Nowym zawodnikiem lidera Fortuna 1 ligi, Rakowa Częstochowa, został Danian Pawłas. Lider zaplecza ekstraklasy uprzedził tym samym między innymi Górnika Zabrze czy Legię Warszawa.

Rosyjski pomocnik występował ostatnio w KS-sie Łomianki. Jego pierwszą seniorską drużyną były rezerwy Pogoni Szczecin. Danian Pawłas następnie przeniósł się do czwartoligowego zespołu z Łomianek. W walce o zawodników była również Legia Warszawa, lecz zawodnik ostatecznie przeniósł się do Rakowa Częstochowa.

Piłkarz przyznaje, że jest podekscytowany transferem. Danian Pawłas oprócz Legii przyciągnął również uwagę Górnika Zabrze. Już dzisiaj w Częstochowie Raków zmierzy się z Chrobrym Głogów w ramach inauguracji rozgrywek Fortuna 1 Ligi. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00.

Serdecznie zapraszamy na relacje live z tego spotkania na naszej stronie. Czeka emocjonujące 90 minut. Link do relacji: Raków Częstochowa - Chrobry Głogów.

fot. Raków Częstochowa Facebook

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.