W starciu dwóch beniaminków eWinner 2 ligi doszło do podziału punktów. Niepocieszeni z tego wyniku mogą być gospodarze, którzy prowadzili już 2:0, ale jak się okazało, nie była to wystarczająca zaliczka, aby utrzymać wynik.

Arena Radunia nadal okazała się nie zdobyta, ale tym razem gospodarze musieli podzielić się punktami z Wisłą Puławy. Goście udanie odrobili dwubramkową stratę i ostatecznie wyszarpali jeden punkt.

Gospodarze tego spotkania wyszli z groźną kontrą w 17. minucie, piłka trafiła do Wojciecha Łuczaka, który mógł lepiej zachować się w tej sytuacji, jego strzał powędrował w sam środek bramki z czym nie miał problemów Paweł Socha. Dwie minuty później gospodarze wyszli na prowadzenie. Odważna szarża Kuby Lizakowskiego, który zagrał piłkę do Bartosza Kuźniarskiego i mamy pierwsze trafienie w tym spotkaniu.

Radunia poszła za ciosem i w 31. minucie objęli dwubramkowe prowadzenie. Zabójcza kontra gospodarzy zakończyła się strzałem Wojciecha Łuczaka, który tym razem odkupił swoje winy i trafił do bramki przyjezdnych. Ten sam zawodnik, mógł zdobyć kolejne trafienie pod koniec pierwszej części spotkania, ale w ostatniej chwili przytomnie zachował się defensor Wisły.

Po zmianie stron gospodarze nie zatrzymywali się i mieli swoje okazje do osiągnięcia lepszego rezultatu, ale dobrze dysponowany Socha strzegł bramki gości. Natomiast w drugą stronę goście wyszli z kontrą w 61. minucie i faulowany w polu karnym Raduni był jeden z zawodników Wisły. Do rzutu karnego podszedł Carlos Daniel i zdobył trafienie kontaktowe.

Mimo, że gospodarze byli zespołem lepszym w tym spotkaniu, to Wiśle udało się doprowadzić do wyrównania. Nieporozumienie defensorów gospodarzy wykorzystał Kacper Kondracki w 81. minucie.

Miejscowi mieli okazję przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę w doliczonym czasie spotkania, w znakomitej sytuacji znalazł się Dawid Retlewski, ale goście wybronili się w tej sytuacji.

Radunia Stężyca - Wisła Puławy 2:2 (2:0)

19' 1:0 Kuźniarski

31' 2:0 Łuczak

61' 2:1 Daniel (karny)

81' 2:2 Kondracki

Radunia Stężyca: Tułowiecki – Murawski, Szur, Kosznik, Lizakowski, Letniowski (86. Szuprytowski), Deja, Kuźniarski (64. Witek), Łuczak (64. Miller), Stępień (75. Wojowski), Surdykowski (75. Retlewski)

Wisła Puławy: Socha – Kubań, Lisowski (89. Czelny), Puton, Wiech, Furtado (46. Kacprzycki), Cheba (73. Ruiz-Diaz), Daniel (80. Drozdowicz), Banach (46. Kondracki), Paluchowski, Wawszczyk

Kartki: Stępień – Furtado, Daniel
Sędziowie: Szymon Lizak (Poznań)