Podopieczni Sławomira Suchomskiego rozgrywają świetną wiosnę, a kolejne trafienia dołożył Dawid Retlewski. Kołobrzeżanie na cztery kolejki przed końcem mają cztery punkty straty do liderujących rezerw Lecha Poznań.

Piłkarze Kotwicy Kołobrzeg już w 18. minucie prowadzili 1-0, a piłkę do bramki strzeżonej przez Huberta Świtalskiego trafił Sebastian Deja. Miejscowi nie zamierzali się zatrzymywać i szukali kolejnych goli.

Dziewięć minut później swój koncert rozpoczął Dawid Retlewski, który po raz pierwszy pokonał golkipera Sokoła Kleczew. Ten sam zawodnik w 35. minucie podwyższył na 3-0, a 120 sekund później skompletował hat-tricka i Kotwica ustawiła sobie spotkanie już do przerwy.

Po zmianie stron goście starali się zmniejszyć straty, lecz tylko raz zdołali pokonać Jakuba Górskiego, a sztuki tej dokonał Norbert Grzelak w 76. minucie i ustalił wynik spotkania.

Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew 4-1 (4-0)

1-0 Sebastian Deja (18)

2-0 Dawid Retlewski (27)

3-0 Dawid Retlewski (35)

4-0 Dawid Retlewski (37)

4-1 Norbert Grzelak

Sokół Kleczew: Hubert Świtalski – Tomasz Koziorowski, Kuba Młynarski, Sebastian Śmiałek, Aleksander Theus (46. Norbert Grzelak), Arkadiusz Widelski, Tomasz Kowalczuk, Michał Wolinowski (46. Jakub Dębowski) Jakub Groszkowski, Szymon Szczęsny (75. Miłosz Świątnicki), Marcel Koziorowski (46. Jan Paczyński).