IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2017/2018

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Barciczanka Barcice 30 58 18 4 8 69 36 33
2 Limanovia Limanowa 30 56 17 5 8 86 37 49
3 Sandecja II Nowy Sącz 29 56 18 2 9 66 44 22
4 Watra Białka Tatrzańska 30 53 15 8 7 58 48 10
5 Lubań Maniowy 29 51 14 9 6 44 32 12
6 Bocheński KS 30 49 15 4 11 55 38 17
7 Glinik Gorlice 30 49 15 4 11 55 50 5
8 Poprad Muszyna 30 47 14 5 11 49 40 9
9 Tarnovia Tarnów 30 42 12 6 12 48 42 6
10 GKS Drwinia 30 42 12 6 12 46 42 4
11 Olimpia Pisarzowa 30 42 13 3 14 50 59 -9
12 MLKS Żabno 30 41 11 8 11 40 42 -2
13 Wolania Wola Rzędzińska 30 37 10 7 13 51 45 6
14 Poprad Rytro 30 25 7 4 19 33 62 -29
15 Tuchovia Tuchów 30 15 3 6 21 32 82 -50
16 KS Tymbark 30 13 4 1 25 19 102 -83
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2017/2018

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Barciczanka Barcice 15 38 12 2 1 45 13 32
2 Sandecja II Nowy Sącz 15 38 12 2 1 45 14 31
3 Lubań Maniowy 14 31 10 1 3 22 10 12
4 Limanovia Limanowa 15 30 9 3 3 52 17 35
5 Bocheński KS 15 27 8 3 4 30 15 15
6 Glinik Gorlice 15 27 8 3 4 31 25 6
7 Poprad Muszyna 15 27 8 3 4 28 17 11
8 Tarnovia Tarnów 15 26 8 2 5 29 12 17
9 GKS Drwinia 15 26 7 5 3 23 14 9
10 Watra Białka Tatrzańska 15 25 7 4 4 30 25 5
11 MLKS Żabno 15 25 7 4 4 24 18 6
12 Wolania Wola Rzędzińska 15 24 7 3 5 27 18 9
13 Olimpia Pisarzowa 15 23 7 2 6 26 28 -2
14 Poprad Rytro 15 13 4 1 10 17 32 -15
15 Tuchovia Tuchów 15 9 2 3 10 17 35 -18
16 KS Tymbark 15 3 1 0 14 11 51 -40
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2017/2018

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Watra Białka Tatrzańska 15 28 8 4 3 28 23 5
2 Limanovia Limanowa 15 26 8 2 5 34 20 14
3 Bocheński KS 15 22 7 1 7 25 23 2
4 Glinik Gorlice 15 22 7 1 7 24 25 -1
5 Barciczanka Barcice 15 20 6 2 7 24 23 1
6 Lubań Maniowy 15 20 4 8 3 22 22 0
7 Poprad Muszyna 15 20 6 2 7 21 23 -2
8 Olimpia Pisarzowa 15 19 6 1 8 24 31 -7
9 Sandecja II Nowy Sącz 14 18 6 0 8 21 30 -9
10 Tarnovia Tarnów 15 16 4 4 7 19 30 -11
11 GKS Drwinia 15 16 5 1 9 23 28 -5
12 MLKS Żabno 15 16 4 4 7 16 24 -8
13 Wolania Wola Rzędzińska 15 13 3 4 8 24 27 -3
14 Poprad Rytro 15 12 3 3 9 16 30 -14
15 KS Tymbark 15 10 3 1 11 8 51 -43
16 Tuchovia Tuchów 15 6 1 3 11 15 47 -32
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2017/2018

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Wolania Wola Rzędzińska 3 3 9 7 8 6 11 9 8 10 11 9
Watra Białka Tatrzańska 11 5 6 6 6 11 10 10 10 3 15 10
Tuchovia Tuchów 5 13 7 12 5 13 3 13 8 14 5 16
Tarnovia Tarnów 6 5 5 6 8 10 6 7 9 10 13 7
Sandecja II Nowy Sącz 7 6 7 5 13 8 10 5 5 6 13 9
Poprad Rytro 6 11 4 6 4 7 4 11 7 10 9 14
Poprad Muszyna 8 7 9 5 10 9 8 5 9 5 6 5
Olimpia Pisarzowa 9 12 10 7 10 11 5 4 6 13 9 9
MLKS Żabno 6 8 8 4 7 10 8 8 8 6 2 6
Lubań Maniowy 5 4 5 6 12 2 5 4 7 7 11 8
Limanovia Limanowa 19 4 9 5 18 6 13 5 9 3 14 14
KS Tymbark 2 13 0 11 4 19 3 11 5 14 5 25
Glinik Gorlice 6 8 5 6 10 11 10 9 7 7 15 7
GKS Drwinia 7 7 7 5 7 4 6 7 4 10 10 11
Bocheński KS 4 5 4 8 6 5 8 6 12 6 16 7
Barciczanka Barcice 10 3 6 2 11 7 6 2 16 6 13 10
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2017/2018

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Limanovia Limanowa 30 4.1 2.87 1.23 66.67% 33.33%
2 KS Tymbark 30 4.03 0.63 3.4 80% 20%
3 Tuchovia Tuchów 30 3.8 1.07 2.73 76.67% 23.33%
4 Sandecja II Nowy Sącz 29 3.79 2.28 1.52 86.21% 13.79%
5 Olimpia Pisarzowa 30 3.63 1.67 1.97 76.67% 23.33%
6 Watra Białka Tatrzańska 30 3.53 1.93 1.6 73.33% 26.67%
7 Glinik Gorlice 30 3.5 1.83 1.67 73.33% 26.67%
8 Barciczanka Barcice 30 3.5 2.3 1.2 66.67% 33.33%
9 Wolania Wola Rzędzińska 30 3.2 1.7 1.5 60% 40%
10 Poprad Rytro 30 3.17 1.1 2.07 60% 40%
11 Bocheński KS 30 3.1 1.83 1.27 70% 30%
12 Tarnovia Tarnów 30 3 1.6 1.4 53.33% 46.67%
13 Poprad Muszyna 30 2.97 1.63 1.33 53.33% 46.67%
14 GKS Drwinia 30 2.93 1.53 1.4 56.67% 43.33%
15 MLKS Żabno 30 2.73 1.33 1.4 56.67% 43.33%
16 Lubań Maniowy 29 2.62 1.52 1.1 41.38% 58.62%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2017/2018

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Wiktor Nowak Sandecja II Nowy Sącz 23
2 Marek Maślejak Barciczanka Barcice 20
3 Mateusz Lampart Limanovia Limanowa 17
4 Roman Stepankov GKS Drwinia 16
5 Sylwester Tokarz Poprad Muszyna 14
6 Damian Kubicki Olimpia Pisarzowa 13
7 Konrad Grela Glinik Gorlice 13
8 Konrad Buć Watra Białka Tatrzańska 12
9 Piotr Drozdowicz Wolania Wola Rzędzińska 11
10 Dawid Polański Poprad Muszyna 11
11 Rafał Gadzina Glinik Gorlice 11
12 Kamil Wilk Tarnovia Tarnów 11
13 Józef Piwowarczyk Barciczanka Barcice 10
14 Daniel Noworolnik Lubań Maniowy 10
15 Grzegorz Marszalik Bocheński KS 9
16 Marcin Krywoborodenko Barciczanka Barcice 9
17 Mariusz Dudek Olimpia Pisarzowa 9
18 Artur Nowak Wolania Wola Rzędzińska 9
19 Michał Czubin Watra Białka Tatrzańska 8
20 Kamil Kurczab Limanovia Limanowa 8
21 Tomasz Kołbon Watra Białka Tatrzańska 8
22 Sylwester Kurnyta Lubań Maniowy 8
23 Sebastian Jacak Limanovia Limanowa 7
24 Wojciech Kalisz Barciczanka Barcice 7
25 Rafał Kozioł Tarnovia Tarnów 7
26 Hubert Maślanka Sandecja II Nowy Sącz 7
27 Krzysztof Tarasek Barciczanka Barcice 7
28 Sebastian Gąsiorek Watra Białka Tatrzańska 6
29 Dominik Cabała Wolania Wola Rzędzińska 6
30 Szymon Burkat Limanovia Limanowa 6
31 Marcin Krywoborodenko Limanovia Limanowa 6
32 Damian Świątek Tuchovia Tuchów 6
33 Sławomir Porębski KS Tymbark 5
34 Szymon Burkat Limanovia Limanowa 5
35 Piotr Kaczor Limanovia Limanowa 5
36 Krzysztof Wrzosek MLKS Żabno 5
37 Adrian Pikul MLKS Żabno 5
38 Krzysztof Styrna Bocheński KS 5
39 Seweryn Michalik Olimpia Pisarzowa 5
40 Karol Dziża Tuchovia Tuchów 5
41 Mateusz Baruch Tarnovia Tarnów 5
42 Jakub Filip Poprad Rytro 5
43 Krzysztof Podórniak Poprad Muszyna 5
44 Wojciech Mącior MLKS Żabno 5
45 Karol Filipek Bocheński KS 5
46 Szymon Adamski Wolania Wola Rzędzińska 5
47 Wojciech Kruk MLKS Żabno 5
48 Wiktor Weber Olimpia Pisarzowa 5
49 Marcin Motak Bocheński KS 5
50 Bartłomiej Frąc MLKS Żabno 5
51 Arkadiusz Serafin Glinik Gorlice 5
52 Dominik Pieprzyca GKS Drwinia 5
53 Kacper Orłowski Limanovia Limanowa 5
54 Tomasz Bomba Poprad Muszyna 5
55 Filip Płachno Tuchovia Tuchów 5
56 Sławomir Basisty Lubań Maniowy 5
57 Dawid Serafin Glinik Gorlice 4
58 Szymon Dziedzina Poprad Rytro 4
59 Patryk Dydyk Tarnovia Tarnów 4
60 Łukasz Radoń MLKS Żabno 4
61 Marcin Szczerba Wolania Wola Rzędzińska 4
62 Adrian Chłoń Wolania Wola Rzędzińska 4
63 Patryk Klich Tarnovia Tarnów 4
64 Adrian Basta Sandecja II Nowy Sącz 4
65 Krystian Lewicki Bocheński KS 4
66 Mariusz Max Merklinger Poprad Muszyna 4
67 Grzegorz Misiura Watra Białka Tatrzańska 4
68 Jakub Dobranowski Bocheński KS 4
69 Mateusz Poczkajski Poprad Rytro 4
70 Szczepan Baran Tuchovia Tuchów 4
71 Rafał Waksmudzki Watra Białka Tatrzańska 4
72 Rafał Kluska KS Tymbark 4
73 Mateusz Krokosz GKS Drwinia 4
74 Mateusz Firek Lubań Maniowy 4
75 Tomasz Ciećko Bocheński KS 4
76 Mateusz Wilk Poprad Muszyna 4
77 Jakub Szczurek Olimpia Pisarzowa 3
78 Piotr Marynowski Glinik Gorlice 3
79 Serhii Skrypkar GKS Drwinia 3
80 Michał Bajda GKS Drwinia 3
81 Rafał Gadzina Glinik Gorlice 3
82 Mateusz Michoń Wolania Wola Rzędzińska 3
83 Bartosz Kaszubowski Watra Białka Tatrzańska 3
84 Kacper Smoleń Sandecja II Nowy Sącz 3
85 Mateusz Prokop Tarnovia Tarnów 3
86 Daniel Nowak Limanovia Limanowa 3
87 Dawid Węglowski Poprad Muszyna 3
88 Mateusz Matlega Limanovia Limanowa 3
89 Jarosław Potoniec Lubań Maniowy 3
90 Łukasz Noga Tarnovia Tarnów 3
91 Bartosz Tokarczyk KS Tymbark 3
92 Damian Smoleń KS Tymbark 3
93 Paweł Szczepanik Barciczanka Barcice 3
94 Karol Bigos MLKS Żabno 3
95 Krystian Cierlik MLKS Żabno 3
96 Tomasz Tokarczyk Barciczanka Barcice 3
97 Krystian Baran Glinik Gorlice 3
98 Arkadiusz Serafin Glinik Gorlice 3
99 Piotr Kaczor Limanovia Limanowa 3
100 Daniel Bukowiec Bocheński KS 2
101 Jakub Dziedzic Glinik Gorlice 2
102 Patryk Szarek Sandecja II Nowy Sącz 2
103 Tomasz Palonek Bocheński KS 2
104 Patryk Mróz Wolania Wola Rzędzińska 2
105 Rafał Kostrzewa Watra Białka Tatrzańska 2
106 Mirosław Kordeczka Limanovia Limanowa 2
107 Grzegorz Mus Limanovia Limanowa 2
108 Przemysław Zagata Lubań Maniowy 2
109 Daniel Pociecha Olimpia Pisarzowa 2
110 Bartłomiej Ogiela Tuchovia Tuchów 2
111 Paweł Wielek Olimpia Pisarzowa 2
112 Dawid Drąg Glinik Gorlice 2
113 Tomasz Rząca Olimpia Pisarzowa 2
114 Andrzej Rabiański Watra Białka Tatrzańska 2
115 Grzegorz Cieżąbka Poprad Rytro 2
116 Jan Jakacki Poprad Rytro 2
117 Mateusz Szela Poprad Rytro 2
118 Daniel Kopeć Sandecja II Nowy Sącz 2
119 Jakub Berliński GKS Drwinia 2
120 Wojciech Tomala GKS Drwinia 2
121 Mirosław Tabor Bocheński KS 2
122 Łukasz Dudzik Lubań Maniowy 2
123 Marcin Ligas Lubań Maniowy 2
124 Kamil Gródek Lubań Maniowy 2
125 Błażej Gumuła GKS Drwinia 2
126 Adam Buk Poprad Rytro 2
127 Krystian Koralik Olimpia Pisarzowa 2
128 Maciej Górecki Lubań Maniowy 2
129 Burkat Szymon Limanovia Limanowa 2
130 Piotr Matras Limanovia Limanowa 2
131 Mateusz Poczekajski Poprad Rytro 2
132 Konrad Barwacz Tuchovia Tuchów 2
133 Paweł Łojek Watra Białka Tatrzańska 2
134 Michał Pawlik Poprad Rytro 2
135 Grzegorz Duda Poprad Rytro 2
136 Jakub Nowak Lubań Maniowy 2
137 Maciej Korzym Sandecja II Nowy Sącz 2
138 Mieszko Okoński Tarnovia Tarnów 2
139 Jakub Tadel Wolania Wola Rzędzińska 2
140 Bartosz Rokicki Watra Białka Tatrzańska 2
141 Dawid Basta Barciczanka Barcice 2
142 Filip Piszczek Sandecja II Nowy Sącz 2
143 Arkadiusz Budzyn Bocheński KS 1
144 Kacper Kukla Glinik Gorlice 1
145 Łukasz Surma Watra Białka Tatrzańska 1
146 Nikolas Kaczmarczyk Poprad Rytro 1
147 Bartłomiej Wojcieszek Tarnovia Tarnów 1
148 Łukasz Wilk Tarnovia Tarnów 1
149 Karol Janiec Wolania Wola Rzędzińska 1
150 Dawid Plata Limanovia Limanowa 1
151 Dariusz Kurowski Glinik Gorlice 1
152 Piotr Bobak Tuchovia Tuchów 1
153 Kacper Ziemianek Lubań Maniowy 1
154 Marcin Motak Bocheński KS 1
155 Wojciech Janur Barciczanka Barcice 1
156 Artur Majchrowski Barciczanka Barcice 1
157 Michał Chochorowski Poprad Muszyna 1
158 Czesław Kordeczka KS Tymbark 1
159 Paweł Kiełbasa Wolania Wola Rzędzińska 1
160 Wojciech Kuboń Tarnovia Tarnów 1
161 Jonatan Straus Sandecja II Nowy Sącz 1
162 Kamil Lizon Poprad Rytro 1
163 Jakub Gric Sandecja II Nowy Sącz 1
164 Tomasz Cygan GKS Drwinia 1
165 Paweł Salamon GKS Drwinia 1
166 Dominik Adamowski Wolania Wola Rzędzińska 1
167 Sebastian Dziedzina Poprad Rytro 1
168 Tomasz Nytko Tarnovia Tarnów 1
169 Sławomir Stec Tuchovia Tuchów 1
170 Patryk Duda Glinik Gorlice 1
171 Marcin Bałut Tuchovia Tuchów 1
172 Mateusz Orzechowski Poprad Muszyna 1
173 Michał Zawiślan Sandecja II Nowy Sącz 1
174 Piotr Śmierciak Limanovia Limanowa 1
175 Tomasz Rachwalski Bocheński KS 1
176 Konrad Krasiński Olimpia Pisarzowa 1
177 Piotr Filip Poprad Rytro 1
178 Bartłomiej Dudzic Sandecja II Nowy Sącz 1
179 Damian Chudyba Wolania Wola Rzędzińska 1
180 Krystian Kozioł Tuchovia Tuchów 1
181 Konrad Brdej Sandecja II Nowy Sącz 1
182 Radosław Motyka MLKS Żabno 1
183 Rafał Kuchta Watra Białka Tatrzańska 1
184 Kamil Rynduch GKS Drwinia 1
185 Jacek Malisz Tuchovia Tuchów 1
186 Jakub Dziubas Watra Białka Tatrzańska 1
187 Dawid Dyląg Lubań Maniowy 1
188 Piotr Górecki Bocheński KS 1
189 Kamil Stawiarski GKS Drwinia 1
190 Konrad Makowski Tuchovia Tuchów 1
191 Tomasz Brzyski Sandecja II Nowy Sącz 1
192 Michał Gryźlak Barciczanka Barcice 1
193 Marek Nowak Barciczanka Barcice 1
194 Jacak Sebastian Limanovia Limanowa 1
195 Tomasz Owsianka Olimpia Pisarzowa 1
196 Łukasz Czerkies MLKS Żabno 1
197 Mateusz Niewola Tuchovia Tuchów 1
198 Patryk Skrzypniak Glinik Gorlice 1
199 Mateusz Cetnarski Sandecja II Nowy Sącz 1
200 Dariusz Bałut Lubań Maniowy 1
201 Kamil Jachym MLKS Żabno 1
202 Wojciech Prażuch MLKS Żabno 1
203 Rafał Strojek Bocheński KS 1
204 Paweł Jarzębak Sandecja II Nowy Sącz 1
205 Bartosz Kozak Sandecja II Nowy Sącz 1
206 Tomasz Zawiślan Barciczanka Barcice 1
207 Patryk Kura GKS Drwinia 1
208 Damian Lampart Limanovia Limanowa 1
209 Jakub Duda Olimpia Pisarzowa 1
210 Kacper Kęska KS Tymbark 1
211 Adanowski brak Wolania Wola Rzędzińska 1
212 Jakub Wańczyk Poprad Rytro 1
213 Marcin Szary Glinik Gorlice 1
214 Józef Kosturko Watra Białka Tatrzańska 1
215 Piotr Zachariasz Poprad Rytro 1
216 Bałut brak Lubań Maniowy 1
217 Patryk Pilch Tarnovia Tarnów 1
218 Beniamin Jeż Limanovia Limanowa 1
219 Piotr Filipek Bocheński KS 1
220 Grzegorz Marszlik Bocheński KS 1
221 Tomasz Sanok Tarnovia Tarnów 1
222 Piotr Wałek Tarnovia Tarnów 1

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2017/2018

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Daniel Pociecha Olimpia Pisarzowa 2
2 Kamil Wilk Tarnovia Tarnów 1
3 Sebastian Gąsiorek Watra Białka Tatrzańska 1
4 Krzysztof Styrna Bocheński KS 1
5 Bartosz Kaszubowski Watra Białka Tatrzańska 1
6 Adam Buk Poprad Rytro 1
7 Wojciech Janur Barciczanka Barcice 1
8 Sławomir Stec Tuchovia Tuchów 1
9 Bartłomiej Kuc KS Tymbark 1
10 Mariusz Merklinger Poprad Muszyna 1
11 Tomasz Orzeł Olimpia Pisarzowa 1
12 Paweł Jarzebak Sandecja II Nowy Sącz 1