Skomplikowała się sprawa Polonii Bytom. Zespół z województwa śląskiego przegrał z rezerwami Zagłębia Lubi, które także walczą do eWinner 2 ligi i to właśnie "Miedzowi" są w lepszej sytuacji, bowiem nad zespołem z Bytomia mają już dziewięć punktów przewagi.

Samo spotkanie zapowiadało się niezwykle emocjonująco. Będące liderem 3 ligi gr. III rezerwy Zagłębia Lubin mierzyły się z Polonią Bytom, której także marzy się awans do eWinner 2 ligi. Od początku oglądaliśmy ciekawe widowisko, w którym nie brakowało emocji. Zarówno jedni jak i drudzy stwarzali sobie okazje bramkowe, jednak brakowało skuteczności i przez długi czas było 0-0.

Nudy nie było, jednak po zmianie stron do głosu doszli miejscowi, którzy zaczęli lepiej prezentować się na murawie. "Miedziowi" prowadzenie objęli w 66. minucie, a do siatki trafił Daniel Dudziński. Polonia w kolejnych minutach postawiła już wszystko na jedną kartkę i za wszelką cenę chciała doprowadzić do wyrównania. To się nie udało, natomiast w końcówce spotkania na 2-0 podwyższył Rafał Adamski.

Zagłębie II Lubin - Polonia Bytom 2-0 (0-0)

1-0 Daniel Dudziński (66)

2-0 Rafał Adamski (89)