IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2017/2018

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Barciczanka Barcice 30 58 18 4 8 69 36 33
2 Limanovia Limanowa 30 56 17 5 8 86 37 49
3 Sandecja II Nowy Sącz 29 56 18 2 9 66 44 22
4 Watra Białka Tatrzańska 30 53 15 8 7 58 48 10
5 Lubań Maniowy 29 51 14 9 6 44 32 12
6 Bocheński KS 30 49 15 4 11 55 38 17
7 Glinik Gorlice 30 49 15 4 11 55 50 5
8 Poprad Muszyna 30 47 14 5 11 49 40 9
9 Tarnovia Tarnów 30 42 12 6 12 48 42 6
10 GKS Drwinia 30 42 12 6 12 46 42 4
11 Olimpia Pisarzowa 30 42 13 3 14 50 59 -9
12 MLKS Żabno 30 41 11 8 11 40 42 -2
13 Wolania Wola Rzędzińska 30 37 10 7 13 51 45 6
14 Poprad Rytro 30 25 7 4 19 33 62 -29
15 Tuchovia Tuchów 30 15 3 6 21 32 82 -50
16 KS Tymbark 30 13 4 1 25 19 102 -83
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2017/2018

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Barciczanka Barcice 15 38 12 2 1 45 13 32
2 Sandecja II Nowy Sącz 15 38 12 2 1 45 14 31
3 Lubań Maniowy 14 31 10 1 3 22 10 12
4 Limanovia Limanowa 15 30 9 3 3 52 17 35
5 Bocheński KS 15 27 8 3 4 30 15 15
6 Glinik Gorlice 15 27 8 3 4 31 25 6
7 Poprad Muszyna 15 27 8 3 4 28 17 11
8 Tarnovia Tarnów 15 26 8 2 5 29 12 17
9 GKS Drwinia 15 26 7 5 3 23 14 9
10 Watra Białka Tatrzańska 15 25 7 4 4 30 25 5
11 MLKS Żabno 15 25 7 4 4 24 18 6
12 Wolania Wola Rzędzińska 15 24 7 3 5 27 18 9
13 Olimpia Pisarzowa 15 23 7 2 6 26 28 -2
14 Poprad Rytro 15 13 4 1 10 17 32 -15
15 Tuchovia Tuchów 15 9 2 3 10 17 35 -18
16 KS Tymbark 15 3 1 0 14 11 51 -40
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2017/2018

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Watra Białka Tatrzańska 15 28 8 4 3 28 23 5
2 Limanovia Limanowa 15 26 8 2 5 34 20 14
3 Bocheński KS 15 22 7 1 7 25 23 2
4 Glinik Gorlice 15 22 7 1 7 24 25 -1
5 Barciczanka Barcice 15 20 6 2 7 24 23 1
6 Lubań Maniowy 15 20 4 8 3 22 22 0
7 Poprad Muszyna 15 20 6 2 7 21 23 -2
8 Olimpia Pisarzowa 15 19 6 1 8 24 31 -7
9 Sandecja II Nowy Sącz 14 18 6 0 8 21 30 -9
10 Tarnovia Tarnów 15 16 4 4 7 19 30 -11
11 GKS Drwinia 15 16 5 1 9 23 28 -5
12 MLKS Żabno 15 16 4 4 7 16 24 -8
13 Wolania Wola Rzędzińska 15 13 3 4 8 24 27 -3
14 Poprad Rytro 15 12 3 3 9 16 30 -14
15 KS Tymbark 15 10 3 1 11 8 51 -43
16 Tuchovia Tuchów 15 6 1 3 11 15 47 -32
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2017/2018

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Wolania Wola Rzędzińska 3 3 9 7 8 6 11 9 8 10 11 8
Watra Białka Tatrzańska 11 5 6 6 6 10 10 9 10 3 15 10
Tuchovia Tuchów 5 13 7 12 5 13 3 13 8 14 5 16
Tarnovia Tarnów 6 5 5 6 8 9 6 7 9 10 13 7
Sandecja II Nowy Sącz 7 5 7 5 13 8 10 5 5 6 13 9
Poprad Rytro 6 10 4 6 4 7 4 11 7 10 9 13
Poprad Muszyna 8 7 9 5 10 9 8 5 9 5 6 5
Olimpia Pisarzowa 9 12 10 7 10 10 5 4 6 13 9 9
MLKS Żabno 6 8 8 4 7 10 8 7 8 6 2 6
Lubań Maniowy 5 4 5 6 12 2 5 2 7 7 11 8
Limanovia Limanowa 18 4 9 5 15 6 12 5 9 3 13 14
KS Tymbark 2 13 0 11 4 17 3 11 5 14 5 25
Glinik Gorlice 6 8 5 6 10 11 10 9 7 7 15 7
GKS Drwinia 7 7 7 5 7 4 6 7 4 10 10 11
Bocheński KS 4 5 4 8 5 5 7 6 12 5 16 7
Barciczanka Barcice 9 3 6 2 10 7 3 1 15 6 12 10
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2017/2018

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Limanovia Limanowa 30 4.1 2.87 1.23 66.67% 33.33%
2 KS Tymbark 30 4.03 0.63 3.4 80% 20%
3 Tuchovia Tuchów 30 3.8 1.07 2.73 76.67% 23.33%
4 Sandecja II Nowy Sącz 29 3.79 2.28 1.52 86.21% 13.79%
5 Olimpia Pisarzowa 30 3.63 1.67 1.97 76.67% 23.33%
6 Watra Białka Tatrzańska 30 3.53 1.93 1.6 73.33% 26.67%
7 Glinik Gorlice 30 3.5 1.83 1.67 73.33% 26.67%
8 Barciczanka Barcice 30 3.5 2.3 1.2 66.67% 33.33%
9 Wolania Wola Rzędzińska 30 3.2 1.7 1.5 60% 40%
10 Poprad Rytro 30 3.17 1.1 2.07 60% 40%
11 Bocheński KS 30 3.1 1.83 1.27 70% 30%
12 Tarnovia Tarnów 30 3 1.6 1.4 53.33% 46.67%
13 Poprad Muszyna 30 2.97 1.63 1.33 53.33% 46.67%
14 GKS Drwinia 30 2.93 1.53 1.4 56.67% 43.33%
15 MLKS Żabno 30 2.73 1.33 1.4 56.67% 43.33%
16 Lubań Maniowy 29 2.62 1.52 1.1 41.38% 58.62%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2017/2018

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Wiktor Nowak Sandecja II Nowy Sącz 23
2 Marek Maślejak Barciczanka Barcice 20
3 Mateusz Lampart Limanovia Limanowa 17
4 Roman Stepankov GKS Drwinia 16
5 Sylwester Tokarz Poprad Muszyna 14
6 Damian Kubicki Olimpia Pisarzowa 13
7 Konrad Grela Glinik Gorlice 13
8 Konrad Buć Watra Białka Tatrzańska 12
9 Piotr Drozdowicz Wolania Wola Rzędzińska 11
10 Dawid Polański Poprad Muszyna 11
11 Rafał Gadzina Glinik Gorlice 11
12 Kamil Wilk Tarnovia Tarnów 11
13 Józef Piwowarczyk Barciczanka Barcice 10
14 Daniel Noworolnik Lubań Maniowy 10
15 Grzegorz Marszalik Bocheński KS 9
16 Marcin Krywoborodenko Barciczanka Barcice 9
17 Mariusz Dudek Olimpia Pisarzowa 9
18 Artur Nowak Wolania Wola Rzędzińska 9
19 Michał Czubin Watra Białka Tatrzańska 8
20 Kamil Kurczab Limanovia Limanowa 8
21 Tomasz Kołbon Watra Białka Tatrzańska 8
22 Sylwester Kurnyta Lubań Maniowy 8
23 Sebastian Jacak Limanovia Limanowa 7
24 Rafał Kozioł Tarnovia Tarnów 7
25 Hubert Maślanka Sandecja II Nowy Sącz 7
26 Krzysztof Tarasek Barciczanka Barcice 7
27 Sebastian Gąsiorek Watra Białka Tatrzańska 6
28 Dominik Cabała Wolania Wola Rzędzińska 6
29 Szymon Burkat Limanovia Limanowa 6
30 Damian Świątek Tuchovia Tuchów 6
31 Sławomir Porębski KS Tymbark 5
32 Szymon Burkat Limanovia Limanowa 5
33 Piotr Kaczor Limanovia Limanowa 5
34 Krzysztof Wrzosek MLKS Żabno 5
35 Adrian Pikul MLKS Żabno 5
36 Krzysztof Styrna Bocheński KS 5
37 Seweryn Michalik Olimpia Pisarzowa 5
38 Karol Dziża Tuchovia Tuchów 5
39 Mateusz Baruch Tarnovia Tarnów 5
40 Jakub Filip Poprad Rytro 5
41 Krzysztof Podórniak Poprad Muszyna 5
42 Wojciech Mącior MLKS Żabno 5
43 Karol Filipek Bocheński KS 5
44 Szymon Adamski Wolania Wola Rzędzińska 5
45 Wojciech Kruk MLKS Żabno 5
46 Wiktor Weber Olimpia Pisarzowa 5
47 Marcin Motak Bocheński KS 5
48 Bartłomiej Frąc MLKS Żabno 5
49 Arkadiusz Serafin Glinik Gorlice 5
50 Dominik Pieprzyca GKS Drwinia 5
51 Kacper Orłowski Limanovia Limanowa 5
52 Tomasz Bomba Poprad Muszyna 5
53 Filip Płachno Tuchovia Tuchów 5
54 Sławomir Basisty Lubań Maniowy 5
55 Dawid Serafin Glinik Gorlice 4
56 Szymon Dziedzina Poprad Rytro 4
57 Patryk Dydyk Tarnovia Tarnów 4
58 Łukasz Radoń MLKS Żabno 4
59 Marcin Szczerba Wolania Wola Rzędzińska 4
60 Adrian Chłoń Wolania Wola Rzędzińska 4
61 Patryk Klich Tarnovia Tarnów 4
62 Adrian Basta Sandecja II Nowy Sącz 4
63 Krystian Lewicki Bocheński KS 4
64 Mariusz Max Merklinger Poprad Muszyna 4
65 Grzegorz Misiura Watra Białka Tatrzańska 4
66 Jakub Dobranowski Bocheński KS 4
67 Mateusz Poczkajski Poprad Rytro 4
68 Szczepan Baran Tuchovia Tuchów 4
69 Rafał Waksmudzki Watra Białka Tatrzańska 4
70 Rafał Kluska KS Tymbark 4
71 Mateusz Krokosz GKS Drwinia 4
72 Mateusz Firek Lubań Maniowy 4
73 Tomasz Ciećko Bocheński KS 4
74 Mateusz Wilk Poprad Muszyna 4
75 Jakub Szczurek Olimpia Pisarzowa 3
76 Piotr Marynowski Glinik Gorlice 3
77 Serhii Skrypkar GKS Drwinia 3
78 Michał Bajda GKS Drwinia 3
79 Rafał Gadzina Glinik Gorlice 3
80 Mateusz Michoń Wolania Wola Rzędzińska 3
81 Bartosz Kaszubowski Watra Białka Tatrzańska 3
82 Kacper Smoleń Sandecja II Nowy Sącz 3
83 Mateusz Prokop Tarnovia Tarnów 3
84 Daniel Nowak Limanovia Limanowa 3
85 Dawid Węglowski Poprad Muszyna 3
86 Mateusz Matlega Limanovia Limanowa 3
87 Jarosław Potoniec Lubań Maniowy 3
88 Łukasz Noga Tarnovia Tarnów 3
89 Bartosz Tokarczyk KS Tymbark 3
90 Damian Smoleń KS Tymbark 3
91 Paweł Szczepanik Barciczanka Barcice 3
92 Karol Bigos MLKS Żabno 3
93 Krystian Cierlik MLKS Żabno 3
94 Tomasz Tokarczyk Barciczanka Barcice 3
95 Krystian Baran Glinik Gorlice 3
96 Arkadiusz Serafin Glinik Gorlice 3
97 Piotr Kaczor Limanovia Limanowa 3
98 Jakub Dziedzic Glinik Gorlice 2
99 Patryk Szarek Sandecja II Nowy Sącz 2
100 Tomasz Palonek Bocheński KS 2
101 Patryk Mróz Wolania Wola Rzędzińska 2
102 Rafał Kostrzewa Watra Białka Tatrzańska 2
103 Mirosław Kordeczka Limanovia Limanowa 2
104 Grzegorz Mus Limanovia Limanowa 2
105 Przemysław Zagata Lubań Maniowy 2
106 Daniel Pociecha Olimpia Pisarzowa 2
107 Bartłomiej Ogiela Tuchovia Tuchów 2
108 Paweł Wielek Olimpia Pisarzowa 2
109 Dawid Drąg Glinik Gorlice 2
110 Tomasz Rząca Olimpia Pisarzowa 2
111 Andrzej Rabiański Watra Białka Tatrzańska 2
112 Grzegorz Cieżąbka Poprad Rytro 2
113 Jan Jakacki Poprad Rytro 2
114 Mateusz Szela Poprad Rytro 2
115 Daniel Kopeć Sandecja II Nowy Sącz 2
116 Jakub Berliński GKS Drwinia 2
117 Wojciech Tomala GKS Drwinia 2
118 Mirosław Tabor Bocheński KS 2
119 Łukasz Dudzik Lubań Maniowy 2
120 Marcin Ligas Lubań Maniowy 2
121 Kamil Gródek Lubań Maniowy 2
122 Błażej Gumuła GKS Drwinia 2
123 Adam Buk Poprad Rytro 2
124 Krystian Koralik Olimpia Pisarzowa 2
125 Maciej Górecki Lubań Maniowy 2
126 Burkat Szymon Limanovia Limanowa 2
127 Piotr Matras Limanovia Limanowa 2
128 Mateusz Poczekajski Poprad Rytro 2
129 Konrad Barwacz Tuchovia Tuchów 2
130 Paweł Łojek Watra Białka Tatrzańska 2
131 Michał Pawlik Poprad Rytro 2
132 Grzegorz Duda Poprad Rytro 2
133 Jakub Nowak Lubań Maniowy 2
134 Maciej Korzym Sandecja II Nowy Sącz 2
135 Mieszko Okoński Tarnovia Tarnów 2
136 Jakub Tadel Wolania Wola Rzędzińska 2
137 Bartosz Rokicki Watra Białka Tatrzańska 2
138 Dawid Basta Barciczanka Barcice 2
139 Filip Piszczek Sandecja II Nowy Sącz 2
140 Arkadiusz Budzyn Bocheński KS 1
141 Kacper Kukla Glinik Gorlice 1
142 Łukasz Surma Watra Białka Tatrzańska 1
143 Nikolas Kaczmarczyk Poprad Rytro 1
144 Bartłomiej Wojcieszek Tarnovia Tarnów 1
145 Łukasz Wilk Tarnovia Tarnów 1
146 Karol Janiec Wolania Wola Rzędzińska 1
147 Dawid Plata Limanovia Limanowa 1
148 Dariusz Kurowski Glinik Gorlice 1
149 Piotr Bobak Tuchovia Tuchów 1
150 Kacper Ziemianek Lubań Maniowy 1
151 Marcin Motak Bocheński KS 1
152 Wojciech Janur Barciczanka Barcice 1
153 Artur Majchrowski Barciczanka Barcice 1
154 Michał Chochorowski Poprad Muszyna 1
155 Czesław Kordeczka KS Tymbark 1
156 Paweł Kiełbasa Wolania Wola Rzędzińska 1
157 Wojciech Kuboń Tarnovia Tarnów 1
158 Jonatan Straus Sandecja II Nowy Sącz 1
159 Kamil Lizon Poprad Rytro 1
160 Jakub Gric Sandecja II Nowy Sącz 1
161 Tomasz Cygan GKS Drwinia 1
162 Paweł Salamon GKS Drwinia 1
163 Dominik Adamowski Wolania Wola Rzędzińska 1
164 Sebastian Dziedzina Poprad Rytro 1
165 Tomasz Nytko Tarnovia Tarnów 1
166 Sławomir Stec Tuchovia Tuchów 1
167 Patryk Duda Glinik Gorlice 1
168 Marcin Bałut Tuchovia Tuchów 1
169 Mateusz Orzechowski Poprad Muszyna 1
170 Michał Zawiślan Sandecja II Nowy Sącz 1
171 Piotr Śmierciak Limanovia Limanowa 1
172 Tomasz Rachwalski Bocheński KS 1
173 Konrad Krasiński Olimpia Pisarzowa 1
174 Piotr Filip Poprad Rytro 1
175 Bartłomiej Dudzic Sandecja II Nowy Sącz 1
176 Damian Chudyba Wolania Wola Rzędzińska 1
177 Krystian Kozioł Tuchovia Tuchów 1
178 Konrad Brdej Sandecja II Nowy Sącz 1
179 Radosław Motyka MLKS Żabno 1
180 Rafał Kuchta Watra Białka Tatrzańska 1
181 Kamil Rynduch GKS Drwinia 1
182 Jacek Malisz Tuchovia Tuchów 1
183 Jakub Dziubas Watra Białka Tatrzańska 1
184 Dawid Dyląg Lubań Maniowy 1
185 Piotr Górecki Bocheński KS 1
186 Kamil Stawiarski GKS Drwinia 1
187 Konrad Makowski Tuchovia Tuchów 1
188 Tomasz Brzyski Sandecja II Nowy Sącz 1
189 Michał Gryźlak Barciczanka Barcice 1
190 Marek Nowak Barciczanka Barcice 1
191 Jacak Sebastian Limanovia Limanowa 1
192 Tomasz Owsianka Olimpia Pisarzowa 1
193 Łukasz Czerkies MLKS Żabno 1
194 Mateusz Niewola Tuchovia Tuchów 1
195 Patryk Skrzypniak Glinik Gorlice 1
196 Mateusz Cetnarski Sandecja II Nowy Sącz 1
197 Dariusz Bałut Lubań Maniowy 1
198 Kamil Jachym MLKS Żabno 1
199 Wojciech Prażuch MLKS Żabno 1
200 Rafał Strojek Bocheński KS 1
201 Paweł Jarzębak Sandecja II Nowy Sącz 1
202 Bartosz Kozak Sandecja II Nowy Sącz 1
203 Tomasz Zawiślan Barciczanka Barcice 1
204 Patryk Kura GKS Drwinia 1
205 Damian Lampart Limanovia Limanowa 1
206 Jakub Duda Olimpia Pisarzowa 1
207 Kacper Kęska KS Tymbark 1
208 Adanowski brak Wolania Wola Rzędzińska 1
209 Jakub Wańczyk Poprad Rytro 1
210 Marcin Szary Glinik Gorlice 1
211 Józef Kosturko Watra Białka Tatrzańska 1
212 Piotr Zachariasz Poprad Rytro 1
213 Bałut brak Lubań Maniowy 1
214 Patryk Pilch Tarnovia Tarnów 1
215 Beniamin Jeż Limanovia Limanowa 1
216 Piotr Filipek Bocheński KS 1
217 Grzegorz Marszlik Bocheński KS 1
218 Tomasz Sanok Tarnovia Tarnów 1
219 Piotr Wałek Tarnovia Tarnów 1

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2017/2018

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Daniel Pociecha Olimpia Pisarzowa 2
2 Kamil Wilk Tarnovia Tarnów 1
3 Sebastian Gąsiorek Watra Białka Tatrzańska 1
4 Krzysztof Styrna Bocheński KS 1
5 Bartosz Kaszubowski Watra Białka Tatrzańska 1
6 Adam Buk Poprad Rytro 1
7 Wojciech Janur Barciczanka Barcice 1
8 Sławomir Stec Tuchovia Tuchów 1
9 Bartłomiej Kuc KS Tymbark 1
10 Mariusz Merklinger Poprad Muszyna 1
11 Tomasz Orzeł Olimpia Pisarzowa 1
12 Paweł Jarzebak Sandecja II Nowy Sącz 1