Rezerwy Śląska Wrocław nie były w stanie sprostać Garbarni Kraków i uległy przed własną publicznością 0:4 (0:1).

Pierwszą dogodną sytuację w spotkaniu stworzyli sobie gospodarze, w 11. minucie strzał Sebastiana Bergiera zatrzymał się na poprzeczce bramki Frątczaka. W 38. minucie Garbarnia wyszła na prowadzenie, podyktowaną jedenastkę za faul na Morysie pewnie egzekwował Klec.

Osiem minut po zmianie stron, znowu w polu karnym gospodarzy faulowany był zawodnik gości. Do piłki ustawionej na 11-metrze ponownie podszedł Klec, i drugi raz w tym spotkaniu się nie pomylił.

W 74. minucie Garbarnia zdobyła trzecie trafienie, wrzucona piłka w pole karne trafiła do Feliksa a ten uderzeniem głową pokonał bramkarza gospodarzy. Miejscowi spotkanie kończyli w 10-tkę, drugą żółtą kartką w spotkaniu został ukarany Pawelec.

Wynik spotkania ustalił w doliczonym czasie gry Marszalik wykorzystując dobre dogranie ze strony Feliksa.

Śląsk II Wrocław - Garbarnia Kraków 0:4 (0:1)

38' 0:1 Klec (karny)

53' 0:2 Klec (karny)

74' 0:3 Feliks

90+2' 0:4 Marszalik

Śląsk II Wrocław: Boruc – Caliński, Stawny, Pawelec – Ł.Gerstenstein, Bukowski, Hyjek, Szmigiel – Samiec-Talar, Bergier, Bargiel

Garbarnia Kraków: Frątczak – Bartczak, Klec, Kuczak, Morys, Rogoziński, Kardas, Nowak, Duda, Nakrosius, Purcha