Kibice zgromadzeni na stadionie przy ulicy Kilińskiego 47 zobaczyli wspaniałe widowisko, które zakończyło się wysokim remisem. Obie drużyny zdobyły po cztery gole.

Spotkanie doskonale rozpoczęło się dla Chojniczanki Chojnice, która już w 1. minucie wyszła na prowadzenie, a do siatki trafił Toni Conejo. To nie spodobało się piłkarzom Sandecji Nowy Sącz, którzy błyskawicznie ruszyli do odrabiania strat.

Podopieczni Tomasza Kafarskiego do wyrównania doprowadzili w 7. minucie, a do siatki trafi Thiago. Sandecja chciała pójść za ciosem, bowiem w obecnym sezonie jej sytuacja jest bardzo trudna. Jedenaście minut później gospodarze dopięli swego, a Marcin Flis cieszył się z gola.

Biało-czarni cały czas dominowali na boisku i nie zamierzali spoczywać na laurach. Kwadrans później było już 3-1, a do siatki trafił Radosław Kanach. Chojniczanka mimo dwubramkowej straty starała się nawiązać walkę z Sandecją. Rozmiary porażki w 45. minucie zmniejszył Emil Drozdowicz.

Szybko po zmianie stron przyjezdni doprowadzili do wyrównania, a na listę strzelców wpisał się Mateusz Bartosiak. Od tej pory gospodarze chcieli ponownie wyjść na prowadzenie i to im się udało siedem minut później, kiedy to Michal Piter-Bucko pokonał Andrzeja Witana.

Radość podopiecznych Tomasza Kafarskiego trwała zaledwie dziewięć minut, bowiem po tym czasie do siatki trafił Mateusz Kuzimski, pokonując Daniela Bielicę. Więcej goli w tym meczu już nie padło, jednak kibice wyszli na pewno zadowoleni, choć wynik nie zadowala żadnej z drużyn.

Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice 4-4 (3-2)

0-1 Toni Conejo (1)

1-1 Thiago (7)

2-1 Marcin Flis (18)

3-1 Radosław Kanach (33)

3-2 Emil Drozdowicz (45)

3-3 Mateusz Bartosiak (47)

4-3 Michal Piter-Bucko (54)

4-4 Mateusz Kuzimski (63)

Sandecja Nowy Sącz: Daniel Bielica - Michal Piter-Bucko, Adrian Basta, Marcin Flis - Damian Chmiel (74. Adrian Danek), Radosław Kanach, Grzegorz Baran (69. Mateusz Klichowicz), Thiago, Dominik Kun - Mariusz Gabrych (86. Michał Walski), Kamil Ogorzały

Chojniczanka Chojnice: Andrzej Witan - Jan Mudra, Mateusz Bartosiak, Hubert Wołąkiewicz, Kamil Sylwestrzak - Emil Drozdowicz (69. Janusz Surdykowski), Oskar Paprzycki, Bartosz Wolski, Toni Conejo (76. Wojciech Trochim), Aghwan Papikjan (84. Krystian Wachowiak) - Mateusz Kuzimski