Zespół dowodzony przez Adama Noconia może mówić o niedosycie, bowiem ugrał zaledwie punkt z krakowską drużyną. Olimpia na prowadzenie wyszła w 78. minucie, jednak błyskawicznie wyrównała Garbarnia za sprawą Jakuba Kowalskiego z jedenastu metrów.

Początek spotkania był dość wyrównanym widowiskiem, jednak z czasem to Olimpia Elbląg mocniej przycisnęła i zaczęła budować swoją przewagę na boisku. W 16. minucie Klaudiusz Krasa dogrywał do Dawida Jabłońskiego, który szybko wrzucił futbolówkę do Przemysława Brychlika, lecz doskonale interweniował Dorian Frątczak.

Gospodarze cały czas dominowali, a sporo szumu na połowie Garbarni Kraków robił Michał Miller, który w 22. minucie zdecydował się na strzał, lecz ponownie golkiper gości był na posterunku. Sebastian Madejski w pierwszej odsłonie nie miał zbyt dużo pracy, jednak kiedy musiał, to się wykazał.

Po zmianie stron, podopieczni Łukasza Surmy zaczęli być coraz bardziej widoczni, choć Olimpia także miała szanse na zdobycie gola. W 60. minucie były zawodnik ROW-u 1964 Rybnik stanął przed doskonałą szansą, jednak zaplątał się w polu karnym i ostatecznie nie zdołał oddać strzału.

Miejscowi cały czas napierali, aż w końcu dopięli swego i w 78. minucie na listę strzelców wpisał Michał Miller. Żółto-biało-niebiescy zbyt długo nie nacieszyli się prowadzeniem, bowiem po chwili było już 1-1. Tomasz Lewandowski popełnił błąd w polu karnym i arbiter podyktował rzut karny. Do jedenastki podszedł Jakub Kowalski i nie dał szans golkiperowi elblążan.

Olimpia chciała odzyskać prowadzenie, a gdyby miejscowi wykorzystali wszystkie swoje okazje, to odrobiliby straty z nawiązką. Najpierw uderzał Michał Kuczałek, a po chwili poprawił Michał Balewski. Mimo naporu podopiecznych Adama Noconia, wynik nie uległ już zmianie.

Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków 1-1 (0-0)

1-0 Michał Miller (78)

2-0 Jakub Kowalski (83-rzut karny)

Olimpia Elbląg: Sebastian Madejski - Michał Balewski, Tomasz Lewandowski, Kamil Wenger, Tomasz Sedlewski - Dawid Jabłoński (67. Daniel Morys), Michał Kuczałek, Klaudiusz Krasa (75. Bruno Żołądź), Damian Szuprytowski, Michał Miller - Przemysław Brychlik (86. Ołeksij Prytulak)

Garbarnia Kraków: Dorian Frątczak - Krystian Kujawa, Marek Masiuda, Bartłomiej Mruk, Jakub Kowalski - Kamil Włodyka (90. Tomasz Kołbon), Mateusz Duda, Karol Kostrubała, Kamil Słoma (77. Krzysztof Szewczyk), Kamil Kuczak - Michał Feliks

Żółte kartki: Morys, Lewandowski, Wenger - Kowalski, Kuczak

Sędziował: Grzegorz Kawałko (Białystok)