Odra Opole zremisowała ze Stalą Mielec w 30. kolejce Fortuna 1 ligi 1-1. Bramkę dla Odry zdobył Szymon Skrzypczak, a dla Stali Bartosz Nowak.

W pierwszej połowie obejrzeliśmy tylko jedno trafienie. Większość gry toczyła się w środku pola. Zawodnicy nie potrafili wykorzystać nadarzających się okazji. Jedynie Odra Opole zdołała otworzyć wynik. W 23. minucie spotkania bramkę dla swojej drużyny zdobył Szymon Skrzypczak. Ta bramka ożywiła nieco widowisko, lecz do końca pierwszych 45 minut nie padł już ani jeden gol. Niestety mecz nie należał do tych z górnej półki. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Odry nad Stalą Mielec.

W drugiej części Stal musiała radzić sobie w dziesiątkę. Drugą żółtą w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Josip Soljić. Mimo wszystko zawodnikom gości nie przeszkodziło to by wyrównać w tym meczu. Starali się jak najszybciej zdobyć bramkę wyrównującą, lecz stało się to dopiero w 78. minucie. Wyrównanie Stali dał Bartosz Nowak. Gospodarze próbowali wrócić na prowadzenie, lecz dobrze spisująca się obrona gości nie pozwalała na zdobycie kolejnego trafienia. Mecz zakończył się remisem 1-1.

ODRA OPOLE - STAL MIELEC 1-1 (1-0)

1-0 Szymon Skrzypczak (23.)

1-1 Bartosz Nowak (78.)

Odra Opole: Szromnik - Mikinic, Baranowski, Żemło, Winiarczyk, Błanik (80. Bonecki), Czyżycki, Trojak (87. Rybicki), Niziołek, Janus, Skrzypczak (69. Martin).

Stal Mielec: Kiełpin - Prokić (75. Wroński), Janoszka, Soljić, Nowak, Paluchowski (46. Gojko) (90+2 Gąsior), Tomasiewicz, Getinger, Perez, Grodzicki.

Żółte Kartki: Mikinic, Niziłek, Szromnik, Martin - Soljić, Grodzicki, Janoszka. Czerwone Kartki: Soljić. Sędzia: Tomasz Wajda.