Legia Warszawa wygrała z Miedzią Legnica 2:0. Bramki dla legionistów zdobył Carlitos Lopez oraz Iuri Madairos.

Mecz rozpoczął się lepiej dla warszawskiej Legii. Zawodnicy Ricardo Sa Pinto atakowali bramkę Miedzi Legnica i tylko można było czekać aż Legia Warszawa zdobędzie bramkę. Pierwsza z nich padła w 22. minucie meczu.

Dośrodkowanie Sebastiana Szymańskiego z rzutu rożnego wykorzystał Carlitos Lopez. Legioniści wyszli na prowadzenie. Była to zarazem jedyna bramka w tej części meczu. Arbiter zaprosił piłkarzy do szatni przy jednobramkowym prowadzeniu Legii.

W drugiej połowie warszawiacy nie zwalniali tempa. Ciągłe akcje napędzały drużynę Legii. Miedź nie miała zbyt dużo do powiedzenia. Miała jedynie trzy sytuacje bramkowe z czego Legia aż dziesięć.

W 62. minucie meczu padła kolejna bramka dla gospodarzy. Pierwszego gola dla wojskowych zdobył Iuri Medeiros. Zawodnik popisał się ładnym strzałem zza pola karnego. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Legii 2-0.

LEGIA WARSZAWA - MIEDŹ LEGNICA 2-0 (1-0)

1-0 Carlitos Lopez (22.)

2-0 Iuri Medeiros (62.)

Legia Warszawa: Majecki - Rocha, Wieteska, Jędrzejczyk, Vesović, Martins (78. Antolić), Cafu, Nagy, Szymański (52' Hamalainen), Medeiros (71. Kucharczyk), Carlitos Lopez.

Miedź Legnica: Sapela - Miliković, Musa, Bartczak, Zieliński, Fernandez, Santana Cabrera (74. Piasecki), Camara, Roman (46. Ojamaa), Forsell (83. Garguła), Szczepaniak.

sędzia: Mariusz Złotek widzów: 15000