Wczoraj zakończyła się 28. kolejka 2 ligi. Radomiak zgubił punkty w Rzeszowie, a Widzew zaliczył kolejny remis z rzędu! W dziewięciu spotkaniach padło aż trzy remisy.

Na początku zawitaliśmy do Pruszkowa gdzie Znicz Pruszków podejmował Olimpię Grudziądz. Gospodarze wygrali ten mecz po dwóch bramkach Patryka Czarnowskiego. Honorowe trafienie zdobył Bartosz Sulkowski z rzutu karnego. Mecz zakończył się 2-1.

Elana Toruń pewnie pokonała Siarkę Tarnobrzeg 4-2. Bramki dla gospodarzy zdobyli Maciej Stefanowicz z rzutu karnego, Krzysztof Wolkowicz, Wojciech Onsorge oraz Filip Kozłowski. Dwie dla gości zdobył Kamil Radulj, która jedna padłą z rzutu karnego.

Rozwój Katowice przegrał z Olimpią Elbląg 0-1. Jedyną bramkę w końcówce meczu zdobył Tomasz Lewandowski.

Stal Stalowa Wola wygrała spotkanie z GKS-em Bełchatów 1-0. Na osiem minut przed końcem regulaminowego czasu gry bramkę zdobył Michał Mistrzyk.

Bezbramkowo zakończyło się spotkanie pomiędzy ROW-em Rybnik, a Skrą Częstochowa.

Resovia Rzeszów sensacyjnie pokonała Radomiaka Radom 1-0. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Bartłomiej Buczek w doliczonym czasie gry pierwszej połowy z rzutu karnego.

Remisem 1-1 zakończyło się spotkanie Górnika Łęczna z Błękitnymi Stargard. Bramkę dla gospodarzy zdobył Dawid Dzięgielewski, a dla Błękitnych Krystian Sanocki.

Widzew Łódź zaliczył kolejny podział punktów z rzędu. Tym razem zremisował z Pogonią Siedlce 1-1. Bramkę dla gospodarzy zdobył Daniel Mąka, a dla Pogoni Adam Mójta.

Pięć bramek padło w spotkaniu Gryfa Wejherowo z Ruchem Chorzów. Gospodarze wygrali wtedy 3-2. Dla Gryfu gole strzelili dwa razy Maciej Koziara oraz jedną Dawid Rogalski. Dwie honorowe dla Ruchu zdobyli Tomasz Foszmańczyk oraz Mateusz Lechowicz.