III liga, gr. III sezon 2016/2017

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS 1962 Jastrzębie 34 70 20 10 4 72 29 43
2 Ruch Zdzieszowice 34 69 21 6 7 59 27 32
3 Rekord Bielsko-Biała 34 57 15 12 7 58 35 23
4 Górnik Polkowice 34 56 16 8 10 63 40 23
5 Stal Brzeg 34 55 14 13 7 55 43 12
6 Miedź II Legnica 34 55 16 7 11 53 48 5
7 Skra Częstochowa 34 54 14 12 8 53 35 18
8 BKS Stal Bielsko-Biała 34 51 14 9 11 48 30 18
9 Pniówek Pawłowice Śląskie 34 50 15 5 14 49 52 -3
10 Piast Żmigród 34 48 13 9 12 54 55 -1
11 Ślęza Wrocław 34 48 13 9 12 48 50 -2
12 Falubaz Zielona Góra 34 44 11 11 12 43 54 -11
13 Górnik II Zabrze 34 43 12 7 15 49 49 0
14 Unia Turza Śląska 34 34 8 10 16 49 57 -8
15 Śląsk II Wrocław 34 34 9 7 18 39 48 -9
16 Lechia Dzierżoniów 34 34 8 10 16 28 59 -31
17 Górnik Wałbrzych 34 26 6 8 20 24 51 -27
18 Olimpia Kowary 34 11 2 5 27 29 111 -82
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2016/2017

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS 1962 Jastrzębie 17 40 12 4 1 46 15 31
2 Ruch Zdzieszowice 17 37 11 4 2 33 15 18
3 Rekord Bielsko-Biała 17 36 11 3 3 36 15 21
4 Górnik Polkowice 17 34 10 4 3 34 15 19
5 Miedź II Legnica 17 33 9 6 2 32 18 14
6 Stal Brzeg 17 31 8 7 2 29 21 8
7 Pniówek Pawłowice Śląskie 17 31 10 1 6 28 24 4
8 BKS Stal Bielsko-Biała 17 29 8 5 4 33 15 18
9 Ślęza Wrocław 17 27 8 3 6 23 18 5
10 Piast Żmigród 17 26 7 5 5 30 23 7
11 Skra Częstochowa 17 25 6 7 4 18 12 6
12 Falubaz Zielona Góra 17 23 5 8 4 22 26 -4
13 Górnik II Zabrze 17 23 7 2 8 24 21 3
14 Śląsk II Wrocław 17 22 6 4 7 26 22 4
15 Unia Turza Śląska 17 20 5 5 7 30 32 -2
16 Lechia Dzierżoniów 17 16 4 4 9 9 26 -17
17 Górnik Wałbrzych 17 9 2 3 12 5 26 -21
18 Olimpia Kowary 17 7 1 4 12 17 54 -37
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2016/2017

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ruch Zdzieszowice 17 32 10 2 5 26 12 14
2 GKS 1962 Jastrzębie 17 30 8 6 3 26 14 12
3 Skra Częstochowa 17 29 8 5 4 35 23 12
4 Stal Brzeg 17 24 6 6 5 26 22 4
5 Górnik Polkowice 17 22 6 4 7 29 25 4
6 Miedź II Legnica 17 22 7 1 9 21 30 -9
7 BKS Stal Bielsko-Biała 17 22 6 4 7 15 15 0
8 Piast Żmigród 17 22 6 4 7 24 32 -8
9 Rekord Bielsko-Biała 17 21 4 9 4 22 20 2
10 Ślęza Wrocław 17 21 5 6 6 25 32 -7
11 Falubaz Zielona Góra 17 21 6 3 8 21 28 -7
12 Górnik II Zabrze 17 20 5 5 7 25 28 -3
13 Pniówek Pawłowice Śląskie 17 19 5 4 8 21 28 -7
14 Lechia Dzierżoniów 17 18 4 6 7 19 33 -14
15 Górnik Wałbrzych 17 17 4 5 8 19 25 -6
16 Unia Turza Śląska 17 14 3 5 9 19 25 -6
17 Śląsk II Wrocław 17 12 3 3 11 13 26 -13
18 Olimpia Kowary 17 4 1 1 15 12 57 -45
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2016/2017

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Ślęza Wrocław 5 11 5 8 4 5 11 7 7 8 16 11
Śląsk II Wrocław 3 5 7 8 8 8 2 10 6 9 9 9
Unia Turza Śląska 4 5 10 7 9 8 4 7 7 9 15 19
Stal Brzeg 10 3 7 3 5 7 10 10 11 8 10 10
Skra Częstochowa 7 2 8 4 8 7 4 6 10 6 17 8
Ruch Zdzieszowice 5 3 7 5 19 2 6 5 9 3 13 8
Rekord Bielsko-Biała 4 2 6 2 7 7 14 8 6 9 18 7
Pniówek Pawłowice Śląskie 5 9 4 6 12 5 6 9 5 6 14 13
Piast Żmigród 3 8 9 6 6 8 8 9 16 6 11 18
Olimpia Kowary 5 11 2 15 4 11 8 14 2 24 8 29
Miedź II Legnica 5 3 6 3 8 15 8 4 14 9 12 10
Lechia Dzierżoniów 1 7 5 7 5 8 6 8 9 10 4 17
Górnik Wałbrzych 4 5 4 10 1 9 5 5 5 8 5 13
Górnik Polkowice 6 5 11 8 4 3 11 4 11 6 16 14
Górnik II Zabrze 4 6 6 8 7 4 9 12 8 7 14 11
GKS 1962 Jastrzębie 10 3 11 9 7 6 9 5 17 3 17 4
Falubaz Zielona Góra 5 6 6 4 8 12 6 11 6 13 10 9
BKS Stal Bielsko-Biała 11 3 5 6 5 2 11 4 3 8 10 9
- bramki zdobyte, - bramki stracone

III liga, gr. III sezon 2016/2017

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Olimpia Kowary 34 4.12 0.85 3.26 73.53% 26.47%
2 Piast Żmigród 34 3.21 1.59 1.62 55.88% 44.12%
3 Unia Turza Śląska 34 3.12 1.44 1.68 55.88% 44.12%
4 Górnik Polkowice 34 3.03 1.85 1.18 67.65% 32.35%
5 Pniówek Pawłowice Śląskie 34 2.97 1.44 1.53 67.65% 32.35%
6 Miedź II Legnica 34 2.97 1.56 1.41 55.88% 44.12%
7 GKS 1962 Jastrzębie 34 2.97 2.12 0.85 52.94% 47.06%
8 Ślęza Wrocław 34 2.88 1.41 1.47 50% 50%
9 Stal Brzeg 34 2.88 1.62 1.26 50% 50%
10 Górnik II Zabrze 34 2.88 1.44 1.44 58.82% 41.18%
11 Falubaz Zielona Góra 34 2.85 1.26 1.59 50% 50%
12 Rekord Bielsko-Biała 34 2.74 1.71 1.03 50% 50%
13 Skra Częstochowa 34 2.59 1.56 1.03 41.18% 58.82%
14 Śląsk II Wrocław 34 2.56 1.15 1.41 38.24% 61.76%
15 Lechia Dzierżoniów 34 2.56 0.82 1.74 47.06% 52.94%
16 Ruch Zdzieszowice 34 2.53 1.74 0.79 47.06% 52.94%
17 BKS Stal Bielsko-Biała 34 2.29 1.41 0.88 35.29% 64.71%
18 Górnik Wałbrzych 34 2.21 0.71 1.5 38.24% 61.76%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

III liga, gr. III sezon 2016/2017

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Wojciech Caniboł GKS 1962 Jastrzębie 19
2 Daniel Szczepan GKS 1962 Jastrzębie 17
3 Damian Celuch Piast Żmigród 17
4 Dawid Hanzel Unia Turza Śląska 14
5 Michał Bednarski Górnik Polkowice 13
6 Grzegorz Mazurek Piast Żmigród 13
7 Maciej Firlej Ślęza Wrocław 11
8 Mateusz Kluzek Ślęza Wrocław 11
9 Michał Bojdys Rekord Bielsko-Biała 10
10 Marcin Nowacki Stal Brzeg 10
11 Dawid Czapliński Ruch Zdzieszowice 10
12 Damian Nowak Skra Częstochowa 10
13 Michał Chyrek Falubaz Zielona Góra 10
14 Dawid Ogrocki Rekord Bielsko-Biała 10
15 Damian Niedojad Lechia Dzierżoniów 10
16 Mateusz Baszak Olimpia Kowary 10
17 Mateusz Szatkowski Ruch Zdzieszowice 9
18 Mateusz Marzec Ruch Zdzieszowice 9
19 Daniel Łuczak Śląsk II Wrocław 9
20 Krzysztof Gancarczyk Stal Brzeg 9
21 Dariusz Zapotoczny Ruch Zdzieszowice 8
22 Mariusz Szuszkiewicz Górnik Polkowice 8
23 Marcin Czaicki BKS Stal Bielsko-Biała 8
24 Bartosz Semeniuk Pniówek Pawłowice Śląskie 8
25 Andrzej Trubeha Górnik II Zabrze 8
26 Dawid Hałat Rekord Bielsko-Biała 8
27 Łukasz Żagleń Stal Brzeg 8
28 Michał Szczyrba Pniówek Pawłowice Śląskie 7
29 Dawid Lipiński Stal Brzeg 7
30 Łukasz Kowalczyk Skra Częstochowa 7
31 Kamil Szymura GKS 1962 Jastrzębie 7
32 Artur Pląskowski BKS Stal Bielsko-Biała 7
33 Krystian Jajko Piast Żmigród 7
34 Jakub Jakóbczyk Ślęza Wrocław 7
35 Łukasz Szędzielarz Rekord Bielsko-Biała 7
36 Michał Bachor Ruch Zdzieszowice 7
37 Daniel Gałach Olimpia Kowary 6
38 Dariusz Pawlusiński Unia Turza Śląska 6
39 Patryk Mularczyk Skra Częstochowa 6
40 Łukasz Chodyga Miedź II Legnica 6
41 Jakub Babij Falubaz Zielona Góra 6
42 Rafał Karmelita Górnik Polkowice 6
43 Mateusz Majsner Pniówek Pawłowice Śląskie 6
44 Lucjan Zieliński Miedź II Legnica 6
45 Marcin Sobczak Pniówek Pawłowice Śląskie 6
46 Daniel Rumin Skra Częstochowa 5
47 Paweł Polak Unia Turza Śląska 5
48 Karol Stachowiak Piast Żmigród 5
49 Bartosz Pikul Górnik II Zabrze 5
50 Damian Zajączkowski GKS 1962 Jastrzębie 5
51 Łukasz Damrat Ruch Zdzieszowice 5
52 Kamil Zieliński Miedź II Legnica 5
53 Mateusz Cieślik Miedź II Legnica 5
54 Artur Łuczkiewicz Śląsk II Wrocław 5
55 Dawid Nagi Rekord Bielsko-Biała 5
56 Mateusz Zatwarnicki Miedź II Legnica 5
57 Damian Szczęsny BKS Stal Bielsko-Biała 5
58 Albert Cipior Falubaz Zielona Góra 5
59 Marcin Morawski Górnik Wałbrzych 5
60 Piotr Nocoń Skra Częstochowa 5
61 Kamil Jadach GKS 1962 Jastrzębie 5
62 Damian Hilbrycht Rekord Bielsko-Biała 4
63 Tomasz Gajda Stal Brzeg 4
64 Dominik Szczęch GKS 1962 Jastrzębie 4
65 Dawid Niedbała Skra Częstochowa 4
66 Dominik Lasik Górnik II Zabrze 4
67 Marek Sobik Rekord Bielsko-Biała 4
68 Kosmacovas Jevgenijs Olimpia Kowary 4
69 Maciej Matusik Śląsk II Wrocław 4
70 Dariusz Pawłowski Górnik II Zabrze 4
71 Mateusz Sitnik Unia Turza Śląska 4
72 Kamil Karcz BKS Stal Bielsko-Biała 4
73 Arkadiusz Przybyła Pniówek Pawłowice Śląskie 4
74 Adrian Woźniczka Miedź II Legnica 4
75 Adam Krakowski Pniówek Pawłowice Śląskie 4
76 Dawid Wacławczyk Górnik Polkowice 4
77 Farid Ali GKS 1962 Jastrzębie 4
78 Hubert Tylec Skra Częstochowa 4
79 Paweł Boczarski Stal Brzeg 4
80 Kamil Żołna Rekord Bielsko-Biała 4
81 Dawid Molski Ślęza Wrocław 4
82 Mateusz Surożyński Górnik Polkowice 4
83 Jurij Furta Piast Żmigród 4
84 Wojciech Konefał Górnik Polkowice 3
85 Tomasz Wojciechowski Górnik Polkowice 3
86 Patryk Bobkiewicz Piast Żmigród 3
87 Maciej Bancewicz Górnik Polkowice 3
88 Adam Żak Pniówek Pawłowice Śląskie 3
89 Kamil Sadowski Górnik Wałbrzych 3
90 Adrian Musiał Skra Częstochowa 3
91 Kamil Kuczok Unia Turza Śląska 3
92 Jakub Giełda Miedź II Legnica 3
93 Adrian Wójcik Miedź II Legnica 3
94 Aleksander Chmielewski BKS Stal Bielsko-Biała 3
95 Jakub Czajkowski Ruch Zdzieszowice 3
96 Przemysław Mycan Falubaz Zielona Góra 3
97 Filip Karbowy Miedź II Legnica 3
98 Marcin Buryło Lechia Dzierżoniów 3
99 Krzysztof Chrapek BKS Stal Bielsko-Biała 3
100 Wiktor Kobiela Górnik Polkowice 3
101 Piotr Andrzejczak Falubaz Zielona Góra 3
102 Grzegorz Michalak Górnik Wałbrzych 3
103 Konrad Kareta BKS Stal Bielsko-Biała 2
104 Adrian Kopacz GKS 1962 Jastrzębie 2
105 Sebastian Bergier Śląsk II Wrocław 2
106 Miłosz Kubacki Śląsk II Wrocław 2
107 Grzegorz Borowy Lechia Dzierżoniów 2
108 Patryk Paszkowski Lechia Dzierżoniów 2
109 Damian Migalski Górnik Wałbrzych 2
110 Damian Bogacz Górnik Wałbrzych 2
111 Tomasz Musioł GKS 1962 Jastrzębie 2
112 Rafał Wolsztyński Górnik II Zabrze 2
113 Kamil Zawadzki Górnik Polkowice 2
114 Dawid Mikołajec Unia Turza Śląska 2
115 Filip Barski Lechia Dzierżoniów 2
116 Dominik Konieczny Górnik II Zabrze 2
117 Mateusz Stempin Śląsk II Wrocław 2
118 Dawid Plizga Górnik II Zabrze 2
119 Konrad Kostrzycki Ruch Zdzieszowice 2
120 Martins Nnabugwu Ekwueme Falubaz Zielona Góra 2
121 Maciej Górecki Falubaz Zielona Góra 2
122 Jan Rytko Górnik Wałbrzych 2
123 Kamil Kostecki Pniówek Pawłowice Śląskie 2
124 Filip Olejniczak Ślęza Wrocław 2
125 Bartosz Tomkiewicz Lechia Dzierżoniów 2
126 Jarosław Wieczorek Ruch Zdzieszowice 2
127 Tomasz Żyliński Miedź II Legnica 2
128 Michał Sikorski Stal Brzeg 2
129 Dawid Pawlusiński Unia Turza Śląska 2
130 Paweł Słonecki Lechia Dzierżoniów 2
131 Dominik Bronisławski Górnik Wałbrzych 2
132 Adrian Nowacki Górnik Polkowice 2
133 Karol Gardzielewicz Miedź II Legnica 2
134 Mateusz Miazga Miedź II Legnica 2
135 Wojciech Galas Górnik Polkowice 2
136 Jakub Bohdanowicz Ślęza Wrocław 2
137 Mariusz Sobala BKS Stal Bielsko-Biała 2
138 Dawid Weis GKS 1962 Jastrzębie 2
139 Damian Szydziak Lechia Dzierżoniów 2
140 Damian Furczyk BKS Stal Bielsko-Biała 2
141 Patryk Poręba Miedź II Legnica 2
142 Szymon Gałecki Unia Turza Śląska 2
143 Paweł Niewiadomski Ślęza Wrocław 2
144 Maciej Felsh BKS Stal Bielsko-Biała 2
145 Mateusz Jaros Olimpia Kowary 2
146 Kamil Glenc Pniówek Pawłowice Śląskie 2
147 Kornel Traczyk Ślęza Wrocław 2
148 Patryk Szczebelski Ślęza Wrocław 2
149 Radosław Gruszka Górnik II Zabrze 2
150 Adrian Żyła Ruch Zdzieszowice 2
151 Adrian Zieliński Olimpia Kowary 2
152 Łukasz Wolsztyński Górnik II Zabrze 2
153 Mateusz Borys Falubaz Zielona Góra 2
154 Paweł Kulczyk Unia Turza Śląska 2
155 Krzysztof Kiklaisz Górnik II Zabrze 2
156 Bartłomiej Kulczycki Stal Brzeg 2
157 Karol Goik Pniówek Pawłowice Śląskie 2
158 Tomasz Jaworski Stal Brzeg 2
159 Kamil Biliński Śląsk II Wrocław 2
160 Bartłomiej Sikorski Unia Turza Śląska 2
161 Bartosz Włodarczyk Skra Częstochowa 2
162 Marcin Mazur Stal Brzeg 2
163 Bartosz Siebiert Falubaz Zielona Góra 1
164 Tymoteusz Wojdanowski Górnik II Zabrze 1
165 Przemysław Wiśniewski Górnik II Zabrze 1
166 Filip Żagiel Górnik II Zabrze 1
167 Jakub Dyląg Górnik II Zabrze 1
168 Dominik Kulawiak GKS 1962 Jastrzębie 1
169 Bartosz Olejniczak Ślęza Wrocław 1
170 Paweł Staniczek Unia Turza Śląska 1
171 Dominik Marek Skra Częstochowa 1
172 Adam Olejnik Skra Częstochowa 1
173 Konrad Poprawa Śląsk II Wrocław 1
174 Mathieu Scalet Śląsk II Wrocław 1
175 Andrzej Maślorz Rekord Bielsko-Biała 1
176 Kamil Młodziński Górnik Wałbrzych 1
177 Łukasz Żegleń Stal Brzeg 1
178 Maciej Gaszka GKS 1962 Jastrzębie 1
179 Paweł Kucharczyk Ślęza Wrocław 1
180 Marcin Wróbel BKS Stal Bielsko-Biała 1
181 Piotr Szymiczek Unia Turza Śląska 1
182 Mikołaj Ptak Górnik Polkowice 1
183 Ireneusz Brożyna Miedź II Legnica 1
184 Eryk Moryson Piast Żmigród 1
185 Krystian Dudała Unia Turza Śląska 1
186 Adrian Błaszkiewicz Skra Częstochowa 1
187 Karol Fryzowicz Górnik Polkowice 1
188 Ariel Famulski Górnik Polkowice 1
189 Damian Zdolski BKS Stal Bielsko-Biała 1
190 Michał Szczurek Unia Turza Śląska 1
191 Konrad Nowak Górnik II Zabrze 1
192 Niewiadomski Adrian Ślęza Wrocław 1
193 Patryk Dudziński Unia Turza Śląska 1
194 Marcin Zarychta Unia Turza Śląska 1
195 Sebastian Surmaj Górnik Wałbrzych 1
196 Jonatan Domin Unia Turza Śląska 1
197 Maciej Ambrosiewicz Górnik II Zabrze 1
198 Sandi Arcon Górnik II Zabrze 1
199 Krzysztof Suchecki GKS 1962 Jastrzębie 1
200 Eric Morisson Piast Żmigród 1
201 Hubert Krawczun Miedź II Legnica 1
202 Patryk Sowiński Stal Brzeg 1
203 Jakub Vojtuš Miedź II Legnica 1
204 Maciej Rybak Falubaz Zielona Góra 1
205 Łukasz Wiech Śląsk II Wrocław 1
206 Alvaro Gomes Śląsk II Wrocław 1
207 Kamil Zalewski Stal Brzeg 1
208 Tomasz Damrat Ruch Zdzieszowice 1
209 Fili Żagiel Górnik II Zabrze 1
210 Marcin Wdowiak Ślęza Wrocław 1
211 Kamil Bezak BKS Stal Bielsko-Biała 1
212 Michał Teichman Górnik II Zabrze 1
213 Dariusz Michalak Górnik Wałbrzych 1
214 Jakub Kloczkowski Olimpia Kowary 1
215 Daniel Wałęga Piast Żmigród 1
216 Tomasz Pryszcz BKS Stal Bielsko-Biała 1
217 Patryk Bębenek Olimpia Kowary 1
218 Adrian Droszczak Falubaz Zielona Góra 1
219 Bartosz Tomkowicz Lechia Dzierżoniów 1
220 Denis Dec Górnik Wałbrzych 1
221 Arkadiusz Lalko Pniówek Pawłowice Śląskie 1
222 Mirosław Kaźmierczak Miedź II Legnica 1
223 Piotr Kasiński Górnik Polkowice 1
224 Tomasz Franusik Rekord Bielsko-Biała 1
225 Mariusz Kaczmarczyk Falubaz Zielona Góra 1
226 Seweryn Caputa BKS Stal Bielsko-Biała 1
227 Szymon Skrzypczak Górnik II Zabrze 1
228 Marcin Urynowicz Górnik II Zabrze 1
229 Raivis Vitolnieks Olimpia Kowary 1
230 Łukasz Ziętek Falubaz Zielona Góra 1
231 Bartosz Iskrzycki BKS Stal Bielsko-Biała 1
232 Mateusz Sobiesierski Górnik Wałbrzych 1
233 Aleksander Kwiek Górnik II Zabrze 1
234 Armin Ćerimagić Górnik II Zabrze 1
235 Korkuś Damian Lechia Dzierżoniów 1
236 Adrian Repski Śląsk II Wrocław 1
237 Patryk Joachim Górnik II Zabrze 1
238 Karol Tomczyk Skra Częstochowa 1
239 Michał Maj Stal Brzeg 1
240 Piotr Pacholski GKS 1962 Jastrzębie 1
241 Piotr Azinkiewicz Górnik Polkowice 1
242 Mikołaj Kotfas Śląsk II Wrocław 1
243 Szymon Matuszek Górnik II Zabrze 1
244 Erik Grendel Górnik II Zabrze 1
245 Filip Kendzia Piast Żmigród 1
246 Piotr Mastalerz Skra Częstochowa 1
247 Łukasz Maciejewski Lechia Dzierżoniów 1
248 Adrian Łyszczarz Śląsk II Wrocław 1
249 Łukasz Madej Śląsk II Wrocław 1
250 Andrzej Korytek Ślęza Wrocław 1
251 Piotr Niewieściuk Piast Żmigród 1
252 Kacper Lewicki Falubaz Zielona Góra 1
253 Szymon Kobusiński Falubaz Zielona Góra 1
254 Mateusz Gaudyn Rekord Bielsko-Biała 1
255 Marcin Przybylski Śląsk II Wrocław 1
256 Seweryn Caputa BKS Stal Bielsko-Biała 1
257 Mariusz Holik Skra Częstochowa 1
258 Dawid Kiliński Ruch Zdzieszowice 1
259 Rafał Ostrowski Falubaz Zielona Góra 1
260 Marcin Krupa Olimpia Kowary 1

III liga, gr. III sezon 2016/2017

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Paweł Słonecki Lechia Dzierżoniów 2
2 Arkadiusz Przybyła Pniówek Pawłowice Śląskie 1
3 Mateusz Miazga Miedź II Legnica 1
4 Paweł Kulczyk Unia Turza Śląska 1
5 Karol Fryzowicz Górnik Polkowice 1
6 Karol Tomczyk Skra Częstochowa 1
7 Patryk Turski Olimpia Kowary 1
8 Kamil Kosut Skra Częstochowa 1
9 Karol Danielik Śląsk II Wrocław 1