Wielu kibiców mogło sobie ostrzyć apetyty przed tym spotkaniem, starcie dwóch zespołów z górnej części tabeli mogło zwiastować nie lada emocje. Bardziej zadowoleni po tym spotkaniu będą gospodarze, którzy pewnie pokonali gości w stosunku 3:0.
Spotkanie błyskawicznie otworzyli gospodarze, którzy już w 2. minucie mogli się cieszyć z trafienia. Świetną wrzutką w tej sytuacji popisał się Seweryn Caputa wprost na głowę Jana Ciućka, który bez problemów pokonał bramkarza gości.
Kolejna bramka padła przed upływem 20. minuty, fenomenalną indywidualną akcją popisał się Konrad Kareta, który przejął piłkę na własnej połowie i po imponującym rajdzie obsłużył kluczowym podaniem kolegę z zespołu. Druga bramka również padła łupem Ciućka, który strzałem w krótki róg podwyższył prowadzenie gospodarzy.
Ślęza szukała swojej okazji, w jednej z wymarzonych szans w sytuacji sam na sam z Krzysztofem Żerdką stanął Piotr Stępień, ale górą z tej potyczki wyszedł bramkarz Rekordu.
Na brak emocji w pierwszej połowie nikt nie mógł narzekać, a nadal pozostawało jeszcze 45. minut tego spotkania.
Bielszczanie drugą odsłonę spotkania otworzyli równie efektownie jak pierwszą, już w 48. minucie Tomasz Nowak zdobył trzecie trafienie w tym spotkaniu, które zarazem było ostatnim w tym spotkaniu. Wykorzystał on rzut karny podyktowany za zagranie ręką jednego z graczy Ślęzy Wrocław.
Rekord Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław 3:0 (2:0)
2' 1:0 Ciućka
19' 2:0 Ciućka
48' 3:0 Nowak (karny)

Rekord Bielsko-Biała: Żerdka – Kareta (79. Batelt), Pańkowski, Madzia, Żołna, Twarkowski (90. Kasprzak), Nowak, Caputa, Kasprzyk (73. Sobik), Ciućka (79. Wróbel), Mucha (73. Kowalczyk)
Ślęza Wrocław: Wąsowski – Pisarczuk (72. Tomaszewski), Traczyk (46. Vinicius), Bohdanowicz, Hawryło (72. Kotyla), Fediuk (37. Wawrzyniak), Afonso, Stępień (82. Krukowski), Niewiadomski, Samiec, Muszyński