Nowym zawodnikiem Arki Gdynia został Marko Vejinović. Defensywny pomocnik przyszedł do klubu w ramach wypożyczenia.

Marko Vejinović urodziny w Amsterdamie rozpoczął swoją karierę seniorską w 2009 roku. Jego pierwszym zespołem był AZ Alkmaar, który zdobył wtedy Mistrzostwo Holandii. Następnie reprezentował barwy Heraclesu Almelo. W tym klubie rozegrał 112 spotkań i strzelił 14 goli. Z Heraclesem zdobył również Superpuchar. 

Następnym zespołem był Vitesse Arngem gdzie przez dwa sezony wyszedł na boisko 75 razy i zdobył 15 bramek. Stamtąd trafił do Feyernoordu Rotterdam i spędził tam dwa sezony. Rozegrał wtedy 31 meczów i zdobył jedno trafienie. W sezonie 2015/16 wywalczył z tym klubem Puchar Holandii oraz mistrzostwo. 

W lipcu 2017 roku powrócił do swojego pierwszego klubu. Zagrał w nim jednak jedynie 7 ligowych spotkań, następnie pauzował z powodu kontuzji. Vejinović do Arki Gdynia został wypożyczony do 30 czerwca.

fot. Arka Gdynia

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.