Podopieczni Sławomira Suchomskiego zremisowali w meczu na szczycie, a punkt uratowali w samej końcówce. Kołobrzeżanie na trzy kolejki przed końcem nie zmniejszyli straty do lidera, który ma jeszcze zaległy mecz.

Piłkarze Kotwicy Kołobrzeg w dobrych nastrojach podeszli do potyczki z Lechem II Poznań, który walczy o awans. Kołobrzeżanie również chcieli się włączyć do tej walki, lecz spotkanie nie najlepiej się rozpoczęło się dla nich bowiem w 16. minucie Eryk Kryg trafił na 0-1.

Gospodarze ruszyli do odrabiania strat i po niespełna dwudziestu minutach wyrównali po trafieniu Gracjana Kuśmierska, który pokonał Karola Szymańskiego. Piłkarze Kolejorza nie dawali za wygraną i pięć minut później Jakub Kamiński przywrócił prowadzenie przyjezdnym.

Dziesięć minut po zmianie stron był już remis, a do bramki trafił niezawodny Dawid Retlewski. Obie drużyny dążyły do przechylenia szali na swoją korzyść, a kolejne gole padły w samej końcówce.

Najpierw do siatki trafił Krzysztof Kołodziej i gdy rezerwy Lecha chciały witać się z gąską to jeden z piłkarzy gości zgubił koncentrację i faulował w polu karnym, a sędzia podyktował jedenastkę. Do futbolówki podszedł Adrian Szynka i ustalił rezultat spotkania.

0-1 Eryk Kryg (16)
1-1 Gracjan Kuśmierek (35)
1-2 Jakub Kamiński (40)
2-2 Dawid Retlewski (55)
2-3 Krzysztof Kołodziej (90)
3-3 Adrian Szynka (90)