Ekstraklasa - runda zasadnicza
30 marca 2024
Ekstraklasa - runda zasadnicza
1 kwietnia 2024
Ekstraklasa - runda zasadnicza
2 kwietnia 2024
19:00 0' |
|
? - ? |
Zagłębie Lubin |
I liga
30 marca 2024
I liga
1 kwietnia 2024
I liga
2 kwietnia 2024
II liga
28 marca 2024
II liga
30 marca 2024
III liga, gr. I
29 marca 2024
III liga, gr. I
30 marca 2024
12:00 0' |
|
? - ? |
Mławianka Mława |
|
12:00 0' |
|
? - ? |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
13:00 0' |
|
? - ? |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
14:00 0' |
|
? - ? |
ŁKS 1926 Łomża |
|
14:00 0' |
|
? - ? |
Victoria Sulejówek |
|
15:00 0' |
|
? - ? |
Concordia Elbląg |
|
15:00 0' |
|
? - ? |
Pilica Białobrzegi |
III liga, gr. II
28 marca 2024
koniec 0' |
|
4 - 0 |
Vineta Wolin |
III liga, gr. II
29 marca 2024
III liga, gr. II
30 marca 2024
III liga, gr. III
28 marca 2024
i koniec 0' |
|
1 - 1 |
Lechia Zielona Góra |
III liga, gr. III
29 marca 2024
III liga, gr. III
30 marca 2024
12:00 0' |
|
? - ? |
Górnik Polkowice |
|
12:00 0' |
|
? - ? |
KS Stilon Gorzów Wielkopolski |
|
13:00 0' |
|
? - ? |
Śląsk II Wrocław |
|
13:00 0' |
|
? - ? |
Raków II Częstochowa |
|
13:00 0' |
|
? - ? |
Karkonosze Jelenia Góra |
|
15:00 0' |
|
? - ? |
Pniówek Pawłowice |
III liga, gr. IV
29 marca 2024
15:30 0' |
|
? - ? |
Sokół Sieniawa |
III liga, gr. IV
30 marca 2024
12:00 0' |
|
? - ? |
Unia Tarnów |
|
12:00 0' |
|
? - ? |
Czarni Połaniec |
|
12:00 0' |
|
? - ? |
Star Starachowice |
|
13:00 0' |
|
? - ? |
Wisłoka Dębica |
|
13:00 0' |
|
? - ? |
Podhale Nowy Targ |
|
13:00 0' |
|
? - ? |
Świdniczanka Świdnik |
|
13:00 0' |
|
? - ? |
Siarka Tarnobrzeg |
|
13:30 0' |
|
? - ? |
Wieczysta Kraków |
IV liga dolnośląska
29 marca 2024
i 18:00 0' |
|
? - ? |
Łużyce Lubań |
IV liga dolnośląska
30 marca 2024
i 12:00 0' |
|
? - ? |
KS Łomnica |
|
i 12:00 0' |
|
? - ? |
Lechia Dzierżoniów |
|
i 14:00 0' |
|
? - ? |
Iskra Księginice |
|
i 14:00 0' |
|
? - ? |
Barycz Sułów |
|
i 14:00 0' |
|
? - ? |
BKS Bobrzanie Bolesławiec |
|
i 14:00 0' |
|
? - ? |
Piast Nowa Ruda |
|
i 15:00 0' |
|
? - ? |
Piast Żmigród |
|
i 16:00 0' |
|
? - ? |
Górnik Złotoryja |
IV liga kujawsko-pomorska
30 marca 2024
i 11:00 0' |
|
? - ? |
Lech Rypin |
|
i 11:00 0' |
|
? - ? |
Wda Świecie |
|
i 12:00 0' |
|
? - ? |
Tłuchowia Tłuchowo |
|
i 12:00 0' |
|
? - ? |
Chemik Bydgoszcz |
|
i 12:30 0' |
|
? - ? |
Kujawianka Izbica Kujawska |
|
i 13:00 0' |
|
? - ? |
Pomorzanin Serock |
|
i 14:00 0' |
|
? - ? |
Pogoń Mogilno |
|
i 16:00 0' |
|
? - ? |
Cuiavia Inowrocław |
|
i 17:00 0' |
|
? - ? |
Lider Włocławek |
IV liga lubelska
30 marca 2024
i 11:00 0' |
|
? - ? |
Ogniwo Wierzbica |
|
i 11:00 0' |
|
? - ? |
Gryf Gmina Zamość |
|
i 12:00 0' |
|
? - ? |
Tomasovia Tomaszów Lubelski |
|
i 12:00 0' |
|
? - ? |
Huragan Międzyrzec Podlaski |
|
i 13:00 0' |
|
? - ? |
Stal Kraśnik |
|
i 13:00 0' |
|
? - ? |
Motor II Lublin |
|
i 14:00 0' |
|
? - ? |
Lewart Lubartów |
|
i 14:30 0' |
|
? - ? |
Kryształ Werbkowice |
|
i 15:00 0' |
|
? - ? |
KS Drzewce |
IV liga lubuska
30 marca 2024
i 11:00 0' |
|
? - ? |
Meprozet Stare Kurowo |
|
i 11:00 0' |
|
? - ? |
Warta II Gorzów Wielkopolski |
|
i 13:00 0' |
|
? - ? |
Syrena Zbąszynek |
|
i 13:00 0' |
|
? - ? |
Sprotavia Szprotawa |
|
i 15:00 0' |
|
? - ? |
Odra Nietków |
|
i 15:00 0' |
|
? - ? |
Ilanka Rzepin |
|
i 15:00 0' |
|
? - ? |
Polonia Słubice |
|
i 15:00 0' |
|
? - ? |
Czarni Żagań |
|
i 15:00 0' |
|
? - ? |
Lubuszanin Drezdenko |
IV liga łódzka
28 marca 2024
koniec 0' |
|
0 - 4 |
ŁKS III Łódź |
IV liga łódzka
30 marca 2024
11:00 0' |
|
? - ? |
Szczerbiec Wolbórz |
|
11:00 0' |
|
? - ? |
Boruta Zgierz |
|
12:00 0' |
|
? - ? |
Warta Działoszyn |
|
12:00 0' |
|
? - ? |
Start Brzeziny |
|
13:00 0' |
|
? - ? |
Widzew II Łódź |
|
15:00 0' |
|
? - ? |
Orkan Buczek |
|
15:00 0' |
|
? - ? |
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
15:00 0' |
|
? - ? |
Polonia Piotrków Trybunalski |
IV liga małopolska
28 marca 2024
i koniec 0' |
|
1 - 2 |
Barciczanka Barcice |
IV liga małopolska
30 marca 2024
i 11:00 0' |
|
? - ? |
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza |
|
i 11:00 0' |
|
? - ? |
LKS Jawiszowice |
|
i 11:00 0' |
|
? - ? |
Beskid Andrychów |
|
i 12:00 0' |
|
? - ? |
Wisła II Kraków |
|
i 13:00 0' |
|
? - ? |
Lubań Maniowy |
|
i 14:00 0' |
|
? - ? |
Orzeł Ryczów |
|
i 16:00 0' |
|
? - ? |
Wolania Wola Rzędzińska |
|
i 17:00 0' |
|
? - ? |
Watra Białka Tatrzańska |
IV liga mazowiecka
28 marca 2024
koniec 0' |
|
0 - 2 |
KTS Weszło Warszawa |
IV liga mazowiecka
29 marca 2024
IV liga mazowiecka
30 marca 2024
IV liga opolska
30 marca 2024
i 13:00 0' |
|
? - ? |
Polonia Karłowice |
|
i 13:00 0' |
|
? - ? |
LZS Bogacica |
|
i 13:00 0' |
|
? - ? |
LZS Domaszkowice |
|
i 13:00 0' |
|
? - ? |
Stal Brzeg |
|
i 13:00 0' |
|
? - ? |
MKS Gogolin |
|
i 13:00 0' |
|
? - ? |
LZS Piotrówka |
|
i 13:00 0' |
|
? - ? |
Odra II Opole |
|
i 13:00 0' |
|
? - ? |
Victoria Chróścice |
IV liga podkarpacka
30 marca 2024
11:00 0' |
|
? - ? |
Błękitni Ropczyce |
|
11:00 0' |
|
? - ? |
Stal II Rzeszów |
|
11:00 0' |
|
? - ? |
Igloopol Dębica |
|
11:00 0' |
|
? - ? |
Cosmos Nowotaniec |
|
12:00 0' |
|
? - ? |
Resovia II |
|
13:00 0' |
|
? - ? |
Legion Pilzno |
|
14:30 0' |
|
? - ? |
Polonia Przemyśl |
|
14:30 0' |
|
? - ? |
Sokół Kamień |
|
15:00 0' |
|
? - ? |
Izolator Boguchwała |
IV liga podlaska
28 marca 2024
i koniec 0' |
|
5 - 2 |
KS Śniadowo |
IV liga podlaska
29 marca 2024
IV liga podlaska
30 marca 2024
IV liga pomorska
29 marca 2024
16:00 0' |
|
? - ? |
Arka II Gdynia |
IV liga pomorska
30 marca 2024
11:00 0' |
|
? - ? |
Grom Nowy Staw |
|
11:00 0' |
|
? - ? |
Powiśle Dzierzgoń |
|
11:00 0' |
|
? - ? |
Supra Kwidzyn |
|
12:00 0' |
|
? - ? |
Gryf Słupsk |
|
13:00 0' |
|
? - ? |
Radunia II Stężyca |
|
15:00 0' |
|
? - ? |
Gryf Wejherowo |
|
16:00 0' |
|
? - ? |
Gedania II Gdańsk |
|
18:00 0' |
|
? - ? |
MKS Władysławowo |
IV liga śląska (gr. I)
29 marca 2024
i 19:00 0' |
|
? - ? |
Unia Rędziny |
IV liga śląska (gr. I)
30 marca 2024
i 11:00 0' |
|
? - ? |
MKS Myszków |
|
i 11:00 0' |
|
? - ? |
Rozwój Katowice |
|
i 11:00 0' |
|
? - ? |
Ruch Radzionków |
|
i 11:00 0' |
|
? - ? |
Szczakowianka Jaworzno |
|
i 13:00 0' |
|
? - ? |
Przemsza Siewierz |
|
i 13:00 0' |
|
? - ? |
Unia Dąbrowa Górnicza |
|
i 15:30 0' |
|
? - ? |
Piast II Gliwice |
IV liga śląska (gr. II)
30 marca 2024
10:30 0' |
|
? - ? |
ROW 1964 Rybnik |
|
11:00 0' |
|
? - ? |
Orzeł Łękawica |
|
13:00 0' |
|
? - ? |
Gwarek Ornontowice |
|
13:00 0' |
|
? - ? |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
|
13:00 0' |
|
? - ? |
LKS Czaniec |
|
13:00 0' |
|
? - ? |
Spójnia Landek |
|
13:30 0' |
|
? - ? |
Polonia Łaziska Górne |
IV liga śląska (gr. II)
3 kwietnia 2024
17:00 0' |
|
? - ? |
Odra Wodzisław Śląski |
IV liga świętokrzyska
30 marca 2024
11:00 0' |
|
? - ? |
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) |
|
11:00 0' |
|
? - ? |
AKS 1947 Busko Zdrój |
|
11:00 0' |
|
? - ? |
Granat Skarżysko-Kamienna |
|
15:00 0' |
|
? - ? |
Pogoń 1945 Staszów |
|
15:00 0' |
|
? - ? |
Korona II Kielce |
|
15:00 0' |
|
? - ? |
Hetman Włoszczowa |
|
15:00 0' |
|
? - ? |
Wisła Sandomierz |
|
15:00 0' |
|
? - ? |
Arka Pawłów |
|
15:00 0' |
|
? - ? |
Stal Kunów |
IV liga warmińsko-mazurska
30 marca 2024
i 12:00 0' |
|
? - ? |
Olimpia Olsztynek |
|
i 13:00 0' |
|
? - ? |
Granica Kętrzyn |
|
i 13:00 0' |
|
? - ? |
Mazur Ełk |
|
i 14:00 0' |
|
? - ? |
Tęcza Biskupiec |
|
i 14:00 0' |
|
? - ? |
Polonia Lidzbark Warmiński |
|
i 15:00 0' |
|
? - ? |
Jeziorak Iława |
|
i 15:00 0' |
|
? - ? |
Polonia Iłowo |
|
i 17:30 0' |
|
? - ? |
Mamry Giżycko |
IV liga wielkopolska
29 marca 2024
i 16:00 0' |
|
? - ? |
Obra Kościan |
IV liga wielkopolska
30 marca 2024
i 11:00 0' |
|
? - ? |
Centra Ostrów Wielkopolski |
|
i 11:00 0' |
|
? - ? |
Jarota Jarocin |
|
i 11:00 0' |
|
? - ? |
Lipno Stęszew |
|
i 12:00 0' |
|
? - ? |
Kotwica Kórnik |
|
i 12:00 0' |
|
? - ? |
Polonia 1908 Marcinki Kępno |
|
i 14:00 0' |
|
? - ? |
Polonia 1912 Leszno |
|
i 15:00 0' |
|
? - ? |
Victoria Września |
|
i 16:00 0' |
|
? - ? |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
IV liga zachodniopomorska
30 marca 2024
i 11:00 0' |
|
? - ? |
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) |
|
i 12:00 0' |
|
? - ? |
Błękitni II Stargard |
|
i 13:00 0' |
|
? - ? |
Darłovia Darłowo |
|
i 13:00 0' |
|
? - ? |
Unia Dolice |
|
i 13:00 0' |
|
? - ? |
Ina Goleniów |
|
i 13:00 0' |
|
? - ? |
Odra Chojna |
|
i 13:00 0' |
|
? - ? |
Orzeł Wałcz |
|
i 13:00 0' |
|
? - ? |
Gwardia Koszalin |
|
i 14:30 0' |
|
? - ? |
Olimp Gościno |
Ostatnio zakończone mecze
Stal Stalowa Wola | 2 - 1 | Sandecja Nowy Sącz |
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | 3 - 1 | Kotwica Kołobrzeg |
Zjednoczeni Stryków | 0 - 4 | ŁKS III Łódź |
Ruch Wysokie Mazowieckie | 5 - 2 | KS Śniadowo |
Wisła Puławy | 4 - 0 | Olimpia Elbląg |
Unia Swarzędz | 4 - 0 | Vineta Wolin |
Mazur Karczew | 0 - 2 | KTS Weszło Warszawa |
Ślęza Wrocław | 1 - 1 | Lechia Zielona Góra |
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 1 - 2 | Barciczanka Barcice |
Pogoń Mogilno | 1 - 3 | Unia Wąbrzeźno |
Najbliższe mecze LIVE
Jagiellonia II Białystok | ? - ? | Unia Skierniewice |
Pogoń II Szczecin | ? - ? | Błękitni Stargard |
Górnik II Zabrze | ? - ? | MKS Kluczbork |
Unia Solec Kujawski | ? - ? | Świt Skolwin (Szczecin) |
KTS-K Luzino | ? - ? | Noteć Czarnków |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | ? - ? | Sokół Sieniawa |
Ursus Warszawa | ? - ? | Ząbkovia Ząbki |
Warta Gorzów Wielkopolski | ? - ? | Gwarek Tarnowskie Góry |
Sparta Sycewice | ? - ? | Arka II Gdynia |
Józefovia Józefów | ? - ? | Błonianka Błonie |