Łodzianie idą jak burza i wykonują kolejny krok w kierunku awansu do LOTTO Ekstraklasy, Przewaga nad zespołem z Mielca po dzisiejszych meczach wynosi już 7 oczek.

Piłkarze ŁKS-u Łódź już w 14. minucie objęli prowadzenie w wyjazdowym meczu z Bytovią Bytów, a bramkę zdobył Patryk Bryła. Kwadrans później było już 0-2, a z gola cieszył się Dani Ramirez i łodzianie mogli odetchnąć. Gospodarze jednak w końcówce pierwszej odsłony starali się jeszcze atakować, ale nie przynosiło to odpowiedniego skutku.

Do przerwy więcej bramek nie oglądaliśmy, zaś po zmianie stron podopieczni Kazimierza Moskala kontrolowali przebieg meczu, ale nie ograniczali się jedynie do defensywy. Kilkukrotnie w drugiej połowie Rafał Kujawa postraszył Andrzeja Witana. W końcówce meczu także Maciej Wolski i Wojciech Łuczak uderzali na bramkę Witana, ale ostatecznie więcej goli nie padło.

Bytovia Bytów - ŁKS Łódź 0-2 (0-2)

0-1 Patryk Bryła (14)

0-2 Dani Ramirez (29)

Bytovia Bytów: Andrzej Witan - Wojciech Wilczyński, Łukasz Wróbel, Diego Bardanca, Maciej Dampc (78. Dawid Witkowski) - Fabian Hiszpański (46. Maksymilian Hebel), Sławomir Duda, Filip Burkhardt (60. Patryk Wolski), Bartosz Wolski, Łukasz Moneta - Gracjan Jaroch

ŁKS Łódź: Michał Kołba - Jan Grzesik, Maksymilian Rozwandowicz, Jan Sobociński, Adrian Klimczak - Dani Ramirez (84. Wojciech Łuczak), Lukas Bielak, Bartłomiej Kalinkowski, Łukasz Piątek, Patryk Bryła (75. Maciej Wolski) - Rafał Kujawa (60. Łukasz Sekulski)

Żółte kartki: Dampc, Hebel - Rozwandowicz

Sędziował: Kornel Paszkiewicz (Wrocław)