Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

http://polskieligi.net/1204/pl/wydarzenia/1204,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
Weekend z kadrą (9, 10, 11, 12 marca 2018)
tagi:  weekend z kadrą  
2018-03-10 12:03:00

Zobaczcie gdzie i z kim zagrają nasi kadrowicze. Ze względu na fakt, że Adam Nawałka ogłosi ligowe powołania dopiero 16 marc w zestawieniu uwzględniono powołania na listopadowe zgrupowanie.
 
Piątek, 9 marca
Damian Kądzior (Górnik Zabrze) – grał do 78. minuty z Zagłębiem Lubin (2:2)
Rafał Kurzawa (Górnik Zabrze) – zagrał cały mecz z Zagłębiem Lubin (2:2)
Kamil Glik (AS Monaco) – 90 minut w meczu ze Strasbourgiem (3:1)
Łukasz Skorupski (AS Roma) – na ławce rezerwowych w meczu z Torino (3:0)
 
Sobota, 10 marca
Robert Lewandowski (Bayern Monachium) – o godzinie 15:30 mecz z Hamburgerem SV
Kamil Grosicki (Hull City) – o godzinie 16:00 mecz z Norwich City
Łukasz Fabiański (Swansea City) – o godzinie 16:00 mecz z Huddersfield
Grzegorz Krychowiak (West Bromwich Albion) – o godzinie 16:00 spotkanie z Leicester City
Bartosz Białkowski (Ipswich Town) – o godzinie 16:00 mecz z Sheffield United
Paweł Jaroszyński (Chievo Werona) – o godzinie 20:45 spotkanie z Hellasem Werona
 
Niedziela, 11 marca
Łukasz Teodorczyk (RSC Anderlecht) – o godzinie 14:30 mecz z Royal Antwerp
Thiago Cionek (SPAL 2013) – o godzinie 15:00 spotkanie z Sassuolo
Wojciech Szczęsny (Juventus FC) – o godzinie 15:00 mecz z Udinese
Karol Linetty (UC Sampdoria) – o godzinie 15:00 mecz z Crotone
Bartosz Bereszyński (UC Sampdoria) – o godzinie 15:00 mecz z Crotone
Dawid Kownacki (UC Sampdoria) – o godzinie 15:00 mecz z Crotone
Przemysław Frankowski (Jagiellonia Białystok) – o godzinie 15:30 mecz z Lechem Poznań
Marcin Kamiński (VfB Stuttgart) – o godzinie 15:30 mecz z RB Lipsk
Jakub Świerczok (Łudogorec Razgrad) – o godzinie 16:30 mecz z Czerno More
Jacek Góralski (Łudogorec Razgrad) – o godzinie 16:30 mecz z Czerno More
Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa) – o godzinie 18:00 mecz z Lechią Gdańsk
Michał Pazdan (Legia Warszawa) – o godzinie 18:00 mecz z Lechią Gdańsk
Krzysztof Mączyński (Legia Warszawa) – o godzinie 18:00 mecz z Lechią Gdańsk
Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund) – o godzinie 18:00 mecz z Eintrachtem Frankfurt
Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów) – o godzinie 18:30 spotkanie z Veres Rivne
Arkadiusz Milik (SSC Napoli) – o godzinie 20:45 spotkanie z Interem
Piotr Zieliński (SSC Napoli) – o godzinie 20:45 spotkanie z Interem
 
Poniedziałek, 12 marca
Maciej Rybus (Łokomotiw Moskwa) – o godzinie 15:00 mecz z Uralem
 
źródło/foto - laczynaspilka.pl
Komentarze

=

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.