Lechia Tomaszów Mazowiecki przyjechała do Warszawy na starcie z tamtejszym Ursusem i pewnie zwyciężyła w środowym spotkaniu rozgrywanym w ramach 13. kolejki 3 ligi grupy I aż 5:0

Mecz był od początku spotkania wyrównany, choć to goście stwarzali sobie lepsze sytuacje w tym spotkaniu co ostatecznie odzwierciedlił wynik. Na pierwsze  trafienie w pierwszej odsłonie spotkania musieliśmy czekać ponad 40 minut, bowiem po indywidualnym rajdzie lewą stroną boiska w polu karnym faulowany był jeden z piłkarzy Lechii. Do piłki ustawionej na 11-metrze ustawił się Patryk Jakubczyk a on w takich sytuacjach się raczej nie myli i pewnie wyprowadza gości na prowadzenie.

Kilka minut później w doliczonym czasie do pierwszej połowy piłkę w polu karnym otrzymał Artur Amroziński i piekielnie mocnym aczkolwiek precyzyjnym uderzeniem w okienko bramki goalkeepera gospodarzy podwyższył wynik spotkania. Zabójcze minuty gości pod koniec pierwszej połowy.

Druga połowa to również koncertowa gra gości, którzy zdołali trzykrotnie trafiać do bramki popularnych "Traktorków". W 62. minucie piłka odebrana na połowie Ursusa, w dobrej sytuacji zawodnik Lechii nie trafia po ofiarnej interwencji obrońców, ale przy dobitce Krystiana Mroczka nie było już szans na ratunek.

Ten sam zawodnik sześć minut później zdobył swoje drugie trafienie w tym spotkaniu, po zamieszaniu w okolicy 16-metra piłka zatrzymała się pod nogami Mroczka a ten zdecydował się na uderzenie po ziemi, po którym piłka wylądowała w siatce. To była praktycznie bramka z niczego, ale takie sytuacje również trzeba umieć wykorzystać.

Wynik spotkania w 90. minucie ustalił Klim Morenkov po składnej akcji, nawinął w polu karnym obrońcę i strzałem po długim rogu nie dał szans Kalinowskiemu.

Ursus Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:5 (0:2)

43' 0:1 Jakubczyk

45' 0:2 Amroziński

62' 0:3 Mroczek

68' 0:4 Mroczek

90' 0:5 Morenkov

Ursus Warszawa: Kalinowski - Czarnecki, Prusinowski, Muszyński, Kamiński, Kozarzewski, Perzyna, Kabala, Olczak, Górecki, Dzielak

Lechia Tomaszów Mazowiecki: Baran - Cyran, Drabik, Cieślik, Amroziński, Mroczek, Szymczak, Lewiński, Jakubczyk, Pecyna, Dunajski