Piłkarze KS-u Kutno wrócili na zwycięski szlak. Ekipa z województwa łódzkiego przełamała się i w sobotę pokonała u siebie Mamry Giżycko.

W pierwszej odsłonie na murawie lepiej prezentowali się piłkarze KS-u Kutno, którzy częściej byli przy piłce. Mamry Giżycko jednak dobrze prezentowały się w defensywie, wobec czego do przerwy bramek nie odnotowano. Co innego po zmianie stron. W 51. minucie wynik spotkania otworzył Marcin Kacela, który strzałem z piętnastu metrów zaskoczył bramkarza gości.

Zespół z Kutna dostał wiatru w żagle i w kolejnych minutach nadal przeważał. Mamry starały się nawiązać walkę w miejscowymi, jednak "żółto-niebiescy" nie oddali inicjatywy. Wyżej notowany zespół z województwa łódzkiego był tego dnia konkretniejszy i w 79. minucie prowadził już 2-0, a bramkę zdobył ponownie Kacela, który wykorzystał nieporozumienie obrońców drużyny z Giżycka.

KS Kutno - Mamry Giżycko 2-0 (0-0)

1-0 Marcin Kacela (51)

2-0 Marcin Kacela (79)