IV liga podlaska sezon 2023/2024
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wigry Suwałki | 20 | 54 | 17 | 3 | 0 | 92 | 23 | 69 | |
2 | KS Wasilków | 19 | 53 | 17 | 2 | 0 | 86 | 16 | 70 | |
3 | Ruch Wysokie Mazowieckie | 20 | 49 | 16 | 1 | 3 | 62 | 24 | 38 | |
4 | Warmia Grajewo | 20 | 42 | 13 | 3 | 4 | 68 | 20 | 48 | |
5 | Tur Bielsk Podlaski | 19 | 39 | 12 | 3 | 4 | 36 | 24 | 12 | |
6 | Wissa Szczuczyn | 20 | 32 | 9 | 5 | 6 | 46 | 37 | 9 | |
7 | Promień Mońki | 20 | 29 | 9 | 2 | 9 | 39 | 45 | -6 | |
8 | KS Michałowo | 20 | 27 | 8 | 3 | 9 | 42 | 43 | -1 | |
9 | Krypnianka Krypno | 20 | 26 | 7 | 5 | 8 | 31 | 43 | -12 | |
10 | Sparta 1951 Szepietowo | 20 | 26 | 8 | 2 | 10 | 30 | 42 | -12 | |
11 | MOSP Białystok | 20 | 25 | 7 | 4 | 9 | 30 | 42 | -12 | |
12 | Orlęta Czyżew | 20 | 24 | 7 | 3 | 10 | 41 | 65 | -24 | |
13 | KS Śniadowo | 20 | 22 | 7 | 1 | 12 | 34 | 51 | -17 | |
14 | Dąb Dąbrowa Białostocka | 19 | 16 | 4 | 4 | 11 | 22 | 53 | -31 | |
15 | KS Grabówka | 19 | 13 | 3 | 4 | 12 | 20 | 45 | -25 | |
16 | Hetman Tykocin | 19 | 13 | 4 | 1 | 14 | 26 | 60 | -34 | |
17 | Czarni Czarna Białostocka | 18 | 10 | 2 | 4 | 12 | 20 | 38 | -18 | |
18 | Cresovia Siemiatycze | 19 | 3 | 1 | 0 | 18 | 17 | 71 | -54 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga podlaska sezon 2023/2024
Mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Wasilków | 10 | 30 | 10 | 0 | 0 | 46 | 5 | 41 | |
2 | Wigry Suwałki | 10 | 26 | 8 | 2 | 0 | 54 | 14 | 40 | |
3 | Ruch Wysokie Mazowieckie | 8 | 21 | 7 | 0 | 1 | 25 | 9 | 16 | |
4 | Warmia Grajewo | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 34 | 7 | 27 | |
5 | Tur Bielsk Podlaski | 9 | 20 | 6 | 2 | 1 | 20 | 6 | 14 | |
6 | Sparta 1951 Szepietowo | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 18 | 12 | 6 | |
7 | Promień Mońki | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 25 | 25 | 0 | |
8 | Krypnianka Krypno | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 21 | 20 | 1 | |
9 | KS Michałowo | 10 | 15 | 5 | 0 | 5 | 25 | 26 | -1 | |
10 | Orlęta Czyżew | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 23 | 33 | -10 | |
11 | MOSP Białystok | 9 | 12 | 4 | 0 | 5 | 13 | 19 | -6 | |
12 | Dąb Dąbrowa Białostocka | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 16 | 23 | -7 | |
13 | KS Śniadowo | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 23 | -13 | |
14 | Czarni Czarna Białostocka | 12 | 9 | 2 | 3 | 7 | 15 | 21 | -6 | |
15 | Wissa Szczuczyn | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 15 | 10 | 5 | |
16 | KS Grabówka | 11 | 7 | 1 | 4 | 6 | 9 | 16 | -7 | |
17 | Hetman Tykocin | 11 | 4 | 1 | 1 | 9 | 16 | 39 | -23 | |
18 | Cresovia Siemiatycze | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 6 | 43 | -37 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga podlaska sezon 2023/2024
Mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wigry Suwałki | 10 | 28 | 9 | 1 | 0 | 38 | 9 | 29 | |
2 | Ruch Wysokie Mazowieckie | 12 | 28 | 9 | 1 | 2 | 37 | 15 | 22 | |
3 | Wissa Szczuczyn | 15 | 25 | 7 | 4 | 4 | 31 | 27 | 4 | |
4 | KS Wasilków | 9 | 23 | 7 | 2 | 0 | 40 | 11 | 29 | |
5 | Warmia Grajewo | 10 | 22 | 7 | 1 | 2 | 34 | 13 | 21 | |
6 | Tur Bielsk Podlaski | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 16 | 18 | -2 | |
7 | MOSP Białystok | 11 | 13 | 3 | 4 | 4 | 17 | 23 | -6 | |
8 | Promień Mońki | 9 | 12 | 4 | 0 | 5 | 14 | 20 | -6 | |
9 | KS Michałowo | 10 | 12 | 3 | 3 | 4 | 17 | 17 | 0 | |
10 | KS Śniadowo | 10 | 12 | 4 | 0 | 6 | 24 | 28 | -4 | |
11 | Orlęta Czyżew | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 18 | 32 | -14 | |
12 | Krypnianka Krypno | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 10 | 23 | -13 | |
13 | Hetman Tykocin | 8 | 9 | 3 | 0 | 5 | 10 | 21 | -11 | |
14 | Sparta 1951 Szepietowo | 10 | 6 | 2 | 0 | 8 | 12 | 30 | -18 | |
15 | KS Grabówka | 8 | 6 | 2 | 0 | 6 | 11 | 29 | -18 | |
16 | Dąb Dąbrowa Białostocka | 9 | 5 | 1 | 2 | 6 | 6 | 30 | -24 | |
17 | Cresovia Siemiatycze | 10 | 3 | 1 | 0 | 9 | 11 | 28 | -17 | |
18 | Czarni Czarna Białostocka | 6 | 1 | 0 | 1 | 5 | 5 | 17 | -12 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
Promień Mońki
Gospodarze | Wynik | Goście | Data |
---|---|---|---|
Krypnianka Krypno | 0 - 0 | Promień Mońki | 15 czerwca 2024 |
Promień Mońki | 0 - 0 | Warmia Grajewo | 8 czerwca 2024 |
Hetman Tykocin | 0 - 0 | Promień Mońki | 1 czerwca 2024 |
Promień Mońki | 0 - 0 | Tur Bielsk Podlaski | 29 maja 2024 |
Orlęta Czyżew | 0 - 0 | Promień Mońki | 25 maja 2024 |
Promień Mońki | 0 - 0 | KS Grabówka | 18 maja 2024 |
MOSP Białystok | 0 - 0 | Promień Mońki | 11 maja 2024 |
Promień Mońki | 0 - 0 | Sparta 1951 Szepietowo | 4 maja 2024 |
Wigry Suwałki | 0 - 0 | Promień Mońki | 27 kwietnia 2024 |
Wissa Szczuczyn | 0 - 0 | Promień Mońki | 20 kwietnia 2024 |
Cresovia Siemiatycze | 0 - 0 | Promień Mońki | 17 kwietnia 2024 |
Promień Mońki | 0 - 0 | Czarni Czarna Białostocka | 13 kwietnia 2024 |
Ruch Wysokie Mazowieckie | 0 - 0 | Promień Mońki | 6 kwietnia 2024 |
Promień Mońki | 0 - 0 | Dąb Dąbrowa Białostocka | 29 marca 2024 |
KS Wasilków | 6 - 0 | Promień Mońki | 23 marca 2024 |
Promień Mońki | 1 - 1 | KS Michałowo | 17 marca 2024 |
Promień Mońki | 1 - 4 | KS Śniadowo | 10 marca 2024 |
Promień Mońki | 3 - 1 | Krypnianka Krypno | 11 listopada 2023 |
Warmia Grajewo | 4 - 0 | Promień Mońki | 4 listopada 2023 |
Promień Mońki | 1 - 2 | Hetman Tykocin | 28 października 2023 |
Tur Bielsk Podlaski | 3 - 1 | Promień Mońki | 21 października 2023 |
Promień Mońki | 2 - 1 | Orlęta Czyżew | 14 października 2023 |
KS Grabówka | 1 - 2 | Promień Mońki | 7 października 2023 |
Promień Mońki | 3 - 0 | MOSP Białystok | 30 września 2023 |
Sparta 1951 Szepietowo | 1 - 0 | Promień Mońki | 24 września 2023 |
Promień Mońki | 2 - 6 | Wigry Suwałki | 16 września 2023 |
Promień Mońki | 4 - 2 | Wissa Szczuczyn | 13 września 2023 |
Promień Mońki | 6 - 3 | Cresovia Siemiatycze | 10 września 2023 |
Czarni Czarna Białostocka | 0 - 2 | Promień Mońki | 3 września 2023 |
Promień Mońki | 2 - 2 | Ruch Wysokie Mazowieckie | 30 sierpnia 2023 |
Dąb Dąbrowa Białostocka | 1 - 4 | Promień Mońki | 25 sierpnia 2023 |
Promień Mońki | 0 - 3 | KS Wasilków | 20 sierpnia 2023 |
KS Michałowo | 4 - 2 | Promień Mońki | 10 sierpnia 2023 |
KS Śniadowo | 0 - 3 | Promień Mońki | 5 sierpnia 2023 |
IV liga podlaska sezon 2023/2024
Strzelcy
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|