Trzeci spadek z rzędu drużyny z województwa opolskiego stał się faktem i podopieczni Dariusza Surmińskiego w przyszłym sezonie będą grać w czwartej lidze. Mimo wygranej zespół z Kluczborka spadł, bowiem na terenie lidera punkt zdobyła Stal Brzeg.

Mecz od początku nie stał na wysokim poziomie, bowiem piłkarze MKS-u Kluczbork mieli z tyłu głowy także spotkania Stali Brzeg oraz Foto-Higieny Gać.

W pierwszej odsłonie dobrą okazję miał Marcin Kaczmarczyk, który mógł pokonać Konrada Skuzę bezpośrednio z rzutu wolnego, ale młody golkiper poradził sobie z tym strzałem. Goście odpowiedzieli główką Norberta Jaszczaka, ale ta była niecelna i do przerwy wynik był bezbramkowy.

Po zmianie stron z czasem inicjatywę zaczęli przejmować miejscowi, ale w 89. minucie Miłosz Reich otrzymał piłkę i pokonał golkipera Warty Gorzów Wielkopolski zapewniając trzy punkty. Zwycięstwo ekipie z województwa opolskiego nic jednak nie dało, bowiem swój mecz zremisowała Stal Brzeg.


Warta Gorzów Wielkopolski - MKS Kluczbork 0-1 (0-0)

0-1 Miłosz Reich (89)


MKS Kluczbork: Skuza - Zatorski, Gierak, Krawczun, Dyr - Węglarz (65. Nykiel), Sobala, Szepeta, Jaszczak (75. Reisch), Jantos - Lewandowski (87. Krauz)

Foto: Alan Rogalski/nto.pl

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.