Zaczyna oddalać się awans Kotwicy Kołobrzeg. Zespół z województwa zachodniopomorskiego przegrał w sobotę u siebie z Unią Janikowo.

Nie tego spodziewali się w sobotę fani Kotwicy Kołobrzeg. Ich ulubieńcy dość sensacyjnie przegrali u siebie z Unią Janikowo i znacząco oddalili się od awansu do eWinner 2 ligi. Mecz od początku był bardzo zacięty, a oba zespoły stwarzały sobie okazje bramkowe. Publika zgromadzona na tym spotkaniu nie mogła się nudzić, ale w pierwszej połowie bramek nie ujrzała.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie i nadal oglądaliśmy dość ciekawe widowisko. Konkretniejsza jednak była Kotwica, która w 68. minucie objęła prowadzenie, a piłkę w siatce umieścił Paweł Łysiak. Podrażniona Unia nie zamierzała tak tego zostawiać i szybko ruszyła do odrabiania strat. Po chwili było 1-1, a gola zdobył Aleksander Kowalski.

Ostatni kwadrans sobotniej potyczki zapowiadał się bardzo ciekawie i taki też był. Kotwica dzielnie walczyła i za wszelką cenę próbowała odzyskać prowadzenie. Podbudowana Unia jednak dobrze prezentowała się w obronie, a i też miała swoje okazje. Goście w 86. minucie strzelili bramkę na 1-2, a jej autorem był Gracjan Goździk. Ten sam zawodnik chwilę później po raz kolejny wpisał się na listę strzelców i tym samy zapewnił zwycięstwo swojej ekipie.

Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo 1-3 (0-0)

1-0 Paweł Łysiak (68)

1-1 Aleksander Kowalski (74)

1-2 Gracjan Goździk (86)

1-3 Gracjan Goździk (90)