IV liga podlaska sezon 2023/2024
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Wasilków | 23 | 63 | 20 | 3 | 0 | 100 | 18 | 82 | |
2 | Wigry Suwałki | 24 | 63 | 20 | 3 | 1 | 105 | 26 | 79 | |
3 | Ruch Wysokie Mazowieckie | 23 | 56 | 18 | 2 | 3 | 69 | 28 | 41 | |
4 | Warmia Grajewo | 24 | 54 | 17 | 3 | 4 | 81 | 24 | 57 | |
5 | Tur Bielsk Podlaski | 23 | 41 | 12 | 5 | 6 | 38 | 29 | 9 | |
6 | Wissa Szczuczyn | 24 | 36 | 10 | 6 | 8 | 51 | 48 | 3 | |
7 | MOSP Białystok | 24 | 35 | 10 | 5 | 9 | 40 | 46 | -6 | |
8 | Promień Mońki | 24 | 33 | 10 | 3 | 11 | 43 | 52 | -9 | |
9 | Orlęta Czyżew | 24 | 31 | 9 | 4 | 11 | 50 | 72 | -22 | |
10 | KS Michałowo | 23 | 30 | 9 | 3 | 11 | 49 | 56 | -7 | |
11 | Krypnianka Krypno | 24 | 30 | 8 | 6 | 10 | 36 | 51 | -15 | |
12 | Sparta 1951 Szepietowo | 24 | 27 | 8 | 3 | 13 | 34 | 51 | -17 | |
13 | KS Śniadowo | 23 | 26 | 8 | 2 | 13 | 42 | 54 | -12 | |
14 | Hetman Tykocin | 23 | 20 | 6 | 2 | 15 | 35 | 71 | -36 | |
15 | Dąb Dąbrowa Białostocka | 23 | 16 | 4 | 4 | 15 | 27 | 63 | -36 | |
16 | Czarni Czarna Białostocka | 22 | 15 | 3 | 6 | 13 | 23 | 45 | -22 | |
17 | KS Grabówka | 22 | 15 | 3 | 6 | 13 | 24 | 52 | -28 | |
18 | Cresovia Siemiatycze | 23 | 6 | 2 | 0 | 21 | 22 | 83 | -61 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga podlaska sezon 2023/2024
Mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Wasilków | 11 | 33 | 11 | 0 | 0 | 52 | 5 | 47 | |
2 | Wigry Suwałki | 12 | 32 | 10 | 2 | 0 | 63 | 14 | 49 | |
3 | Ruch Wysokie Mazowieckie | 11 | 28 | 9 | 1 | 1 | 32 | 13 | 19 | |
4 | Warmia Grajewo | 12 | 26 | 8 | 2 | 2 | 39 | 10 | 29 | |
5 | Promień Mońki | 13 | 21 | 6 | 3 | 4 | 26 | 25 | 1 | |
6 | Sparta 1951 Szepietowo | 12 | 21 | 6 | 3 | 3 | 19 | 15 | 4 | |
7 | Tur Bielsk Podlaski | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 21 | 10 | 11 | |
8 | MOSP Białystok | 12 | 19 | 6 | 1 | 5 | 22 | 23 | -1 | |
9 | Krypnianka Krypno | 12 | 18 | 5 | 3 | 4 | 22 | 21 | 1 | |
10 | Orlęta Czyżew | 12 | 17 | 5 | 2 | 5 | 28 | 36 | -8 | |
11 | KS Michałowo | 11 | 15 | 5 | 0 | 6 | 27 | 30 | -3 | |
12 | KS Śniadowo | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 16 | 23 | -7 | |
13 | Czarni Czarna Białostocka | 14 | 12 | 3 | 3 | 8 | 17 | 27 | -10 | |
14 | Wissa Szczuczyn | 9 | 11 | 3 | 2 | 4 | 20 | 21 | -1 | |
15 | Dąb Dąbrowa Białostocka | 12 | 11 | 3 | 2 | 7 | 20 | 30 | -10 | |
16 | KS Grabówka | 12 | 8 | 1 | 5 | 6 | 10 | 17 | -7 | |
17 | Hetman Tykocin | 12 | 7 | 2 | 1 | 9 | 19 | 41 | -22 | |
18 | Cresovia Siemiatycze | 11 | 3 | 1 | 0 | 10 | 9 | 46 | -37 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga podlaska sezon 2023/2024
Mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wigry Suwałki | 12 | 31 | 10 | 1 | 1 | 42 | 12 | 30 | |
2 | KS Wasilków | 12 | 30 | 9 | 3 | 0 | 48 | 13 | 35 | |
3 | Ruch Wysokie Mazowieckie | 12 | 28 | 9 | 1 | 2 | 37 | 15 | 22 | |
4 | Warmia Grajewo | 12 | 28 | 9 | 1 | 2 | 42 | 14 | 28 | |
5 | Wissa Szczuczyn | 15 | 25 | 7 | 4 | 4 | 31 | 27 | 4 | |
6 | Tur Bielsk Podlaski | 12 | 21 | 6 | 3 | 3 | 17 | 19 | -2 | |
7 | MOSP Białystok | 12 | 16 | 4 | 4 | 4 | 18 | 23 | -5 | |
8 | KS Michałowo | 12 | 15 | 4 | 3 | 5 | 22 | 26 | -4 | |
9 | Orlęta Czyżew | 12 | 14 | 4 | 2 | 6 | 22 | 36 | -14 | |
10 | KS Śniadowo | 12 | 13 | 4 | 1 | 7 | 26 | 31 | -5 | |
11 | Hetman Tykocin | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 16 | 30 | -14 | |
12 | Promień Mońki | 11 | 12 | 4 | 0 | 7 | 17 | 27 | -10 | |
13 | Krypnianka Krypno | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 14 | 30 | -16 | |
14 | KS Grabówka | 10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 14 | 35 | -21 | |
15 | Sparta 1951 Szepietowo | 12 | 6 | 2 | 0 | 10 | 15 | 36 | -21 | |
16 | Dąb Dąbrowa Białostocka | 11 | 5 | 1 | 2 | 8 | 7 | 33 | -26 | |
17 | Czarni Czarna Białostocka | 8 | 3 | 0 | 3 | 5 | 6 | 18 | -12 | |
18 | Cresovia Siemiatycze | 12 | 3 | 1 | 0 | 11 | 13 | 37 | -24 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
Dąb Dąbrowa Białostocka
Gospodarze | Wynik | Goście | Data |
---|---|---|---|
Hetman Tykocin | 0 - 0 | Dąb Dąbrowa Białostocka | 15 czerwca 2024 |
Dąb Dąbrowa Białostocka | 0 - 0 | Tur Bielsk Podlaski | 8 czerwca 2024 |
Orlęta Czyżew | 0 - 0 | Dąb Dąbrowa Białostocka | 1 czerwca 2024 |
Dąb Dąbrowa Białostocka | 0 - 0 | KS Grabówka | 29 maja 2024 |
MOSP Białystok | 0 - 0 | Dąb Dąbrowa Białostocka | 25 maja 2024 |
Dąb Dąbrowa Białostocka | 0 - 0 | Sparta 1951 Szepietowo | 18 maja 2024 |
Wigry Suwałki | 0 - 0 | Dąb Dąbrowa Białostocka | 11 maja 2024 |
Wissa Szczuczyn | 0 - 0 | Dąb Dąbrowa Białostocka | 4 maja 2024 |
Cresovia Siemiatycze | 0 - 0 | Dąb Dąbrowa Białostocka | 27 kwietnia 2024 |
Dąb Dąbrowa Białostocka | 0 - 0 | Czarni Czarna Białostocka | 19 kwietnia 2024 |
Ruch Wysokie Mazowieckie | 2 - 1 | Dąb Dąbrowa Białostocka | 17 kwietnia 2024 |
Dąb Dąbrowa Białostocka | 3 - 5 | KS Michałowo | 14 kwietnia 2024 |
Dąb Dąbrowa Białostocka | 1 - 2 | KS Wasilków | 7 kwietnia 2024 |
Promień Mońki | 1 - 0 | Dąb Dąbrowa Białostocka | 29 marca 2024 |
Dąb Dąbrowa Białostocka | 4 - 2 | KS Śniadowo | 23 marca 2024 |
Krypnianka Krypno | 2 - 2 | Dąb Dąbrowa Białostocka | 17 marca 2024 |
Dąb Dąbrowa Białostocka | 0 - 3 | Warmia Grajewo | 10 marca 2024 |
Dąb Dąbrowa Białostocka | 0 - 0 | Hetman Tykocin | 12 listopada 2023 |
Tur Bielsk Podlaski | 4 - 0 | Dąb Dąbrowa Białostocka | 4 listopada 2023 |
Dąb Dąbrowa Białostocka | 3 - 1 | Orlęta Czyżew | 29 października 2023 |
KS Grabówka | 1 - 2 | Dąb Dąbrowa Białostocka | 21 października 2023 |
Dąb Dąbrowa Białostocka | 1 - 1 | MOSP Białystok | 14 października 2023 |
Sparta 1951 Szepietowo | 3 - 0 | Dąb Dąbrowa Białostocka | 8 października 2023 |
Dąb Dąbrowa Białostocka | 1 - 5 | Wigry Suwałki | 1 października 2023 |
Dąb Dąbrowa Białostocka | 1 - 1 | Wissa Szczuczyn | 23 września 2023 |
Dąb Dąbrowa Białostocka | 3 - 1 | Cresovia Siemiatycze | 17 września 2023 |
Czarni Czarna Białostocka | 1 - 1 | Dąb Dąbrowa Białostocka | 13 września 2023 |
Dąb Dąbrowa Białostocka | 0 - 2 | Ruch Wysokie Mazowieckie | 10 września 2023 |
KS Michałowo | 4 - 0 | Dąb Dąbrowa Białostocka | 3 września 2023 |
KS Wasilków | 4 - 0 | Dąb Dąbrowa Białostocka | 30 sierpnia 2023 |
Dąb Dąbrowa Białostocka | 1 - 4 | Promień Mońki | 25 sierpnia 2023 |
KS Śniadowo | 2 - 1 | Dąb Dąbrowa Białostocka | 20 sierpnia 2023 |
Dąb Dąbrowa Białostocka | 2 - 3 | Krypnianka Krypno | 12 sierpnia 2023 |
Warmia Grajewo | 9 - 0 | Dąb Dąbrowa Białostocka | 4 sierpnia 2023 |
IV liga podlaska sezon 2023/2024
Strzelcy
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|