda Świecie 34 8 1 5 28 20 93 -73
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lech II Poznań 17 45 14 3 0 50 11 39
2 Kotwica Kołobrzeg 17 42 13 3 1 42 16 26
3 KKS 1925 Kalisz 17 41 13 2 2 39 16 23
4 Bałtyk Gdynia 17 39 12 3 2 37 15 22
5 Mieszko Gniezno 17 37 12 1 4 43 18 25
6 Radunia Stężyca 17 35 11 2 4 40 17 23
7 Polonia Środa Wielkopolska 17 34 11 1 5 38 18 20
8 Świt Skolwin (Szczecin) 17 33 9 6 2 26 9 17
9 Sokół Kleczew 17 33 10 3 4 28 16 12
10 KP Starogard Gdański 17 28 8 4 5 33 20 13
11 Pogoń II Szczecin 17 24 7 3 7 31 26 5
12 Jarota Jarocin 17 22 6 4 7 21 18 3
13 Gwardia Koszalin 17 19 6 1 10 18 28 -10
14 Górnik Konin 17 18 5 3 9 25 30 -5
15 Bałtyk Koszalin 17 17 5 2 10 31 39 -8
16 Chemik Bydgoszcz 17 16 5 1 11 23 33 -10
17 Wierzyca Pelplin 17 9 2 3 12 19 37 -18
18 Wda Świecie 17 6 1 3 13 10 43 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Radunia Stężyca 17 34 10 4 3 35 20 15
2 Lech II Poznań 17 30 9 3 5 36 22 14
3 KKS 1925 Kalisz 17 28 8 4 5 31 21 10
4 Kotwica Kołobrzeg 17 26 7 5 5 28 25 3
5 Polonia Środa Wielkopolska 17 26 8 2 7 21 26 -5
6 Świt Skolwin (Szczecin) 17 25 7 4 6 24 24 0
7 Mieszko Gniezno 17 24 7 3 7 31 35 -4
8 KP Starogard Gdański 17 23 6 5 6 23 17 6
9 Górnik Konin 17 23 7 2 8 21 26 -5
10 Bałtyk Koszalin 17 23 7 2 8 26 36 -10
11 Pogoń II Szczecin 17 21 7 0 10 21 33 -12
12 Sokół Kleczew 17 20 6 2 9 20 34 -14
13 Bałtyk Gdynia 17 18 6 0 11 22 35 -13
14 Jarota Jarocin 17 16 4 4 9 16 32 -16
15 Gwardia Koszalin 17 14 4 2 11 17 43 -26
16 Chemik Bydgoszcz 17 14 4 2 11 15 31 -16
17 Wierzyca Pelplin 17 5 1 2 14 13 44 -31
18 Wda Świecie 17 2 0 2 15 10 50 -40
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Sokół Kleczew

Gospodarze Wynik Goście Data
Sokół Kleczew 0 - 0 Radunia Stężyca 31 sierpnia 2019
Sokół Kleczew 1 - 1 Radunia Stężyca 29 maja 2019
Sokół Kleczew 3 - 0 Wda Świecie 18 maja 2019
Radunia Stężyca 3 - 0 Sokół Kleczew 4 listopada 2018
Wda Świecie 4 - 5 Sokół Kleczew 20 października 2018
Sokół Kleczew 4 - 0 Wda Świecie 14 kwietnia 2018
Wda Świecie 2 - 1 Sokół Kleczew 9 września 2017
Sokół Kleczew 2 - 2 Wda Świecie 27 maja 2017
Wda Świecie 2 - 2 Sokół Kleczew 29 października 2016
Wda Świecie 1 - 1 Sokół Kleczew 14 listopada 2015
Sokół Kleczew 2 - 0 Wda Świecie 8 sierpnia 2015
Wda Świecie 0 - 2 Sokół Kleczew 2 maja 2015
Sokół Kleczew 0 - 0 Wda Świecie 27 września 2014
Sokół Kleczew 0 - 0 Wda Świecie 19 kwietnia 2014
Wda Świecie 0 - 2 Sokół Kleczew 14 września 2013

III liga, gr. II sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Dawid Retlewski Kotwica Kołobrzeg 31
2 Hubert Antkowiak KKS 1925 Kalisz 20
3 Adam Nagórski Świt Skolwin (Szczecin) 19
4 Paweł Łysiak Bałtyk Koszalin 15
5 Tomasz Bzdęga Mieszko Gniezno 14
6 Radosław Stępień Radunia Stężyca 13
7 Mateusz Żebrowski KKS 1925 Kalisz 12
8 Krzysztof Bartoszak Polonia Środa Wielkopolska 12
9 Krzysztof Kołodziej Lech II Poznań 12
10 Kacper Łazaj KP Starogard Gdański 11
11 Adam Konieczny Mieszko Gniezno 11
12 Michał Marczak Bałtyk Gdynia 11
13 Robert Tunkiewicz KKS 1925 Kalisz 10
14 Dominik Drzewiecki Gwardia Koszalin 10
15 Hubert Sobol Lech II Poznań 10
16 Filip Sosnowski KP Starogard Gdański 9
17 Ivan Gonzalez KKS 1925 Kalisz 9
18 Szymon Maziarz Chemik Bydgoszcz 9
19 Taras Jaworśkyj Górnik Konin 9
20 Gracjan Goździk Mieszko Gniezno 9
21 Artur Formela Radunia Stężyca 8
22 Sebastian Deja Kotwica Kołobrzeg 8
23 Hubert Turski Pogoń II Szczecin 8
24 Sebastian Bartlewski Bałtyk Gdynia 8
25 Rafał Jankowski KP Starogard Gdański 8
26 Karol Maliszewski Wda Świecie 8
27 Adam Duda Bałtyk Gdynia 8
28 Daniel Kraska KP Starogard Gdański 7
29 Damian Pawlak Mieszko Gniezno 7
30 Przemysław Szur Kotwica Kołobrzeg 7
31 Daniel Sławiński Wierzyca Pelplin 7
32 Eryk Kryg Lech II Poznań 7
33 Dawid Przybyszewski Górnik Konin 7
34 Dawid Klawikowski Radunia Stężyca 7
35 Patryk Jarantowicz KKS 1925 Kalisz 7
36 Mateusz Łuczak Radunia Stężyca 6
37 Jakub Dębowski Sokół Kleczew 6
38 Szymon Emche Świt Skolwin (Szczecin) 6
39 Adrian Szynka Kotwica Kołobrzeg 6
40 Dawid Wolny Kotwica Kołobrzeg 6
41 Sebastian Ginter Gwardia Koszalin 6
42 Jakub Groszkowski Sokół Kleczew 6
43 Krzysztof Wolkiewicz Mieszko Gniezno 6
44 Mateusz Majer Górnik Konin 6
45 Jakub Antosik Sokół Kleczew 6
46 Adrian Benedyczak Pogoń II Szczecin 6
47 Krzysztof Iwanowski Radunia Stężyca 6
48 Tomasz Kowalczuk Sokół Kleczew 6
49 Mateusz Molewski Mieszko Gniezno 6
50 Krystian Krauze Bałtyk Koszalin 6
51 Jakub Apolinarski Polonia Środa Wielkopolska 6
52 Mikołaj Łopatka Jarota Jarocin 5
53 Marcin Trojanowski Kotwica Kołobrzeg 5
54 Wojciech Mielcarek Chemik Bydgoszcz 5
55 Jakub Binerowski Wierzyca Pelplin 5
56 Dariusz Dudka Lech II Poznań 5
57 Piotr Siekirka Chemik Bydgoszcz 5
58 Gracjan Kuśmierek Kotwica Kołobrzeg 5
59 Filip Sobiecki Bałtyk Gdynia 5
60 Michał Wolinowski Sokół Kleczew 5
61 Piotr Skrobosiński Polonia Środa Wielkopolska 5
62 Radosław Mikołajczak Mieszko Gniezno 5
63 Adam Gajda Polonia Środa Wielkopolska 5
64 Mikołaj Pingot Sokół Kleczew 5
65 Paweł Tomczyk Lech II Poznań 5
66 Michał Szubert Gwardia Koszalin 5
67 Kamil Żylski Radunia Stężyca 4
68 Krystian Sobieraj Górnik Konin 4
69 Hieronim Gierszewski Wierzyca Pelplin 4
70 Michał Górzyński Polonia Środa Wielkopolska 4
71 Piotr Karasiński Radunia Stężyca 4
72 Mateusz Ławniczak Mieszko Gniezno 4
73 Maciej Kot Chemik Bydgoszcz 4
74 Paweł Wojowski Radunia Stężyca 4
75 Oskar Kalenik Pogoń II Szczecin 4
76 Łukasz Włodarczyk Bałtyk Koszalin 4
77 Paweł Rak Bałtyk Koszalin 4
78 Dawid Gruchała-Węsierski Bałtyk Koszalin 4
79 Maciej Żurawski Pogoń II Szczecin 4
80 Rafał Kosznik Radunia Stężyca 4
81 Maciej Wyganowski Świt Skolwin (Szczecin) 4
82 Patryk Bil Świt Skolwin (Szczecin) 4
83 Michał Czenko Bałtyk Koszalin 4
84 Jakub Wilk Polonia Środa Wielkopolska 4
85 Tomasz Kaczmarek Lech II Poznań 4
86 Wojciech Zyska KP Starogard Gdański 4
87 Michał Ciarkowski Kotwica Kołobrzeg 4
88 Tomasz Bejuk Radunia Stężyca 4
89 Filip Marchwiński Lech II Poznań 4
90 Jakub Biskup Bałtyk Gdynia 3
91 Damian Buczma Polonia Środa Wielkopolska 3
92 Maciej Adamczewski Górnik Konin 3
93 Jan Paczyński Sokół Kleczew 3
94 Jędrzej Ludwiczak Jarota Jarocin 3
95 Dawid Janicki Chemik Bydgoszcz 3
96 Paweł Tupaj Lech II Poznań 3
97 Michał Graczyk Pogoń II Szczecin 3
98 Paweł Krawiec Świt Skolwin (Szczecin) 3
99 Jakub Letniowski Bałtyk Gdynia 3
100 Mateusz Żytko KKS 1925 Kalisz 3
101 Jakub Kamiński Lech II Poznań 3
102 Mateusz Górny Bałtyk Koszalin 3
103 Norbert Grzelak Sokół Kleczew 3
104 Maciej Gregorek Bałtyk Koszalin 3
105 Adam Frączczak Pogoń II Szczecin 3
106 Ivan Vidal KKS 1925 Kalisz 3
107 Bartosz Bartkowiak Lech II Poznań 3
108 Jędrzej Kujawa Polonia Środa Wielkopolska 3
109 Maciej Gajos Lech II Poznań 3
110 Mikołaj Panowicz Mieszko Gniezno 3
111 Miłosz Kowalski Jarota Jarocin 3
112 Jakub Smektała Sokół Kleczew 3
113 Michał Steinke Mieszko Gniezno 3
114 Michał Wohlert KP Starogard Gdański 3
115 Stanisław Wawrzynowicz Pogoń II Szczecin 3
116 Przemysław Kostuch Bałtyk Gdynia 3
117 Wojciech Ernest Wda Świecie 3
118 Piotr Wojtasiak Kotwica Kołobrzeg 3
119 Piotr Skokowski Jarota Jarocin 3
120 Arkadiusz Korpalski Bałtyk Gdynia 2
121 Wiktor Patrzykąt Górnik Konin 2
122 Krzysztof Garczewski Bałtyk Gdynia 2
123 Jakub Forczmański Bałtyk Koszalin 2
124 Dawid Krzyżaniak Pogoń II Szczecin 2
125 Sebastian Kaczyński Górnik Konin 2
126 Luiz Henriquez Polonia Środa Wielkopolska 2
127 Dawid Idzikowski Jarota Jarocin 2
128 Sebastian Nagel Świt Skolwin (Szczecin) 2
129 Mateusz Czapłygin Bałtyk Koszalin 2
130 Jakub Mrozik Wierzyca Pelplin 2
131 Mateusz Gawlik KKS 1925 Kalisz 2
132 Łukasz Racki Wierzyca Pelplin 2
133 Dawid Śnieg Górnik Konin 2
134 Oskar Szczepanik Świt Skolwin (Szczecin) 2
135 Vernon De Marco Lech II Poznań 2
136 Krystian Pawlak Polonia Środa Wielkopolska 2
137 Soufian Benyamina Pogoń II Szczecin 2
138 Przemysław Czerwiński Bałtyk Gdynia 2
139 Bernard Powszuk KP Starogard Gdański 2
140 Igor Jurga Polonia Środa Wielkopolska 2
141 Marcel Wędrychowski Pogoń II Szczecin 2
142 Adrian Kaliszan Mieszko Gniezno 2
143 Piotr Kieruzel Kotwica Kołobrzeg 2
144 Adam Borucki Polonia Środa Wielkopolska 2
145 Szymon Piekarski Jarota Jarocin 2
146 Łukasz Szymański Kotwica Kołobrzeg 2
147 Radosław Regliński Wierzyca Pelplin 2
148 Bartosz Czerwiński Wda Świecie 2
149 Dawid Radomski Mieszko Gniezno 2
150 Krystian Przyborowski Gwardia Koszalin 2
151 Dawid Błanik Pogoń II Szczecin 2
152 Iker Guarrotxena Pogoń II Szczecin 2
153 Jeremiasz Grela Górnik Konin 2
154 Maciej Orłowski Lech II Poznań 2
155 Marcin Radzewicz KKS 1925 Kalisz 2
156 Andrzej Kaszuba Radunia Stężyca 2
157 Krzysztof Bułka Gwardia Koszalin 2
158 Jakub Kłosowski Radunia Stężyca 2
159 Sebastian Kowalczyk Pogoń II Szczecin 2
160 Rafał Gutowski Kotwica Kołobrzeg 2
161 Marcin Maćkowiak Lech II Poznań 1
162 Sebastian Antas Górnik Konin 1
163 Hubert Górka Bałtyk Koszalin 1
164 Marcel Koziorowski Sokół Kleczew 1
165 Mateusz Dunaj Jarota Jarocin 1
166 Mateusz Kaczmarek Wierzyca Pelplin 1
167 Marcin Tomaszewski Mieszko Gniezno 1
168 Mateusz Kosacki Świt Skolwin (Szczecin) 1
169 Beniamin Wrembel Jarota Jarocin 1
170 Damian Rysiewski KP Starogard Gdański 1
171 Bartłomiej Putno Bałtyk Koszalin 1
172 Oskar Furst Pogoń II Szczecin 1
173 Jakub Paprzycki Pogoń II Szczecin 1
174 Krzysztof Matuszak Jarota Jarocin 1
175 Miłosz Manuszewski Wierzyca Pelplin 1
176 Piotr Wujec Polonia Środa Wielkopolska 1
177 Keisuke Naka Gwardia Koszalin 1
178 Todor Trajanow KKS 1925 Kalisz 1
179 Dawid Zielinski Świt Skolwin (Szczecin) 1
180 Beniamin Czajka Chemik Bydgoszcz 1
181 Filip Szymczak Lech II Poznań 1
182 Oliwier Kowalik Kotwica Kołobrzeg 1
183 Adam Męcfel Jarota Jarocin 1
184 Jakub Nowak Jarota Jarocin 1
185 Marcin Lis KKS 1925 Kalisz 1
186 Michał Żyro Pogoń II Szczecin 1
187 Łukasz Norkowski Lech II Poznań 1
188 Patryk Regulski Wierzyca Pelplin 1
189 Adrian Chopcia Polonia Środa Wielkopolska 1
190 Dawid Kisły Bałtyk Koszalin 1
191 Maciej Meler Wierzyca Pelplin 1
192 Władysław Dorosz Kotwica Kołobrzeg 1
193 Kacper Wojdak Świt Skolwin (Szczecin) 1
194 Paweł Błaszczak Górnik Konin 1
195 Igor Jankowski Bałtyk Gdynia 1
196 Timur Zhamaletdinov Lech II Poznań 1
197 Dimitris Goutas Lech II Poznań 1
198 Tymoteusz Klupś Lech II Poznań 1
199 Charles Nwaogu Świt Skolwin (Szczecin) 1
200 Mateusz Skrzypczak Lech II Poznań 1
201 Volodymyr Kostevych Lech II Poznań 1
202 Marczuk Paweł Pogoń II Szczecin 1
203 Kacper Kozłowski Pogoń II Szczecin 1
204 Robert Kawałek Chemik Bydgoszcz 1
205 Oskar Nowak Lech II Poznań 1
206 Piotr Tomasik Lech II Poznań 1
207 Dawid Tomczak Wda Świecie 1
208 Michał Żurowski Wda Świecie 1
209 Szymon Ćwiek Górnik Konin 1
210 Mihai Radut Lech II Poznań 1
211 Patryk Adamczuk Świt Skolwin (Szczecin) 1
212 Bartosz Świderski Górnik Konin 1
213 Dawid Pisuła Jarota Jarocin 1
214 Jakub Janasik Bałtyk Koszalin 1
215 Radosław Barabasz Jarota Jarocin 1
216 Krzysztof Lisiak Bałtyk Koszalin 1
217 Jakub Czapliński Jarota Jarocin 1
218 Aleks Sieradzki Górnik Konin 1
219 Norbert Dondera Gwardia Koszalin 1
220 Paweł Bednarski Gwardia Koszalin 1
221 Bartłomiej Danowski Wierzyca Pelplin 1
222 Dominik Konieczny Wierzyca Pelplin 1
223 Michał Przybyła Kotwica Kołobrzeg 1
224 Kamil Lichmański Bałtyk Koszalin 1
225 Szymon Zgarda Polonia Środa Wielkopolska 1
226 Rafał Majtyka Gwardia Koszalin 1
227 Krzysztof Krakowiak KP Starogard Gdański 1
228 Marcin Budnik Wierzyca Pelplin 1
229 Thomas Rogne Lech II Poznań 1
230 Paweł Szołtys KP Starogard Gdański 1
231 Mateusz Stefaniak KKS 1925 Kalisz 1
232 Aleks Silski Gwardia Koszalin 1
233 Radosław Mik Chemik Bydgoszcz 1
234 Krzysztof Filipowicz Świt Skolwin (Szczecin) 1
235 Karol Zieliński Bałtyk Gdynia 1
236 Rafał Więckowski Chemik Bydgoszcz 1
237 Adam Kacprzak Chemik Bydgoszcz 1
238 Tomasz Koziorowski Sokół Kleczew 1
239 Wiktor Witt Kotwica Kołobrzeg 1
240 Maciej Gaszka Kotwica Kołobrzeg 1
241 Karol Szopiński Wierzyca Pelplin 1
242 Piotr Kręcki Bałtyk Gdynia 1
243 Tomasz Prejs Chemik Bydgoszcz 1
244 Adrian Wysiecki Radunia Stężyca 1
245 Patryk Jachemek Bałtyk Koszalin 1
246 Daniel Gałach Gwardia Koszalin 1
247 Daniel Michalski Chemik Bydgoszcz 1
248 Marcin Wasielewski Lech II Poznań 1