W sobotnie wczesne popołudnie byliśmy świadkami świetnego piłkarskiego widowiska, w którym padło aż sześć bramek. Rezerwy Górnika Zabrze zremisowały z Odrą Wodzisław Śląski 3:3 (2:2)

Wynik spotkania w 16. minucie otworzył młody pomocnik Górnika II Zabrze - Michał Rostkowski, który wykorzystał świetne podanie Marcina Wodeckiego i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi Odry. Na odpowiedź gości nie trzeba było długo czekać, niespełna trzy minuty później Błażej Czuban znalazł się w korzystnej sytuacji, zdecydował się na strzał, który okazał się na tyle precyzyjny, że nie dał szans na interwencję Pawłowi Sokołowi

Kolejne minuty należały do rezerw Górnika, swoich okazji szukał Alan Lubaski a także po dośrodkowaniu Wodeckiego bliski zmiany wyniku był Kamil Surowiec. Goście też stworzyli sobie okazje a jedną z nich zamienili na bramkę. W 39. minucie na strzał zza pola karnego zdecydował się Jan Borek, piłka po jego strzale odbiła się jeszcze od słupka i wylądowała w bramce gospodarzy. Tym razem gospodarze odpowiedzieli błyskawicznie, niespełna minutę później do wyrównania doprowadził Rostkowski.

Po przerwie również nie można było narzekać na emocje, początkowo wydawało się, że to zabrzanie wyjdą na prowadzenie, ale po raz kolejny goście sprawili psikusa. W 71. minucie najlepiej w polu karnym zachował się Paweł Zdunek i precyzyjnym uderzeniem po długim słupku ponownie dał gościom prowadzenie. W końcówce starcia gospodarze zdołali doprowadzić do remisu, gola na wagę jednego punktu zdobył w 87. minucie Thomas Pranica.

Górnik II Zabrze – Odra Wodzisław Śląski 3:3 (2:2)

16' 1:0  Rostkowski

19' 1:1  Czuban

39' 1:2  Borek

40' 2:2  Rostkowski

71' 2:3  Zdunek

87' 3:3  Pranica

Fot: Iti Iti