IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2017/2018

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Broń Radom 30 62 19 5 6 87 38 49
2 Mazur Karczew 30 62 19 5 6 67 35 32
3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 30 59 18 5 7 70 28 42
4 Pilica Białobrzegi 30 56 17 5 8 63 28 35
5 Mszczonowianka Mszczonów 30 56 17 5 8 60 43 17
6 Oskar Przysucha 30 54 16 6 8 64 44 20
7 Błonianka Błonie 30 49 14 7 9 58 43 15
8 Sparta Jazgarzew 30 49 16 1 13 60 54 6
9 Energia Kozienice 30 47 14 5 11 49 43 6
10 LKS Jedlińsk 30 44 13 5 12 60 40 20
11 MKS Piaseczno 30 37 10 7 13 60 58 2
12 Wilga Garwolin 30 31 8 7 15 35 66 -31
13 Znicz II Pruszków 30 24 6 6 18 33 67 -34
14 LKS Promna 30 18 3 9 18 26 71 -45
15 Naprzód Skórzec 30 15 3 6 21 41 104 -63
16 Perła Złotokłos 30 12 2 6 22 20 91 -71
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2017/2018

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Mazur Karczew 15 34 10 4 1 34 12 22
2 Mszczonowianka Mszczonów 15 33 10 3 2 32 15 17
3 Broń Radom 15 32 10 2 3 49 21 28
4 Pilica Białobrzegi 15 30 9 3 3 29 10 19
5 Oskar Przysucha 15 29 9 2 4 32 21 11
6 Energia Kozienice 15 29 9 2 4 28 20 8
7 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 28 9 1 5 28 15 13
8 Błonianka Błonie 15 26 7 5 3 34 15 19
9 Sparta Jazgarzew 15 24 8 0 7 32 30 2
10 MKS Piaseczno 15 20 6 2 7 37 27 10
11 LKS Jedlińsk 15 18 5 3 7 27 18 9
12 Wilga Garwolin 15 16 4 4 7 21 28 -7
13 Znicz II Pruszków 15 16 4 4 7 25 29 -4
14 LKS Promna 15 8 1 5 9 15 40 -25
15 Naprzód Skórzec 15 7 2 1 12 26 58 -32
16 Perła Złotokłos 15 7 1 4 10 10 35 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2017/2018

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 31 9 4 2 42 13 29
2 Broń Radom 15 30 9 3 3 38 17 21
3 Mazur Karczew 15 28 9 1 5 33 23 10
4 Pilica Białobrzegi 15 26 8 2 5 34 18 16
5 LKS Jedlińsk 15 26 8 2 5 33 22 11
6 Oskar Przysucha 15 25 7 4 4 32 23 9
7 Sparta Jazgarzew 15 25 8 1 6 28 24 4
8 Mszczonowianka Mszczonów 15 23 7 2 6 28 28 0
9 Błonianka Błonie 15 23 7 2 6 24 28 -4
10 Energia Kozienice 15 18 5 3 7 21 23 -2
11 MKS Piaseczno 15 17 4 5 6 23 31 -8
12 Wilga Garwolin 15 15 4 3 8 14 38 -24
13 LKS Promna 15 10 2 4 9 11 31 -20
14 Znicz II Pruszków 15 8 2 2 11 8 38 -30
15 Naprzód Skórzec 15 8 1 5 9 15 46 -31
16 Perła Złotokłos 15 5 1 2 12 10 56 -46
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2017/2018

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Znicz II Pruszków 4 7 3 11 8 10 5 15 4 13 10 9
Wilga Garwolin 1 9 3 6 4 12 4 9 10 14 11 17
Sparta Jazgarzew 10 4 8 12 7 12 14 6 12 9 8 11
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 2 12 3 13 4 11 5 14 7 14 7
Pilica Białobrzegi 5 3 7 4 10 5 9 6 12 4 18 6
Perła Złotokłos 3 11 3 11 4 12 7 19 2 12 2 23
Oskar Przysucha 8 2 11 6 9 6 10 10 6 6 20 13
Naprzód Skórzec 5 17 10 14 6 14 10 20 4 19 6 21
Mszczonowianka Mszczonów 9 1 7 9 11 7 14 7 13 4 9 12
Mazur Karczew 11 2 7 7 10 5 8 5 9 5 20 10
MKS Piaseczno 5 8 12 10 6 6 9 9 11 12 17 10
LKS Promna 3 9 5 12 1 13 6 13 6 10 6 13
LKS Jedlińsk 6 6 9 7 11 9 13 6 6 2 11 11
Energia Kozienice 5 5 4 5 9 10 10 7 5 7 14 9
Błonianka Błonie 6 6 15 3 12 8 11 11 9 7 9 8
Broń Radom 9 4 11 7 14 2 17 10 16 8 16 11
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2017/2018

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Naprzód Skórzec 30 4.83 1.37 3.47 86.67% 13.33%
2 Broń Radom 30 4.17 2.9 1.27 73.33% 26.67%
3 MKS Piaseczno 30 3.93 2 1.93 76.67% 23.33%
4 Sparta Jazgarzew 30 3.8 2 1.8 66.67% 33.33%
5 Perła Złotokłos 30 3.7 0.67 3.03 60% 40%
6 Oskar Przysucha 30 3.6 2.13 1.47 63.33% 36.67%
7 Mszczonowianka Mszczonów 30 3.43 2 1.43 66.67% 33.33%
8 Mazur Karczew 30 3.4 2.23 1.17 66.67% 33.33%
9 Wilga Garwolin 30 3.37 1.17 2.2 66.67% 33.33%
10 Błonianka Błonie 30 3.37 1.93 1.43 63.33% 36.67%
11 Znicz II Pruszków 30 3.33 1.1 2.23 70% 30%
12 LKS Jedlińsk 30 3.33 2 1.33 60% 40%
13 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 30 3.27 2.33 0.93 60% 40%
14 LKS Promna 30 3.23 0.87 2.37 60% 40%
15 Energia Kozienice 30 3.07 1.63 1.43 56.67% 43.33%
16 Pilica Białobrzegi 30 3.03 2.1 0.93 56.67% 43.33%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2017/2018

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Kucharczyk LKS Jedlińsk 28
2 Marcin Raszka Mazur Karczew 24
3 Kamil Czarnecki Broń Radom 24
4 Konrad Rudnicki Sparta Jazgarzew 20
5 Przemysław Śliwiński Oskar Przysucha 19
6 Adam Imiela Broń Radom 18
7 Łukasz Krupnik MKS Piaseczno 16
8 Bartosz Zawadzki Energia Kozienice 15
9 Marcin Gregorowicz Mszczonowianka Mszczonów 15
10 Piotr Cudny Mszczonowianka Mszczonów 12
11 Michał Strzałkowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 12
12 Damian Jaroń Pogoń Grodzisk Mazowiecki 11
13 Piotr Nowosielski Broń Radom 11
14 Konrad Paterek Pilica Białobrzegi 10
15 Jakub Sapieja Oskar Przysucha 10
16 Kamil Gałązka Mazur Karczew 10
17 Bartosz Orłowski Sparta Jazgarzew 10
18 Zbigniew Obłuski MKS Piaseczno 9
19 Patryk Gil Oskar Przysucha 9
20 Patryk Szymański Pogoń Grodzisk Mazowiecki 9
21 Damian Stanisławski Pilica Białobrzegi 8
22 Mikołaj Gola Wilga Garwolin 8
23 Karol Kruszewski Naprzód Skórzec 8
24 Dawid Jarczak Błonianka Błonie 8
25 Patryk Czarnota Oskar Przysucha 8
26 Michał Kępka Błonianka Błonie 8
27 Sebastian Papiernik Wilga Garwolin 8
28 Filip Jadacki MKS Piaseczno 8
29 Tomasz Sieński Błonianka Błonie 8
30 Adam Piotrowski Perła Złotokłos 7
31 Kamil Hernik Pilica Białobrzegi 7
32 Michał Bojek LKS Jedlińsk 7
33 Roman Skowroński Energia Kozienice 7
34 Daniel Dylewski Mszczonowianka Mszczonów 7
35 Mateusz Gliński Mszczonowianka Mszczonów 7
36 Piotr Skałbania Pilica Białobrzegi 7
37 Patryk Strus Pilica Białobrzegi 7
38 Karol Chojecki Naprzód Skórzec 6
39 Adrian Grabowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6
40 Paweł Czarnecki Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6
41 Maksymilian Vogtman Sparta Jazgarzew 6
42 Dominik Leśniewski Broń Radom 6
43 Kewin Przygoda MKS Piaseczno 6
44 Hubert Śliwiński Pilica Białobrzegi 6
45 Dominik Staluszka Mazur Karczew 6
46 Tomasz Janiszewski LKS Jedlińsk 6
47 Kamil Stencel Błonianka Błonie 6
48 Adam Najdzik Oskar Przysucha 6
49 Eugeniusz Kołodziejczyk Energia Kozienice 6
50 Dominik Witkowski MKS Piaseczno 6
51 Jakub Chrzanowski Pilica Białobrzegi 5
52 Tomasz Zagórski Oskar Przysucha 5
53 Kamil Matulka MKS Piaseczno 5
54 Mikołaj Szymański Znicz II Pruszków 5
55 Jakub Kołaczek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5
56 Kamil Kudelski Błonianka Błonie 5
57 Piotr Czerwiński Energia Kozienice 5
58 Maciej Rybaczuk Błonianka Błonie 5
59 Kamil Domański Sparta Jazgarzew 5
60 Bartłomiej Arak Perła Złotokłos 4
61 Olaf Kubat Sparta Jazgarzew 4
62 Rafał Włodarczyk Błonianka Błonie 4
63 Stanisław Kulej LKS Promna 4
64 Patryk Sierociuk Naprzód Skórzec 4
65 Mariusz Baranowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4
66 Jakub Łabęda Znicz II Pruszków 4
67 Paweł Bylak Mazur Karczew 4
68 Arkadiusz Ryś Sparta Jazgarzew 4
69 Viktor Putin Broń Radom 4
70 Kamil Marciniak Mszczonowianka Mszczonów 4
71 Daniel Ciupiński Energia Kozienice 4
72 Jakub Sosnowski Mszczonowianka Mszczonów 4
73 Przemysław Nogaj Broń Radom 4
74 Damian Stencelewicz LKS Promna 4
75 Adrian Schamlewski Błonianka Błonie 4
76 Michał Kruszewski Naprzód Skórzec 3
77 Radosław Bartosiewicz Błonianka Błonie 3
78 Mateusz Pielak Mazur Karczew 3
79 Damian Pociech Mszczonowianka Mszczonów 3
80 Przemysław Wicik Broń Radom 3
81 Cezary Kubryn LKS Jedlińsk 3
82 Cezary Kur Perła Złotokłos 3
83 Adrian Zieliński Znicz II Pruszków 3
84 Kamil Trzaska LKS Promna 3
85 Rafał Gil LKS Jedlińsk 3
86 Piotr Celiński Mazur Karczew 3
87 Mateusz Jaworski Pilica Białobrzegi 3
88 Daniel Zdzieszyński Błonianka Błonie 3
89 Damian Chłopek Naprzód Skórzec 3
90 Kamil Włodyka Znicz II Pruszków 3
91 Jarosław Kisiel Naprzód Skórzec 3
92 Karol Podliński Znicz II Pruszków 3
93 Krzysztof Kucharczyk Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
94 Piotr Wójcik Mszczonowianka Mszczonów 3
95 Patryk Osiak Energia Kozienice 3
96 Marcin Utnicki Naprzód Skórzec 3
97 Kacper Nowocień LKS Promna 3
98 Patryk Dąbrowski Mazur Karczew 3
99 Maciej Pater Błonianka Błonie 3
100 Dorian Zając Naprzód Skórzec 3
101 Kamil Czarnecki Broń Radom 3
102 Kamil Kamiński Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
103 Dawid Brewczyński Błonianka Błonie 3
104 Marek Górski Wilga Garwolin 2
105 Marcin Rawski Pilica Białobrzegi 2
106 Norbert Rdzanek LKS Jedlińsk 2
107 Jakub Piekut Mazur Karczew 2
108 Moatasem Aziz Perła Złotokłos 2
109 Emil Więcek Broń Radom 2
110 Łukasz Paciorek Naprzód Skórzec 2
111 Szymon Maruszewski Mazur Karczew 2
112 Wojciech Migas Wilga Garwolin 2
113 Robert Kwiatkowski Wilga Garwolin 2
114 Arkadiusz Zalewski Wilga Garwolin 2
115 Tomasz Ćwil Sparta Jazgarzew 2
116 Marcin Bykowski Pilica Białobrzegi 2
117 Kacper Michalski LKS Jedlińsk 2
118 Marcin Oleksiak MKS Piaseczno 2
119 Arkadiusz Oziewicz Mazur Karczew 2
120 Tony Chukwuemeka Mszczonowianka Mszczonów 2
121 Michał Żołowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
122 Bartłomiej Książek Energia Kozienice 2
123 Jakub Pasik Mazur Karczew 2
124 Robert Majewski MKS Piaseczno 2
125 Bartłomiej Janiszewski Energia Kozienice 2
126 Cezary Michalak MKS Piaseczno 2
127 Maciej Krawczyk MKS Piaseczno 2
128 Andrzej Krajewski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
129 Marcin Rackiewicz Znicz II Pruszków 2
130 Bartosz Pełka LKS Jedlińsk 2
131 Bartłomiej Michalski Energia Kozienice 2
132 Filip Gac Wilga Garwolin 2
133 Paweł Pyra Wilga Garwolin 2
134 Maciej Bakuła Mazur Karczew 2
135 Szymon Zawadzki Znicz II Pruszków 2
136 Grzegorz Skowroński LKS Promna 2
137 Marcin Popławski Znicz II Pruszków 2
138 Maciej Lesisz LKS Promna 2
139 Piotr Skóra Naprzód Skórzec 2
140 Marcin Sokół Sparta Jazgarzew 2
141 Patryk Szachnowski Naprzód Skórzec 1
142 Wojciech Piotrowski Perła Złotokłos 1
143 Mateusz Kafara Naprzód Skórzec 1
144 Wajih Bouchniba LKS Promna 1
145 Jakub Zagórski Znicz II Pruszków 1
146 Dariusz Mortka LKS Jedlińsk 1
147 Jakub Pastusiak Sparta Jazgarzew 1
148 Kacper Kępka LKS Promna 1
149 Piotr Dąbrowski LKS Promna 1
150 Radosław Filipczak Mazur Karczew 1
151 Mateusz Gromski MKS Piaseczno 1
152 Mateusz Kinast Znicz II Pruszków 1
153 Konrad Wojtkielewicz Sparta Jazgarzew 1
154 Kamil Oparcik LKS Promna 1
155 Maksym Kobylarczyk LKS Jedlińsk 1
156 Mnguni Sam Maphale Paul Oskar Przysucha 1
157 Wojciech Kupiec Broń Radom 1
158 Maciej Załęcki Broń Radom 1
159 Mateusz Wójcik Energia Kozienice 1
160 Paweł Lepa Mszczonowianka Mszczonów 1
161 Michał Zagórski Oskar Przysucha 1
162 Andrzej Krajewski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
163 Rafał Białecki Pilica Białobrzegi 1
164 Kamil Włodarczyk MKS Piaseczno 1
165 Szymon Dąbrowski Mazur Karczew 1
166 Adrian Rybak Znicz II Pruszków 1
167 Konrad Zawadzki Perła Złotokłos 1
168 Rafał Macioszek Wilga Garwolin 1
169 Karol Zawadka Wilga Garwolin 1
170 Patryk Kisiel Wilga Garwolin 1
171 Daniel Zembol Mazur Karczew 1
172 Paweł Kowalczyk Oskar Przysucha 1
173 Daniel Barzyński LKS Promna 1
174 Rafał Wiśniowski Sparta Jazgarzew 1
175 Arkadiusz Niezgoda Błonianka Błonie 1
176 Adrian Jaśkiewicz LKS Promna 1
177 Adam Chojecki Naprzód Skórzec 1
178 Bartłomiej Bobowski Sparta Jazgarzew 1
179 Daniel Witak Pilica Białobrzegi 1
180 Tomasz Kołodziejski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
181 Adam Niemyjski Znicz II Pruszków 1
182 Michał Wasilewski Energia Kozienice 1
183 Eryk Sobków Znicz II Pruszków 1
184 Norbert Korcz Broń Radom 1
185 Szymon Rękawek Wilga Garwolin 1
186 Konrad Śliwka Naprzód Skórzec 1
187 Aziz Motasem Perła Złotokłos 1
188 Mariusz Moskwa Oskar Przysucha 1
189 Jakub Miałkowski LKS Promna 1
190 Paweł Wójcik LKS Promna 1
191 Adrian Szewczyk MKS Piaseczno 1
192 Sebastian Janik Mszczonowianka Mszczonów 1
193 Maciej Pietraszek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
194 Sebastian Małkowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
195 Bartłomiej Koziarski Mszczonowianka Mszczonów 1
196 Daniel Kamiński Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
197 Mateusz Baranowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
198 Cezary Zieliński Oskar Przysucha 1
199 Bartłomiej Włodarczyk Oskar Przysucha 1
200 Volodymyr Maidachevskyi Pilica Białobrzegi 1
201 Kacper Ciesielski Znicz II Pruszków 1
202 Kacper Skiba Znicz II Pruszków 1
203 Piotr Talar Wilga Garwolin 1
204 Marcin Majewski MKS Piaseczno 1
205 Mateusz Stryjewski Znicz II Pruszków 1
206 Luciano Matsoso Oskar Przysucha 1
207 Przemysław Dwórzyński Znicz II Pruszków 1
208 Marcin Grunt Broń Radom 1
209 Karol Skóra MKS Piaseczno 1
210 Jakub Paszkiewicz Perła Złotokłos 1

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2017/2018

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Konrad Paterek Pilica Białobrzegi 1
2 Bartosz Orłowski Sparta Jazgarzew 1
3 Zbigniew Obłuski MKS Piaseczno 1
4 Mateusz Gliński Mszczonowianka Mszczonów 1
5 Jakub Kołaczek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
6 Karol Podliński Znicz II Pruszków 1
7 Piotr Wójcik Mszczonowianka Mszczonów 1
8 Norbert Rdzanek LKS Jedlińsk 1
9 Marcin Oleksiak MKS Piaseczno 1
10 Tony Chukwuemeka Mszczonowianka Mszczonów 1
11 Mateusz Gromski MKS Piaseczno 1
12 Adrian Rybak Znicz II Pruszków 1
13 Krzysztof Cegiełka Błonianka Błonie 1
14 Maciej Chmielewski Naprzód Skórzec 1
15 Piotr Szulc Znicz II Pruszków 1
16 Paweł Nawrocki Perła Złotokłos 1
17 Aliaksei Dubina LKS Promna 1
18 Michał Lament Energia Kozienice 1