Pelikan Łowicz w niedzielne popołudnie urządził sobie prawdziwy festiwal strzelecki w meczu 3 ligi grupy I. Gospodarze pokonali Znicz Biała Piska aż 8:0. Pierwsza połowa nie zapowiadała tak wysokiego wyniku, bowiem padł tylko jeden gol, worek z bramkami rozwiązał się w drugiej części starcia.

Wynik spotkania otworzyła bramka z 15. minuty meczu, dośrodkowana piłka z rzutu rożnego padła łupem Eryka Wolińskiego, który z bliskiej odległości skierował ją do siatki. Była to pierwsza a zarazem jedyna bramka w tej części spotkania.

Prawdziwy festiwal strzelecki rozpoczął się już na początku drugiej połowy, w 51. minucie kolejny stały fragment gry i ponownie Woliński zamyka całą akcję skutecznym uderzeniem. Goście mieli poważne problemy w upilnowaniu zawodników gospodarzy przy stałych fragmentach gry, w 58. minucie kolejna bramka po dobrze sfinalizowanym rzucie rożnym, tym razem na listę strzelców wpisał się Krystian Mycka.

Znicz nie zdążył dobrze rozpocząć gry od środka boiska a już gospodarze byli w natarciu z kontrą, którą skutecznie sfinalizował Kamil Łojszczyk radząc sobie w polu karnym z kilkoma obrońcami. Piąta bramka, to brak skupienia w szeregach defensywy gości, Pelikan po odgwizdanym rzucie wolnym w środkowej części boiska, szybko ruszył z atakiem a w sytuacji sam na sam Adrian Marcioch pokonuje bramkarza gości.

Spore problemy defensywy przyjezdnych raz po raz wykorzystywali gospodarze, w 78. minucie sporo miejsca miał Marcioch, uporał się z obrońcą i w kolejnej sytuacji sam na sam ponownie okazał się lepszy. Podłamany Znicz chciał, aby to spotkanie jak najszybciej się zakończyło, ale to nie był jeszcze koniec. W 82. minucie wynik podwyższył Radosław Kuciński a w 88. minucie wynik spotkania ustalił Marcioch tym samym kompletując hat-tricka.

Pelikan Łowicz - Znicz Biała Piska 8:0 (1:0)

15' 1:0 Woliński

51' 2:0 Woliński

58' 3:0 Mycka

59' 4:0 Łojszczyk

71' 5:0 Marcioch

78' 6:0 Marcioch

82' 7:0 Kuciński