Błękitni Stargard wygrali z Wisłą Kraków 2-1 (1-0) w 1/32 Totolotek Pucharu Polski. Dzięki temu zwycięstwu drugoligowiec awansowal do dalszej fazy turnieju. Krakowianie będą się mogli skupić na grze w PKO Ekstraklasie.

W 26. minucie Błękitni Stargard wyszli na prowadzenie Wojciech Fadecki uderzeniem z rzutu karnego wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie.

W 78. minucie tylko poprzeczka uratowała Wisłę Kraków od straty kolejnej bramki.

W 79. minucie przyjezdni doprowadzili do wyrównania. Strzelcem bramki został Michał Mak

W 84. minucie kolejny rzut karny dla podopiecznych Adama Topolskiego, stargardzianie za sprawą Wojciecha Fadeckiego wyszli na prowadzenie. Kapitan Błękitnych ustalił wynik spotkania.

BŁĘKITNI STARGARD - WISŁA KRAKÓW 2-1 (1-0)
1-0 Wojciech Fadecki (26.) karny
1-1 Michał Mak (79.)
2-1 Wojciech Fadecki (84.) karny

Błękitni Stargard: Rzepecki - Theus, Ostrowski, Sadowski, Nowak - Sanocki (76. Mateusz Bochnak), Karmański, Łysiak, Paczuk, Fadecki - Kurbiel (69. Michał Cywiński).

Wisła Kraków: Lis - Boguski, Janicki, Szota, Grabowski - Drzazga, Basha (67. Kamil Wojtkowski), Carlos Silva (61. Michał Mak), Kumah, Pawłowski (61. Vukan Savićević) - Zdybowicz.

żółte kartki: Sanocki, Karmański, Theus - Zdybowicz, Savićević, Szota, Mak.sędzia: Patryk Gryckiewicz (Toruń).