IV liga łódzka sezon 2016/2017

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warta Sieradz 38 86 26 8 4 85 26 59
2 Warta Działoszyn 38 72 22 6 10 69 41 28
3 Omega Kleszczów 38 67 20 7 11 78 61 17
4 Unia Skierniewice 38 65 18 11 9 84 41 43
5 Zjednoczeni Bełchatów 38 64 18 10 10 67 50 17
6 GKS II Bełchatów 38 61 16 13 9 83 58 25
7 Ner Poddębice 38 61 17 10 11 78 57 21
8 KS Kutno 38 60 17 9 12 65 61 4
9 Zjednoczeni Stryków 38 57 15 12 11 66 61 5
10 Pilica Przedbórz 38 57 18 3 17 73 77 -4
11 LKS Kwiatkowice 38 57 18 3 17 66 72 -6
12 Zawisza Pajęczno 38 56 17 5 16 73 74 -1
13 KS Paradyż 38 52 15 7 16 54 55 -1
14 Ceramika Opoczno 38 49 12 13 13 48 45 3
15 Włókniarz Zelów 38 45 11 12 15 43 58 -15
16 Zawisza Rzgów 38 42 11 9 18 50 69 -19
17 Jutrzenka Warta 38 37 10 7 21 57 93 -36
18 Andrespolia Wiśniowa Góra 38 29 7 8 23 52 78 -26
19 RKS Radomsko 38 26 7 5 26 43 85 -42
20 Polonia Piotrków Trybunalski 38 14 2 8 28 33 105 -72
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2016/2017

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warta Sieradz 19 46 14 4 1 39 10 29
2 Warta Działoszyn 19 39 12 3 4 44 19 25
3 Unia Skierniewice 19 38 11 5 3 49 19 30
4 Zjednoczeni Bełchatów 19 38 11 5 3 38 19 19
5 GKS II Bełchatów 19 35 10 5 4 46 32 14
6 KS Kutno 19 34 10 4 5 33 28 5
7 Omega Kleszczów 19 33 9 6 4 40 26 14
8 Ceramika Opoczno 19 33 9 6 4 31 16 15
9 Ner Poddębice 19 32 9 5 5 46 33 13
10 Zawisza Pajęczno 19 32 10 2 7 36 39 -3
11 LKS Kwiatkowice 19 30 9 3 7 29 26 3
12 Pilica Przedbórz 19 29 9 2 8 34 32 2
13 Zjednoczeni Stryków 19 28 7 7 5 33 32 1
14 KS Paradyż 19 27 8 3 8 31 27 4
15 Zawisza Rzgów 19 25 7 4 8 26 29 -3
16 Włókniarz Zelów 19 20 5 5 9 18 30 -12
17 Jutrzenka Warta 19 18 5 3 11 31 48 -17
18 Andrespolia Wiśniowa Góra 19 16 4 4 11 32 41 -9
19 RKS Radomsko 19 12 3 3 13 17 41 -24
20 Polonia Piotrków Trybunalski 19 10 2 4 13 15 52 -37
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2016/2017

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warta Sieradz 19 40 12 4 3 46 16 30
2 Omega Kleszczów 19 34 11 1 7 38 35 3
3 Warta Działoszyn 19 33 10 3 6 25 22 3
4 Ner Poddębice 19 29 8 5 6 32 24 8
5 Zjednoczeni Stryków 19 29 8 5 6 33 29 4
6 Pilica Przedbórz 19 28 9 1 9 39 45 -6
7 Unia Skierniewice 19 27 7 6 6 35 22 13
8 LKS Kwiatkowice 19 27 9 0 10 37 46 -9
9 Zjednoczeni Bełchatów 19 26 7 5 7 29 31 -2
10 GKS II Bełchatów 19 26 6 8 5 37 26 11
11 KS Kutno 19 26 7 5 7 32 33 -1
12 KS Paradyż 19 25 7 4 8 23 28 -5
13 Włókniarz Zelów 19 25 6 7 6 25 28 -3
14 Zawisza Pajęczno 19 24 7 3 9 37 35 2
15 Jutrzenka Warta 19 19 5 4 10 26 45 -19
16 Zawisza Rzgów 19 17 4 5 10 24 40 -16
17 Ceramika Opoczno 19 16 3 7 9 17 29 -12
18 RKS Radomsko 19 14 4 2 13 26 44 -18
19 Andrespolia Wiśniowa Góra 19 13 3 4 12 20 37 -17
20 Polonia Piotrków Trybunalski 19 4 0 4 15 18 53 -35
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2016/2017

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Zjednoczeni Stryków 11 10 6 5 11 7 4 7 8 12 18 12
Zjednoczeni Bełchatów 6 10 4 6 11 5 8 8 11 7 14 11
Zawisza Rzgów 6 10 10 4 7 8 6 9 9 9 11 22
Zawisza Pajęczno 11 3 5 9 17 10 5 9 12 14 17 12
Włókniarz Zelów 7 4 4 3 4 9 5 9 2 9 8 13
Warta Sieradz 9 5 10 5 12 2 11 3 15 7 21 5
Warta Działoszyn 10 5 10 4 6 8 12 5 10 8 17 10
Unia Skierniewice 7 4 17 5 13 4 12 7 13 7 13 12
RKS Radomsko 8 12 8 15 5 9 6 11 3 18 10 21
Polonia Piotrków Trybunalski 5 6 2 17 1 18 9 8 4 14 11 25
Pilica Przedbórz 3 8 13 9 7 15 9 7 8 10 25 20
Omega Kleszczów 9 8 8 5 17 10 9 10 16 9 21 15
Ner Poddębice 5 9 10 7 10 8 12 11 13 7 18 13
LKS Kwiatkowice 7 10 6 10 11 12 7 9 9 12 11 13
KS Paradyż 7 5 5 9 8 11 7 8 10 8 16 13
KS Kutno 11 4 5 13 13 9 4 6 8 7 16 13
Jutrzenka Warta 6 12 7 13 10 19 11 12 10 14 12 17
GKS II Bełchatów 11 10 15 6 9 7 12 10 13 6 15 10
Ceramika Opoczno 6 4 7 6 7 5 7 5 6 5 13 18
Andrespolia Wiśniowa Góra 4 10 7 8 9 12 8 10 9 6 9 21
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga łódzka sezon 2016/2017

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Pilica Przedbórz 38 3.95 1.92 2.03 68.42% 31.58%
2 Jutrzenka Warta 38 3.95 1.5 2.45 71.05% 28.95%
3 Zawisza Pajęczno 38 3.87 1.92 1.95 71.05% 28.95%
4 GKS II Bełchatów 38 3.71 2.18 1.53 68.42% 31.58%
5 Omega Kleszczów 38 3.66 2.05 1.61 68.42% 31.58%
6 Polonia Piotrków Trybunalski 38 3.63 0.87 2.76 60.53% 39.47%
7 LKS Kwiatkowice 38 3.63 1.74 1.89 68.42% 31.58%
8 Ner Poddębice 38 3.55 2.05 1.5 63.16% 36.84%
9 Andrespolia Wiśniowa Góra 38 3.42 1.37 2.05 57.89% 42.11%
10 RKS Radomsko 38 3.37 1.13 2.24 63.16% 36.84%
11 Zjednoczeni Stryków 38 3.34 1.74 1.61 63.16% 36.84%
12 KS Kutno 38 3.32 1.71 1.61 57.89% 42.11%
13 Unia Skierniewice 38 3.29 2.21 1.08 44.74% 55.26%
14 Zawisza Rzgów 38 3.13 1.32 1.82 52.63% 47.37%
15 Zjednoczeni Bełchatów 38 3.08 1.76 1.32 63.16% 36.84%
16 Warta Sieradz 38 2.92 2.24 0.68 50% 50%
17 Warta Działoszyn 38 2.89 1.82 1.08 55.26% 44.74%
18 KS Paradyż 38 2.87 1.42 1.45 52.63% 47.37%
19 Włókniarz Zelów 38 2.66 1.13 1.53 44.74% 55.26%
20 Ceramika Opoczno 38 2.45 1.26 1.18 44.74% 55.26%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga łódzka sezon 2016/2017

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Paweł Baraniak Zawisza Pajęczno 26
2 Sebastian Balcerek Zjednoczeni Stryków 24
3 Łukasz Dynel Ner Poddębice 24
4 Marcin Kobierski Warta Sieradz 23
5 Konrad Niedzielski Zjednoczeni Bełchatów 23
6 Rafał Serwaciński KS Kutno 22
7 Łukasz Wiśniewski Zawisza Rzgów 20
8 Kamil Sabiłło Unia Skierniewice 17
9 Arkadiusz Porochnicki Warta Działoszyn 15
10 Krystian Szambelan Unia Skierniewice 15
11 Daniel Potakowski Pilica Przedbórz 15
12 Bartłomiej Madej Pilica Przedbórz 13
13 Paweł Kowalski Omega Kleszczów 13
14 Mariusz Woźniak LKS Kwiatkowice 12
15 Mariusz Koćmin KS Paradyż 12
16 Dawid Stando Ceramika Opoczno 11
17 Kamil Łojszczyk Unia Skierniewice 10
18 Karol Chmielewski Zjednoczeni Stryków 10
19 Norbert Dregier Włókniarz Zelów 10
20 Przemysław Różycki Ner Poddębice 10
21 Rafał Różycki Jutrzenka Warta 10
22 Paweł Marchewka Warta Działoszyn 9
23 Jakub Tazbir RKS Radomsko 9
24 Łukasz Berc KS Paradyż 9
25 Oktawian Maliszewski Jutrzenka Warta 9
26 Bartosz Narożnik Warta Sieradz 9
27 Tomasz Kurstak LKS Kwiatkowice 9
28 Adam Konieczny Ner Poddębice 8
29 Eryk Sulikowski Polonia Piotrków Trybunalski 8
30 Jakub Perek Zawisza Rzgów 8
31 Marek Grabowski Omega Kleszczów 8
32 Wiktor Majewski RKS Radomsko 8
33 Paweł Zięba GKS II Bełchatów 8
34 Robert Tomesz Omega Kleszczów 8
35 Patryk Olszewski Zawisza Rzgów 8
36 Przemysław Kornacki Pilica Przedbórz 8
37 Wiktor Płaneta Warta Sieradz 8
38 Sebastian Radzio Andrespolia Wiśniowa Góra 8
39 Eryk Smuga Omega Kleszczów 7
40 Volodya Papikyan GKS II Bełchatów 7
41 Mariusz Zawodziński Warta Sieradz 7
42 Oskar Korbela Warta Działoszyn 7
43 Dawid Janowski Pilica Przedbórz 6
44 Kacper Rakowski Ceramika Opoczno 6
45 Artur Kulik Zawisza Rzgów 6
46 Daniel Szymczyk Zawisza Pajęczno 6
47 Maciej Łabędzki Warta Sieradz 6
48 Piotr Janeczek Omega Kleszczów 6
49 Krystian Pałczyński GKS II Bełchatów 6
50 Adrian Marcioch Jutrzenka Warta 6
51 Krzysztof Kowalski Omega Kleszczów 6
52 Patryk Bojańczyk Unia Skierniewice 6
53 Daniel Ciechański GKS II Bełchatów 6
54 Kos Krystian KS Paradyż 6
55 Dawid Szczepański Zawisza Pajęczno 6
56 Adrian Malicki Polonia Piotrków Trybunalski 6
57 Mateusz Milczarek Ceramika Opoczno 6
58 Mateusz Jacak Omega Kleszczów 6
59 Rakowski Łukasz LKS Kwiatkowice 5
60 Marek Jończyk Pilica Przedbórz 5
61 Kamil Bendkowski Włókniarz Zelów 5
62 Tomasz Lenart Zjednoczeni Stryków 5
63 Dominik Młotkiewicz Jutrzenka Warta 5
64 Hubert Berłowski GKS II Bełchatów 5
65 Aleksiej Miedwiediew GKS II Bełchatów 5
66 Maciej Kowalczyk KS Kutno 5
67 Mateusz Wroński Zjednoczeni Bełchatów 5
68 Michał Konecki Zjednoczeni Bełchatów 5
69 Stefan Potocki Jutrzenka Warta 5
70 Bartłomiej Kondracki GKS II Bełchatów 5
71 Mikael Idzikowski Warta Sieradz 5
72 Jakub Kos KS Paradyż 5
73 Kamil Zagajewski KS Kutno 5
74 Przemysław Zdybowicz GKS II Bełchatów 5
75 Mateusz Śliwka KS Paradyż 5
76 Kacper Jezierski Jutrzenka Warta 5
77 Łukasz Bąkowicz Warta Działoszyn 5
78 Krzysztof Kukulski Warta Działoszyn 5
79 Mariusz Jakubowski KS Kutno 5
80 Patryk Słowiński Andrespolia Wiśniowa Góra 4
81 Krzysztof Łazowski Zawisza Pajęczno 4
82 Piotr Gołuch Andrespolia Wiśniowa Góra 4
83 Michał Bogdan Zjednoczeni Stryków 4
84 Marcin Pińkowski Zjednoczeni Stryków 4
85 Wojciech Sender Zjednoczeni Stryków 4
86 Maciej Witczak KS Paradyż 4
87 Karol Dudek Warta Działoszyn 4
88 Łukasz Grzybek Ceramika Opoczno 4
89 Michał Drogosz Zjednoczeni Stryków 4
90 Dawid Berg Omega Kleszczów 4
91 Wojciech Tyczyński KS Paradyż 4
92 Konrad Kowalczyk Unia Skierniewice 4
93 Mariusz Rachubiński Andrespolia Wiśniowa Góra 4
94 Roman Perizhok Andrespolia Wiśniowa Góra 4
95 Marcin Kacela Warta Sieradz 4
96 Piotr Góralczyk GKS II Bełchatów 4
97 Łukasz Mitek Warta Sieradz 4
98 Robert Świątnicki Włókniarz Zelów 4
99 Rafał Kowalczyk Unia Skierniewice 4
100 Michał Polit Andrespolia Wiśniowa Góra 4
101 Michał Sitarz Warta Sieradz 4
102 Jarosław Szyc Warta Sieradz 4
103 Rafał Kuchciak Andrespolia Wiśniowa Góra 4
104 Damian Dwornik Zawisza Pajęczno 4
105 Bartosz Kaczmarek Ceramika Opoczno 4
106 Dawid Barański Omega Kleszczów 4
107 Damian Dwornik Zawisza Pajęczno 4
108 Szymon Piotrowski Zawisza Pajęczno 4
109 Mateusz Jakubiak Polonia Piotrków Trybunalski 4
110 Igor Świątkiewicz Andrespolia Wiśniowa Góra 4
111 Hubert Muszyński Włókniarz Zelów 3
112 Krystian Wojtczak LKS Kwiatkowice 3
113 Mateusz Nierobisz Unia Skierniewice 3
114 Bartosz Jachymski Pilica Przedbórz 3
115 Damian Głowacki Pilica Przedbórz 3
116 Przemysław Szewczyk Omega Kleszczów 3
117 Kacper Zieliński RKS Radomsko 3
118 Bartosz Kaczor KS Kutno 3
119 Adam Nowak GKS II Bełchatów 3
120 Dawid Pałyska Omega Kleszczów 3
121 Armatys Daniel Jutrzenka Warta 3
122 Szymon Kiwała Unia Skierniewice 3
123 Piotr Stelmasiak LKS Kwiatkowice 3
124 Maciej Dudek Jutrzenka Warta 3
125 Jakub Nagielski Warta Działoszyn 3
126 Bartłomiej Gampka Ceramika Opoczno 3
127 Mikołaj Bociek GKS II Bełchatów 3
128 Piotr Szymczak RKS Radomsko 3
129 Przemysław Krawczykowski RKS Radomsko 3
130 Rakowski Łukasz LKS Kwiatkowice 3
131 Matuszczyk Łukasz Zjednoczeni Bełchatów 3
132 Krzysztof Łukasik KS Paradyż 3
133 Piotr Kurpiewski Warta Działoszyn 3
134 Mariusz Zaor Polonia Piotrków Trybunalski 3
135 Piotr Czernik Zawisza Rzgów 3
136 Dariusz Jarczewski LKS Kwiatkowice 3
137 Adam Grisgraber KS Kutno 3
138 Wojciech Borowiec Unia Skierniewice 3
139 Mateusz Rek Pilica Przedbórz 3
140 Dawid Magiera Warta Działoszyn 3
141 Damian Gul Zjednoczeni Bełchatów 3
142 Mateusz Roczek Omega Kleszczów 3
143 Igor Kania Ner Poddębice 2
144 Piotr Boczkiewicz Włókniarz Zelów 2
145 Oskar Lenarczyk Polonia Piotrków Trybunalski 2
146 Mariusz Graczykowski Jutrzenka Warta 2
147 Damian Prusek Ceramika Opoczno 2
148 Michał Kutyba Zjednoczeni Bełchatów 2
149 Ariel Okrzesik Zawisza Pajęczno 2
150 Krzysztof Woźniak Ner Poddębice 2
151 Artur Kucharski Pilica Przedbórz 2
152 Robert Jarecki Jutrzenka Warta 2
153 Cezary Szczegielniak Ceramika Opoczno 2
154 Benjamin Tonn Ner Poddębice 2
155 Adrian Krajda Włókniarz Zelów 2
156 Krystian Piasecki RKS Radomsko 2
157 Krystian Szewczyk RKS Radomsko 2
158 Łukasz Pierzyński LKS Kwiatkowice 2
159 Dawid Poddębniak Ceramika Opoczno 2
160 Mateusz Bąkiewicz Warta Działoszyn 2
161 Damian Grzejda Zjednoczeni Bełchatów 2
162 Paweł Majchrowski Zawisza Pajęczno 2
163 Adrian Płuciennik LKS Kwiatkowice 2
164 Patryk Krymarys Ner Poddębice 2
165 Michalski Marek RKS Radomsko 2
166 Bartosz Placek KS Kutno 2
167 Konrad Jarzembowski Polonia Piotrków Trybunalski 2
168 Pomianowski Patryk Unia Skierniewice 2
169 Michał Bańczyk KS Paradyż 2
170 Adrian Filipiak Ner Poddębice 2
171 Michał Stasiak LKS Kwiatkowice 2
172 Bartosz Bronka Zawisza Rzgów 2
173 Albin Maciejewski GKS II Bełchatów 2
174 Damian Zawieja Warta Działoszyn 2
175 Jakub Juszczyk Zawisza Pajęczno 2
176 Michał Wójcicki Zawisza Pajęczno 2
177 Sebastian Motyka Pilica Przedbórz 2
178 Pyzia Patryk Ceramika Opoczno 2
179 Pisarek Kamil RKS Radomsko 2
180 Marcin Lewacki RKS Radomsko 2
181 Bartłomiej Bartosiak GKS II Bełchatów 2
182 Kamil Oleśkiewicz RKS Radomsko 2
183 Piotr Wrona Polonia Piotrków Trybunalski 2
184 Damian Michalski GKS II Bełchatów 2
185 Grzejda Damian Zjednoczeni Bełchatów 2
186 Janeczek Piotr Omega Kleszczów 2
187 Bartosz Turniak Zjednoczeni Bełchatów 2
188 Hubert Rechciński Zawisza Rzgów 2
189 Sylwester Pawlak Warta Sieradz 2
190 Kamil Woźniak Warta Sieradz 2
191 Łukasz Góralczyk KS Kutno 2
192 Marcin Krysiak Warta Działoszyn 2
193 Gracjan Sobczak KS Kutno 2
194 Adam Siwierski Zjednoczeni Stryków 2
195 Sebastian Śliwka KS Paradyż 2
196 Jan Rojek Andrespolia Wiśniowa Góra 2
197 Jakub Papież Unia Skierniewice 2
198 Daniel Lisowski Warta Działoszyn 2
199 Łukasz Dymel Ner Poddębice 2
200 Bartosz Bartosiński Andrespolia Wiśniowa Góra 1
201 Patryk Przybylski Andrespolia Wiśniowa Góra 1
202 Sebastin Mucha Andrespolia Wiśniowa Góra 1
203 Szymon Woźniak Zawisza Pajęczno 1
204 Batata brak Polonia Piotrków Trybunalski 1
205 Tomasz Kolus Unia Skierniewice 1
206 Radosław Jurkowski LKS Kwiatkowice 1
207 Krystian Stolarczyk Warta Działoszyn 1
208 Dawid Lizińczyk Pilica Przedbórz 1
209 Rafał Dawid RKS Radomsko 1
210 Woźniak Dominik LKS Kwiatkowice 1
211 Patryk Wijata Ceramika Opoczno 1
212 Dominik Dębowski KS Kutno 1
213 Mikołaj Kamańczyk Zjednoczeni Stryków 1
214 ID:0 brak GKS II Bełchatów 1
215 Jakub Dąbrowski Ceramika Opoczno 1
216 Mateusz Wawszczak Zjednoczeni Bełchatów 1
217 Dawid Kończak LKS Kwiatkowice 1
218 Mateusz Wujcik LKS Kwiatkowice 1
219 Grzegorz Kowalski GKS II Bełchatów 1
220 Mikołaj Raś Zjednoczeni Bełchatów 1
221 Damian Kopa Andrespolia Wiśniowa Góra 1
222 Sebastian Jura KS Paradyż 1
223 Mateusz Szymorek GKS II Bełchatów 1
224 Bartłomiej Pałyga Warta Działoszyn 1
225 Krysiak Maciej Warta Działoszyn 1
226 Przemysław Szubert Zawisza Rzgów 1
227 Szymon Lesiakowski Omega Kleszczów 1
228 Konrad Andrzejczak GKS II Bełchatów 1
229 Jan Nizioł KS Kutno 1
230 Przemysław Morgas Ceramika Opoczno 1
231 Marcin Zimoń Ner Poddębice 1
232 Jakub Bartosiński Ner Poddębice 1
233 Kamil Zawadowski Zjednoczeni Stryków 1
234 Patryk Nouri KS Kutno 1
235 Witold Grzywiński Omega Kleszczów 1
236 Mateusz Nowak Unia Skierniewice 1
237 Wojciech Majewski KS Paradyż 1
238 Maciej Bartłomiejczyk Zawisza Rzgów 1
239 Mariusz Solecki Ner Poddębice 1
240 Matuszczyk Łukasz Zjednoczeni Bełchatów 1
241 Adrian Kralkowski KS Kutno 1
242 Oskar Szumer KS Kutno 1
243 Przemysław Sosnowski Warta Sieradz 1
244 ID:0 brak Zjednoczeni Stryków 1
245 ID:0 brak Pilica Przedbórz 1
246 Tomasz Królikowski Zawisza Pajęczno 1
247 Mateusz Boras Zawisza Pajęczno 1
248 Karol Belica Omega Kleszczów 1
249 Jarosław Foks Unia Skierniewice 1
250 Paweł Golańczyk Unia Skierniewice 1
251 Wrona Tomasz Polonia Piotrków Trybunalski 1
252 Adam Kajdanek Zjednoczeni Bełchatów 1
253 Krzysztof Grobelny Polonia Piotrków Trybunalski 1
254 Bartłomiej Sitkiewicz Warta Działoszyn 1
255 Michał Lewandowski GKS II Bełchatów 1
256 Królikowski Tomasz Zawisza Pajęczno 1
257 Marek Jonczyk Pilica Przedbórz 1
258 Błażej Kaliski Włókniarz Zelów 1
259 Adrian Ociepa Omega Kleszczów 1
260 Jakub Wasilewski Jutrzenka Warta 1
261 Kacper Banasiak GKS II Bełchatów 1
262 Roman Perizok KS Kutno 1
263 Maciej Wyszogrodzki Unia Skierniewice 1
264 Piotr Grzejdziak Zawisza Rzgów 1
265 Marcin Krzywicki GKS II Bełchatów 1
266 Mateusz Lubczyński Andrespolia Wiśniowa Góra 1
267 Jakub Wróblewski Zjednoczeni Stryków 1
268 Kacper Korona Jutrzenka Warta 1
269 Michał Łągiewczyk Zawisza Rzgów 1
270 Adrian Olszewski Włókniarz Zelów 1
271 Patryk Gniadzik Ner Poddębice 1
272 Jędrzej Dzieran Jutrzenka Warta 1
273 Balcerek Sebastian Zjednoczeni Stryków 1
274 Piotr Baryła Włókniarz Zelów 1
275 Piotr Michalski KS Kutno 1
276 Łukasz Fronczyński Pilica Przedbórz 1
277 Paweł Malec Andrespolia Wiśniowa Góra 1
278 Remigiusz Malicki Polonia Piotrków Trybunalski 1
279 Tomasz Warioszczyk RKS Radomsko 1
280 Krzysztof Markiewicz Ceramika Opoczno 1
281 Markowski Mariusz Unia Skierniewice 1
282 Damian Ścibiorek Andrespolia Wiśniowa Góra 1
283 Michał Pietras Andrespolia Wiśniowa Góra 1
284 Adrian Klepacz Warta Sieradz 1
285 Łukasz Cieślik Polonia Piotrków Trybunalski 1
286 Kamil Pluta Warta Sieradz 1
287 Mateusz Dudka Zawisza Rzgów 1
288 Adrian Kralkowski Ner Poddębice 1
289 Piotr Kierus KS Kutno 1
290 Damian Rymarski Jutrzenka Warta 1
291 Bartosz Bilkoszewski Zawisza Pajęczno 1
292 Rakowski brak LKS Kwiatkowice 1
293 Cezary Pacholczyk LKS Kwiatkowice 1

IV liga łódzka sezon 2016/2017

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Hubert Muszyński Włókniarz Zelów 1
2 Dawid Pałyska Omega Kleszczów 1
3 Ariel Okrzesik Zawisza Pajęczno 1
4 Damian Michalski GKS II Bełchatów 1
5 Radosław Jurkowski LKS Kwiatkowice 1
6 Mikołaj Raś Zjednoczeni Bełchatów 1
7 Jan Nizioł KS Kutno 1
8 Witold Grzywiński Omega Kleszczów 1
9 Maciej Bartłomiejczyk Zawisza Rzgów 1
10 Adam Kajdanek Zjednoczeni Bełchatów 1
11 Daniel Nowaczyk Zjednoczeni Bełchatów 1
12 Kacper Szafrański GKS II Bełchatów 1
13 Paweł Wiśniewski Omega Kleszczów 1
14 Artur Wolny Jutrzenka Warta 1
15 Robert Ornafa Polonia Piotrków Trybunalski 1
16 Jacek Gajewski Jutrzenka Warta 1