Chełmianka Chełm nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w tym sezonie. Podopieczni Tomasza Złomańczuka w sobotę skromnie pokonali Siarkę Tarnobrzeg.

W pierwszej odsłonie lepiej prezentowała się Siarka Tarnobrzeg, która stworzyła sobie więcej okazji bramkowych oraz częściej była przy piłce. Szwankowała jednak skuteczność i do przerwy było 0-0. W drugiej odsłonie natomiast więcej z gry miała Chełmianka Chełm, która kilkukrotnie zagroziła bramce strzeżonej przez Macieja Kowala.

Samo spotkanie nie było wielkim widowiskiem, choć emocji nie brakowało. Niezłe okazje mieli Piotr Piekarski oraz Adrian Dziubiński, lecz cały czas było 0-0. W kolejnych minutach do głosu doszła Siarka, a z przodu aktywny był Mateusz Janeczko, który jednak nie potrafił znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza Chełmianki.

W końcówce działo się sporo, jednak konkretniejsi byli gospodarze, którzy w 87. minucie objęli prowadzenie, a bramkę zdobył Patryk Czułowski. Podrażniona Siarka próbowała jeszcze coś zdziałać, a najlepszą sytuację miała w doliczonym czasie gry. Uderzał Paweł Mróz, ale uderzył w Jakuba Długosza.

Chełmianka Chełm - Siarka Tarnobrzeg 1-0 (0-0)

1-0 Patryk Czułowski (87)