IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2016/2017

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Limanovia Limanowa 30 67 20 7 3 83 31 52
2 Barciczanka Barcice 30 61 18 7 5 50 21 29
3 Poprad Muszyna 30 60 17 9 4 57 34 23
4 Watra Białka Tatrzańska 30 59 17 8 5 60 28 32
5 Lubań Maniowy 30 46 13 7 10 57 44 13
6 Wolania Wola Rzędzińska 30 45 12 9 9 56 44 12
7 Poprad Rytro 30 41 10 11 9 45 39 6
8 GKS Drwinia 30 39 11 6 13 33 39 -6
9 Tarnovia Tarnów 30 36 9 9 12 39 38 1
10 Bocheński KS 30 35 10 5 15 46 57 -11
11 KS Tymbark 30 34 8 10 12 45 48 -3
12 Glinik Gorlice 30 33 9 6 15 36 52 -16
13 Orkan Szczyrzyc 30 33 9 6 15 43 63 -20
14 Skalnik Kamionka Wielka 30 29 9 2 19 31 66 -35
15 Sokół Borzęcin Górny 30 24 6 6 18 44 80 -36
16 Jadowniczanka Jadowniki 30 21 5 6 19 39 80 -41
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2016/2017

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Limanovia Limanowa 15 36 11 3 1 53 19 34
2 Watra Białka Tatrzańska 15 36 11 3 1 38 12 26
3 Barciczanka Barcice 15 30 9 3 3 27 14 13
4 Poprad Muszyna 15 28 8 4 3 27 14 13
5 Lubań Maniowy 15 24 7 3 5 27 18 9
6 Wolania Wola Rzędzińska 15 24 7 3 5 29 17 12
7 Poprad Rytro 15 23 6 5 4 28 21 7
8 Bocheński KS 15 22 6 4 5 26 22 4
9 Tarnovia Tarnów 15 21 6 3 6 22 15 7
10 KS Tymbark 15 19 4 7 4 19 23 -4
11 Orkan Szczyrzyc 15 18 5 3 7 24 31 -7
12 GKS Drwinia 15 16 4 4 7 15 21 -6
13 Glinik Gorlice 15 14 3 5 7 14 23 -9
14 Jadowniczanka Jadowniki 15 14 4 2 9 20 32 -12
15 Skalnik Kamionka Wielka 15 13 4 1 10 16 31 -15
16 Sokół Borzęcin Górny 15 13 3 4 8 26 40 -14
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2016/2017

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Poprad Muszyna 15 32 9 5 1 30 20 10
2 Limanovia Limanowa 15 31 9 4 2 30 12 18
3 Barciczanka Barcice 15 31 9 4 2 23 7 16
4 Watra Białka Tatrzańska 15 23 6 5 4 22 16 6
5 GKS Drwinia 15 23 7 2 6 18 18 0
6 Lubań Maniowy 15 22 6 4 5 30 26 4
7 Wolania Wola Rzędzińska 15 21 5 6 4 27 27 0
8 Glinik Gorlice 15 19 6 1 8 22 29 -7
9 Poprad Rytro 15 18 4 6 5 17 18 -1
10 Skalnik Kamionka Wielka 15 16 5 1 9 15 35 -20
11 Tarnovia Tarnów 15 15 3 6 6 17 23 -6
12 KS Tymbark 15 15 4 3 8 26 25 1
13 Orkan Szczyrzyc 15 15 4 3 8 19 32 -13
14 Bocheński KS 15 13 4 1 10 20 35 -15
15 Sokół Borzęcin Górny 15 11 3 2 10 18 40 -22
16 Jadowniczanka Jadowniki 15 7 1 4 10 19 48 -29
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2016/2017

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Wolania Wola Rzędzińska 6 6 5 7 9 2 4 9 13 8 13 6
Watra Białka Tatrzańska 6 3 7 3 18 6 7 1 7 5 11 7
Tarnovia Tarnów 0 8 8 7 2 12 8 6 5 3 9 3
Sokół Borzęcin Górny 7 7 12 8 5 16 4 12 5 11 10 18
Skalnik Kamionka Wielka 2 5 7 11 9 5 4 11 5 11 2 16
Poprad Rytro 9 7 6 2 5 4 4 3 10 7 7 8
Poprad Muszyna 7 6 6 3 7 7 11 2 8 10 12 4
Orkan Szczyrzyc 4 12 7 7 7 7 6 10 5 12 9 9
Lubań Maniowy 5 5 9 7 7 7 10 8 10 6 13 7
Limanovia Limanowa 11 7 8 2 15 3 13 4 13 3 21 10
KS Tymbark 10 2 8 6 7 7 6 7 4 10 9 14
Jadowniczanka Jadowniki 5 10 3 20 6 16 6 8 5 10 8 14
Glinik Gorlice 2 11 3 7 7 11 6 3 8 7 7 9
GKS Drwinia 6 2 3 5 5 9 3 8 10 6 4 7
Bocheński KS 10 4 7 7 8 8 4 6 6 12 8 15
Barciczanka Barcice 7 2 3 0 7 4 5 3 9 2 10 6
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2016/2017

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Sokół Borzęcin Górny 30 4.13 1.47 2.67 86.67% 13.33%
2 Jadowniczanka Jadowniki 30 3.97 1.3 2.67 83.33% 16.67%
3 Limanovia Limanowa 30 3.8 2.77 1.03 73.33% 26.67%
4 Orkan Szczyrzyc 30 3.53 1.43 2.1 73.33% 26.67%
5 Bocheński KS 30 3.43 1.53 1.9 66.67% 33.33%
6 Lubań Maniowy 30 3.37 1.9 1.47 63.33% 36.67%
7 Wolania Wola Rzędzińska 30 3.33 1.87 1.47 63.33% 36.67%
8 Skalnik Kamionka Wielka 30 3.23 1.03 2.2 76.67% 23.33%
9 KS Tymbark 30 3.1 1.5 1.6 63.33% 36.67%
10 Poprad Muszyna 30 3.03 1.9 1.13 60% 40%
11 Watra Białka Tatrzańska 30 2.93 2 0.93 60% 40%
12 Glinik Gorlice 30 2.93 1.2 1.73 56.67% 43.33%
13 Poprad Rytro 30 2.8 1.5 1.3 56.67% 43.33%
14 Tarnovia Tarnów 30 2.57 1.3 1.27 40% 60%
15 GKS Drwinia 30 2.4 1.1 1.3 50% 50%
16 Barciczanka Barcice 30 2.37 1.67 0.7 46.67% 53.33%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2016/2017

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Sławomir Basisty Lubań Maniowy 18
2 Piotr Kaczor Limanovia Limanowa 14
3 Konrad Buć Watra Białka Tatrzańska 11
4 Kamil Kurczab Limanovia Limanowa 11
5 Mateusz Poczkajski Poprad Rytro 11
6 Sergiusz Kostecki Sokół Borzęcin Górny 10
7 Józef Piwowarczyk Limanovia Limanowa 9
8 Michał Tabor Orkan Szczyrzyc 9
9 Tomasz Kołbon Watra Białka Tatrzańska 9
10 Sławomir Zubel Bocheński KS 9
11 Mateusz Firek Lubań Maniowy 8
12 Michał Pawlik Poprad Rytro 8
13 Mirosław Kalita Watra Białka Tatrzańska 8
14 Sebastian Jacak Limanovia Limanowa 8
15 Sebastian Gąsiorek Watra Białka Tatrzańska 8
16 Artur Nowak Wolania Wola Rzędzińska 8
17 Sylwester Tokarz Poprad Muszyna 8
18 Dawid Polański Poprad Muszyna 8
19 Krywoborodenko Marcin KS Tymbark 8
20 Szymon Dziedzina Poprad Rytro 7
21 Andrzej Stec Jadowniczanka Jadowniki 7
22 Filipek Piotr GKS Drwinia 7
23 Kamil Wilk Tarnovia Tarnów 7
24 Dominik Cabała Wolania Wola Rzędzińska 6
25 Aleksander Kozuch Limanovia Limanowa 6
26 Grzegorz Misiura Watra Białka Tatrzańska 6
27 Adam Bajdel Skalnik Kamionka Wielka 6
28 Rafał Gadzina Glinik Gorlice 6
29 Jakub Dobranowski Bocheński KS 6
30 Tokarz Sylwester Poprad Muszyna 6
31 Konrad Brdej Barciczanka Barcice 6
32 Przemysław Bury Sokół Borzęcin Górny 6
33 Sławomir Porębski KS Tymbark 6
34 Krzysztof Tokarczyk Barciczanka Barcice 6
35 Sylwester Wierzycki Limanovia Limanowa 6
36 Mateusz Mlostek Orkan Szczyrzyc 5
37 Rafał Kozioł Tarnovia Tarnów 5
38 Marcin Krywoborodenko KS Tymbark 5
39 Marcin Kurek Limanovia Limanowa 5
40 Bartłomiej Limanówka Orkan Szczyrzyc 5
41 Mariusz Zabiegała Sokół Borzęcin Górny 5
42 Arkadiusz Serafin Glinik Gorlice 5
43 Mateusz Michoń Wolania Wola Rzędzińska 5
44 Mariusz Łyduch Sokół Borzęcin Górny 5
45 Mateusz Wilk Poprad Muszyna 5
46 Kamil Rynduch GKS Drwinia 5
47 Grzegorz Maciaszek Skalnik Kamionka Wielka 5
48 Daniel Policht Sokół Borzęcin Górny 5
49 Wojciech Janur Poprad Muszyna 5
50 Piekarczyk Krzysztof KS Tymbark 5
51 Dariusz Bałut KS Tymbark 4
52 Adrian Chłoń Wolania Wola Rzędzińska 4
53 Wojciech Szkotak Wolania Wola Rzędzińska 4
54 Michał Petrus Watra Białka Tatrzańska 4
55 Łukasz Krupa Barciczanka Barcice 4
56 Walid Kandel Limanovia Limanowa 4
57 Maciej Ślazyk Limanovia Limanowa 4
58 Bartosz Tokarczyk Bocheński KS 4
59 Arkadiusz Budzyn Bocheński KS 4
60 Bartłomiej Krużel Tarnovia Tarnów 4
61 Robert Karkula Lubań Maniowy 4
62 Piotr Pastuszak Barciczanka Barcice 4
63 Michał Żak Jadowniczanka Jadowniki 4
64 Łukasz Noga Tarnovia Tarnów 4
65 Daniel Kotarba Jadowniczanka Jadowniki 4
66 Górecki Maciej Lubań Maniowy 4
67 Piotr Zachariasz Poprad Rytro 4
68 Fabian Fałowski Barciczanka Barcice 4
69 Piotr Boruch Wolania Wola Rzędzińska 4
70 Jakub Szumlański Sokół Borzęcin Górny 4
71 Tomasz Tokarczyk Barciczanka Barcice 3
72 Daniel Noworolnik Sokół Borzęcin Górny 3
73 Dominik Martuszewski Glinik Gorlice 3
74 Daniel Bukowiec Bocheński KS 3
75 Jakub Kozioł Orkan Szczyrzyc 3
76 Patryk Klich Tarnovia Tarnów 3
77 Michał Gryźlak Poprad Rytro 3
78 Mariusz Merklinger Poprad Muszyna 3
79 Józef Kosturko Watra Białka Tatrzańska 3
80 Porębski Sławomir KS Tymbark 3
81 Adrian Chłoń Wolania Wola Rzędzińska 3
82 Grzegorz Duda Poprad Rytro 3
83 Karol Mus Limanovia Limanowa 3
84 Krzysztof Tarasek Barciczanka Barcice 3
85 Grzegorz Żarnowski Skalnik Kamionka Wielka 3
86 Limanówka Bartłomiej Orkan Szczyrzyc 3
87 Michał Kulig Jadowniczanka Jadowniki 3
88 Sławomir Rydz Jadowniczanka Jadowniki 3
89 Tomasz Marut Bocheński KS 3
90 Damian Wsol Limanovia Limanowa 3
91 Tomasz Mól Jadowniczanka Jadowniki 3
92 Andrzej Mika Sokół Borzęcin Górny 3
93 Patryk Dydyk Tarnovia Tarnów 3
94 Jakub Dziedzic Glinik Gorlice 3
95 Zabiegała Mariusz Sokół Borzęcin Górny 3
96 Jarosław Siwek Bocheński KS 3
97 Patryk Szatko Wolania Wola Rzędzińska 3
98 Przemysław Zagata Lubań Maniowy 3
99 Kurek Marcin Limanovia Limanowa 3
100 Daniel Kotarba Jadowniczanka Jadowniki 3
101 Tomasz Lichota Limanovia Limanowa 2
102 Artur Nowak Wolania Wola Rzędzińska 2
103 Wikar Mateusz KS Tymbark 2
104 Wojciech Tomala GKS Drwinia 2
105 Seweryn Tokarz Poprad Muszyna 2
106 Józef Gargas Orkan Szczyrzyc 2
107 Damian Firek Lubań Maniowy 2
108 Rafał Kostrzewa Watra Białka Tatrzańska 2
109 Kamil Stawiarski GKS Drwinia 2
110 Sebastian Nowak Skalnik Kamionka Wielka 2
111 Jakub Nowak Lubań Maniowy 2
112 Dominik Minorczyk Wolania Wola Rzędzińska 2
113 Boczoń Sławomir KS Tymbark 2
114 Rafał Kluska Bocheński KS 2
115 Piotr Rojkowicz Jadowniczanka Jadowniki 2
116 Tomasz Zawiślan Barciczanka Barcice 2
117 Bartosz Kozak Poprad Rytro 2
118 Mus Grzegorz Limanovia Limanowa 2
119 Kukla Kacper Glinik Gorlice 2
120 Paweł Kołodziej GKS Drwinia 2
121 Michał Suchonek Skalnik Kamionka Wielka 2
122 Grzegorz Hasior Skalnik Kamionka Wielka 2
123 Marcin Motak GKS Drwinia 2
124 Paweł Szczepanik Barciczanka Barcice 2
125 Bałut Dariusz KS Tymbark 2
126 Wojciech Mącior Wolania Wola Rzędzińska 2
127 Tomasz Bomba Poprad Muszyna 2
128 Karol Filipek GKS Drwinia 2
129 Krzysztof Czubiak Lubań Maniowy 2
130 Tomasz Rząca Glinik Gorlice 2
131 Jakub Kinsky Poprad Muszyna 2
132 Krzysztof Podgórniak Poprad Muszyna 2
133 Jakub Maciasz Watra Białka Tatrzańska 2
134 Sławomir Zubel Bocheński KS 2
135 Dawid Janczarzyk Skalnik Kamionka Wielka 2
136 Wojciech Jurek GKS Drwinia 2
137 Mariusz Gnyla Orkan Szczyrzyc 2
138 Marcin Szczerba Wolania Wola Rzędzińska 2
139 Basisty Sławomir Lubań Maniowy 2
140 Mateusz Młynarczyk Lubań Maniowy 2
141 Sylwester Kurnyta Lubań Maniowy 2
142 Krupa Łukasz Barciczanka Barcice 2
143 Drąg Dawid Glinik Gorlice 2
144 Mateusz Klesiewicz Bocheński KS 2
145 Piotr Saratowicz Barciczanka Barcice 2
146 Dziedzic Jakub Glinik Gorlice 2
147 Michał Chochorowski Poprad Muszyna 1
148 Rafał Zegar Tarnovia Tarnów 1
149 Rafał Gadzina Glinik Gorlice 1
150 Mirosław Kordeczka KS Tymbark 1
151 Marcin Urbański KS Tymbark 1
152 Bartosz Limanowka Orkan Szczyrzyc 1
153 Podgórniak Krzysztof Poprad Muszyna 1
154 Krzysztof Podgórniak Poprad Muszyna 1
155 Miroslav Hanuscak Poprad Muszyna 1
156 Seweryn Tokarz Poprad Muszyna 1
157 Hubert Wardęga Orkan Szczyrzyc 1
158 Jakub Tadel Wolania Wola Rzędzińska 1
159 Mateusz Krokosz GKS Drwinia 1
160 Mirosław Krodeczka KS Tymbark 1
161 Kacper Ziemianek Lubań Maniowy 1
162 Juraj Kosturko Watra Białka Tatrzańska 1
163 Krzysztof Satoła Bocheński KS 1
164 Grzegorz Asior Skalnik Kamionka Wielka 1
165 Marcin Szary Glinik Gorlice 1
166 Kamil Kular GKS Drwinia 1
167 Mateusz Dyląg Skalnik Kamionka Wielka 1
168 Robert Kawulka Orkan Szczyrzyc 1
169 Mateusz Prokop Tarnovia Tarnów 1
170 Mateusz Obłąk Sokół Borzęcin Górny 1
171 Andrzej Rabiański Watra Białka Tatrzańska 1
172 Krystian Baran Glinik Gorlice 1
173 Krystian Maślanka Barciczanka Barcice 1
174 Szymon Witek Limanovia Limanowa 1
175 Filip Grzesik Jadowniczanka Jadowniki 1
176 Damian Chudyba Wolania Wola Rzędzińska 1
177 Konrad Wołoszyn Wolania Wola Rzędzińska 1
178 Urbański Marcin KS Tymbark 1
179 Mrózek Adrian KS Tymbark 1
180 Paweł Michał Orkan Szczyrzyc 1
181 Sławomir Olejarz Orkan Szczyrzyc 1
182 Jakub Filip Poprad Rytro 1
183 Marcin Kościółek Skalnik Kamionka Wielka 1
184 Wojciech Kalisz Barciczanka Barcice 1
185 Marek Chochla Skalnik Kamionka Wielka 1
186 Marcin Wardzała Tarnovia Tarnów 1
187 Zasadni Jan KS Tymbark 1
188 Rufin Wójtowicz Jadowniczanka Jadowniki 1
189 Mateusz Baruch Tarnovia Tarnów 1
190 Grzegorz Ciężobka Poprad Rytro 1
191 Konrad Wójs Orkan Szczyrzyc 1
192 Kamil Maślanka Poprad Muszyna 1
193 Damian Majcher Glinik Gorlice 1
194 Piotr Stępkowicz Glinik Gorlice 1
195 Rynduch Kamil GKS Drwinia 1
196 Łukasz Piech GKS Drwinia 1
197 Bartłomiej Kudelski GKS Drwinia 1
198 Kurek Marcin Limanovia Limanowa 1
199 Mikler Grzegorz GKS Drwinia 1
200 Dominik Świerczek Tarnovia Tarnów 1
201 Piotr Szosta Wolania Wola Rzędzińska 1
202 Czyrnek Maciej KS Tymbark 1
203 Mirosław Tabor Bocheński KS 1
204 Rafał Kuchta Watra Białka Tatrzańska 1
205 Piotr Kudryk Barciczanka Barcice 1
206 Robert Oleksy Orkan Szczyrzyc 1
207 Jan Zieliński Skalnik Kamionka Wielka 1
208 Żak Michał Jadowniczanka Jadowniki 1
209 Hanuscak Miroslav Poprad Muszyna 1
210 Kamil Kasica Lubań Maniowy 1
211 Tomasz Nytko Tarnovia Tarnów 1
212 Piotr Wójs Orkan Szczyrzyc 1
213 Robert Mroszczak Watra Białka Tatrzańska 1
214 Michał Kaczmarczyk Bocheński KS 1
215 Józef Piwowarczyk Limanovia Limanowa 1
216 Mateusz Wawryka Sokół Borzęcin Górny 1
217 Artur Majchrowski Barciczanka Barcice 1
218 Baran Krystian Glinik Gorlice 1
219 Baran Krystian Glinik Gorlice 1

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2016/2017

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Żak Jadowniczanka Jadowniki 1
2 Wojciech Tomala GKS Drwinia 1
3 Mateusz Dyląg Skalnik Kamionka Wielka 1
4 Marek Chochla Skalnik Kamionka Wielka 1
5 Grzegorz Ciężobka Poprad Rytro 1
6 Krzysztof Piwowarczyk Orkan Szczyrzyc 1
7 Mariusz Merklinger Poprad Muszyna 1
8 Bartłomiej Chlebek Bocheński KS 1
9 Michał Baruch Wolania Wola Rzędzińska 1
10 Artur Świerad Lubań Maniowy 1
11 Wojciech Chorobik Glinik Gorlice 1
12 Michał Ruchałowski Limanovia Limanowa 1