Piłkarze Polonii Środa Wielkopolska bez większych problemów pokonali beniaminka 3 ligi gr. II. W pokonanym polu znalazła się Kluczevia Stargard, której dwa gole wbił Hubert Antkowiak.

Polonia Środa Wielkopolska od początku spotkania lepiej prezentowała się na tle Kluczevii Stargard. Beniaminek jednak dzielnie walczył i próbował postawić się wyżej notowanemu rywalowi. Podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego byli jednak tego dnia konkretniejsi i już w 12. minucie stanęli przed szansą objęcia prowadzenia. Goście otrzymali rzut karny, a tego na gola zamienił Hubert Antkowiak.

Zespół ze Środy Wielkopolskiej ani myślał się zatrzymywać i nadal był stroną przeważającą. Kluczevia starała się bronić, jednak Polonia lepiej się prezentowała. Przyjezdni napierali i w 37. minucie mieli świetną okazję do podwyższenia prowadzenia, bowiem po raz kolejny otrzymali rzut karny. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Antkowiak, który się nie pomylił i jego zespół wygrywał już 2-0.

Po zmianie stron, tempo gry spadło, a i też do głosu doszła Kluczevia, która jednak nie potrafiła wykorzystać okazji. Polonia natomiast grała spokojnie i broniła dwubramkowego prowadzenia. Podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego konsekwentnie robili swoje i dowieźli wygraną do końca.

Kluczevia Stargard - Polonia Środa Wielkopolska 0-2 (0-2)

0-1 Hubert Antkowiak (12-rzut karny)

0-2 Hubert Antkowiak (37-rzut karny)