Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Na zakończenie rundy Legia Warszawa wygrała z Pogonią Szczecin
2018-04-07 20:04:17

W 30. kolejce LOTTO Ekstraklasy Legia Warszawa podejmowała u siebie drużynę Pogoni Szczecin. Oba zespoły potrzebowały zwycięstwa, żeby jak najlepiej zakończyć zasadniczą fazę rozgrywek. W tym spotkaniu lepsza okazała się Legia Warszawa 3-0 (1-0).
 
W pierwszych dwudziestu minutach meczu gra toczyła się głównie w srodku pola. W 26.minucie meczu piłkę w pole karne zagrał Sebastian Szymański, piłka odbiła się od jednego z obrońców Pogoni i znalazła się pod nogami Kaspra Hamalainena, który silnym strzałem pokonał Łukasza Załuskę.
 
Dziesięć minut później fatalny błąd popełnił Wiliam Remy, piłkę przejął Jakub Piotrowski, który zagrał ją do Adama Frączczaka, a ten oddał strza na bramkę strzeżoną przez Arkadiusza Malarza. Górą w tej sytuacji golkiper Legii.
 
W drugiej połowie Legia szybko zabrała się do roboty i już w 48. minucie wynik meczu podwyższył Jarosław Niezgoda.
 
W 71.minucie meczu bramkę po kontrataku drużyny strzelił Sebastian Szymański, któremu dogrywał przywrócony do drużyny Michał Kucharczyk.
 
Legia dzięki zwycięstwu z Pogonią zrównała się punktami  z drugą w tabeli Jagiellonią Białystok. Pogoń Szczecin natomiast zakończyła fazę zasadniczą na dwunastym miejscu w tabeli.
 
LEGIA WARSZAWA - POGOŃ SZCZECIN 3-0 (1-0)
 
1-0 Kasper Hamalainen (26.)
2-0 Jarosław Niezgoda (48.)
3-0 Sebastian Szymański (71.)

Legia: Malarz- Jędrzejczyk, Remy, Pazdan ,Hlousek, Hamalainen, Mączyński (68. Kucharczyk), Antolić-Vesović (61. Philips), Szymański, Niezgoda (78. Eduardo)
 
Pogoń: Załuska - Rapa (61. Listkowski), Rudol, Dvali, Nunes-Drygas, Hołota (82. Walukiewicz), Piotrowski, Delev (77. Zwoliński), Frączczak, Buksa
 
Sędziował : Mariusz Złotek
 
foto: Twitter Legia Warszawa
Kurson
Komentarze

=

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.