Na zakończenie rundy zasadniczej LOTTO Ekstraklasy Cracovia Kraków podejmowała u siebie drużynę Zagłębia Lubin,oba zespoły zabrały się do roboty dopiero w drugiej połowie spotkania w efekcie czego mecz zakończy się remisem 2-2 (0-0).

Na zakończenie rundy zasadniczej LOTTO Ekstraklasy Cracovia Kraków podejmowała u siebie drużynę Zagłębia Lubin. Oba zespoły zabrały się do roboty dopiero w drugiej połowie spotkania w efekcie czego mecz zakończy się remisem 2-2 (0-0).

W 30.minucie meczu szczęscia z rzutu wolnego próbował Filip Starzyński natomiast jego strzał bez większych problemów wyłapał Michal Pesković.

Osiem minut później swój pierwszy strzał w meczu oddała Cracovia,uderzenie Antoniniego Culiny, bez problemu obronił jednak Miłosz Hładun.

Do szatni oba zespoły schodziły z zerowym dorobkiem strzeleckim. Już sześć po przerwie prowadzenie ekipie Miedziowych dał Jakub Mares, który popisał się fenomenalnym rajdem a zakończył go potężnym uderzeniem na bliższy słupek, Michal Pesković przy tak silnym uderzeniu był bezradny i to Zagłebię w 51.minucie prowadziło 1-0.

W 72. minucie meczu w polu karnym Mateusza Wdowiaka faulował Maciej Dąbrowski, sędzia Krzysztof Jakubik wskazał na "wapno". Do piłki ustawionej na 11.metrze podszedł Krzysztof Piątek, który silnym uderzeniem dał wyrównanie drużynie Cracovii.

Cztery minuty później znów dał o sobie znać Krzysztof Piątek, który najlepiej odnalazł sie w polu karnym i umiescił piłkę w bramce czym dał prowadzenie drużynie pasów.

W 91. minucie meczu Bartłomiej Pawłowski fenomenalnym uderzeniem z dystansu uratował remis drużynie Zagłębia Lubin.

Oba zespoły po tym spotkaniu dopisały sobie po jednym "oczku" do swojego dorobku punktowego. Cracovia zakończyła rundę zasadniczą na 10.miejscu natomiast Zagłębie rundę zasadniczą zakończyło na ósmej lokacie.

CRACOVIA KRAKÓW - ZAGŁĘBIE LUBIN 2-2 (0-0)

1-0 Jakub Mares (51.)

1-1 Krzysztof Piątek (72.)

2-1 Krzysztof Piątek (76.)

2-2 Bartłomiej Pawłowski (90+1.)

Cracovia: Pesković - Siplak, Dytyatev, Helik, Diego (83. Fink), Covilo, Culina (Wdowiak 71.), Hernandez, Dimun, Zenjov (56. Rakels), Piątek

Zagłębie: Hładun - Dąbrowski, Guldan, Kopacz, Czerwiński, Tosik (63. Tuszyński)., Matuszczyk, Starzyński (77. Pawłowski), Żyra (56. Jagiełło, Balić -Mares

Sędziował: Krzysztof Jakubik ( Siedlce)