Samo spotkanie zaczęło się z opóźnieniem, bowiem Karkonosze Jelenia Góra miały małe problemy w trasie. Ostatecznie mecz zakończył się remisem, który żadnej z ekip nie urządza.

Mecz zaczął się z opóźnieniem 15 minut, bowiem Karkonosze Jelenia Góra miały małe problemy na trasie. W piątkowe spotkanie lepiej jednak weszli gracze Odry Wodzisław Śląski, którzy szybko wypracowali sobie przewagę, a od 11. minuty prowadzili 1-0 po strzale Mateusza Flaka. Goście nie zamierzali tak tego zostawiać i szybko ruszyli do odrabiania strat.

Zespół z Jeleniej Góry starał się atakować, jednak Odra dobrze prezentowała się w defensywie. Kibice oglądali niezłe zawody, w których emocji nie brakowało. Karkonosze w drugiej odsłonie nie odpuszczały i za wszelką cenę próbowały wyrównać. To udało się w 70. minucie, a bramkę zdobył Przemysław Kocot. W kolejnych minutach obie drużyny miały swoje szanse, jednak ostatecznie więcej goli już nie padło.

Odra Wodzisław Śląski - Karkonosze Jelenia Góra 1-1 (1-0)

1-0 Mateusz Flak (11)

1-1 Przemysław Kocot (70)